OFF ROAD Bosna
Koliko sam mogao upratiti na forumu slabo se spominje ovaj vid automoto sporta
Nije moguce da nema ljubitelja jer svako druzenje je puno posjetilaca
Sta vi mislite o ovome sportu imali ovo buducnosti kod nas jer je ovo jos u povoju ????
OFF ROAD Bosna
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- AmADin_gospo
- Posts: 2202
- Joined: 14/05/2010 11:29
#2 Re: OFF ROAD Bosna
kako ba ne spominjemo.. pa svaki dan u BiH kad upališ automobil počinje off road avantura. svaki put u BiH je kvalifikovan za Off Road takmičenja
- Jimmy_The_Saint
- Posts: 2435
- Joined: 09/01/2006 11:16
- Location: Koliba na Rogoju
- Contact:
#3 Re: OFF ROAD Bosna
De ba land kakvih slika, ovo-ono. 
-
land
- Posts: 143
- Joined: 09/04/2008 11:45
#4 Re: OFF ROAD Bosna
Evo vam link jer mi je problem postaviti pravo puno slika
http://www.4x4centar.ba/index.php?optio ... &Itemid=49
http://www.4x4centar.ba/index.php?optio ... &Itemid=49
-
land
- Posts: 143
- Joined: 09/04/2008 11:45
-
ljudozder
- Posts: 257
- Joined: 05/06/2010 01:12
#6 Re: OFF ROAD Bosna
O offroadu mislim sve najbolje i volio bi da ima budućnost, al čini mi se da je to u BiH na klimavim nogama... Srbi i Hrvati su daleko bolji u tome...
-
land
- Posts: 143
- Joined: 09/04/2008 11:45
#7 Re: OFF ROAD Bosna
U tome se potpuno slazem sa tobom i ja bi isto volio mada sa obzirom da nije nimalo jeftin sport iskreno se divim ljudima koji ovo pokusavaju podici na neki nivo
