Orilo se "Palestina Palestina"

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

arslanbey

Orilo se "Palestina Palestina"

Post by arslanbey » 12/06/2015 23:00

I nakon toga jos pobjeda,ne moze biti bolje :bih: :bih: :bih: :bih:

http://radiosarajevo.ba/novost/191621/p ... tini-video

Raigor Stonehoof

Re: Orilo se "Palestina Palestina"

Post by Raigor Stonehoof » 12/06/2015 23:01

jos kad bi jebena palestina imala ikakve veze sa utakmicom, i bilo bi potrebe otvarati temu o tome.

arslanbey

Post by arslanbey » 12/06/2015 23:03

Raigor Stonehoof wrote:jos kad bi jebena palestina imala ikakve veze sa utakmicom, i bilo bi potrebe otvarati temu o tome.

pa sta ? otkad se to politika ne mjesa u sve pore zivota,de i onaj natpis protiv onog srbina smatraj onda politikom jer covjeka osudjuju sto je stavio kartu legitimne RS

supercali

Post by supercali » 12/06/2015 23:04

pa i jeste politika
sta koga boli neka stvar sta je on istetovirao na kraju krajeva

Capajebo

Post by Capajebo » 12/06/2015 23:05

Image

U-zap

Post by U-zap » 12/06/2015 23:06

Bosanska posla...odnosno posla za besposlene

kazo

Post by kazo » 12/06/2015 23:08

Nema potrebe otvarati temu, ali da treba prozvati palestinu itekako treba. Pogotovo protiv ovakvih koji mrze muslimane. Ono sto je palestina tamo, to je bosna ovdje. Jedna mala zemlja, koju bi svi unistili samo da mogu ( citaj njen narod- muslimane ) Ne samo palestinu podrzati nego sve ostale islamske zemlje nad kojim se teror vrsi. Sreca pa je bratska zemlja Turska krenula pravim putem, pa se mnogi boje.

Molim admina da zakljuca temu, jer ce ovo otici daleko :D

arslanbey

Post by arslanbey » 12/06/2015 23:09

kazo wrote:Nema potrebe otvarati temu, ali da treba prozvati palestinu itekako treba. Pogotovo protiv ovakvih koji mrze muslimane. Ono sto je palestina tamo, to je bosna ovdje. Jedna mala zemlja, koju bi svi unistili samo da mogu ( citaj njen narod- muslimane ) Ne samo palestinu podrzati nego sve ostale islamske zemlje nad kojim se teror vrsi. Sreca pa je bratska zemlja Turska krenula pravim putem, pa se mnogi boje.

Ma ja iskreno nemam nista protiv Izraela,i ne podrzavam ni hamas koji je za unistenje totalno,Izrael ima pravo da eksistira,ali moraju po mom to pravo dati i palestincima..jbg oteli su im sve,red bi bio da im daju bar malo

Chisum

Post by Chisum » 12/06/2015 23:10

Svedska trolcina, Truepath, poznata po imbecilnim temama, koji je proveo 90 minuta cekajuci da cuje "Palestina, Palestina", ne stizuci da proslavi niti jedan jedini nas gol, ili da komentar na tekmu...

Vjerovatno sad trazi po netu da vidi koji je bio rezultat na kraju, posto mu je to bilo od sporednog znacaja.
Last edited by Chisum on 12/06/2015 23:11, edited 1 time in total.

U-zap

Post by U-zap » 12/06/2015 23:11

Ja mislim da bi pametnije bilo da se pogleda stanje unutar granica BiH prije se pocne pricati o ostalim dijelovima svijeta.

KatarinaKosaca
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

Post by KatarinaKosaca » 12/06/2015 23:11

kazo wrote:Nema potrebe otvarati temu, ali da treba prozvati palestinu itekako treba. Pogotovo protiv ovakvih koji mrze muslimane. Ono sto je palestina tamo, to je bosna ovdje. Jedna mala zemlja, koju bi svi unistili samo da mogu ( citaj njen narod- muslimane ) Ne samo palestinu podrzati nego sve ostale islamske zemlje nad kojim se teror vrsi. Sreca pa je bratska zemlja Turska krenula pravim putem, pa se mnogi boje.

Ne znam baš da su se Palestinci pretrgali pjevati za nama dok smo krvarili 4 godine... iako sam u ovom mučenju koji im radi najgora tajna služba svijeta, lobi u sprezi sa amreima na njihovoj strani, najmanje nam trebaju političke poruke bilo koje konotacije na utakmicama. Primjer susjedi. Jer, najmanje nam treba biti kažnjen ili pred praznim stadionom.

Saosjećam, pomogla bih koliko mogu, ali moja mi je muka najpreča.. nekako tako.

kazo

Post by kazo » 12/06/2015 23:12

I da dodam jos...
Orilo se i orice se ! Isto tako i naserovo ime, ilijino,seferovo i ostala druga...

Megiddo

Post by Megiddo » 12/06/2015 23:16

Ako je koja zemlja na bliskom istoku koju bi svi uništili onda je to Izrael. Palestinu bi možda uništili Izraelci, iako ni to posve nije tačno, ali su joj ostali oko nje prijatelji.

Mislim da kada je riječ o Izraelu iz ljudi govore neznanje i površnost.

hrasno38

Post by hrasno38 » 12/06/2015 23:24

KatarinaKosaca wrote:

Ne znam baš da su se Palestinci pretrgali pjevati za nama dok smo krvarili 4 godine... iako sam u ovom mučenju koji im radi najgora tajna služba svijeta, lobi u sprezi sa amreima na njihovoj strani, najmanje nam trebaju političke poruke bilo koje konotacije na utakmicama. Primjer susjedi. Jer, najmanje nam treba biti kažnjen ili pred praznim stadionom.

hahahaha kraljice sad htjedoh to napisati ali evo nema potrebe...mi imamo nesto sa Palestinom kao sto imamo i sa Nepalom ili Tibetom ali ajde ti to objasni medjedima da 80% Palestinaca nije imalo pojma o ratu u BiH

pirpa

Post by pirpa » 12/06/2015 23:25

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :bih:
Image

avetinja

Post by avetinja » 12/06/2015 23:26

Jeste više dosadni sa ovim skandiranje. Što miješate politiku sa fudbalom? Uostalom, tema je bespotrebna. Imaš temu BiH-Izrael, pa tamo iznosi svoje zadovoljstvo. I vidi ti naslova. Kao da se radi o protestima, a ne o utakmici.

arslanbey

Post by arslanbey » 12/06/2015 23:26

hrasno38 wrote:
KatarinaKosaca wrote:

hahahaha kraljice sad htjedoh to napisati ali evo nema potrebe...mi imamo nesto sa Palestinom kao sto imamo i sa Nepalom ili Tibetom ali ajde ti to objasni medjedima da 80% Palestinaca nije imalo pojma o ratu u BiH

Grijesis ba dusu,progooglaj malo kako su palestinci od svoje bjede odvajali da bi dali Bosni,,,to je bilo toliko izrazeno da je onaj vehabijski glavni vodja al Albani(porijeklom albanac ali djelovao u egiptu) dao fetvu gdje poziva narod da se brine o Palestini jer je preca od Bosne

Ljakan

Post by Ljakan » 12/06/2015 23:29

avetinja wrote:Jeste više dosadni sa ovim skandiranje. Što miješate politiku sa fudbalom? Uostalom, tema je bespotrebna. Imaš temu BiH-Izrael, pa tamo iznosi svoje zadovoljstvo. I vidi ti naslova. Kao da se radi o protestima, a ne o utakmici.

:thumbup:
Sta ce debilcine samo bi o politici,mrznji,ti neznaju za nista bolje.Jebo ih i izrael i palestina. :lol:

KatarinaKosaca
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

Post by KatarinaKosaca » 12/06/2015 23:31

arslanbey wrote:Grijesis ba dusu,progooglaj malo kako su palestinci od svoje bjede odvajali da bi dali Bosni,,,to je bilo toliko izrazeno da je onaj vehabijski glavni vodja al Albani(porijeklom albanac ali djelovao u egiptu) dao fetvu gdje poziva narod da se brine o Palestini jer je preca od Bosne

Jedna je stvar pomoći, iako mi google nije jedina informacija upoznala sam dosta Palestinaca vani koji su imali neke dućane i kako reče @hrasno, nisu pojma imali, nije ih ni zanimalo. NIsu ni znali da su Bošnjaci-muslimani najveće žrtve rata, nisu mnogi čak ni znali da u BIH ima musimana.
Što su neki pmogli hvala, i mi njima pomognemo, pošaljemo, uplatimo. to je jedno. Sasvim je drugo politizirati sportski događaj, rizikovati sankcije, davati povoda da nas nekad u Izraelu (a biće još i kvalifikacija i utakmica) dočeka skandiranje MIloševiću ili MLadićeva slika. Šta nam to treba i zašto nad tim likovati? to je samo obilk primitivizma, izazivanja otpora, a pomoći onome koga voliš ili sa kojim se solidarišeš se drugačije radi.

pirpa

Post by pirpa » 12/06/2015 23:31

Image

Cherry-Cherry

Post by Cherry-Cherry » 12/06/2015 23:33

Samo nam sad još kazne trebaju.

Logovan

Post by Logovan » 12/06/2015 23:33

pirpa wrote::thumbup: :thumbup: :thumbup: :bih:
Image

Gazi, gazi, gazi, gazi, gazi. :izet:

insomnia78

Post by insomnia78 » 12/06/2015 23:33

KatarinaKosaca wrote:
arslanbey wrote:Grijesis ba dusu,progooglaj malo kako su palestinci od svoje bjede odvajali da bi dali Bosni,,,to je bilo toliko izrazeno da je onaj vehabijski glavni vodja al Albani(porijeklom albanac ali djelovao u egiptu) dao fetvu gdje poziva narod da se brine o Palestini jer je preca od Bosne

Jedna je stvar pomoći, iako mi google nije jedina informacija upoznala sam dosta Palestinaca vani koji su imali neke dućane i kako reče @hrasno, nisu pojma imali, nije ih ni zanimalo. NIsu ni znali da su Bošnjaci-muslimani najveće žrtve rata, nisu mnogi čak ni znali da u BIH ima musimana.
Što su neki pmogli hvala, i mi njima pomognemo, pošaljemo, uplatimo. to je jedno. Sasvim je drugo politizirati sportski događaj, rizikovati sankcije, davati povoda da nas nekad u Izraelu (a biće još i kvalifikacija i utakmica) dočeka skandiranje MIloševiću ili MLadićeva slika. Šta nam to treba i zašto nad tim likovati? to je samo obilk primitivizma, izazivanja otpora, a pomoći onome koga voliš ili sa kojim se solidarišeš se drugačije radi.

Bravo

lokalni_razdjevicar

Post by lokalni_razdjevicar » 12/06/2015 23:36

Logovan wrote:
pirpa wrote::thumbup: :thumbup: :thumbup: :bih:
Image

Gazi, gazi, gazi, gazi, gazi. :izet:

teski primitivci kao i vcina jebb arapa

__Phoenix__

Post by __Phoenix__ » 12/06/2015 23:38

Navijači su ionako obične budale, prodalo bi se za kutiju cigara...

Locked