opet ta Amerika

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
mamica papucarka

opet ta Amerika

Post by mamica papucarka » 12/12/2006 14:31

Ukratko (cudi me da nemate ovu vijest na portalu) :D

cetverogodisnjak je zagrlio tetu u vrticu, a ova ga optuzila za sexualno zlostavljanje :shock:
cetverogodisnjak je izbacen iz vrtica, a potom je uslijedila hampa javnosti.
Zar ovo nije bolesno??? Optuzit dijete od cetiri godine za seksualno uznemiravanje :shock:

http://www.spiegel.de/panorama/justiz/0 ... 30,00.html

Drvosjeca iz Dejcica

Re: opet ta Amerika

Post by Drvosjeca iz Dejcica » 12/12/2006 14:34

mamica 31 wrote:Ukratko (cudi me da nemate ovu vijest na portalu) :D

cetverogodisnjak je zagrlio tetu u vrticu, a ova ga optuzila za sexualno zlostavljanje :shock:
Zar ovo nije bolesno??? Optuzit dijete od cetiri godine za seksualno uznemiravanje :shock:

Dobro je prosao, mogao je zavrsiti na elektricnoj stolici... :roll: :(

amrino

Post by amrino » 12/12/2006 14:46

ma sta mi znamo, glupi bosanci, sta je to DEMOKRATIJA- mi smo ionako divljaci! i onda mi jos neko pocne pametovat da je Amerika superrr- daleko joj kuca od moje...

ztluhcs
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.

Post by ztluhcs » 12/12/2006 14:54

Ako je ovo taèno sad æe SJ doæi i reæi kako su Founding Fathers mislili i na to... :D Ako veæ nisu, a brate zakoni su dinamièka kategorija, bitno je da imaju snage da priznaju da dijete ne mo¾e napastovati nikoga :D

patrius

Post by patrius » 12/12/2006 14:58

Zar vas jos uvijek bilo sta moze iznenaditi od "bushmana"???

nineac

Post by nineac » 12/12/2006 15:19

I sta sad! Jel to neko misli da ce ta ista teta nesto dobiti od toga?
Koliko ja poznajem njihov pravosudni sistem, vrlo lako bi joj se ovo moglo odbiti od glavu! Inace NEMA TEORIJE da ovo sud potvrdi!
Ali, ta ista Amerika je dobra kada pohvata bivse vojnike RS, koji su bili pripadnici jedinica koje su usle u Srebrenicu, pa ih deportuje nasim organima, pa ih onda ovi puste na slobodu!

Lace

Post by Lace » 12/12/2006 15:21

nineac wrote:I sta sad! Jel to neko misli da ce ta ista teta nesto dobiti od toga?
Koliko ja poznajem njihov pravosudni sistem, vrlo lako bi joj se ovo moglo odbiti od glavu! Inace NEMA TEORIJE da ovo sud potvrdi!
Ali, ta ista Amerika je dobra kada pohvata bivse vojnike RS, koji su bili pripadnici jedinica koje su usle u Srebrenicu, pa ih deportuje nasim organima, pa ih onda ovi puste na slobodu!

ma znate kako je....bolje da ona njega tuzi nego da druga teta kaze kako ona grli male djecake...na neprikladan nacin :shock: :D

sto nije nemoguce

freak_with_a_laptop

Post by freak_with_a_laptop » 12/12/2006 15:24

U cemu je problem?
Drugi put kad krene u vrtic, prvo svrati u supermarket, kupi kalibar 9 mm i spuca je u glavu. To nije kaznjivo. Ma sta vam je, da se tamo lijepo zivit, samo moras zakon postovat :D

ztluhcs

Post by ztluhcs » 12/12/2006 15:26

freak_with_a_laptop wrote:U cemu je problem?
Drugi put kad krene u vrtic, prvo svrati u supermarket, kupi kalibar 9 mm i spuca je u glavu. To nije kaznjivo. Ma sta vam je, da se tamo lijepo zivit, samo moras zakon postovat :D

Ti ima¹ svoju temu... Nemoj nam navlaèiti jo¹ i ovdje svoje gonièe :D

simon13

Post by simon13 » 12/12/2006 15:28

Mali je rano poceo, al obecava........

Nosferatu
Location: Give me your tired, your poor, Your huddled masses yearning to breathe free

Post by Nosferatu » 12/12/2006 15:30

Ama nista. Evo ja citam ova kampanja Free Hugs - zapocela je u Sidneju Australija - gdje je zabranjena - radi "public liabilities".

Eto ti ga sad - nema dzaba zagrljaj ni u Sidneju. Nije to niko spomenuo na onoj temi - jer svijet se ne dijeli na Australiju i ostatak nego izgleda na Ameriku i ostatak svijeta.

Ono sto sam ja primjetio za svojih 8 godina u Americi je to - da se djevojke najcesce zagrle s muskarcima umjesto da se rukuju. Al' eto pridji negdje nasim hanumama - pa zagrli jednu nakon sto si je vidjeo 2 put u zivotu, bilo bi odmah "dzjes ba, sta ima ba, ja sam ba Sarajlijka..."

Sto me opet navodi da ne generaliziram, albeit Teksas vam dodje kao RS u BiH. Oni su posebni - u svemu. Amerika su samo kad treba nesto od drugih, inace bi vrlo rado da su nezavisni. "Don't mess with Texas" ili "Lone Star" state.

freak_with_a_laptop

Post by freak_with_a_laptop » 12/12/2006 15:34

ztluhcs wrote:

Ti imaš svoju temu... Nemoj nam navlačiti još i ovdje svoje goniče :D

i meni cudo, fakat nam nedostaju ostrodlaki gonici robova na ovoj temi :D

ztluhcs

Post by ztluhcs » 12/12/2006 15:36

freak_with_a_laptop wrote:
ztluhcs wrote:

Ti ima¹ svoju temu... Nemoj nam navlaèiti jo¹ i ovdje svoje gonièe :D

i meni cudo, fakat nam nedostaju ostrodlaki gonici robova na ovoj temi :D

Nemoj 2x reæi :D

tempora

Post by tempora » 12/12/2006 15:41

A wrote:Prevodim na brzaka i na preskoke:

1999, New York

Jedna susjeda je prijavila malog Raoul W. Osumnjicen je za incest nad malom sestrom. Raoulu je 11 godina.

Raoul, djecak sa drzavljanstvom USA i Svicarske, je probudjen u sred noci, sa lisicama na rukama i nogama odveden odmah u pritvor. ... Raoul je proveo 2 mjeseca, da bi krajem oktobra bio smjesten u porodicu kojoj je povjeren. Njegovi roditelji su pobjegli iz USA, sa ostalih 3 djece, iz straha da im se ne oduzmu djeca. U stalnom su kontaktu sa Raoulom, koji zahvaljujuci tome izdrzava svoju situaciju.

Prema rijecima susjede, djecak je pipkao sestru od 5 goidna. ... Advokati se nadaju da ce dobiti od suda presudu da dijete napusti USA i ode roditeljima, ukoliko se ovi obavezu da ce dijete imati psiholosku terapiju....

... Sve je pocelo u maju 99., kad je u basti porodicne kuce djecak spustio gacice svoje sestre, "da bi joj pomogao da piski", kako je objasnio. Susjeda tvrdi da ju je milovao.

... Djecak je tri puta dozivio da mu se stave lisice na ruke i noge - pri hapsenju i pred sudijom.

Uzas! :? Mora da je komsinica jednom odbijena za solju secera. Ja svojoj sve dajem, sto god da trazi. Ali i za svaki slucaj zapisujem skoljke jaja, brasno, najlon carape......itd. :x

tech10

Post by tech10 » 12/12/2006 15:54

A je li je krecho dje ne treba? :D

BugsBunny

Post by BugsBunny » 12/12/2006 17:23

E jesmo se mi nasli da govorimo kako Amerika ne valja... kod nas punoljetni silovatelji retardiranih djevojaka jedva dobiju godinu zatvora, uz olaksavajucu okolnost sto su bili pod utjecajem alkohola. Ja bih radije da se hapse i jedanaestogodisnjaci, nego da se pustaju svi.
Da ne govorim o otalim stvarima.
Uostalom, budimo realni, da Amerika tako ne valja, oni bi bjezali nama a ne mi njima, zar ne?

Nosferatu
Location: Give me your tired, your poor, Your huddled masses yearning to breathe free

Post by Nosferatu » 12/12/2006 17:31

tech10 wrote:A je li je krecho dje ne treba? :D

Ama nije to poenta.

Poenta je da komsiju u Americi moras namiriti stramplicama i soljama brasna, ukoliko se desi kakav "incident" da te ne prijave visljim organima. Jer tako to kod nas fercera. Ne samo da je sistem otisa'o, vec i ljudi kontaju - haj' valjo mi je kad sam krpio gumu na autu, ne mogu ga sad - cinkariti drotovima. A onda se ibrete kad neko vrati 4000 Eurica. I jos veci ibret kad neko izvadi 100KM da dadne, ko biva - sta je 100KM, nebi se zaustavio u prolazu da ih strpam u padze.

array

Post by array » 12/12/2006 18:06

Pa nije je baš zagrlio nego je zaronio u njene grudi i htio da zažvalji jednu od sisa. :-) I nije tačno da je bio izbačen iz škole nego je bio na kratko suspendovan dok se sve nije raščistilo i sada je ponovo u školi (ne u vrtiću).

amrino wrote:ma sta mi znamo, glupi bosanci, sta je to DEMOKRATIJA- mi smo ionako divljaci! i onda mi jos neko pocne pametovat da je Amerika superrr- daleko joj kuca od moje...

Ja hajvana jebo te. Ode Američka demokratija u pm zbog ovoga?! Idi ba psihijatru dok nisi počeo ubijati sve oko sebe.
I daleko i tebi kuća od moje.

ztluhcs

Post by ztluhcs » 12/12/2006 18:08

array wrote:
Pa nije je ba¹ zagrlio nego je zaronio u njene grudi i htio da za¾valji jednu od sisa. :-)

Jadna ¾ena... Mogu misliti kako se osjeæala u jednoj tako neprirodnoj situaciji...

Svemirski_Jebach

Post by Svemirski_Jebach » 12/12/2006 18:13

na isti nacin su i komunjare navodile slicne vijesti sa "zapada" pa nam onda trunili o "truhlom zapadu" dok boga mi kod nas 200,000 ljudi zaplati glavom onako u svoj onoj ljepoti.

sta ti zelis pokazati ovim primjerom?

Svako ko je ikad procitao bilo sta vezano za pravo, zna da dijete od 11 godina, pa ni u Teksasu koji je po svemu poseban, nece nikako zavrsiti u zatvoru nego na nekoj terapiji na kojoj i treba biti ako je pipkao svoju sestricu...a jel to vama normalno da je pipka?

Kako rece Bugs, ovdje pedofili dobiju godinu a silovatelji 8 mjesci...ma bjaaazi :roll:

Nosferatu

Post by Nosferatu » 12/12/2006 18:16

Nema u Njemackoj i Holandiji silovatelja.

Tamo odes, izaberes tetu iz izloga i guzis u sve rupe koje jos na tjelu pronadjes.

Onda ostavis napojnicu i vratis se u zagrljaj svoje zene i troje dijece da nastavis zivjeti normalnim zivotom.

Svemirski_Jebach

Post by Svemirski_Jebach » 12/12/2006 18:22

array wrote:

Pa nije je baš zagrlio nego je zaronio u njene grudi i htio da zažvalji jednu od sisa. :-) I nije tačno da je bio izbačen iz škole nego je bio na kratko suspendovan dok se sve nije raščistilo i sada je ponovo u školi (ne u vrtiću).

amrino wrote:ma sta mi znamo, glupi bosanci, sta je to DEMOKRATIJA- mi smo ionako divljaci! i onda mi jos neko pocne pametovat da je Amerika superrr- daleko joj kuca od moje...

Ja hajvana jebo te. Ode Američka demokratija u pm zbog ovoga?! Idi ba psihijatru dok nisi počeo ubijati sve oko sebe.
I daleko i tebi kuća od moje.

vidite kako je lako napraviti medijsku manipulaciju od toga...kao dijete od 4 godine u zatvoru. Jeste li vi normalni?

Ali mrznja prema svemu americkom je jaca od bilo kakvog razuma...balkanski nacionlisticki recept (mrzi sve sto je bosnjacko, hrvatsko...) se prenosi vani.

Tesssa

Post by Tesssa » 12/12/2006 19:18

Evo ga opet! 25 strana o Americi :-)

Svemirski_Jebach

Post by Svemirski_Jebach » 12/12/2006 19:33

dinchy84 wrote:Evo ga opet! 25 strana o Americi :-)

;)

:-D

kad je dernek nek' i hala gori :-D

rajvosa^

Post by rajvosa^ » 12/12/2006 19:52

Svasta citate i vjerujete. Koda ne znate kako mediji puhaju slucajeve da bi sto vise tiraza prodali ili gledanost bila velika. Ko zna mozda teta kontala da izvuce koji dolarcic od tate...svasta moze biti.

Post Reply