Osa i Bihac '95

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Locked
argyle
Has thanked: 1 time

Osa i Bihac '95

Post by argyle » 28/03/2011 15:22

Znam da ne vrijedi gubiti vrijeme za slicne idiote i da ce mod/admin ovo blokirati ili izbrisati, a mozda i zasluzim opomenu, ali ...

sta pise na drugim portalima ( pogodite koji ) osoba koja je ranije bila mnogo aktivna na Sa-x.

Rasprava o zadnjim izjavama Galbraitha o Banja Luci i operacijama iz 1995 god.

osa je napisao/la:
oko zauzimanja banja luke se vode brojne polemike, da li je trebali ili nije, da li je moglo ili nije. ja konkretno smatram da nije trebalo, moglo se ali bi bilo prekrvavo za nikakav politički rezultata takvog poteza. šta bi hrvatska i hrvati tim dobili, dobili bi bošnjačku prevlast na cijelom teritoriju bih, dobili bi ovo što danas gledamo u federaciji.
po meni daleko bolja solucija je za susjede imati srbe, jer s njima su teritorijalni i nacionalni prijepori uglavnom riješeni, netko je negdje izgubio, drugdje opet dobio, ali kad dođe do rata, tako je uglavnom uvijek.
nadalje mislim da je tuđman pametno postupio što je srbima vratio mrkonjić i šipovo i prekinuo direktni cestovni kontakt bihaća s travnikom, jer ruku na srce, srbi se zbog svoje brojnosti puno lakše nose sa bošnjacima i njihovim unitarnim i fašističkim idejama i planovima.

osa je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:

Mislim da je to djelo MZ.

je, ali kad su oni ustrajali kad je netko insistirao. jedina greška hrvatske i to strateška greška, je što nije pričekala sa olujom, još par dana i pustila da bihać iskrvari, a onda udarila srbe u trenutku slavlja i opuštanja, mi bi ionako odradili isti posao a muslimani bi dobili ono što su u krajnjem slučaju, svojim ponašanjem u bih na početku i tijekom rata i zaslužili.

Razlog otvaranja teme nije da se odgovara na provokacije, nego jednostavno da se malo pokaze, ako nije ranije popusio ban na Sa-x, kakve osobe imamo u nasem komsiluku.
Last edited by argyle on 28/03/2011 15:34, edited 1 time in total.

Gandalf

Re: Osa i Bihac '95

Post by Gandalf » 28/03/2011 15:28

A plaho fina ta osa - nadam se da će on sam doživjeti sudbinu koju priželjkuje drugima.

Chmoljo
Forum administrator
Has thanked: 9 times
Been thanked: 51 times

Re: Osa i Bihac '95

Post by Chmoljo » 28/03/2011 15:37

zašto pričati o nekome koga ovdje odavno nema... i kad opet dođe... brzo ode... :oops: :oops: :oops:

argyle, sad operi usta i prste kabašem i uživaj u životu :wink:

Locked