Opet nam polomise tramvaje!!!

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderator: O'zone

vatana

Opet nam polomise tramvaje!!!

Post by vatana » 14/10/2006 16:54

A kretena od navijaca.

Razvalili tramvaj i sad ne mogu do grada. Moro sam se kuci tivra.

Kakva je to furka, zasto to rade? Kakve to veze ima sa fudbalom?

Zasto ne lome tramvaje kad se igra bilo koja utakmica, nego samo kad je ovaj posrani "gradski" derbi.

Jesul to Sarajlije sto lome tramvaje, ko su ti ljudi?

ps. jebem vam krv seljacku

addem

Post by addem » 14/10/2006 17:03

To je gomila degena, koji veze nemaju sa zivotom. Za ovaj fudbal kakav je kod nas ne treba ni ici na stadione.To je gubljenje vremena.

palestinka

tramvaji

Post by palestinka » 14/10/2006 17:04

-
Last edited by palestinka on 22/04/2015 16:33, edited 1 time in total.

boucheron

Post by boucheron » 14/10/2006 17:07

Zasto ne lome tramvaje kad se igra bilo koja utakmica, nego samo kad je ovaj posrani "gradski" derbi.
E taj prefix, "gradski" je iscezno ima jedno petnaest godina. Mogli bi promijeniti naziv u "prigradski"derbi.

EI Presidente

Post by EI Presidente » 14/10/2006 17:09

Zasto policija ne hapsi huligane kada uniste javno vozilo? Da ih uhapsi 10-20, pa im zareze stetu u markama, pa tu stetu pretvore u zatvorske dane, pa ih potrpaju u celije, razmislili bi iduci put.

karanana
Been thanked: 4 times

Re: Opet nam polomise tramvaje!!!

Post by karanana » 14/10/2006 17:53

vatana wrote:A kretena od navijaca.

uzmi trolejbus

Skyfox

Post by Skyfox » 14/10/2006 18:25

Ja sam se morao vratiti taxiem sa Grbavice na Kosevo jer su se pobili u troli i obustavili saobracaj, i to jos prije utakmice...

cpt.picard

Post by cpt.picard » 14/10/2006 18:49

Skyfox wrote:Ja sam se morao vratiti taxiem sa Grbavice na Kosevo jer su se pobili u troli i obustavili saobracaj, i to jos prije utakmice...

Ma nema to veze sa tucom. Gras zaustavi saobracaj uvjek (zbog degena).

sember

Post by sember » 14/10/2006 19:12

mozda su sandzaklije :roll:

everybody hurts

Post by everybody hurts » 14/10/2006 19:28

karanana wrote:

uzmi trolejbus

:roll: :roll: :roll:

Hendrix

Post by Hendrix » 14/10/2006 19:52

Utakmice naše lige a pogotovo "derbi" je čisto poligon za izražavanje sile skupina majmuna,nažalost uvijek je isto,ili 30 razbije jednog,ili 30 razbije tramvaj.Nikad nisam vidio 30 na 30 da ide,to nećete doživjeti od ovih hrabrih momaka kojima smeta sve što ima veze sa modernijom civilizacijom.

vatana

Post by vatana » 14/10/2006 20:05

karanana wrote:

uzmi trolejbus

Tope jedan, pa i trolu su razvalili :)

pape
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

Post by pape » 14/10/2006 20:11

:roll: Vandalizam i idiotizam.
Zasto to rade? Zato sto zive u "demokratiji", zato sto im se ni policija, a ni gradjani ne smiju suprotstaviti, ... zato sto im nedostaje kucni odgoj. Zato sto u zavicaju nisu imali tramvaje, a nakon seoskih utakmica su lomili medje, ... "u nesto se udarati mora".
To su nove Sarajlije, ... :oops: :zzzz:
Desetine derbija sam posmatrao. Izivljavali smo se urlajuci i bodreci svoj tim, ... zayebavali smo protivnicki, ali ... van kapija stadiona smo se vracali u normalu.
:roll: I ja im yebem mille seljacko, ... :oops: :zzzz:

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 14/10/2006 20:57

Stvarno vise nema smisla trpit ovu huligansku bagru papaka koji gledaju svaku priliku da razvale sredstva javnog prevoza. Jedino rjesenje, posto policija nista ne radi, jeste da se obustavi saobracaj nakon derbija kako bi se sacuvali tramvaji...

Elko

Post by Elko » 14/10/2006 21:39

pape wrote:

:roll: Vandalizam i idiotizam.
Zasto to rade? Zato sto zive u "demokratiji", zato sto im se ni policija, a ni gradjani ne smiju suprotstaviti, ... zato sto im nedostaje kucni odgoj. Zato sto u zavicaju nisu imali tramvaje, a nakon seoskih utakmica su lomili medje, ... "u nesto se udarati mora".
To su nove Sarajlije, ... :oops: :zzzz:
Desetine derbija sam posmatrao. Izivljavali smo se urlajuci i bodreci svoj tim, ... zayebavali smo protivnicki, ali ... van kapija stadiona smo se vracali u normalu.
:roll: I ja im yebem mille seljacko, ... :oops: :zzzz:

Nekako u zadnje vrijeme sve vise cujem " zeljo je najbolji " ili "sarajevo je nejbolje " i pravo sam siguran da lomljnje tramvaja ( koje osudjujem ) ne rade samo seljaci kako navedoste , nego i sarajevski huligani ( pa huligana ima i u Engleskoj ....samo sada nemojte napisati da su i oni dosli sa sela , i to bosanskog ), pravi huligani koji su ( svidjalo se to kome ili ne ) ipak rodjeni u sarajevu od roditejlja koji sebe ponosno nazivaju sarajlije ....

Pozdrav

Jara

Post by Jara » 14/10/2006 21:52

ne samo tramvaje i trole, nego i komercijalu isključe... :x

unipege

Post by unipege » 14/10/2006 22:10

Dzaba se nervirate ljudi, kad znate da je nakon svake utakmice isto. Pocinjem vjerovati da to cak i rade isti ljudi.
Papcima tramvaj ne predstavlja prevozno gradsko sredstvo, kao svakom normalnom covjeku, vec zamjenu za boxersku vrecu.
Neizivljeno...

Vozdra_123

Post by Vozdra_123 » 14/10/2006 22:22

Grom iz vedra neba wrote:Stvarno vise nema smisla trpit ovu huligansku bagru papaka koji gledaju svaku priliku da razvale sredstva javnog prevoza. Jedino rjesenje, posto policija nista ne radi, jeste da se obustavi saobracaj nakon derbija kako bi se sacuvali tramvaji...

ne kontam ovu logiku :?

svi ljudi koriste javni saobracaj ne samo huligani

zabrani utakmice i onako nemamo pojma da igramo kako treba

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 14/10/2006 22:27

Vozdra_123 wrote:
Grom iz vedra neba wrote:Stvarno vise nema smisla trpit ovu huligansku bagru papaka koji gledaju svaku priliku da razvale sredstva javnog prevoza. Jedino rjesenje, posto policija nista ne radi, jeste da se obustavi saobracaj nakon derbija kako bi se sacuvali tramvaji...

ne kontam ovu logiku :?

svi ljudi koriste javni saobracaj ne samo huligani

Nakon utakmice ne koriste ga u punom kapacitetu jer je pola tramvaja polomljeno.

Bas zato i kazem da je bolje sacuvati tramvaje taj kriticni dan (derbi ili kad je utakmica reprezantacije) nego sutradan kasniti na posao zato sto ih pola nije u funkciji.

Mozda ti imas neko bolje rjesenje?

mala-i

Post by mala-i » 14/10/2006 22:30

ja ne znam slusate li vi inace razgovore u tramvaju,primjedbe koje upucuju balavci a bome i balavice od kojih 15-ak godina?toliko psovki,primitivizma,nekulture tesko je ne registrovati.ali,tako je kad izgleda djecu odgaja ulica a ne roditelji.ne ulazim u mjesto rodjenja kako te djece,tako i roditelja im,ali cini mi se da dolaze neke divlje generacije i iskreno se bojim okruzenja u kojem ce moja djeca odrastati... :(

EI Presidente

Post by EI Presidente » 14/10/2006 22:40

Nema to nista s "seljaklukom" ili "ruralnim", vec je to jednostavno bezobrazna, nasilna i neizivljena grupacija. Nepotrebno nasilje je signal nezadovoljstine zivotom i drustvom, ali to niposto nije opravdanje za unistavanje javne imovine.

Neka mi neko kaze kada su to stanovnici nekakvog sela negdje u Bosni unistili recimo autobus ili nesto slicno nakon lokalne utakmice?

Zasto je divljanje na gradskim ulicama uvijek "seljakluk"?

Kao klinac sam raspuste provodio na selu gdje nikad nisam upadao u sukobe i slicno. Ali zato na ChWilli, gdje sam odrastao, belaji su bili svakodnevnica.

Unistavanje javne imovine nije djelo "seljaka" vec primitivaca. Ako je neko sa sela to ne znaci da je i primitivan.

Volim svoj grad neopisivo, ali me je u zivotu glava vise zabolila od "pravih" Sarajlija, nego od raje sa strane.

pape
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

Post by pape » 14/10/2006 22:47

EI Presidente wrote:Nema to nista s "seljaklukom" ili "ruralnim", vec je to jednostavno bezobrazna, nasilna i neizivljena grupacija. Nepotrebno nasilje je signal nezadovoljstine zivotom i drustvom, ali to niposto nije opravdanje za unistavanje javne imovine.

Neka mi neko kaze kada su to stanovnici nekakvog sela negdje u Bosni unistili recimo autobus ili nesto slicno nakon lokalne utakmice?

Zasto je divljanje na gradskim ulicama uvijek "seljakluk"?

Kao klinac sam raspuste provodio na selu gdje nikad nisam upadao u sukobe i slicno. Ali zato na ChWilli, gdje sam odrastao, belaji su bili svakodnevnica.

Unistavanje javne imovine nije djelo "seljaka" vec primitivaca. Ako je neko sa sela to ne znaci da je i primitivan.

Volim svoj grad neopisivo, ali me je u zivotu glava vise zabolila od "pravih" Sarajlija, nego od raje sa strane.

:roll: Neka ih policija lijepo pohvata, identificira i objavi podateke odakle su.
Slazem se sa @induendom, ... mozda je 1 od 10 tih huligana iz Sarajeva.
Stoka seljacka yebo ih otac, ... :oops: :D

muha_sa
Has thanked: 6 times
Been thanked: 6 times

Post by muha_sa » 14/10/2006 22:51

Nedostatak odgoja--kučnog odgoja.
Krkani mrze ovaj grad-zato to i rade-utakmica je samo izgovor---uništavaju oni i bez utakmica.

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 14/10/2006 22:55

nakon ovog teksta http://idijebimater.com/clanak.php?id=477 se aj pozalim nekim "starijim" navijacima, tzv. vodjama i zamolim da pokusaju, ako nista drugo, uticati na balavurdiju... i na navijackom forumu ostavim jedan post vezano za unistavanje klupa na vilsu nakon utakmice sa slavijom, i nakon 20 minuta haman budem anatemisana sto prigovaram....

ja bi svoj toj djeci, vecinski muskoj, slupala noseve i slomila desnu ruku i lijevu nogu svaki put kad krenu s destrukcijom...

EI Presidente

Post by EI Presidente » 14/10/2006 22:59

pape wrote: :roll: Neka ih policija lijepo pohvata, identificira i objavi podateke odakle su.
Slazem se sa @induendom, ... mozda je 1 od 10 tih huligana iz Sarajeva.
Stoka seljacka yebo ih otac, ... :oops: :D

Da policija radi svoj posao, pola bi ih zavrsilo u celijama, pa bi se ona druga polovina dobro zamislila prije nego razvale jos jedan tramvaj.

Uopste nam ne bi bilo bitno da li su huligani "prave" ili "krive" Sarajlije.

Zasto policija ne radi svoj posao? Nisu dovoljno placeni, vlast ih ne tjera na odgovornost, itd. a i ovaj nas narod (kako iz sela, tako i iz gradova) moze cini mi se durat' vise sranja nego li ijedan drugi narod na planeti...

Post Reply