Ostacu zauvijek sama...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

ma-wa

#1 Ostacu zauvijek sama...

Post by ma-wa » 06/07/2012 21:31

Lakse mi je ovo pitati ljude koje ne poznajem, zato sam i napravila profil na ovome:). Je li cudno imati 20 godina i nikad se ne poljubiti? Nije problem fizicki izgled, em se sebi svidjam em mi govore da sam fina, al eto nije se desilo jos:D Elem sjedim neki dan na kafici u malo vecem drustvu koje ne poznajem dovoljno dobro, i dva momka pocese tracati jednu djevojku kako ima 22 godine i nikad se nije poljubila nit ista, i tako ide prica i na kraju zakljucak u smislu da od takvih nema nista jer kome se da peglati sa toliko neiskusnom djevojkom. Slusam ja to i mislim se mozda ima neke istine u tome. I tak evo vec dva dana razbijam svoju glavicu raznim pitanjima i brigama. Da li je stvarno neiskustvo toliki nedostatak, mana, prepreka ili sta vec? Slusajuci tu pricu ispada da vec sada mogu poceti da smisljam imena za svoje macke s kojima cu dijeliti i radosti i tuge svog zivota:(

Irelevantan

#2 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by Irelevantan » 06/07/2012 21:34

ma-wa wrote:Lakse mi je ovo pitati ljude koje ne poznajem, zato sam i napravila profil na ovome:). Je li cudno imati 20 godina i nikad se ne poljubiti? Nije problem fizicki izgled, em se sebi svidjam em mi govore da sam fina, al eto nije se desilo jos:D Elem sjedim neki dan na kafici u malo vecem drustvu koje ne poznajem dovoljno dobro, i dva momka pocese tracati jednu djevojku kako ima 22 godine i nikad se nije poljubila nit ista, i tako ide prica i na kraju zakljucak u smislu da od takvih nema nista jer kome se da peglati sa toliko neiskusnom djevojkom. Slusam ja to i mislim se mozda ima neke istine u tome. I tak evo vec dva dana razbijam svoju glavicu raznim pitanjima i brigama. Da li je stvarno neiskustvo toliki nedostatak, mana, prepreka ili sta vec? Slusajuci tu pricu ispada da vec sada mogu poceti da smisljam imena za svoje macke s kojima cu dijeliti i radosti i tuge svog zivota:(
Ima još muškaraca koji to cijene :wink:

No sikiriki, bolje da te pominju u tom kontekstu neg u suprotnom, bolje biti teška djevojka neg laka riba :evil:

Platformas

#3 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by Platformas » 06/07/2012 21:37

Ti sto bi trazili iskusne su oni koji sa tim istim ne misle nista ozbiljno.

Svako na kraju a neki i od pocetka trazi normalnu djevojku, ja mislim da ti tu spadas :)
Last edited by Platformas on 06/07/2012 21:39, edited 1 time in total.

Salah ad-Din

#4 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by Salah ad-Din » 06/07/2012 21:38

ma-wa wrote:Lakse mi je ovo pitati ljude koje ne poznajem, zato sam i napravila profil na ovome:). Je li cudno imati 20 godina i nikad se ne poljubiti? Nije problem fizicki izgled, em se sebi svidjam em mi govore da sam fina, al eto nije se desilo jos:D Elem sjedim neki dan na kafici u malo vecem drustvu koje ne poznajem dovoljno dobro, i dva momka pocese tracati jednu djevojku kako ima 22 godine i nikad se nije poljubila nit ista, i tako ide prica i na kraju zakljucak u smislu da od takvih nema nista jer kome se da peglati sa toliko neiskusnom djevojkom. Slusam ja to i mislim se mozda ima neke istine u tome. I tak evo vec dva dana razbijam svoju glavicu raznim pitanjima i brigama. Da li je stvarno neiskustvo toliki nedostatak, mana, prepreka ili sta vec? Slusajuci tu pricu ispada da vec sada mogu poceti da smisljam imena za svoje macke s kojima cu dijeliti i radosti i tuge svog zivota:(
Evo ja se dobrovoljno javljam da te podučim svemu što ti je potrebno :D

Pošalji sliku na pp za dalje instrukcije :D

Ghost_Rider_XXX

#5 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by Ghost_Rider_XXX » 06/07/2012 21:40

Djevojko draga budi sretna da te u životu samo ti problemi muče. Mojne samo na kraju poslije toliko čuvanja da te mazna neki bosančeros kojem ćeš da sučeš burek i hladiš pive, dok ti pjeva, ej mala moja, ej mala moja, dobila je ćušku, nije mi dobro očistila pušku.

Control panel

#6 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by Control panel » 06/07/2012 21:41

nista ne propustas. :) bolje biti i sama nego sa nekom konjinom.

ma-wa

#7 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by ma-wa » 06/07/2012 21:50

Pa dobro , heh hvala svima na odgovorima... Pa nije samo da me ovi problemi more, nisam nesto ni razmisljala o ovome toliko dok nisam cula stavove tih ljudi..

Control panel

#8 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by Control panel » 06/07/2012 21:52

ma-wa wrote:Pa dobro , heh hvala svima na odgovorima... Pa nije samo da me ovi problemi more, nisam nesto ni razmisljala o ovome toliko dok nisam cula stavove tih ljudi..
ne znaju sta su prave vrijednosti jedne djevojke. trebala si ih pitati koju bi prije ozenili. neiskusnu ili pravo iskusnu :wink:

ice2cube

#9 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by ice2cube » 06/07/2012 21:56

Imam 18 godina i nisam se nikad poljubio, olaksala si mi kada sam ovo procitao :lol: :D

Marry me :D

ma-wa

#10 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by ma-wa » 06/07/2012 21:57

Control panel wrote:
ma-wa wrote:Pa dobro , heh hvala svima na odgovorima... Pa nije samo da me ovi problemi more, nisam nesto ni razmisljala o ovome toliko dok nisam cula stavove tih ljudi..
ne znaju sta su prave vrijednosti jedne djevojke. trebala si ih pitati koju bi prije ozenili. neiskusnu ili pravo iskusnu :wink:
Ma ok sve to, sta ja znam nek zene koju hoce..Al et ispada ko da je zlocin nemat momka sa 20.

cyprus

#11 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by cyprus » 06/07/2012 21:59

Pošto imam već dovoljno iskustva na ovom forumu, znam da će se ova tema pretvorit u neku vrstu zajebancije, što ti vjerovatno ne želiš, al eto da bar ja šta konstruktivno napišem :mrgreen:

Naime, u tvojim godinama (prije skoro 5 godina) sam ja također otvorio temu istog ovog sadržaja na istom ovom forumu :mrgreen: Kasnije sam molio moderatore da je izbrišu :mrgreen: Moj slučaj je bio isti, samo što sam ja muško pa je frustriranost bila veća :mrgreen: Uglavnom, nekoliko mjeseci poslije toga sam se prvi put poljubio :mrgreen: , a dvije godine poslije sam stupio u prvu pravu vezu, u kojoj sam i danas i u kojoj se nadam da ću ostat zaposve :mrgreen: Želim ti reći da si još uvijek vrlo mlada, da nemaš razloga za brigu, i da će doć sve u svoje vrijeme... Nemoj da ti to predstavlja neki komplex, zbog kojeg ćeš možda napraviti i neku ishitrenu grešku...

Eto, sretno :)
Last edited by cyprus on 06/07/2012 22:01, edited 1 time in total.

karanana

#12 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by karanana » 06/07/2012 22:00

ako ti zatreba generalna proba da malo skinemo tremu oko poljubaca a i drugih manje jasnih stvari, zrtvovacu svoje dragocjeno vrijeme za pomoc kolegici forumasici.

nula37

#13 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by nula37 » 06/07/2012 22:02

ma-wa wrote:
Control panel wrote:
Ma ok sve to, sta ja znam nek zene koju hoce..Al et ispada ko da je zlocin nemat momka sa 20.

iz iskustva bolje je do neke 21-22 i nemati momka samo stvaras sebi obavezu bespotrebnu po meni ...

ja sam sa 15 godina usla u svoju duzu vezu koja je trajala 6 punih godina odprilike i pukla sad imam 24 godine i sad sa ovog gledista mogu ti samo napisati ovo ja sam svoj pubertet "bacila u vjetar" kad sam trebala da mi drustvo bude sve ja sam se zamarala momkom...
ehh da mi je ova pamet ni ja ne bi imala momka bar do 22 godine

ma-wa

#14 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by ma-wa » 06/07/2012 22:05

cyprus wrote:
Pošto imam već dovoljno iskustva na ovom forumu, znam da će se ova tema pretvorit u neku vrstu zajebancije, što ti vjerovatno ne želiš, al eto da bar ja šta konstruktivno napišem :mrgreen:

Naime, u tvojim godinama (prije skoro 5 godina) sam ja također otvorio temu istog ovog sadržaja na istom ovom forumu :mrgreen: Kasnije sam molio moderatore da je izbrišu :mrgreen: Moj slučaj je bio isti, samo što sam ja muško pa je frustriranost bila veća :mrgreen: Uglavnom, nekoliko mjeseci poslije toga sam se prvi put poljubio :mrgreen: , a dvije godine poslije sam stupio u prvu pravu vezu, u kojoj sam i danas i u kojoj se nadam da ću ostat zaposve :mrgreen: Želim ti reći da si još uvijek vrlo mlada, da nemaš razloga za brigu, i da će doć sve u svoje vrijeme... Nemoj da ti to predstavlja neki komplex, zbog kojeg ćeš možda napraviti i neku ishitrenu grešku...

Eto, sretno :)
Aha pa hvala ti. MA znam da ce se pretvoriti u zajebenciju odnosno pretpostavljam al briga me... Nemam ja neki komplex oko toga neg me zanimalo opcenito misljenje, al eto izgleda da je sve uredu ko sto sam i mislila u sustini da jeste :D

Salah ad-Din

#15 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by Salah ad-Din » 06/07/2012 22:11

Da skratimo, nije to ništa strašno, sve će doći u svoje vrijeme. Mnogi muškarci (počev od mene) cijene kada se djevojka nije sa svakim "potucala", i nipošto nemoj da ti to bude neki kompleks i da zbog toga kreneš flertovati sa svima, spavati sa svima i slično. Školuj se, zabavljaj se, uživaj u životu i ne zamaraj se glupostima ;)

Ghost_Rider_XXX

#16 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by Ghost_Rider_XXX » 06/07/2012 22:11

Pa ženska glavo ne postoji propisani rok za prvi poljubac, prvi seks, prvo ovo ili ono. Kad bude biće.

ma-wa

#17 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by ma-wa » 06/07/2012 22:13

Ghost_Rider_XXX wrote:Pa ženska glavo ne postoji propisani rok za prvi poljubac, prvi seks, prvo ovo ili ono. Kad bude biće.
Pa nisam ni rekla da ima, nego da ispada kao da je u danasnje vrijeme to problem mnogim ljudima...

Salah ad-Din

#18 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by Salah ad-Din » 06/07/2012 22:14

:music2: :music2: :music2:

ma-wa

#19 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by ma-wa » 06/07/2012 22:23

Salah ad-Din wrote::music2: :music2: :music2:

eh da to je ta pjesma;)

Ghost_Rider_XXX

#20 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by Ghost_Rider_XXX » 06/07/2012 22:23

ma-wa wrote:
Ghost_Rider_XXX wrote:Pa ženska glavo ne postoji propisani rok za prvi poljubac, prvi seks, prvo ovo ili ono. Kad bude biće.
Pa nisam ni rekla da ima, nego da ispada kao da je u danasnje vrijeme to problem mnogim ljudima...
Uvijek će biti muškaraca koji hoće da ožene neotpakovanu curu, i uvijek će biti onih kojima je to smor. Sve skupa nevinost je precjenjena.

ma-wa

#21 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by ma-wa » 06/07/2012 22:24

Ghost_Rider_XXX wrote:
ma-wa wrote:
Uvijek će biti muškaraca koji hoće da ožene neotpakovanu curu, i uvijek će biti onih kojima je to smor. Sve skupa nevinost je precjenjena.
Ok;)

SsTtEeLlAa

#22 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by SsTtEeLlAa » 06/07/2012 22:25

ma-wa wrote:Slusajuci tu pricu ispada da vec sada mogu poceti da smisljam imena za svoje macke s kojima cu dijeliti i radosti i tuge svog zivota:(
Koliko se ona jadnica ucrnjacila, vec sebe vidi sa mackama :-) :) ... bit ce poljubaca, polako..za to nikad nije kasno... uzivaj

Kemal Malovčić

#23 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by Kemal Malovčić » 06/07/2012 22:36

Tu smo što se tiče godina, samo mi se javi. :mrgreen:

wickerman

#24 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by wickerman » 06/07/2012 22:38

A da te vidi babo,fkt bi bio ponosan :D

Industrialyzer

#25 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by Industrialyzer » 06/07/2012 22:41

A zasto svi idete iz krajnosti u krajnost , znaci ili nije imala nikakvog iskustva ili je pregazilo pola grada :roll:

Post Reply