OMLADINCI I OMLADINKE & PIONIRI I PIONIRKE

Svakodnevna dešavanja u Goraždu, Višegradu, Foči, Vlasenici, Han-Pijesku i ostalim mjestima regije.
Post Reply
jesenjin
Posts: 182
Joined: 22/06/2009 12:55

#1 OMLADINCI I OMLADINKE & PIONIRI I PIONIRKE

Post by jesenjin »

Odose nam omladinci i omladinke , pioniri i pionirke ...Kako da ih zaistavimo , kako da ih vratimo. Pitamo li se mi ista? Hocemo li samo cutati ili cemo uzeti stvar u svoje ruke?????
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#2 Re: OMLADINCI I OMLADINKE & PIONIRI I PIONIRKE

Post by Pera Trta »

jesenjin wrote:Odose nam omladinci i omladinke , pioniri i pionirke ...Kako da ih zaistavimo , kako da ih vratimo. Pitamo li se mi ista? Hocemo li samo cutati ili cemo uzeti stvar u svoje ruke?????
Đe će? :?
joeaziz
Posts: 472
Joined: 30/08/2008 20:46

#4 Re: OMLADINCI I OMLADINKE & PIONIRI I PIONIRKE

Post by joeaziz »

jesenjin wrote:Odose nam omladinci i omladinke , pioniri i pionirke ...Kako da ih zaistavimo , kako da ih vratimo. Pitamo li se mi ista? Hocemo li samo cutati ili cemo uzeti stvar u svoje ruke?????
ako su omladinke i pionirke otisle, ne preostaje nam nista drugo nego da stvar uzmemo u svoje ruke.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63440
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#5 Re: OMLADINCI I OMLADINKE & PIONIRI I PIONIRKE

Post by BarbaDue »

joeaziz wrote:
jesenjin wrote:Odose nam omladinci i omladinke , pioniri i pionirke ...Kako da ih zaistavimo , kako da ih vratimo. Pitamo li se mi ista? Hocemo li samo cutati ili cemo uzeti stvar u svoje ruke?????
ako su omladinke i pionirke otisle, ne preostaje nam nista drugo nego da stvar uzmemo u svoje ruke.
Moras da budes 100% spreman da stvar u potpunosti preuzmes u svoje ruke... :)
User avatar
sodom
Posts: 1697
Joined: 08/05/2008 13:21
Location: KRV I MED (BALKAN)

#7 Re: OMLADINCI I OMLADINKE & PIONIRI I PIONIRKE

Post by sodom »

jesenjin wrote:Odose nam omladinci i omladinke , pioniri i pionirke ...Kako da ih zaistavimo , kako da ih vratimo. Pitamo li se mi ista? Hocemo li samo cutati ili cemo uzeti stvar u svoje ruke?????
Moja stvar je već odavno u rukama :D
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#8 Re: OMLADINCI I OMLADINKE & PIONIRI I PIONIRKE

Post by XXS »

jesenjin wrote:Odose nam omladinci i omladinke , pioniri i pionirke ...Kako da ih zaistavimo , kako da ih vratimo. Pitamo li se mi ista? Hocemo li samo cutati ili cemo uzeti stvar u svoje ruke?????
Ako "vjetar zapiri", vratice se pioniri.

......i uzeti stvar u svoje ruke.
:mrgreen:
User avatar
BarbaDue
Posts: 63440
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#9 Re: OMLADINCI I OMLADINKE & PIONIRI I PIONIRKE

Post by BarbaDue »

Ovo je trebala biti ozbiljna tema :mrgreen:
Post Reply