Ote mi se uzdah...

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Drumer
Posts: 886
Joined: 12/04/2005 09:41
Location: Bikodze, (gornje)

#26

Post by Drumer »

rikardoreis wrote:
black wrote:
realna do boli wrote:Ma, gledam vec par godina sa svog balkona ovu nasu vojsku.Vodi li ljudi vise bilo ko racuna o tome kako oni izgledaju .
skrojili su nove uniforme ali josh uvijek nema za sve..:D..ovakve..

Image
uh, grozne su, podsjecaju me na ruske, samo im fali ona mornarska majica ispod :D
Ovo su ti nove Americke uniforme. Nasi samo bacili pare i kupili od amera...Ko da mi nemamo gdje da sashijemo....Katastrofa... :roll:
Leonid Breznjev
Posts: 5302
Joined: 04/11/2006 03:32
Location: Kamenskoje

#27

Post by Leonid Breznjev »

Drumer wrote:
rikardoreis wrote:
black wrote: skrojili su nove uniforme ali josh uvijek nema za sve..:D..ovakve..

Image
uh, grozne su, podsjecaju me na ruske, samo im fali ona mornarska majica ispod :D
Ovo su ti nove Americke uniforme. Nasi samo bacili pare i kupili od amera...Ko da mi nemamo gdje da sashijemo....Katastrofa... :roll:
nego kako nego da imamo, al' jebi ga hocemo i mi da bidnemo ko ameri!
IMME
Posts: 2900
Joined: 19/05/2007 12:23

#28

Post by IMME »

[quote="Arslan


nego kako nego da imamo, al' jebi ga hocemo i mi da bidnemo ko ameri![/quote]

Nije da mi hocemo - nas niko ne pita . Krivi su oni s vrha "pametnjakovici", pale se na sve bushevsko
realna do boli
Posts: 1674
Joined: 08/06/2006 13:04
Location: na mjestu ...

#29

Post by realna do boli »

Daleko smo mi od amera...po svemu ,a po vojsci posebno ( ja o izgledu :) )
Kada vidis americkog vojnika vidis komad , stav,sve po propisu,silu ( ja opet o izgledu ) a kada vidis naseg vojnika,prvo sto ti padne na pamet je da je u uniformi kosio sijeno ili kopao kanal.Ili to uopste nisu vojnici vec raja onako obukla to radno odijelo .Samo nesto kontam...samo u vojnoj uniformi se po Bosni radi i kopa i kosi van "radnog vremena" .Nikoga nesec vidjeti da to radi u policijskoj uniformi....
putnik29
Posts: 75
Joined: 19/12/2006 21:19

#30

Post by putnik29 »

Arslan wrote:
Drumer wrote:
rikardoreis wrote: uh, grozne su, podsjecaju me na ruske, samo im fali ona mornarska majica ispod :D
Ovo su ti nove Americke uniforme. Nasi samo bacili pare i kupili od amera...Ko da mi nemamo gdje da sashijemo....Katastrofa... :roll:
nego kako nego da imamo, al' jebi ga hocemo i mi da bidnemo ko ameri!

Hahaha - ovo je smijesno skroz. Pored svega navedenog da kazemo jos par stvari:

1. rijec jest o americkoj uniformi (uniforma americke mornarice) - LOL. Ovu uniformu u americkim oruzanim snagama nose pripadnici mornarice i moraricke pjesadije. (US Navy, US MArines).
2. Uniforma americke vojske (Army) je dosta drugacija - i lako se moze izgooglati trazenjem "ACU uniform".
Post Reply