Nintendo sa integriranim igricama

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
kromaser

Nintendo sa integriranim igricama

Post by kromaser » 23/08/2016 02:15

Kad sam bio mlađi imao sam nintendo Nintendo NES sa 20 integrirani igrica, moj komšija isti takav samo što je u njega bilo 50 integrirani (uvjek sam bio ljubomoran ).
Kasnije Super Nintendo imao je preko 100 integrirani igrica, bilo je jako zabavno kao dijete.

Prve igrice koje sam kupovao su bile za PSX prije toga ih nije ni bilo mora si imati nekoga tko ide u njemačku.
Dok recimo Sega Mega Drve 2 koju sam ovde kupio kao dijete nešto kasnije posle SNES , on nije imao integrirane igre već sam dobio jednu igru kralj lavova i strašno je teško bilo doći do igrica a i nije svak imao segu.

No sad tražo sam po forumima amerčkim i ostalim iznenadio sam se kad sam skužio da je jedino nintendo dolazio sa integriranim igricama u nas ili sam ja to nešto pogrešno skužio.
Tj onaj tko je uvozio Nintendo morao je u svaki ubaciti igrice, to i nije tako teško zaleme se 2,3 čipa ali mislim da je to ilegalno, netko je bio jako pametan, jer su igrice bile jako skupe.
Sjećam se da smo davali 70 Njemači maraka za Super Nintendo sa 100 igara integrirani , a ako si tio kupit neku igrice koštala je 20,30 maraka iako čisto sumljam da je bila orginal.

Sjećam se da je svaka kuća imala Super Nintendo ako ne i po dva komada

darius_maximus

Re: Nintendo sa integriranim igricama

Post by darius_maximus » 23/08/2016 02:32

kromaser

Re: Nintendo sa integriranim igricama

Post by kromaser » 23/08/2016 02:52

Da to me je i potaklo da pišem , zaboravio sam da su u nas kozole dolazile sa 2 yoystika a normalno je da dođe jedan.

Ova nova kozola ima sd ulaz tako da će se moći dodavati igrice

Post Reply