Operacija klempavih usiju

Sve o zdravlju...
Post Reply
12345_6

#1 Operacija klempavih usiju

Post by 12345_6 »

Pozdrav
Prije 5 mjeseci sam operisao klempave usi. Operacija je prosle super i nisam imao nikakvih problema. Kada sam izvadio konce (nakon 15-ak dana) primjetio sam da usi nisu bas pocele zarastati al doktor me je uvjerio da je sve super. Pet mjeseci kasnije usi jos uvijek nisu zarasle kao da sam se juce operisao, a doktor koji me je sve vrijeme uvjeravao da je to dobro samo treba vremena se penzionisao. Bio sam kod jos par drugio doktora ali i oni su rekli da je rana ok, da nema infekcije ili slicnog. Problem je sto niko od njih ne zna zasto usi ne zarastaju. Svaki dan ih 2 puta cistim sa medicinskim alkoholom, koristio sam neki sprej i bapanthen kremu ali opet sve isto. Svi nalazi su uredni i sve posjekotine normalno zarastaju ali usi tijelo ne registruje. Pisem ovdje jer ne znam sta da radim, gdje da idem i mozda ce neko moci da mi kaze nesto pametno pa da vidim sta cu dalje.
avijon

#2 Re: Operacija klempavih usiju

Post by avijon »

Vidi, nisam operisao ali sam imao ranice na ušima ne znam jel to isto kao tebi. Ugl. Pucala mi koza iznad uha ovaj dio dje pocne kosa preko uha padat. Nije moglo zacijelit mjesecima nikako. Nisam iskreno ni nesta puno krema isprobavao ali hidrociklinom namazao 2x mozda i zacijelilo i nikad se nije vratilo na oba uha.

Opet neam pojma jel se to uopste moze poredit sa tvojim.
Last edited by avijon on 23/02/2021 12:08, edited 1 time in total.
Naslovnica

#3 Re: Operacija klempavih usiju

Post by Naslovnica »

.....
DaffyDuck

#4 Re: Operacija klempavih usiju

Post by DaffyDuck »

probaj sa cajem od hrastove kore, on je za zarastanje rana
Post Reply