OBN-ov sportski komentator...

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
rizzy
Posts: 7
Joined: 20/01/2007 21:17

#1 OBN-ov sportski komentator...

Post by rizzy »

Ne znam bas tacno kako se zove,ali svi oni koji su pogledali ijednu utakmicu na obn-u koju su vodila dvojica komentatora,znaju o kome mislim...
Valjda covjeka ne smiju samog da puste.OK je to,samo ne znam sto ga uopste pustaju kad je lik katastrofa.Pokusava biti zanimljiv sa nekim svojim stvarima,ali ispada samo smijesan...
Evo nekih njegovih bisera koje sam ja uspio primjetit na utakmici finala Kupa UEFA,a vjerovatno ih je bilo jos jer sam ja gledao utakmicu tek od 86. minute....

- "Nije dzabe fudbal najsporednija stvar na svijetu..."

- Pa zatim zanimljiva definicija kraja utakmice:
"Kraj je kad sudija odsvira i kad igrači odu u svlačionicu"

- "Golom Zinedina Zinadana"

- "Ovo može biti samo sreća (misli na izvodjenje penala),a istovremeno i šta znaju dva golmana..."

- "Bilo je tu trke u stilu Michaela Jonsona,ali i onih sporih u stilu kad god stignem dobro dosao..."

-" Nakon regularnih 90 min,te nakon produžetaka od 120 min..."
tbaharis
Posts: 313
Joined: 09/07/2005 07:37
Location: Odma' pored iza...

#2

Post by tbaharis »

ko ce prenosit utakmice, nece valjda opet samo na obn-u bit...
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#3

Post by sulesavic »

Njihov komentar utakmice Norve¹ka - BiH u¹ao je u historiju kao najveæa glupost (javim se poslije kada mi padne odgovarajuæa rijeè da se to opi¹e) koja se pojavila na TV-u ikad!
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#4

Post by Neelix »

bogami, kup uefa ce na obn bit u narednih nekoliko godina :(

a ima tema o ovome na bez cenzure menscini :D
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#5

Post by sulesavic »

Neelix wrote:bogami, kup uefa ce na obn bit u narednih nekoliko godina :(

a ima tema o ovome na bez cenzure menscini :D
Moguæe je, moguæe...
rizzy
Posts: 7
Joined: 20/01/2007 21:17

#6

Post by rizzy »

sulesavic wrote:Njihov komentar utakmice Norveška - BiH ušao je u historiju kao najveća glupost (javim se poslije kada mi padne odgovarajuća riječ da se to opiše) koja se pojavila na TV-u ikad!
ma nije samo ta utakmica...svaka u kojoj se taj doticni komentator pojavljuje je takva.stvarno ne znam kak se lik zove,al nije ni bitno,vazno je da znamo o kome je rijec.a onaj sto s njim bude,ja mislim adis hadzic,lik u najmanju ruku moze proci,sto bi se reklo,al onaj...da bog sacuva!!!
rizzy
Posts: 7
Joined: 20/01/2007 21:17

#7

Post by rizzy »

fazon je sto lik pokusava biti zanimljiv sa nekim svojim,kako ih sad nazvat??? biserima...
a u stvari,samo kontra efekat...al ako nista,bar se moze nasmijati,a danas nam je i to potrebno...
3per
Posts: 318
Joined: 09/07/2004 09:39

#8

Post by 3per »

Prijatnije je slusati skripu noktiju po tabli nego onu dvojicu komentatora. Ovo se odnosi pogotovo na utakmicu Norveska: BiH.
Uzasno!

Prvi gol Misketa iz slobodnog udarca: "Da vidimo sta kaze pomocni sudija, glavni.." :? :roll: :shock:
Post Reply