opremanje stana

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
addy_sa
Posts: 759
Joined: 06/09/2002 00:00

#1 opremanje stana

Post by addy_sa »

s obzirom da trebam opremiti potpuno prazan stan, dobro bi mi došao savjet iz prve ruke od ljudi koji su to već uradili tipa gdje uzeti kuhinju , spavaću sobu, tehniku, ugao, tepihe.. ono, da bude moderno i funkcionalno i neke srednje cijene, da nije najjeftinije, radije ću opremati polako prostoriju po prostoriju kvalitetnim stvarima pa kad god opremim..

hvala unaprijed na konstruktivnim savjetima :)
daisy888
Posts: 42
Joined: 11/11/2010 14:48

#2 Re: opremanje stana

Post by daisy888 »

addy_sa wrote:s obzirom da trebam opremiti potpuno prazan stan, dobro bi mi došao savjet iz prve ruke od ljudi koji su to već uradili tipa gdje uzeti kuhinju , spavaću sobu, tehniku, ugao, tepihe.. ono, da bude moderno i funkcionalno i neke srednje cijene, da nije najjeftinije, radije ću opremati polako prostoriju po prostoriju kvalitetnim stvarima pa kad god opremim..

hvala unaprijed na konstruktivnim savjetima :)
spavacu sobu definitvno po mjeri, tako ces najbolje proci, kuhinju isto preporucujem po mjeri da radis, jer ces dobiti tacno ono sto ti zelis. dragi i ja smo stan uglavnom opremili u urban namjestaju, jer im namjestaj odgovara tvom opisu, funkcionalno, moderno, srednje cijene. bijela tehnika ti je manje vise svugdje ista, al eto, s namjestajem priprazi...
User avatar
tomyf
Posts: 85
Joined: 18/02/2009 09:38

#3 Opremanje stana

Post by tomyf »

Ima milion ovakvih tema, ali nikako da dobijem potpune info.
Naime zanimaju me vasa iskustva sa opremanjem stana.

1. Standardno...koga da angazujem da mi radi walking closet? Koje su realne cijene za takvo nesto?
2. Spavaca soba... dilema... da li praviti po mjeri ili ima neki super salon namjestaja u Sarajevu koji nudi bas super
krevete? Koliko se okvirno krecu cijeni tih spavacih bez ormara (krevet, madrac,natkasne)
3. Dnevni boravak. E ovo mi je najteze...?
4. Trpezarija? Super mali stolic, sa modernih sest stolica... dnevni mi je spojen sa kuhinjom i trpezarijom
5. Balkon? Jeftine stolice od ratana? Gdje naci?

Sve vrste salona osim Livinga i Natuzzia, raznih kontakata freelancera, stolara....dolaze u obzir.

Hvala!
moee
Posts: 1395
Joined: 07/06/2011 10:44

#4 Re: Opremanje stana

Post by moee »

Stilles Sogal, ul. Azize Sacirbegovic na Hrasnom. Imaju tim arhitekti i dizajnera, rade sve po mjeri.
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#5 Re: opremanje stana

Post by zijancer »

D plocice :P ..kamen temeljac svakog cejfa :razz:
poslije ove boje i dizajna..ocu reci, sada kad znam da ovo postoji negdje (ko bi rekao da cu ih sresti kod agate kristi) :razz: nista nece biti dovoljno dobro :P :P

Image

p.s.
''Standardno...koga da angazujem da mi radi walking closet?'' .

Pa obično nekoga iz tima onog dizajnera koji je napravio većinu odjeće koja će se nalaziti u prolaznom ormaru, naravno prepustiti njemu konsultacije sa arhitektom.
Post Reply