Novinari koji pišu na internet portalima

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

zposao
Posts: 2585
Joined: 22/03/2019 09:27

#26 Re: Novinari koji pišu na internet portalima

Post by zposao »

insomnia78 wrote:Ma nema to veze sa komemtarima. Ovi debilikusi sa klixa su u stanju prepisati sa nekog satiricnog portala i slicno
Nisam bio pročitao vijest, samo sam bacio oko i ostavio za poslje. Meni se čini da je bilo nešta slično ovome

https://www.zenit.ba/zbog-vanbracnog-od ... -muskarca/
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#27 Re: Novinari koji pišu na internet portalima

Post by plain vanilla »

zposao wrote:
insomnia78 wrote:Ma nema to veze sa komemtarima. Ovi debilikusi sa klixa su u stanju prepisati sa nekog satiricnog portala i slicno
Nisam bio pročitao vijest, samo sam bacio oko i ostavio za poslje. Meni se čini da je bilo nešta slično ovome

https://www.zenit.ba/zbog-vanbracnog-od ... -muskarca/
Upisi u google klix indonezija brak, izbaci ti dva naslova. Jedan link radi, a drugi je ovaj tvoj obrisani. Naslovi su slicni, ali nisu identicni.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#28 Re: Novinari koji pišu na internet portalima

Post by spreca »

Jel neko od vas citao ovaj tekst i ovi slijepci to prenose kao istinu i pravilo :lol: :lol: :lol:
https://www.klix.ba/clanak/190921070
HelaS
Posts: 5661
Joined: 22/09/2018 13:21

#29 Re: Novinari koji pišu na internet portalima

Post by HelaS »

tramvajtrojka wrote: 04/01/2024 21:16 Mene bi bilo sramota ovu rupu nazvati stanom novinar je 100% u pravu u vezi ovoga ovakav je citav mandicev mandat kvazi populizam koji nema nikakvog smisla
Kakve veze Mandić ima sa ovim stanom, osim što ga je dodijelio, po službenoj dužnosti?
propojeilijas
Posts: 2721
Joined: 11/03/2022 16:44

#30 Re: Novinari koji pišu na internet portalima

Post by propojeilijas »

HelaS wrote: 04/01/2024 21:21
tramvajtrojka wrote: 04/01/2024 21:16 Mene bi bilo sramota ovu rupu nazvati stanom novinar je 100% u pravu u vezi ovoga ovakav je citav mandicev mandat kvazi populizam koji nema nikakvog smisla
Kakve veze Mandić ima sa ovim stanom, osim što ga je dodijelio, po službenoj dužnosti?
poklonu se ne gleda u zube stan kakav je takav je nije bitno ovu dodjelu stana nisu trebali pratit novinari jel ste maloljetnoj djevojci narusili privatnost sad svi znaju gdje ona stanuje u sarajevu. Ovo je poziv raznim klosarima da joj dolaze na vrata da prave probleme
HelaS
Posts: 5661
Joined: 22/09/2018 13:21

#31 Re: Novinari koji pišu na internet portalima

Post by HelaS »

propojeilijas wrote: 04/01/2024 21:34
HelaS wrote: 04/01/2024 21:21
tramvajtrojka wrote: 04/01/2024 21:16 Mene bi bilo sramota ovu rupu nazvati stanom novinar je 100% u pravu u vezi ovoga ovakav je citav mandicev mandat kvazi populizam koji nema nikakvog smisla
Kakve veze Mandić ima sa ovim stanom, osim što ga je dodijelio, po službenoj dužnosti?
poklonu se ne gleda u zube stan kakav je takav je nije bitno ovu dodjelu stana nisu trebali pratit novinari jel ste maloljetnoj djevojci narusili privatnost sad svi znaju gdje ona stanuje u sarajevu. Ovo je poziv raznim klosarima da joj dolaze na vrata da prave probleme
Ova informacije je već pola godine stara i nalazi se na web stranici Općine Centar.
https://centar.ba/vijesti/19371/lana-pu ... ine-centar
https://www.centar.ba/opcina-centar/opc ... e/e-vijece
I što bi, i ko bi, Lani Pudar pravio probleme? Kao da niko ne zna gdje stanuje, u Mostaru ili bilo gdje :?
Bobi
Forum administrator
Posts: 32168
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#32 Re: Novinari koji pišu na internet portalima

Post by Bobi »

Stan je rupa, samo prekrečen, vidi se da ga niko iz opštine nije htio, lokacija se moze utvrditi po fotografijama, djevojka je maloljetna, Sarajevo je puno klošara...sve je to tačno. Sto nisu izdvojili pare za zakup normalnog stana nego ovako za onaj bunker ce utrositi deset puta vise novca. Srdjan...0 poena u ovom slučaju...kad pogledaš realno ima u svom mandatu više jedinica nego dvojki :D.
HelaS
Posts: 5661
Joined: 22/09/2018 13:21

#33 Re: Novinari koji pišu na internet portalima

Post by HelaS »

Bobi wrote: 06/01/2024 11:57 Stan je rupa, samo prekrečen, vidi se da ga niko iz opštine nije htio, lokacija se moze utvrditi po fotografijama, djevojka je maloljetna, Sarajevo je puno klošara...sve je to tačno. Sto nisu izdvojili pare za zakup normalnog stana nego ovako za onaj bunker ce utrositi deset puta vise novca. Srdjan...0 poena u ovom slučaju...kad pogledaš realno ima u svom mandatu više jedinica nego dvojki :D.
Zašto si mi izbrisao post :? Nije tema stan, već "novinari koji pišu na internet portalima". Zašto je cenzura ako je tekst o nekakvom polupismenom ispolitiziranom i patološkom KLIX novinaru, kakvih im je krcata Redakcija :-)
Bobi
Forum administrator
Posts: 32168
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#34 Re: Novinari koji pišu na internet portalima

Post by Bobi »

To je tvoje subjektivno mišljenje samo tebi znano :D bez ikakvih dokaza,takve uvredljive postove niko ne toleriše..ono u stilu vidi mu glave :D..sjedi dole 1 :D.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66204
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#35 Re: Novinari koji pišu na internet portalima

Post by _BataZiv_0809 »

HelaS wrote: 06/01/2024 12:24
Bobi wrote: 06/01/2024 11:57 Stan je rupa, samo prekrečen, vidi se da ga niko iz opštine nije htio, lokacija se moze utvrditi po fotografijama, djevojka je maloljetna, Sarajevo je puno klošara...sve je to tačno. Sto nisu izdvojili pare za zakup normalnog stana nego ovako za onaj bunker ce utrositi deset puta vise novca. Srdjan...0 poena u ovom slučaju...kad pogledaš realno ima u svom mandatu više jedinica nego dvojki :D.
Zašto si mi izbrisao post :? Nije tema stan, već "novinari koji pišu na internet portalima". Zašto je cenzura ako je tekst o nekakvom polupismenom ispolitiziranom i patološkom KLIX novinaru, kakvih im je krcata Redakcija :-)
Posalji redakciji portala
HelaS
Posts: 5661
Joined: 22/09/2018 13:21

#36 Re: Novinari koji pišu na internet portalima

Post by HelaS »

Image

Image
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72883
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#37 Re: Novinari koji pišu na internet portalima

Post by Velkoski »

Image

sve hvalospjevke zaista
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10795
Joined: 27/04/2021 22:52

#38 Re: Novinari koji pišu na internet portalima

Post by tramvajtrojka »

Velkoski wrote: 12/03/2024 16:17 Image

sve hvalospjevke zaista
Image
Image

bas su pali kurcu za uši :lol: nisu nikad imali nivo al ovo sad je dno dna, jebote o modicu i livakovicu u zadnjih pola godine su imali tekstova kao za dvije godine za nasu cjelokupnu repku :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72883
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#39 Re: Novinari koji pišu na internet portalima

Post by Velkoski »

Ne bih se potpis'o na ove članke da mi je plata pet milja jebateljep :roll: :lol:
sumirprimus
Posts: 81632
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#40 Re: Novinari koji pišu na internet portalima

Post by sumirprimus »

Velkoski wrote: 12/03/2024 17:28 Ne bih se potpis'o na ove članke da mi je plata pet milja jebateljep :roll: :lol:
Ih ne bi, mojne lagat! :skoljka:
Post Reply