Nova godina u prirodi

Očuvanje čovjekove okoline.
Post Reply
_BosanaC

Nova godina u prirodi

Post by _BosanaC » 19/12/2006 17:02

Da cujem kakvi su planovi, ideje, sugestije :D

Planiram se ispaliti jedno deset dana pa eventualno kruziti Bjelasnicom, Igmanom...

Da cujem ostale ljubitelje prirode 8-)

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Re: Nova godina u prirodi

Post by mIRCerka » 20/12/2006 11:12

_BosanaC wrote:Da cujem kakvi su planovi, ideje, sugestije :D

Planiram se ispaliti jedno deset dana pa eventualno kruziti Bjelasnicom, Igmanom...

:S jel paniras voditi MOG psa?

me, myself and I kuci....

manijak1
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Post by manijak1 » 20/12/2006 11:25

Jarane Bosnian vitamin C :D :D probaj iz Lukavice raspaliti putem koji vodi :oops: prema Trebeviću......( penješ se penješ niđe nikoga :D) zastaneš kod jedne velike kuće (tada je bila mračna i havetinjska :D) :oops: na raskršću ( prvo desno nakon tri krivine :D malo duže) , zapališ cigaru ako pušiš ako ne pušiš udahni duboko :oops: i stani na rub ceste :oops: i pogledaj grad :D :D .......eh onda se zaputi na Jahorinu ..... :D popij čaj .....pa onda Bjelašnica, Igman ....... :D :D to se zove doček u prirodi ...... :oops: ja vjerovali ili ne ......dočekao tako 2005-u :D :D ......kako sam se proveo :oops: :D ma to je nešto .....prekrasno sugestivno :D i kružno :D :D bilo.

P.S. Ako ideš iz pravca Dobrinje prema toj maršruti :D na one dvije ceste ......biće jal kantonalni jal anamo oni drotovi ....... :D :D nemoj cugati ....... :oops:

sicky

Post by sicky » 20/12/2006 11:45

pazi samo da ne bude kao sa Holanđaninom :-)

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 20/12/2006 11:48

sicky wrote:

pazi samo da ne bude kao sa Holanđaninom :-)

netje, Bosanac nam je skolovani spasilac, planinar i lud za prirodom...
:D a plus vodi MOG psa :D

triton

Post by triton » 20/12/2006 11:52

moj je san docekati novu u prirodi,
negdje na plazi 35-40 u hladu, sorc i japanke (mogu i indonezanke)

_BosanaC

Post by _BosanaC » 20/12/2006 11:59

manijak1 wrote:Jarane Bosnian vitamin C :D :D probaj iz Lukavice raspaliti putem koji vodi :oops: prema Trebeviću......( penješ se penješ niđe nikoga :D) zastaneš kod jedne velike kuće (tada je bila mračna i havetinjska :D) :oops: na raskršću ( prvo desno nakon tri krivine :D malo duže) , zapališ cigaru ako pušiš ako ne pušiš udahni duboko :oops: i stani na rub ceste :oops: i pogledaj grad :D :D .......eh onda se zaputi na Jahorinu ..... :D popij čaj .....pa onda Bjelašnica, Igman ....... :D :D to se zove doček u prirodi ...... :oops: ja vjerovali ili ne ......dočekao tako 2005-u :D :D ......kako sam se proveo :oops: :D ma to je nešto .....prekrasno sugestivno :D i kružno :D :D bilo.

P.S. Ako ideš iz pravca Dobrinje prema toj maršruti :D na one dvije ceste ......biće jal kantonalni jal anamo oni drotovi ....... :D :D nemoj cugati ....... :oops:

Dobra ideja :D

Razmisljam nesto o Ljubovcicima, Podgradina, Stanari, izletiti na Hranisavu i do Sitnika, pa presjeci sa Stanara na Javornik, preko Velikog polja, pored Marsala do Bijelih voda, uzletiti na Opservatorij, eventualno pokusati i Krvavac odraditi, u zavisnosti kakvo vrijeme bude i uslovi...

Ali sad si me zakopkao tim prijedlogom :oops: :D

metal_rules_cura

Post by metal_rules_cura » 31/12/2006 13:30

To bi bila idealna solucija, samo ne znam kako to izvesti zbog milion otezavajucih okolnosti :)

chuchumbamayumbe

Post by chuchumbamayumbe » 31/12/2006 13:39

manijak1 wrote:Jarane Bosnian vitamin C :D :D probaj iz Lukavice raspaliti putem koji vodi :oops: prema Trebeviću......( penješ se penješ niđe nikoga :D) zastaneš kod jedne velike kuće (tada je bila mračna i havetinjska :D) :oops: na raskršću ( prvo desno nakon tri krivine :D malo duže) , zapališ cigaru ako pušiš ako ne pušiš udahni duboko :oops: i stani na rub ceste :oops: i pogledaj grad :D :D .......eh onda se zaputi na Jahorinu ..... :D popij čaj .....pa onda Bjelašnica, Igman ....... :D :D to se zove doček u prirodi ...... :oops: ja vjerovali ili ne ......dočekao tako 2005-u :D :D ......kako sam se proveo :oops: :D ma to je nešto .....prekrasno sugestivno :D i kružno :D :D bilo.

Ja sam prosle godine probao tom cestom da se vratim sa Jahorine, bila je zatvorena zbog odrona - neprohodna!
Da li vam je poznato da li su je popravili? Da se razumijemo, to je ona cesta sto vodi od Vraca preko trebevica, Brusa, ispod opservatorije...

njonjica

Post by njonjica » 04/01/2007 19:35

_BosanaC wrote:

Dobra ideja :D

Razmisljam nesto o Ljubovcicima, Podgradina, Stanari, izletiti na Hranisavu i do Sitnika, pa presjeci sa Stanara na Javornik, preko Velikog polja, pored Marsala do Bijelih voda, uzletiti na Opservatorij, eventualno pokusati i Krvavac odraditi, u zavisnosti kakvo vrijeme bude i uslovi...

Ali sad si me zakopkao tim prijedlogom :oops: :D

Ne zaboravi skrenuti malo do Hrasnickog stana (kazu nije vise Meho domar :( ....steta...sto je ON pravio cajeve....), ono pored dzamije...pa laganice...

Post Reply