Obama i SAD (2008-2016)

Challenger__

#7076 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by Challenger__ » 03/09/2012 15:33

UnscarD wrote:
Guido_Špišić wrote:Jel netko zbilja misli da su izbori u americi relevatni? Jel netko zbilja očekuje da postoji razlika između Obame i Romnija?
Ima ih izgleda koji misle ... za mene je potpuno jasno da amerkom upravlja krupni kapital koji svoje marionete rotira svakih 8 godina odnosno malo cesce ukoliko nesto zajebu ili pomisle na trenutak da pocnu da obavljaju svoj posao koji bi trebao da bude u sluzbi dobrobiti americuntsa...
Od 1913 godine i uspostave FED-a kakav je danas, USA vise nisu ista zemlja na zalost...

A bila je ranije stvarno zemlja primjer ostalim u svijetu ... founding fathers se okrecu u grobu vec duze vrijeme ...
Evo kako Bil Hiks (Bill Hicks) to vidi...

kiky

#7077 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by kiky » 03/09/2012 15:37

razlika između kandidata za američkog predsjednika je kao i razlika između coca-cole i pepsi-cole ...
:-)

UnscarD
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#7078 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by UnscarD » 03/09/2012 16:08

Puno ljudi to shvata i to ljudi koji su bili dio establismenta ali malo sta mogu da promjene... npr Omar Bradley koji je gigant sam po sebi i koji je poslednji americki general sa 5 zvijezdica, koji je svoje vojnike vodio u bitku i koji zna strahote ratovanja (kao i eisenhower, moralni gigant za ove pedercice koji se danas bore za vlast u americi) kasnije kada se penzionisao, izjavio je (parafraziram) : Tek nakon rata sam shvatio da sam bio obican utjerivac dugova"thug", koji radi za bankarsku mafiju i koji je uspjesno naplacivao dospjele dugove".
Ostatak zivota je posvetio brinuci se o veteranima ... izmanipulisanim ljudima koji su dozivotno osakaceni braneci interese krupnog kapitala.

UnscarD

#7079 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by UnscarD » 04/09/2012 15:36

Relativno novi film o 911 iza kojeg stoji http://www.ae911truth.org Arhitekti i inzinjeri za istinu i koji broji preko 1700 profesionalaca koji su spremni da dovedu u pitanje svoje karijere kako bi istina izbila na vidjelo, dobija veliku medijsku paznju. Film "9/11: Explosive Evidence – Experts Speak Out” je do sada treci najgledaniji film koji je TV kuca PBS ikada emitovala i ubjedljivo prvi u kategoriji "most shared".

Kako se kaze u filmu, National Institute of Standards and Technology (NIST) je izdao izvjestaj o 911 koji nije sadrzavao relevatne naucne podatke (masu i enrgiju potrebnu da se zgrade sruse u svega 10 secundi) a sto bi svaki naucni izvjestaj morao sadrzavati te je odmah odbacen od naucne zajednice ali su im bile potrebne godine da se njihov glas probije do javnosti.
Predvidjanja su da ce ova nova paznja koju 911 dobija imati znacajnog utjecaja na predstojece izbore u USA jer je prije obajvljaivanja NIST izvjestaja gotovo polovina amerikanaca bila sumnjicava po pitanju zvanicne verzije ali su misljenje promjnili na bazi izvjestaja. Ipak malo njih je zaista procitalo NIST izvjestaj a oni koji jesu kazu da on nema nikakvu naucnu releventnost sto u novom filmu i dokazuju.
Buduci da su dogadjaji jedanestog septembra iskoristeni za ratne operacije sirokih razmjera kao i za ukidanje raznih civilnih sloboda u samoj USA, postoji ocekivanje da ce se glasaci odlucivati za guvernera Gary Johnson (Libertarian Party) i Dr. Jill Stein jer se oba kandidata deklarisu kao zastitnici civilnih sloboda i izrazito su antiratno nastrojeni.
Detaljne analize svijetske javnosti po pitanju 911 mozete pronaci na :
http://en.wikipedia.org/wiki/September_ ... nion_polls

occupylove

#7080 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by occupylove » 04/09/2012 16:37

UnscarD :thumbup:
nova taktika pokreta za istinu o 9/11
niko ne govori o politici , ko je kriv i slicno , ovi ljudi su ( njih 1700 sa punim imenom i prezimenom ) vrhunski strucnjaci iz svojih oblasti
plus i pilote i kontrolore leta i jos hiljade drugih
sada ce trolovi reci: "negiranje 9/11 je kao da negiras Markale i Srebrenicu ili Tuzlansku kapiju i slicno "
niko ne negira da je to zlocin i da se desio
strucnjaci i familije zrtava traze odgovore i zahtjeve za novom istragom i ovo je za sada najbolji film , napominjem bez politike i slicnih spekulacija , samo cisto tehnicki prikaz da zvanicna verzija jednostavno nije tacna
reakcije Amerikanaca su ili zapjenjene ( teroristi ! lazljivci ,komunisti ! teoreticeri zavjere i poremeceni tipovi ) ili samo zgranuta faca i sutnja i obrambena psiholoska reakcija (" necu da pricam o tome ! ajmo' pricati o fudbalu nije moj problem " i sa strahom u ocima )
i opet najhrabrija reakcija takodjer ne maloga broja Amerikanaca ;" jos uvijek smo demokratija i 1 Amandman USA ustava i pravo na slobodu govora , neka ljudi govore ! podrzavam! "

jefferson

#7081 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by jefferson » 04/09/2012 17:14

Mozel jedna tema da bar ostane onakva kakva je zamisljena?
Na svakoj temi gdje ima bar 1% sanse da se amerika spomene, uvijek se 5-6 forumas ajavi da od toga cirkus napravi.
Eto da lijepo zamolim da bar ova tema ostane onakva kakvom je zamisljena.
Occupy: imas brdo drugih tema da svoje licne frustracije i neuspjehe lijecis!

occupylove

#7082 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by occupylove » 04/09/2012 17:27

jefferson wrote:Mozel jedna tema da bar ostane onakva kakva je zamisljena?
Na svakoj temi gdje ima bar 1% sanse da se amerika spomene, uvijek se 5-6 forumas ajavi da od toga cirkus napravi.
ajde u pravu si , necemo govoriti o dogadjajima koji su promijenili tok istorije pocetkom 21 vijeka i kostale zivota mnogo ljudi u USA i sirom planete a to nije "cirkus"
vratimo se temi o Americkim izborima koji su doista cirkus :D i vrlo skup takodjer
Demokratska konvencija u Sarloti Sjeverna Karolina pocinje danas , u cetvrtak Predsjednik Obama ce odrzati govor na konvenciji
optuzbe i kontra-optuzbe izmedju Republikanaca i Demokrata , uobicajeno kako se predsjednicka trka zagrijava
dobro obezbijedjeni iza masivnih barikada , uz hiljade pripadnika sigurnosti , van svakoga kontakta sa obicnim Amerikancima Demokratski kandidati ce usvojiti plan i program sa kojim ce uz pomoc velicanstvenoga vodje Obame i USA i cijeli svijet izvesti na pravi put i u svijetlu buducnost
nece biti gladi i siromastva , nece biti ratova ,
sve ce biti OK
samo slusajte nase drage vodje i nemojte praviti nereda i postavljati puno pitanja
nase drage vodje imaju puno posla i nemaju vremena da se bakcu sa vasim naivnim pitanjima ..
vjerujte im , bez pogovora molim ..

jefferson

#7083 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by jefferson » 04/09/2012 17:33

occupylove wrote:
ajde u pravu si , necemo govoriti o dogadjajima koji su promijenili tok istorije pocetkom 21 vijeka i kostale zivota mnogo ljudi u USA i sirom planete a to nije "cirkus"
vratimo se temi o Americkim izborima koji su doista cirkus :D i vrlo skup takodjer
Demokratska konvencija u Sarloti Sjeverna Karolina pocinje danas , u cetvrtak Predsjednik Obama ce odrzati govor na konvenciji
optuzbe i kontra-optuzbe izmedju Republikanaca i Demokrata , uobicajeno kako se predsjednicka trka zagrijava
dobro obezbijedjeni iza masivnih barikada , uz hiljade pripadnika sigurnosti , van svakoga kontakta sa obicnim Amerikancima Demokratski kandidati ce usvojiti plan i program sa kojim ce uz pomoc velicanstvenoga vodje Obame i USA i cijeli svijet izvesti na pravi put i u svijetlu buducnost
nece biti gladi i siromastva , nece biti ratova ,
sve ce biti OK
samo slusajte nase drage vodje i nemojte praviti nereda i postavljati puno pitanja
nase drage vodje imaju puno posla i nemaju vremena da se bakcu sa vasim naivnim pitanjima ..
vjerujte im , bez pogovora molim ..
Ja i?
Eto odrzo si svoj vaz, i pusti molim te da mozda neko drugi nesto kaze o toj temi!
Kao sto sam rekao imas svoju tamo temu pa drzi govore, pusti molim te i druge da kazu koju.
Imas tendenciju da od svake teme napravis poligon za drzanje govora!

nosara

#7084 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by nosara » 04/09/2012 18:01

Da li ce "pobijediti" crni ili bijeli drveni lutak...? :?

Napetost se moze rezat motorkom... :-)

vivaldi

#7085 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by vivaldi » 04/09/2012 18:06

nosara wrote:Da li ce "pobijediti" crni ili bijeli drveni lutak...? :?

Poslije litre Vanisha i 10 termina kvarcanja, sad je mrtva trka. Ne zna se koji ce pigment prevagnuti :D

nosara

#7086 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by nosara » 04/09/2012 18:12

vivaldi wrote:
nosara wrote:Da li ce "pobijediti" crni ili bijeli drveni lutak...? :?

Poslije litre Vanisha i 10 termina kvarcanja, sad je mrtva trka. Ne zna se koji ce pigment prevagnuti :D
Sve kriticne tacke su pokrivene esalonima "dobrih" momaka, tako de je svejedno da li je macka crna ili bijela, sve dok lovi miseve... A lovi... Svaka, od 22.XI 1963... :roll:

muzicar_iz_parka

#7087 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by muzicar_iz_parka » 04/09/2012 21:00

Chuck Norris aprooved. :lol:

UnscarD

#7088 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by UnscarD » 05/09/2012 08:47

Jeff, ja bih volio kada bi ti i Jeza pogledali ovaj najnoviji film i javili sta mislite? Ako se dobro sjecam na ovu temu smo imali par diskusija i vase stajaliste je da su to teorije zavjere.
Ovaj film uopste ne ulazi u spekulacije tipa "znamo ko je to uradio" nego samo objasnjavaju sa cisto tegnicke strane da zvanicna verzija NIJE MOGUCA I NIJE TACNA.
Veza sa ovom temom je naravno vise nego ocigledna jer kao sto sam napisao, film je dobio veliki publicitet i mogao bi okrenuti dio biraca od Obame i Romney-a ka ostalim kandidatima.
Evo link :
http://www.youtube.com/watch?v=YW6mJOqRDI4

nosara

#7089 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by nosara » 05/09/2012 09:10

UnscarD wrote:
Jeff, ja bih volio kada bi ti i Jeza pogledali ovaj najnoviji film i javili sta mislite? Ako se dobro sjecam na ovu temu smo imali par diskusija i vase stajaliste je da su to teorije zavjere.
Ovaj film uopste ne ulazi u spekulacije tipa "znamo ko je to uradio" nego samo objasnjavaju sa cisto tegnicke strane da zvanicna verzija NIJE MOGUCA I NIJE TACNA.
Veza sa ovom temom je naravno vise nego ocigledna jer kao sto sam napisao, film je dobio veliki publicitet i mogao bi okrenuti dio biraca od Obame i Romney-a ka ostalim kandidatima.
Evo link :
Ovakvi filmovi ruse skoro sve americke mitove, a to potice razmisljanje, otreznjenje, suocavanje sa istinom, mozda i aktivizam...

Ukratko, nije preporucljivo svakom... :wink:

Btw, ovo je direktno vezano za temu...

jefferson

#7090 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by jefferson » 05/09/2012 21:19

UnscarD wrote:
Evo link :

Zoom ti je zatvorio jednu temu, a vec ti je neko rekao da je u pet deka stepen poremecenosti onih koji osporavaju markale i onih koji osporavaju WTC.
Znaci, za mene kada neko sa Pala kaze nesto o markalama, tuzli i sl, je isto sto i ti govoris.
Znaci za mene kada je u pitanju karakter osobe nema nikakve razlike izmedju tebe i nekog bradatog jetija sa jahorine ili romanije.
Sto se tice teorija zavjere, ja ti mogu naci jos takvih filoma ili cak knjiga koje mzoes bez problema kupiti u svakoj knjizari u americi, samo udjes, izbrojis desetak dolara i procitas.
isto tako ti mogu naci brdo filmova i publikacija koje osporavaju da su se desile markale ili kapija u tuzli.
Pitanje koje se postavlja je kakvo moras biti dno od (ne)covjeka pa da postavljas takva pitanja ili vjerujes u takve tvrdnje? E to je pitanje!

Nivri

#7091 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by Nivri » 05/09/2012 21:28

Ja sam zagrizeni Republikanac, ali bitnije od toga ko ce pobjediti je ocuvanje nasih glavnih ideala i otvaranje vise radnih mjesta, posebno u ovo krizno vrijeme.

occupylove

#7092 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by occupylove » 06/09/2012 01:43

jos jedna zvanicna statistika u ovo predizborno vrijeme u USA
18 miliona domacinstava su tokom prosle godine imali problema da u jednom periodu da imaju dovoljno hrane
uljepsana novinarska floskula ili surovo i istinito receno ;
18 miliona porodica u USA je gladno !( a sta sa ostalim potebama ?) ukljucujuci i statistiku iz ove godine da je oko 1.5 miliona djece u USA gladno ..!
Obama ? Romni ? sta ce cete uciniti po tome pitanju ?
No coment ! od mene dosta !..a vi sada ste nastavite rasprave i masite zastavama
link Yahoo USA i obratite paznju na komentare ;

[url][/http://news.yahoo.com/blogs/lookout/18- ... 00.htmlurl]

jefferson

#7093 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by jefferson » 06/09/2012 02:36

occupylove wrote:jos jedna zvanicna statistika u ovo predizborno vrijeme u USA
18 miliona domacinstava su tokom prosle godine imali problema da u jednom periodu da imaju dovoljno hrane
18 miliona porodica u USA je gladno !( a sta sa ostalim potebama ?) ukljucujuci i statistiku iz ove godine da je oko 1.5 miliona djece u USA gladno ..!
No coment ! od mene dosta !..a vi sada ste nastavite rasprave i masite zastavama

A sta bi ti uradio? Mislim mi znamo citat. Citamo i mi Yahoo. De nam ti svoj neki prijedlog!

occupylove

#7094 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by occupylove » 06/09/2012 03:16

jefferson wrote:
occupylove wrote:jos jedna zvanicna statistika u ovo predizborno vrijeme u USA

A sta bi ti uradio? Mislim mi znamo citat. Citamo i mi Yahoo. De nam ti svoj neki prijedlog!
kao prvo moj crni Jeffersone i najvaznije ; vratiti ustav USA u funkciju ( od Busha na ovamo skoro sve kapitalne Amandmane su prekrsili i sve zakletve tvoraca toga ustava i Oceva nacije , ukljucujuci i covjeka ciji nadimak nosis na ovome forumu )
za pocetak, takodjer ? uvesti visestranacku demokraciju , ograniciti strogo kolicinu novca u politici ili lobiranje

te uraditi kao sto je uradio Island , potjerao bankare, odjebao MMF i svjetsku banku i nacionalizirao banke ( i hapsi strogo ko preksi finasijsku discplinu ) i sada im super !
u slucaju USA uz to skresati vojni budzet za oko 80 % , ( samo da se skrese vojni budzet ? i eto love do krova !! sta ce im 11 nosaca aviona ? ludilo bolesno ) pokrenuti globalno nuklearno razoruzanje , povuci vecinu USA trupa iz oko 700 vojnih baza sirom planete i u ustavu USA dodati klauzulu ( u stvari to postoji ali svi predsjednici to krse ) da USA armija se angazira samo u slucaju invazije na USA
nacionalizirati sve velike banke obnoviti anti-trust zakone ( ograniciti mega korporacije )
Vol Strit naravno izbrisan sa mape :D ukinut kao i FED
krenuti u razvoj novih izvora energije nezavisno od fosilnih goriva ( Svedska planira da izbaci naftu i benzin iz upotrebe do 2025 , ne znam hoce li im uspjeti ali pametan je to narod )
strogi ekoloski zakoni o ocuvanju prirode i prekid upotrebe GMO hrane i slicnih experimenata u ime profita i dominacije i posticanje malih farmi i zdrave poljoprivrede i podstaci takodjer privatnu inicijativu za male biznise , bez straha od napada korporacija i banaka ( kao Bil Gates ili onaj Aple smrad kojega kunu u boga a shupak i kriminalac tezi bio kao i ostali korporacijski zlocinci )
besplatno skolstvo i zdrastvo i koledz naravno i snazne socijalne programe ( kao u Skandinaviji )
reforma skolstva i kompletnoga obrazovanja , ne da djecu cine poslusnim konzumentima vec da misle svojom glavom
totalno slobodni mediji
uvesti porez za bogate u skladu sa njihovim primanjima
ukidanje geta i integracija Afro-Amerikanaca i Hispano i svih ostalih u drustvo u totalnoj ravnopravnosti
i naravno polagano i sigurno graditi drustvo bez novca i konzumerizma ,uz visoko obrazovanu populaciju i uz visoke tehnologije ( mnoge vec vojska koristi ali ne daju civilima , na primjer )
osvrni se na Venus projekt kao jedan od primjera :D

ali da ne idemo predaleko to je generacijski proces, vec da se uradi bar osnovna reforma i kresanje vojnoga budzeta i regulacija Vol Strita i mega -korporacija i nacionaliziranje velikih banaka kao urgetno te porez za bogate ( u godinu-dvije )
i pitam se ako se ovo ne uradi jako brzo ? ima li USA i uopste globalna ekonomija sanse u ovakvome obliku da prezivi narednu deceniju > :roll: ili krace ( po zadnjim izvjestajima FED-a o finansijskome stanju i predsjednici vise nisu bitni sada )

Lacrosse

#7095 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by Lacrosse » 06/09/2012 03:59

Pa sine dragi ti bi od Amerike Bosnu pravio?

U Bosni ti je sve tako.
Drzava se umjesala, pa sve kontrolise. Tj. sve paralizira. (da se razumijemo nisam ni za anarhiju da radi ko sta hoce, ali o toksicnosti i nesluzenju drzave nicemu mozes pogledati primjer BiH, kao najubjedljiviji primjer).
Toliko dobro da jadni privatnik ne moze zaposliti i drzati radnika, i baviti se papirologijom a ako hoces firmu da registrujes treba ti pravnik, u poredenju s tim Bosanac u Americi s 5 rijeci engleskog ode i registruje firmu na salteru nekom, za 45 minuta gotovo.
Nema baza. Nema vojske. Nema ni vatrogasaca. Nesto malo policije ima, koja strajka kad hoce. Sudstva isto nema. Nema ni zatvora, evo grade tek drzavni zatvor, ne zna se hoce li, kad li ce, nema ni zatvora za maloljetnike na drzavnom nivou, nego ih pustis kuci u roku od 1-3 dana nakon izvrsenja, ubistva recimo.
Nema gladnih.
Imas vise stranaka koje uspjesno suraduju jedna sa drugom.
Besplatno skolovanje pa ako si profesor socijala si.
Besplatno zdravstvo pa ako si ljekar bez privatne klinike budala si koja se skolovala cijeli zivot da bi nekom pisala recept za marku.
Imaju najfriskiju hranu, nema GMO, nema farme, korporativno sve propalo, uvozimo krompir iz Argentine.
Nema Wall Street-a. Nesto se igraju kao dionice u Sarajevu, dionice u Banjalucli, bolje kladionicu igrati.
Uzeti Svedsku porediti s Amerikom, to je isto kao kad bih ja poredio Kosevo s Londonom.
Pa reko na Kosevu ne treba nafte, mozes pjeske na pijacu, u bolnicu i u skolu. Sta ce za to nafta. Sta ce nafta da se poveze Malmo sa Stokoholom i Geteburgom, eto ti Svedske. Svedska cijela stane u moje naselje u kojem zivim. Porediti jednu zemlju s jednim kontinentom, nema smisla.
Onda prica o 5 miliona gladnih jel koje treba Amerika da hrani.. (zna se sto su gladni, SCH, potrosili pare na kurve i drogu od petka do ponedjeljak pa u utorak ako su gladni da su malo manje jebavali i smrkali, mogli su imati za McDonalds i u srijedu).
De mi imenom i prezimenom daj jednog Bosanca koji nije rucao od prekljuce do danas?
Od 300 hiljada, 1 de nadji.

U Americi ide samo profit, komptetition, uzmi svoj dio, a ne socijala, de da ovi nisu gladni, de da svi imamo isto, de da nema niko profita, de da ova organska hrana u kojoj nema pesticida a koju je vozio Miralem na sleperu i potrosio 190 gallona nafte dok je dovukao to s farme neke u Idahu, de da on to sljedeci put prebaci ovdje na struju ili ako bi moglo na vodu, mozda da krene u kajaku. Jel kupio to neko Svedsko auto na struju kad u Svedskoj nece naftu korstiti 2025? Gdje su ti Volvi, Saabo-vi silni? Amerika makar ima Chevy Volta, Nissan Leaf-a, ko u Europi vozi elektricno auto? Mislim od srednje klase. Evo Chevy Volt je 40 hiljada dollara. Ko u Europi vozi elektricno auto, ne hibrid, elektricno? U Svedskoj? Na - 25. Dobro drzi akomulator struju.

Ma bjezi sine spoznaj Ameriku, i guraj na korak dalje, a ne praviti od nje fukarluk iz kojeg si dosao, da bi Amerika bila jel ko Svedska ili Island.

Ja_Ja

#7096 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by Ja_Ja » 06/09/2012 05:34

Vecerasnjim govorom Bil Klinton je totalno unistio neke od argumenata republikanaca. Strasan govor Klintona koji ce sigurno sirom otvoriti put reizbora Obame.

nosara

#7097 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by nosara » 06/09/2012 08:04

Ukratko, budi ovca - bices sretan... :D

bogoljub

#7098 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by bogoljub » 06/09/2012 18:21

Bio Obama ili neko drugi, ništa se bitnije neće mijenjati.
Amerika ostaje Amerika tj. najveći kršitelj međunarodne povelje UN-a.

occupylove

#7099 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by occupylove » 06/09/2012 21:46

samo mirno i hladnokrvno
govor Obame veceras u Sarloti na Demokratskoj konvenciji , iznijece vizije za buducnost , za bolji svijet i rahatluk
sve je OK narode , sve je OK !
nema nezaposlenosti , nema krize , nema ratova , sve ce biti OK ! :D
ja slijepo vjerujem svome vodji

occupylove

#7100 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by occupylove » 07/09/2012 05:24

bio sam u zabludi , kajem se .. USA jeste najbolja nacija i drzava na planeti , kajem se sto sam uopste mislio ( o bilo cemu )
Obama je dao tako inspirirajuci govor , suze su mi na ocima, na Konvenciji Demokrata u Sarloti , Sjeverna Karolina

Obama !
volim te ( nemoj mi familiju otjerati u Guantanamo ili ubiti dronovima )
volim te Obama -Obmnana
evo me na koljenima , ti si Predsjednik Planete , i kako sam bio glup da pomislim drugacije ?
volim te moj Vodjo ! Heil Obama !
spot iz 2008 iz predizborne kampanje za Obamu ..
svi na koljena pred vodjom slobodnoga svjeta :thumbup: volim ga do orgazma ..

Post Reply