Ninja ratnici

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
drra

#1 Ninja ratnici

Post by drra » 03/12/2010 08:27

Pozdrav!

Kakvu su Vaši 'utisci' vezano za šouuu Ninja ratnici, koji se prikazuje na hayatu?

Ja kad sam to pogledao, nisam mogao vjerovati kakvi krkani rade komentare!? :-)

Čini mi se da bi bolji izbor bio da su kakvoj djeci dali da komentarišu pomenutu emisiju.

ona dvojica il su pjani il su napušeni.
a možda su prirodno takvi.

convict
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

#2 Re: Ninja ratnici

Post by convict » 03/12/2010 08:41

Ninja ratnici su pravo osvježenje na našoj TV sceni! Taman kad, nakon brojnih reality programa, pomisliš da ne može biti primitivnije, neko se potrudi dokazati da može.

Prvi put mi je bilo smiješno slušati komentare tipa: "udri se bekane", "djeco ne gledajte mu guzove" itd. ali mislim da će uskoro postati odvratno.

treger

#3 Re: Ninja ratnici

Post by treger » 03/12/2010 08:47

ja sam juce to vidjela prvi put kod nas
a gledqala sam kad sam bila u BG na FOXu..
sad sam trazila da vidite na youtube sa foxa al ne nadjoh ..ako neko nadje neka stavi
ona dvojica tamo pricaju sve i svasta, ovi nasi su mila majka :-)
u svakoj zemlji komentator je prilagodjen drzavi u kojoj se prikazuje
glavna fora na foxu su im bili politicari koje su pod.ebavali i isto ovako ko kod nas ..svakodnevne rjeci iz zargona..
meni je ovo okejjj skroz :)
go go ninje
samo ne znam gdje su ninje u svemu ovome :D

komunalac

#4 Re: Ninja ratnici

Post by komunalac » 03/12/2010 08:51

drra wrote:Pozdrav!

Kakvu su Vaši 'utisci' vezano za šouuu Ninja ratnici, koji se prikazuje na hayatu?

Čini mi se da bi bolji izbor bio da su kakvoj djeci dali da komentarišu pomenutu emisiju.

A šta bi ti da samo mule i kažu: Ovaj je prešao prepreku,ovaj nije...

karanana
Has thanked: 8 times
Been thanked: 33 times

#5 Re: Ninja ratnici

Post by karanana » 03/12/2010 08:52

pogledah show prije par dana, ma koncept je bezveze, ali me upravo komentari one dvojice zadrzase da pogledam jedno pola sata. nesto slicno ko sto onaj dario i onaj drugi, himzo, ibro...kako li se zove, rade na obn-u kad komentarisu kechere. mislim da su sastavni dio takvih show-a smijesni komentatori jer su takvi show-i neozbiljni i trebaju da budu komicni.

a onaj ko ocekuje izbor pravoga ninje i ceremonije iz filmova tipa americki ninja, ili mu je 8 godina ili zivi u nekom svom svijetu.

drra

#6 Re: Ninja ratnici

Post by drra » 03/12/2010 09:03

karanana wrote:pogledah show prije par dana, ma koncept je bezveze, ali me upravo komentari one dvojice zadrzase da pogledam jedno pola sata. nesto slicno ko sto onaj dario i onaj drugi, himzo, ibro...kako li se zove, rade na obn-u kad komentarisu kechere. mislim da su sastavni dio takvih show-a smijesni komentatori jer su takvi show-i neozbiljni i trebaju da budu komicni.

a onaj ko ocekuje izbor pravoga ninje i ceremonije iz filmova tipa americki ninja, ili mu je 8 godina ili zivi u nekom svom svijetu.
Pa to i jeste problem, što njihovi komentari nisu smješni, već žalosni i TRAGIKOMIČNI.
Možda neko voli da sluša baljezgarije, ja ne.
A što se tiče samog show-a, interesantan je, al ona dvojica sve u....e

moj zlatni daljinski, redovno ću da mu kupujem nove baterije :)

drra

#7 Re: Ninja ratnici

Post by drra » 03/12/2010 09:04

komunalac wrote:
drra wrote:Pozdrav!

A šta bi ti da samo mule i kažu: Ovaj je prešao prepreku,ovaj nije...
Ako ne umiju bolje, nek šute

Vragolan

#8 Re: Ninja ratnici

Post by Vragolan » 03/12/2010 09:08

hajd ok za pogledati da covjek pusti mozak na pasu dok ceka da se rucak/vecera ugrije

i sve bi bilo ok da nije debila komentatora

njihvo komentar se svodi na duhovite doskocice tipa vidi mu glave, carapa, kose, obrva hahahhapihihihi
vidi mu zene hahahahpppihihihi

i tako ode i moje pustanj emozga na pasu u neku stvar, i prebacim da gledam cezara kako prodaje suplju amerima

karanana

#9 Re: Ninja ratnici

Post by karanana » 03/12/2010 09:09

ok ti hoces da gledas ovu emisiju ozbiljno da navijas za tamo nekog takemuke hasasakija da osvoji naslov ninje, hoces da gledas kada u zadnjoj emisiji dodje stari ninja master i dadne takemuketu ninja odijelo i mac i hoces u nastavku da gledas kako se takemuke bori protiv zlih ljudi i kako ih marishe i rastura shurikenima. svaka cast, postujem ja to. i ja sam se palio na to sa 8-9 godina i ako je cilj tvog gledanja showa da ocekujes ovako neku ozbilju i ako mislis da je ovo stvarno napravljeno da se okruni pravi ninja ratnik, ja razumijem tvoje negodovanje na komentare komentatora.

Fozgen

#10 Re: Ninja ratnici

Post by Fozgen » 03/12/2010 09:13

Cuj show bezze? Pa makar se onih 40+ minuta mogu malo nasmijati, kao i nekada sa "Takeshi castle". Komentatori jesu ruku na srce truba, na neki nacin mi se cini da malo "kopiraju" Daria i Fadila :P , ali mislim da bi oni to ipak za nijansu bolje uradili.

convict
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

#11 Re: Ninja ratnici

Post by convict » 03/12/2010 09:24

karanana wrote:ok ti hoces da gledas ovu emisiju ozbiljno da navijas za tamo nekog takemuke hasasakija da osvoji naslov ninje, hoces da gledas kada u zadnjoj emisiji dodje stari ninja master i dadne takemuketu ninja odijelo i mac i hoces u nastavku da gledas kako se takemuke bori protiv zlih ljudi i kako ih marishe i rastura shurikenima. svaka cast, postujem ja to. i ja sam se palio na to sa 8-9 godina i ako je cilj tvog gledanja showa da ocekujes ovako neku ozbilju i ako mislis da je ovo stvarno napravljeno da se okruni pravi ninja ratnik, ja razumijem tvoje negodovanje na komentare komentatora.
Karanana, nije to poenta. Naravno da treba u ovo ubaciti malo humora i napravti opuštajuću emisiju, ali ovo što rade voditelji s Hayata je čisti primitivizam, kao iz predratnog skeča nadrealista. Primjer kako bi se ovaj program mogao voditi su likovi sa srpskog eurosporta, ona dvojica što komentarišu pikado, golf ili karling i koji prenose takvih "sportove" učine zanimljivim, a bez kreveljenja.

Ublehas

#12 Re: Ninja ratnici

Post by Ublehas » 03/12/2010 09:24

Mene sou pomalo podsjeca na nekadasnje igre bez granica, na japanski nacin. Sou je simpatican i naravno da niko recimo odrastao i imalo ozbiljan neocekuje nekog ninju iz filma, i jasno mi je da komentari za ovakav sou moraju biti malo otkaceni i duhoviti, ALI ova dvojica na Hayatu stvarno nemaju dara za tako nesto, malo je reci da iritiraju svojim komentarima kojima se na silu trude da su duhoviti a u stvari samo balegaju i upropastise onaku finu razbibrigu. Ali eto, ipak je to Hayat tv.

Vragolan

#13 Re: Ninja ratnici

Post by Vragolan » 03/12/2010 09:43

karanana wrote:ok ti hoces da gledas ovu emisiju ozbiljno da navijas za tamo nekog takemuke hasasakija da osvoji naslov ninje, hoces da gledas kada u zadnjoj emisiji dodje stari ninja master i dadne takemuketu ninja odijelo i mac i hoces u nastavku da gledas kako se takemuke bori protiv zlih ljudi i kako ih marishe i rastura shurikenima. svaka cast, postujem ja to. i ja sam se palio na to sa 8-9 godina i ako je cilj tvog gledanja showa da ocekujes ovako neku ozbilju i ako mislis da je ovo stvarno napravljeno da se okruni pravi ninja ratnik, ja razumijem tvoje negodovanje na komentare komentatora.
sjoooo karanan koji ti je majke ti
fino napisah u onaj vakat (dok cekam veceru) obicno gledam nesta neobavezno, mozak na pasi, ibretim se sta se desava u normalnom svijetu, i kao ti ibretim se budalama koje se loze na to

ali et makar voditelji bi trebali profesionalno odradjivati posao, razumijes
iako je i njima glupa emisija to ih ne bi trebalo sprijecavati da svoj posao obavljaju profesionalno
ok je ubaciti humor, ali humor praviti na racun necijeg izgleda je ipak malo neukusno bez obzira o kakvoj se emisiji radi

karanana

#14 Re: Ninja ratnici

Post by karanana » 03/12/2010 09:47

moj odgovor je bio za draa, samo sto ga nisam citirao a tvoj komentar se umetnuo izmedju.

ali nije bitno. vidim da vecina ovdje zna kako bi trebao da izgleda koncept emisije i da i pored toga nisu zadovoljni sa komentatorima. onda ste vjetovatno u pravu jer ja sam ukupno pogledao pola sata show-a i meni se nisu ucinili toliko losi. ali vjerovatno kad gledas vise onda je druga prica.

drra

#15 Re: Ninja ratnici

Post by drra » 03/12/2010 09:51

Prijatelju niko to ne očekuje, osim klinaca naravno, ja govorim o baljezgarijama koje prosipaju komentatori.

De reci iskreno jel komentar tipa 'vidi mu žene', 'vidi mu čarapa' priliči čovjeku od 30-ak godina još novinaru na 'najgledanijoj' televiziji?
A o terminu da ne govorim.
Ta ista televizija će danas, sutra napraviti prilog o maloljetničkoj delikvenciji, kako su djeca nevaspitana i bezobrazna, kako nemaju ni minimum kulture govora, a neće reći da su mediji dobrano krivi za to.

drra

#16 Re: Ninja ratnici

Post by drra » 03/12/2010 09:52

convict wrote:
Karanana, nije to poenta. Naravno da treba u ovo ubaciti malo humora i napravti opuštajuću emisiju, ali ovo što rade voditelji s Hayata je čisti primitivizam, kao iz predratnog skeča nadrealista. Primjer kako bi se ovaj program mogao voditi su likovi sa srpskog eurosporta, ona dvojica što komentarišu pikado, golf ili karling i koji prenose takvih "sportove" učine zanimljivim, a bez kreveljenja.
:thumbup:

Vragolan

#17 Re: Ninja ratnici

Post by Vragolan » 03/12/2010 09:55

karanana wrote:moj odgovor je bio za draa, samo sto ga nisam citirao a tvoj komentar se umetnuo izmedju.

ali nije bitno. vidim da vecina ovdje zna kako bi trebao da izgleda koncept emisije i da i pored toga nisu zadovoljni sa komentatorima. onda ste vjetovatno u pravu jer ja sam ukupno pogledao pola sata show-a i meni se nisu ucinili toliko losi. ali vjerovatno kad gledas vise onda je druga prica.
ma i ovo sranje treba shvatiti kao i one kecere
meni se bas potrefilo da cujem te komentare i odmah uze daljinski u ruke
ne smeta mi sto valjaju gluposti, ali u nedostatku ideje reci hahahhahaha vidi mu zene jest mu ruzna, wtf
kontas
makar zbog djece koja gledaju ovo bi treblao malo smanjiti dozivljaj sa neukusnim komentraima

moja kritika se vise odnosi na rad komentatora, i onda dodas jos dvojac snova sa obn-a, pa ti dodje da se upitas neke stvari, zar to pali kod naroda

spree
Has thanked: 9 times
Been thanked: 24 times

#18 Re: Ninja ratnici

Post by spree » 03/12/2010 10:04

iako je slicno meni je viking sto se nekada prikazivao na eurosportu puno bolji i zanimljiviji.

http://www.youtube.com/watch?v=e18jjaFo ... re=related

takodje su mi bolji komentari na eurosportu :mrgreen: sta ce hayat mahalska tv. ne zna se ni ko pije ni ko placa. svi vode sve. od bajramskog do sportskog programa jedan te isti nepismeni "voditelj" koji ne zna 2 sastaviti i svaki put ga uhvati trema pa nesto mumlja, a vec godinama radi.

karanana

#19 Re: Ninja ratnici

Post by karanana » 03/12/2010 10:07

pa dobro onaj mali sinisa, jeli se tako zove, fakat radi sve. i jutarnji program i glam blam i zvijezda mozes biti ti i ovo chudo sada. ja mu se nekad divim kako sve stigne i kolika mu je plata.

Nuclear Winter

#20 Re: Ninja ratnici

Post by Nuclear Winter » 03/12/2010 10:35

Vragolan wrote:
karanana wrote:moj odgovor je bio za draa, samo sto ga nisam citirao a tvoj komentar se umetnuo izmedju.

ma i ovo sranje treba shvatiti kao i one kecere meni se bas potrefilo da cujem te komentare i odmah uze daljinski u ruke
ne smeta mi sto valjaju gluposti, ali u nedostatku ideje reci hahahhahaha vidi mu zene jest mu ruzna, wtf
kontas
makar zbog djece koja gledaju ovo bi treblao malo smanjiti dozivljaj sa neukusnim komentraima

moja kritika se vise odnosi na rad komentatora, i onda dodas jos dvojac snova sa obn-a, pa ti dodje da se upitas neke stvari, zar to pali kod naroda
Sad si mi pao u očima :D Kako možeš porediti LEGENDU Vicka Jovicu,i još LEGENDARNIJEG Kerima Priganicu koji su komentarisali NAJBOLJE kečere na svijetu iz dalekog Portorika,sa ovim DEBILIMA sa hayata :lol:

Vragolan

#21 Re: Ninja ratnici

Post by Vragolan » 03/12/2010 11:07

Nuclear Winter wrote: Sad si mi pao u očima :D Kako možeš porediti LEGENDU Vicka Jovicu,i još LEGENDARNIJEG Kerima Priganicu koji su komentarisali NAJBOLJE kečere na svijetu iz dalekog Portorika,sa ovim DEBILIMA sa hayata :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
gdje ti ovo naumpade
izvini nisam mislo uvrijedtit gore navedene legende i komentatoske gromade
govoreci o komnetatorima sa obn-a mislio sam na ove novopecene komentatore daria i fadila

Fozgen

#22 Re: Ninja ratnici

Post by Fozgen » 03/12/2010 11:13

Vragolan wrote: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
gdje ti ovo naumpade
izvini nisam mislo uvrijedtit gore navedene legende i komentatoske gromade
govoreci o komnetatorima sa obn-a mislio sam na ove novopecene komentatore daria i fadila
Fadil i Dario su za ovu dvojicu izmislili komentarisanje, barem za nijansu.

Privatna poruka
Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!

#23 Re: Ninja ratnici

Post by Privatna poruka » 03/12/2010 11:13

Nuclear Winter wrote: Sad si mi pao u očima :D Kako možeš porediti LEGENDU Vicka Jovicu,i još LEGENDARNIJEG Kerima Priganicu koji su komentarisali NAJBOLJE kečere na svijetu iz dalekog Portorika,sa ovim DEBILIMA sa hayata :lol:
Oni ce svi doci na Kosevo :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup: Nuclear nasmija me uz prvu kafu

Vezano za temu:

Nisu im bas neke provokacije imaju debilnih ali sam se nasmijao kad rece onaj par puta: ko je sad ovaj i kad prevode ono sa kinesko japanskog :lol:

chengaba

#24 Re: Ninja ratnici

Post by chengaba » 03/12/2010 13:19

Meni su baš simpatični voditelji bili, volim kad je uz onakvu emisiju neko opušten i valja gluposti...
Baš sam se od srca ismijao kada su se zasmijali onom što je potrošio 700 000 yena da napravi vježbalište kući... :D

ojha

#25 Re: Ninja ratnici

Post by ojha » 03/12/2010 14:09

Ma pustite komentatore , emisija je za 10 bas interensatno gledo sam malo na youtube klipove sta ljudi rade svaka cast

Post Reply