Opet ©arena revolucija

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Harrys

Post by Harrys » 20/06/2007 10:30

:D Mirci,jesi ti to moderator na politici? :D

_BosanaC

Post by _BosanaC » 20/06/2007 10:39

mIRCerka wrote:
uvjek dobar gost wrote:8)

Svi sve znamo, svi smo blizu ruba... ali šta će i kako pokrenuti lavinu....????
Vidis, ja nisam blizu ruba :D Meni je super i kul :D:D:D:D

imam za kafe i cigara svaki dan, ponekad se omakne i koji sokic, ima se za ultra dopunice i nema sretnije osobe od mene :D:D:D:D

MENI JE DOBRO MENI JE DOBRO MENI JE DOBRO.......

(autosugestija cuda cini)....
a lavinu zasigurno nece pokrenuti palez kamiona....

Vec upravo ono sto si govorio: Da dan i noc blokiramo savez, 5 dana bi bilo dovoljno da se tu situacija rascisti...pa onda blokiramo kantonalno ministarstvo za saobracaj i komunikacije i natjeramo ih da uvedu one PARKING metre, da pauk sluzba RADI svoj posao itd itd itd....

Ali neka goste, mora Revolucija stici i na more otici . . . . . :D:D:D:D
Koji bi ti savez blokirala Tita ti? :?

from_dust

#28 Re: we

Post by from_dust » 20/06/2007 10:45

mIRCerka wrote:
spy07 wrote:
Fiore wrote:Vrtite se oko pogresnih stvari.,morate ici dublje da skinte stvarne izvore problema., taj bager.,kamion sta vec ne predstavlja nista znacajno..

Oni gledaju.,prate nas ali ne znajuu da im fatamo liniju..

svaka cast za Komsica... treba samo njega za predsjednika ove nase "drzave" ako se moze tako nazvati....

sto se tice Mladena.... MA SVAKA CAST!!!

bilo bi sve drugacije da smo i mi kao i mladen!!!
bilo bi al u Q!

Sta je postigao napadom na predsjednistvo?
STA JE TIME POSTIGNUTO? Osim medijske pokrivenosti tog NGO....

Sta se postiglo? Konkretno?
Ne shvatas,da ima jos kriticne mase,da covjek nije usamljen(ne opravdavam ga,mozda je malo prenasilan,hm,mozda i nije) mozda bi se nesto promijenilo.
DA NAS SE SKUPI MALO VISE,da ima malo vise osvijestenih ljudi. Pojedinac nece sigurno nista promijeniti,ali masa,hm..........
Samo s tim stavom :roll: :roll: :roll:

EDIT: Ispraljam se,ipak shvatas,nisam procitao sve ,sad jesam :roll: :roll: :roll:

GLUPANE,GLUPANE,GLUPANE :roll:
Last edited by from_dust on 20/06/2007 10:52, edited 1 time in total.

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 20/06/2007 10:48

_BosanaC wrote:
mIRCerka wrote:
uvjek dobar gost wrote:8)

Svi sve znamo, svi smo blizu ruba... ali šta će i kako pokrenuti lavinu....????
Vidis, ja nisam blizu ruba :D Meni je super i kul :D:D:D:D

imam za kafe i cigara svaki dan, ponekad se omakne i koji sokic, ima se za ultra dopunice i nema sretnije osobe od mene :D:D:D:D

Vec upravo ono sto si govorio: Da dan i noc blokiramo savez, 5 dana bi bilo dovoljno da se tu situacija rascisti...pa onda blokiramo kantonalno ministarstvo za saobracaj i komunikacije i natjeramo ih da uvedu one PARKING metre, da pauk sluzba RADI svoj posao itd itd itd....

deder malo procitaj sta Gost pise mjesecima :D:D:D:D

pricalo se o fudbalskom savezu, kako ovaj narod, narocito omlaTinu mozes samo fudbalom probuditi...
da se onda protest oduzio na par dana, a ne sat i po, mozda bi se neke stvari promijenile...
ruku na srce, jeste bilo dosta raje u aprilu kad je bilo poskupljenje struje (april 2006) ali mahom penzionera, a na BHF protest protiv saveza je doslo stotinjak MLADIH, a uz svo duzno postovanje prema penzosima, na mladima svijet ostaje...
znaci, da se tada nesto OBORILO, mozda bi bilo dosta drugacije....

Harise, takva pitanja salji na PP :D

from_dust

Post by from_dust » 20/06/2007 10:49

mIRCerka wrote:
uvjek dobar gost wrote: Za kraj.... prestanimo palamuditi ... i nemojmo kao nane rezonovati dok jedu lokume i piju kahvu... ma sinko ne može se ništa promijeniti... tako nam je kako nam je.... jah... moj ti.... srkkkkk..... jahhhhh......
promijeniti se moze, ali ja cu ponoviti ono sto sam rekla mladenu prije sranja sa predsjednistvom JA NECU BITI DESTRUKTIVAC!!!!

I znas sta goste, necu biti ONAJ POJEDINAC KOJI CE DA ZAPALI NECIJE AUTO dok ostali razmijenjuju melodije za mobitele u kaficu...

:D

RaZmesh ti mene :D
Tu si u pravu :D

Ali se mora biti destruktivac,vidi SORBONU,europljani a destruktivni,pa uspjeli.
Samo ih je bilo u desetinama hiljada.
Znaci,imamo JEDNOG :roll:

iDEMO,OTVARAM KONKURS ZA DESTRUKTIVCE : Traze se destruktivni ljudi,za razne poslove i akcije :D

_BosanaC

Post by _BosanaC » 20/06/2007 10:51

mIRCerka wrote:
_BosanaC wrote:
mIRCerka wrote: Vidis, ja nisam blizu ruba :D Meni je super i kul :D:D:D:D

deder malo procitaj sta Gost pise mjesecima :D:D:D:D

pricalo se o fudbalskom savezu, kako ovaj narod, narocito omlaTinu mozes samo fudbalom probuditi...
da se onda protest oduzio na par dana, a ne sat i po, mozda bi se neke stvari promijenile...
ruku na srce, jeste bilo dosta raje u aprilu kad je bilo poskupljenje struje (april 2006) ali mahom penzionera, a na BHF protest protiv saveza je doslo stotinjak MLADIH, a uz svo duzno postovanje prema penzosima, na mladima svijet ostaje...
znaci, da se tada nesto OBORILO, mozda bi bilo dosta drugacije....

Harise, takva pitanja salji na PP :D
NS je jedna od najbitnijih stavki u nasem drustvu, i nalazi se na listi prioriteta. Iduci izbori nece se dobijati ni na prici o ukidanju entiteta, ni o jedinstvenoj drzavi, a ni o Srebrenici, nego na prici o FS!!!

Zivio fudbalski savez! Djecu na stadione a ne u skole!

_BosanaC

Post by _BosanaC » 20/06/2007 10:53

from_dust wrote:
mIRCerka wrote:
uvjek dobar gost wrote: Za kraj.... prestanimo palamuditi ... i nemojmo kao nane rezonovati dok jedu lokume i piju kahvu... ma sinko ne može se ništa promijeniti... tako nam je kako nam je.... jah... moj ti.... srkkkkk..... jahhhhh......
promijeniti se moze, ali ja cu ponoviti ono sto sam rekla mladenu prije sranja sa predsjednistvom JA NECU BITI DESTRUKTIVAC!!!!

I znas sta goste, necu biti ONAJ POJEDINAC KOJI CE DA ZAPALI NECIJE AUTO dok ostali razmijenjuju melodije za mobitele u kaficu...

Ali se mora biti destruktivac,vidi SORBONU,europljani a destruktivni,pa uspjeli.

iDEMO,OTVARAM KONKURS ZA DESTRUKTIVCE : Traze se destruktivni ljudi,za razne poslove i akcije :D
Ja se javljam da loptom razbijem nekome prozor :oops:

mIRCerka

Post by mIRCerka » 20/06/2007 11:04

_BosanaC wrote: NS je jedna od najbitnijih stavki u nasem drustvu, i nalazi se na listi prioriteta. Iduci izbori nece se dobijati ni na prici o ukidanju entiteta, ni o jedinstvenoj drzavi, a ni o Srebrenici, nego na prici o FS!!!

Pricaj ti sta hoces, ali je prica o protestu pred NS skupila 120-150 ljudi, dok je prica o losem standardu, svim drustvenim problemima skupila nas 6 na platou u razmaku od 5 sati!

:D:D:D:D:D

Dust, ja sam svega toga svjesna, i u potpunosti se slazem.
5 ljudi na platou samo smetaju, dok 50 ljudi moze blokirati sve ulaze i izlaze iz zgrade zajednickih institucija.
Policiji je lakse premlatiti 5 ljudi nego 50.
Sve ja to znam, to ti reci onim drugima, ja vise nemam zivaca za pricu.

from_dust

Post by from_dust » 20/06/2007 11:07

mIRCerka wrote:
_BosanaC wrote: NS je jedna od najbitnijih stavki u nasem drustvu, i nalazi se na listi prioriteta. Iduci izbori nece se dobijati ni na prici o ukidanju entiteta, ni o jedinstvenoj drzavi, a ni o Srebrenici, nego na prici o FS!!!

Pricaj ti sta hoces, ali je prica o protestu pred NS skupila 120-150 ljudi, dok je prica o losem standardu, svim drustvenim problemima skupila nas 6 na platou u razmaku od 5 sati!

Dust, ja sam svega toga svjesna, i u potpunosti se slazem.
5 ljudi na platou samo smetaju, dok 50 ljudi moze blokirati sve ulaze i izlaze iz zgrade zajednickih institucija.
Policiji je lakse premlatiti 5 ljudi nego 50.
Sve ja to znam, to ti reci onim drugima, ja vise nemam zivaca za pricu.
Znam,vidis da sam odmah napravio korekšn :roll:

Nisam pročitao sve :D

from_dust

Post by from_dust » 20/06/2007 11:10

_BosanaC wrote:
from_dust wrote:
mIRCerka wrote: promijeniti se moze, ali ja cu ponoviti ono sto sam rekla mladenu prije sranja sa predsjednistvom JA NECU BITI DESTRUKTIVAC!!!!

Ja se javljam da loptom razbijem nekome prozor :oops:
Eto ga,imamom još jednog DESTRUKTIVCA.

Zajedno s menom to je SEDAM :roll:

Mircerka nam vida rane nakon okršaja :-D

Znači,imamo i logistiku,napredujemo lagano :x

_BosanaC

Post by _BosanaC » 20/06/2007 11:10

mIRCerka wrote:

Smij se ti koliko hoces, ali to upravo govori o sveukupnoj situaciji i sta je kome prioritet.

Ni ne zasluzujeTE bolje.

mIRCerka

Post by mIRCerka » 20/06/2007 11:16

_BosanaC wrote:
Smij se ti koliko hoces, ali to upravo govori o sveukupnoj situaciji i sta je kome prioritet.

Ni ne zasluzujeTE bolje.
Ko to mi?

Ja se ne smijem, vec se smjeskam :D

Upravo radi takvih stvari. Upravo radi toga sto se glorifikuje neko poput tomica, upravo zbog toga sto je mladima OFIRNO ici na neke proteste, ili ce doci ONDA KAD IH SE SKUPI PAR HILJADA.....

Onda dragi moj Bosanac, uzmes apaurin, lexaurin i jos uvijek vidis sve te probleme, ali te vise nista ne boli :D:D :D:D:D:D

uvijek dobar post

Post by uvijek dobar post » 20/06/2007 11:33

ponovit ce se neka akcija opet, besmislena ili smislena, a vi...
...vi cete jos uvijek palamudit po ovom forumu, jel ona bila ispravna ili ne...
da citiram jednog od forumasa:" znam ja nas, jebo ti nas"

Harrys

Post by Harrys » 20/06/2007 11:34

mIRCerka wrote: Harise, takva pitanja salji na PP :D
:D Sto ba PP.Pitanje se odnosilo na javnu fumkciju. :D

mIRCerka

Post by mIRCerka » 20/06/2007 11:41

uvijek dobar post wrote:ponovit ce se neka akcija opet, besmislena ili smislena, a vi...
...vi cete jos uvijek palamudit po ovom forumu, jel ona bila ispravna ili ne...
da citiram jednog od forumasa:" znam ja nas, jebo ti nas"
nek se ponovi UDG, ja kao pojedinac imam pravo reci da mi se ne svidja to sto je uradjeno.
Zar se i protesti ne organizuju kad se grupi pojedinaca nesto ne svidja, kada im nesto ne odgovara?
organizuju :D

Mislim da trenutno "napadate" mene jer nikog drugog i nema na ovakvim temama, obzirom da su neki otkrili nove sise na derneku :D tako je malo potrebno da covjek bude smiren vidim ja :D:D:D
UDG, Sta bi sa onim prijedlogom od prije 5 mjeseci da zivim stitom blokiramo sve ulaze i izlaze iz zgrade PArlamenta? Otislo se na nekakav seminar ako se ne varam... :D

Harise, ja mogu mod sve podforume ako zatreba, ali sam mod na hum.akcijama i ljubimcima :D

yoyo, ebo drzavu gdje ja prEvodim prijedlog zakona...hajd citamo se :D

malamaca

Post by malamaca » 20/06/2007 11:45

Zasto malo ne pogledamo na stvari iz drugog ugla? Kakvu bi pricu pricali kad bi Tomic zapalio auto u vlasnistvu nekog od nas jer zagadjujemo okolinu? Da li bismo ga i tada podržavali? Ne volim destrukciju.

Moze biti da je do mene, ali ja nisam ni za kakve oblike demonstracija. Zasto? Zato sto su rijetki primjeri da se demonstracijama nesto rijesilo. Klasican primjer: poljoprivrednici na platou ispred institucija BiH. Vec dvije godine ruglo u centru grada, svakom strancu moras objasnjavati sta je to da bi poslije pola sata moras slusati pricu kako to u njihovoj zemlji ne bi mogli ni u snu uraditi.
Stvari se trebaju rjesavati institucionalno i sistemom, ulica nije ta koja ce donijeti rjesenje. Od blokada puteva, sjedista razlicitih institucija je gradjanima muka i ono malo podrske koju bi mogli imati medju onima koji nisu "zainteresirana strana u slucaju" se gubi. Sigurna sam da oni koji su u ponedeljak podrzavali zaposlene u Zavodu u Pazaricu, a jucer se mozda nasli u koloni na +30 stepeni C zbog blokade puta, vise ih ne podrzavaju.
Polazim od sebe - nakon sto je jedne godine Sarajevo taxi blokirao cijeli grad, nakon sto sam se smrzla i namucila, vise ne koristim njihove usluge (osim ako bas nemam drugog izbora, a to je valjda jednom u dvije godine).

_BosanaC

Post by _BosanaC » 20/06/2007 11:49

malamaca wrote:Zasto malo ne pogledamo na stvari iz drugog ugla? Kakvu bi pricu pricali kad bi Tomic zapalio auto u vlasnistvu nekog od nas jer zagadjujemo okolinu? Da li bismo ga i tada podržavali? Ne volim destrukciju.

Moze biti da je do mene, ali ja nisam ni za kakve oblike demonstracija. Zasto? Zato sto su rijetki primjeri da se demonstracijama nesto rijesilo. Klasican primjer: poljoprivrednici na platou ispred institucija BiH. Vec dvije godine ruglo u centru grada, svakom strancu moras objasnjavati sta je to da bi poslije pola sata moras slusati pricu kako to u njihovoj zemlji ne bi mogli ni u snu uraditi.
Stvari se trebaju rjesavati institucionalno i sistemom, ulica nije ta koja ce donijeti rjesenje. Od blokada puteva, sjedista razlicitih institucija je gradjanima muka i ono malo podrske koju bi mogli imati medju onima koji nisu "zainteresirana strana u slucaju" se gubi. Sigurna sam da oni koji su u ponedeljak podrzavali zaposlene u Zavodu u Pazaricu, a jucer se mozda nasli u koloni na +30 stepeni C zbog blokade puta, vise ih ne podrzavaju.
Polazim od sebe - nakon sto je jedne godine Sarajevo taxi blokirao cijeli grad, nakon sto sam se smrzla i namucila, vise ne koristim njihove usluge (osim ako bas nemam drugog izbora, a to je valjda jednom u dvije godine).
Ok, sta onda predlazes? Na koji nacin natjerati politicare da rade svoj posao gdje su korumpirani i portiri, a o nekakvim nadrisekretaricama pa tek onda najvisim instancama da i ne pricamo? Kako utjecati na svijest ljudi u drzavi gdje svi svrse od srece i veselja jednu noc kada pobjede 'njihovi', koji ih jebu u zdrav mozak vec skoro dvije decenije, a naredne cetiri godine kukaju kako im je sve teze i teze?

Mene ovo nista, naravno, ne bi tangiralo, da se ne radi i o mojoj guzici, i da ta vecina ne kroji i meni kapu, te da na sve to, Bogdom, gledam iz kakvog Melburna...

malamaca

Post by malamaca » 20/06/2007 11:50

Zaboravih dodati... citam u danasnjim novinama da je Tomic najavio napade na cementaru i termoelektranu u Kaknju.

malamaca

Post by malamaca » 20/06/2007 11:53

Pa eto rekla sam, institucionalno i sistemom. Samo za to treba uloziti mnogo vremena i novca, a bogme i pameti. Lakse se parkirati na trg i piti pivu naslonjen na transparent...

_BosanaC

Post by _BosanaC » 20/06/2007 11:56

malamaca wrote:Pa eto rekla sam, institucionalno i sistemom. Samo za to treba uloziti mnogo vremena i novca, a bogme i pameti. Lakse se parkirati na trg i piti pivu naslonjen na transparent...
Sta znaci institucionalno i sistemom kada se boris protiv institucija i sistema koje ti kroje kapu? Daj da cujem konkretan primjer.

mIRCerka

Post by mIRCerka » 20/06/2007 11:58

malamaca wrote:Zaboravih dodati... citam u danasnjim novinama da je Tomic najavio napade na cementaru i termoelektranu u Kaknju.
a pusten je VAN PRIVORA...
:x

ali jelde, ko jebe cemntaru i TE u kaknju, mi struju dobijamo iz have :D:D:D:D

IlijaLadin

Post by IlijaLadin » 20/06/2007 12:01

Može li mi neko reći šta je Tomiću profesija? Šta radi da bi preživio?

Pa taj treba u zatvor na duge staze. On je opasan za društvo. Pa kad bi meni neko zapalio dva kamiona i dizalicu, pa ganjo bih da ga ubijem.

Mislim da je to neuračunjiv lik, a ovi što dijele njegovo mišljenje i podržavaju ovakav oblik borbe za opće dobro - nemojte se za mene boriti Allaha ti!

Meni je predobro u životu. Završio sam školu/škole i radim dva-tri plaćena posla, bavim se volonterskim i radom u udruženju mladih, ali ovakav destruktivizam ne mogu zamisliti s mojim potpisom. Onaj kome ne ide, on će i uništavati tuđu imovinu.

malamaca

Post by malamaca » 20/06/2007 13:13

Pa konkretan primjer bi bio da kao krajnji rezultat imamo tebe da nam ti krojis kapu. Samo onda se mozas pripremiti na kampere pod prozorima. :D

Jah, moj Boze, jos ga lijepo puste da rahat ide paliti TE... :-)

from_dust

Post by from_dust » 20/06/2007 13:49

IlijaLadin wrote:Može li mi neko reći šta je Tomiću profesija? Šta radi da bi preživio?

Pa taj treba u zatvor na duge staze. On je opasan za društvo. Pa kad bi meni neko zapalio dva kamiona i dizalicu, pa ganjo bih da ga ubijem.

Mislim da je to neuračunjiv lik, a ovi što dijele njegovo mišljenje i podržavaju ovakav oblik borbe za opće dobro - nemojte se za mene boriti Allaha ti!

Meni je predobro u životu. Završio sam školu/škole i radim dva-tri plaćena posla, bavim se volonterskim i radom u udruženju mladih, ali ovakav destruktivizam ne mogu zamisliti s mojim potpisom. Onaj kome ne ide, on će i uništavati tuđu imovinu.
Tebi dobro i boli te qurac :D A odakle ti haveru kamioni i dizalice(vecina je stekla na NEPOSTEN NACIN) .Samo,mi smo blećci,upravo ta logika,MENI JE PREDOBRO,za ostale se ne sekiram-MERHAMETLI NAROD......... A kako će ti biti djeci,okruženom seljačinama,lopovima,profiterima bla,bla.........Možda ona nadrljaju(nije da slutim ili želim,samo naglas razmišljam).

A neka razmišlja da se demonstacijama ništa ne postiže.
Postiže,postiže moja lijepa vilo,samo nas mora biti malo više,a ne par šatora
Ili 100 ljudi(narkomana) na koncertu protiv vlasti...........mada,dobra je ona rečenica:
ZNAM JA NAS,J.BO TI NAS

mIRCerka

Post by mIRCerka » 20/06/2007 13:55

from_dust wrote:
IlijaLadin wrote:Može li mi neko reći šta je Tomiću profesija? Šta radi da bi preživio?

Tebi dobro i boli te qurac :D A odakle ti haveru kamioni i dizalice(vecina je stekla na NEPOSTEN NACIN) .Samo,mi smo blećci,upravo ta logika,MENI JE PREDOBRO,za ostale se ne sekiram-MERHAMETLI NAROD......... A kako će ti biti djeci,okruženom seljačinama,lopovima,profiterima bla,bla.........Možda ona nadrljaju(nije da slutim ili želim,samo naglas razmišljam).

A neka razmišlja da se demonstacijama ništa ne postiže.
Postiže,postiže moja lijepa vilo,samo nas mora biti malo više,a ne par šatora
Ili 100 ljudi(narkomana) na koncertu protiv vlasti...........mada,dobra je ona rečenica:
ZNAM JA NAS,J.BO TI NAS
ViDjosmo li se mi ikad na platou?

Post Reply