Oldtimer

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Incub
Posts: 764
Joined: 16/04/2007 15:44

#1 Oldtimer

Post by Incub »

Interesuje me da li postoji mogucnost da registrujem vozilo otprilike staro 30god?
Ne bih volio da propadne a ne postoji mogucnosta da ga vracam nazad u zemlju gdje je jos uvijek registrovano.
Vozilo je na stranim tablama,da li mogu platiti carinu i porez (naravno poslije odjave) iako je vozilo starije od naseg ogranicenja od oko 7 god-znaci moze li se zavrsiti kao oldtimer,jer sam negdje ranije cuo da starost treba biti veca od 30g.
Znate li moze li se nesto pokusati preko BIHAMK-a?
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#2 Re: Oldtimer

Post by HAVANA »

Možeš regularno uvesti vozilo koje je staro 30 godina.
Najbolje kontaktiraj nekog špeditera i sve će ti objasniti...
Incub
Posts: 764
Joined: 16/04/2007 15:44

#3 Re: Oldtimer

Post by Incub »

Trenutno nisam u BiH tako da pokusavam ovako da dodjem do nekih informacija?
Post Reply