obrazovna struktura bh tv stanica

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Post Reply
addy_sa

obrazovna struktura bh tv stanica

Post by addy_sa » 08/09/2006 12:19

eh, s obzirom na veliki broj tema te ovaj "tone" kanal a onaj se "dize" hajmo napraviti listu tj obrazovnu i profesionalnu KADROVSKU strukturu sve te raje koja radi na tv stanicama barem ovim dostupnim u Sa Kantonu..
napisite sta znate o tim licima koja se "smjese" a neka "mrste" :lol: s ekrana...malih ,jelte, a kod nekog sa plazme...

hadzifejzovic-dipl.zurnalista,dugogodisnje iskustvo...trenutno hayat
-kurspahic midheta-zurnalista,iskusna,hayat
-ftv-?? ima li ko sa kakvim faxom to ni njihova kadrovska i opsta sluzba ne zna....ognjen blagojevic cini mi se SSS, sanela prasovic SSS, nikolina i sl lutkice ????, bakir isto veze nemam jel bio na faxu
-obn-sve se samo kazalo,prosjek godina 20-od faxa nema nista
-alfa-?
-tvsa-par urednika ima fax,jos prije rata zavrsili,kadar bivse tvbih
-pink-imaju studente na fpn,ova mladja raja uglavnom, hrsum student mode ili tako nesto, a direktorica im nema iskustva u novinarstvu al mislim da je zavrsila fax..ako nista isla je na fpn-lajla torlak
-99- svi urednici info su zavrsili fpn,a adil filozofiju i sociologiju
-vogosca-??
-bht1-da Bog da da iko ima sa kakvim faxom na sta sve to lici..

ee,hajmo sad da upotpunimo podatke...
napomena:ovo gore navedeno su saznanja "iz raje" sto znaci da ima garant gresaka i provala

..pa da vidimo ko to kreira tv javno mnijenje..
a toliko se svi "busaju" u prsa svojom profesionalnoscu ,objektivnoscu i sl..ima li to sve pokrica?

mml

Obrazovna struktura bh tv stanica

Post by mml » 10/09/2006 11:29

Koliko znam, onaj Sasa Delic sto vodi vijesti na BHT1 je zavrsio studij engleskog jezika, sto se da i primijetiti kad izgovara anglosaksonska imena.

Radiodjeva

Post by Radiodjeva » 18/09/2006 19:52

Ognjen Blagojevic zavrsio Visoku skolu novinarstva, a tamo se ne mozes upisati bez VSS - provjereno...

Post Reply