Oprostiti prevaru/izdaju u vezi: DA ili NE

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

Locked

Oprostiti prevaru/izdaju: DA ili NE

DA
0
No votes
NE
5
100%
zavisi od okolnosti
0
No votes
vjerujem svom partneru i znam da nikada necu docu u takvu situaciju
0
No votes

Total votes: 5

friskyoreo

Oprostiti prevaru/izdaju u vezi: DA ili NE

Post by friskyoreo » 22/01/2012 13:16

Sve je poprilicno jasno. Znam da je pitanje previse uopsteno, ali... :-)

Ujedam

Re: Oprostiti prevaru/izdaju u vezi: DA ili NE

Post by Ujedam » 22/01/2012 13:28

Ja ne bi nikad oprostila nevjeru ma koliko tu osobu voljela. Ko mi garantira da me neće opet prevariti?!
Teško je to, znaš, kad si jednom prevaren, kroz život počneš kročiti širom otvorenih očiju, načuljenih ušiju i uzdignute glave... a nepovjerenje spava s tobom u krevetu, ispod jastuka.
Ljubav onda više nema ništa s tim...
Prevara je znak da netko nije u vezi zadovoljan. Obzirom da ste vjerovatno upali u crni krug naviknute komunikacije koja je rezultirala ovakvim završetkom, za kvalitetni remont trebat će vam puno puno obostranog ulaganja...
Jel'osoba koja vas prevari zaista vrijedna vaše ljubavi, razmislite.. ja mislim da definitivno nije. Treba ga pljunuti i nastaviti dalje.

nihil_

Post by nihil_ » 22/01/2012 13:35

Ujedam wrote:Ja ne bi nikad oprostila nevjeru ma koliko tu osobu voljela. Ko mi garantira da me neće opet prevariti?!
Teško je to, znaš, kad si jednom prevaren, kroz život počneš kročiti širom otvorenih očiju, načuljenih ušiju i uzdignute glave... a nepovjerenje spava s tobom u krevetu, ispod jastuka.
Prevara je znak da netko nije u vezi zadovoljan. Obzirom da ste vjerovatno upali u crni krug naviknute komunikacije koja je rezultirala ovakvim završetkom, za kvalitetni remont trebat će vam puno puno obostranog ulaganja...
Jel'osoba koja vas prevari zaista vrijedna vaše ljubavi, razmislite.. ja mislim da definitivno nije. Treba ga pljunuti i nastaviti dalje.

Ja tebe ne bi nikad prevario!

uhhhh... pogresna tema...ovo nije ona za muntace :D

on topic: ne mora znaciti da bi prekinuo vezu al da bi oprostio teeesko. Mislim da to niko ne moze, kad tad ce se ta prevara spomenuti a to onda i nije oprost.

Ujedam

Post by Ujedam » 22/01/2012 13:41

nihil_ wrote:
Ujedam wrote:Ja ne bi nikad oprostila nevjeru ma koliko tu osobu voljela. Ko mi garantira da me neće opet prevariti?!

Ja tebe ne bi nikad prevario!

uhhhh... pogresna tema...ovo nije ona za muntace :D

on topic: ne mora znaciti da bi prekinuo vezu al da bi oprostio teeesko. Mislim da to niko ne moze, kad tad ce se ta prevara spomenuti a to onda i nije oprost.

:lol: :lol: time me svakako ne bi smuntao a ni muntao :lol: :lol: :D

Dobro si ovo rekao za prevaru.. ma jednostavno jednom kad se to desi, partner vam ili vi njemu nikad više neće moći vjerovati 100%, uvijek će biti neke sumnje. A samo budala po meni može oprostiti i još letiti za njim/njom opet. Ljudi su glupi i svašta rade kad se zaljube i vole.

ladyblue18
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

Post by ladyblue18 » 22/01/2012 13:47

Trazilica je u funkciji meni se cini jos uvijek.

Locked