Novi selektor stranac?!

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
experiment

Novi selektor stranac?!

Post by experiment » 09/09/2006 00:45

Kako bi to stajalo kad bi novi selektor naše reprezentacije bio neko poput Vicenta del Bosquea, Dine Zoffa, Brune Metsua...

NS nudi 10.000€ mjesečno...

prvo.) Odakle?
drugo.) Jel to dosta?

http://www.sport.ba/?showCat=2&showText=7146 (Sport.ba/Avaz)

:shock: :-)

bosn.om

Post by bosn.om » 09/09/2006 01:30

Ne znam odakle vade 10 milja, ali kako to puno izgledalo, daleko od toga da je dosta za privuci neka od nabrojanih imena, sem mozda neke njihove posebne volje da dodju i da zrtvuju svoj finansijski standard...a sad kako god bilo, nadam se da Bruno Metsu ili Philippe Troussier nece biti izabrani, kao nijedan od tih velikih putnika, to su ljudi odredjenih misija, a nama treba gradnja cvrstih temelja. Imamo mi bolje za to, Vahid na primjer, svakako se ukopao negdje dole u Perzijskom zaljevu, ne vjerujem da bi bio protiv da se uzme ozbiljnijeg posla preuzimajuci repku.

shadow

Post by shadow » 09/09/2006 01:44

bosn.om wrote: Imamo mi bolje za to, Vahid na primjer, svakako se ukopao negdje dole u Perzijskom zaljevu, ne vjerujem da bi bio protiv da se uzme ozbiljnijeg posla preuzimajuci repku.

Vahid, bas kao i Susic, Osim i svi iole pametniji i posteniji ljudi ne zele imati ama bas nikakve veze sa celnicima ovakvog saveza. Daleko od toga da nisu patriote, jednostavno nisu coravi.
Stranac za trenera, zvuci dobro ali cisto sumnjam da ce ove glavonje dozvoliti da im se neko mjesa u njihove prljave poslove, oni vole radnje u mutnom i anarhiju a stranac, kakav god da je, to nece tolerisati sigurno. Drugo, ne vjerujem da im se isplati placati stranca, nije da nemaju, puni su ko brod ali sto ce im to kad te pare mogu potrositi na provod, cugu, vikendice, kurave...
Dakle, tesko izvodljivo, jednostavno previse dobro zvuci ali nikad se ne zna, i njima ce jednom doci kraj.

vatana

Post by vatana » 09/09/2006 09:34

Cuj odakle im 10 milja. Jeste naivni u pm.

Kad mogu Gljivi za ono sranje od pjesme dat 40 milja, sto nebi mogli nekom strucnjaku dat 10.

Al fazon je sto nijedan normalan strani, a i domaci strucnjak nece doc u ovu nasu farsu.

Beslija

Post by Beslija » 09/09/2006 10:14

E moji ljudovi..... :D

Prosjecna plata takvih gore trenera koje ste nabrojali(del Bosque,Dino Zoff) je 1,5-2 Milliona eura......(godisnje)
Drugo , ni jedan od koje ste nabrojali nisu neki treneri.......

Po meni , Jedini spas je u Osimu. Halilhodzic je u nekom padu ali i on moze pomoci......

Ako cemo bas strane gledati , hmmm , ima tu kvalitetnih trenera ali svi su oni skupi....Ne vjerujem da mi mozemo dovesti nekog kvalitetnog stranca.

Šandor

Re: Novi selektor stranac?!

Post by Šandor » 09/09/2006 16:55

experiment wrote:NS nudi 10.000€ mjesečno...

Ako je Vaha kako neko reće na bliskom istoku 10 milja mu je malo. :D Dole plaćaju toliko da možeš živjet lepše nego Lepi Gane. :D:D

Eno onaj levat što vodi Rapid iz Bukurešta....rekoše da zarađuje 250 000 eura godišnje. :-)

I do love je, a i do činjenice da niko od gospode neće doći zbog stanja u savezu. Vaha, Osim.....nisu blesavi da dolaze. A bilo bi lijepo. :wink: :D

experiment

Re: Novi selektor stranac?!

Post by experiment » 09/09/2006 17:07

Šandor wrote:I do love je, a i do činjenice da niko od gospode neće doći zbog stanja u savezu. Vaha, Osim.....nisu blesavi da dolaze. A bilo bi lijepo. :wink: :D

I do love je, a i do činjenice da niko od gospode neće doći zbog SRANJA u savezu. Vaha, Osim.....nisu blesavi da dolaze. A bilo bi lijepo. :wink: :D

:D :D :D

Post Reply