Neželjena trudnoća,pomoć ?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
sacred000
Posts: 94
Joined: 17/07/2013 14:29

#1 Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by sacred000 »

Pozdrav forumaši,
! [roditeljska paznja ] !
Imam jedan problem. Naime, prije par dana imao sam rizičan odnos s djevojkom.Malo je vulgarno al se moram izrazit da bi vam bilo jasno o čemu se radi.
Imali smo odnos s kondomom u lezecem polozaju i odjednom pojavila je se bijela tekućina iz djevojke curi,pregledao sam svoj organ i kondom medjutim kad sam ga skinuo nije bilo znakova da je od mene izašlo.Par minuta poslije smo nastavili s odnosom bez kondoma (zadnji je bio :( ) pa je ona bila na meni kazu da tako ne moze ostat trudna, i iscurilo je iz nje opet ,ja nisam osjetio da je od mene izaslo nit sam erekciju osjetio,kasnije kad sam normalno vani svršio bilo je puno tekućine. Da li JE MOGUĆE da je ona svršila dva puta u pola sata pomalo bijele tekućine? Par dana nakon toga ima mučnine povratila je jedno jutro i stalno ide piškiti u Wc.
Jel moguće da je ostala trudna ,neplodni dani su bili u pitanju ,još 6 dana je do datuma ciklusa,da li je moguće da je svršila,ostala trudna i sl.? :?: MOLIM OZBILJNE ODGOVORE onih koji su iskusniji po pitanju tioga.

Hvala lp
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#2 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by radiša »

kako ba nezeljena a jebete se bez kondoma?
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#3 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by un1ted »

Drug je imao sličnu situaciuju i djevojka je zatrudnila. Mislim da je isti slucaj i sa vama. Da dva puta tako svrsi, no way jeboboy :)
User avatar
klaki
Posts: 2303
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#4 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by klaki »

Ma kakva trudnoca brate... To sto si opiso ako je bas tako, moze biti parazitska infekcija kod nje.. Ugl. da ne gadim raji i da pricam o toj tekucini najbolje da se oboje pregledate brate moze biti opasna po zdravlje i plodnost. Nebo bog da ode na srce
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#5 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by radiša »

salu na stranu ovakve i slicne stvari nikad ne rjesavaj preko foruma nego pravac ginekolog.moze bit svasta a nemora bit nista.
User avatar
sacred000
Posts: 94
Joined: 17/07/2013 14:29

#6 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by sacred000 »

ma djevojka ima 18 godina dugo smo u vezi tesko je otic ginekologu a da roditelji ne saznaju jel ,test kazu cekat se mora 10 dana od odnosa a nema toliko nego 5-6 dana ,dal je moguce za tako kratko vrijeme da dolazi do mucnine i pisanja i svih tih znakova ???
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67597
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#7 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by _BataZiv_0809 »

Djevojka ti ima vaginalni iscjedak, a ti imas dobar zeludac.
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#8 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by KUZNETSOV »

šta to prčiš jaranee :run: otiraj to od sebe
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#9 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by pukepuke »

:zid: Jedini položaj u kojem žena ne može zatrudnjeti je čvrsto prekriženih nogu. Dajte ljudi molim vas...

Najvjerojatnije djevojka ima neku upalu, naročito stoga što stalno ide na WC i povratila je, to definitivno vuče na urinarnu infekciju, a zbog toga ima i iscjedak, koji si ti uočio. Neka ode liječniku opće prakse i opiše simptome, ne mora spominjati seks, dat će joj da uradi nalaze, pa će barem znati ima li urinarnu infekciju i neka se s tim ne zeza, to se može iskomplicirati u jako opasna stanja.
Što se tiče testa za trudnoću i ginekologa, tako rano joj ni ginekolog ne može ultrazvučnim pregledom utvrditi trudnoću, tako rano nakon odnosa radi se test iz krvi da se utvrdi trudnoća, što kod vas nije opcija zbog diskrecije, tako da morate čekati da prođe menstruacija i onda neka svakako uradi kućni test (da, žene mogu imati menstruaciju i ako su trudne, barem prvih mjesec-dva). Pošto je seks bio u neplodnim danima, smirite se, šanse za trudnoću su male.
Za ubuduće da znate, naročito ako je žena sklonija urinarnim infekcijama, nakon odnosa neka obvezno obavi malu nuždu, tako se ispiraju bakterije koje se tijekom seksa, zbog specifičnih pokreta, vraćaju natrag prema mokraćnom mjehuru.
Prekasno vam je za tabletu za dan poslije ali da znate za ubuduće, ona se mora popiti unutar 72 sata (to jest, 3 dana) od rizičnog odnosa. No, opet, računajte s tim da je svaki lijek pomalo otrov i da takva tableta također ima određene efekte na ženin organizam (ljudi misle da se tabletom sve rješava, a to kakav će učinak silna kemija imati na ženine hormone, nije važno) i ne smije biti neko učestalo rješenje.

I na kraju, postoji još jedna mogućnost, a to je da ti je djevojka doživjela žensku ejakulaciju :D , naročito ako si ubadao plitko i prema gornjem vaginalnom zidu.
howdy
Posts: 3559
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#10 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by howdy »

pukepuke wrote::zid: Jedini položaj u kojem žena ne može zatrudnjeti je čvrsto prekriženih nogu. Dajte ljudi molim vas...

Najvjerojatnije djevojka ima neku upalu, naročito stoga što stalno ide na WC i povratila je, to definitivno vuče na urinarnu infekciju, a zbog toga ima i iscjedak, koji si ti uočio. Neka ode liječniku opće prakse i opiše simptome, ne mora spominjati seks, dat će joj da uradi nalaze, pa će barem znati ima li urinarnu infekciju i neka se s tim ne zeza, to se može iskomplicirati u jako opasna stanja.
Što se tiče testa za trudnoću i ginekologa, tako rano joj ni ginekolog ne može ultrazvučnim pregledom utvrditi trudnoću, tako rano nakon odnosa radi se test iz krvi da se utvrdi trudnoća, što kod vas nije opcija zbog diskrecije, tako da morate čekati da prođe menstruacija i onda neka svakako uradi kućni test (da, žene mogu imati menstruaciju i ako su trudne, barem prvih mjesec-dva). Pošto je seks bio u neplodnim danima, smirite se, šanse za trudnoću su male.
Za ubuduće da znate, naročito ako je žena sklonija urinarnim infekcijama, nakon odnosa neka obvezno obavi malu nuždu, tako se ispiraju bakterije koje se tijekom seksa, zbog specifičnih pokreta, vraćaju natrag prema mokraćnom mjehuru.
Prekasno vam je za tabletu za dan poslije ali da znate za ubuduće, ona se mora popiti unutar 72 sata (to jest, 3 dana) od rizičnog odnosa. No, opet, računajte s tim da je svaki lijek pomalo otrov i da takva tableta također ima određene efekte na ženin organizam (ljudi misle da se tabletom sve rješava, a to kakav će učinak silna kemija imati na ženine hormone, nije važno) i ne smije biti neko učestalo rješenje.

I na kraju, postoji još jedna mogućnost, a to je da ti je djevojka doživjela žensku ejakulaciju :D , naročito ako si ubadao plitko i prema gornjem vaginalnom zidu.
Hvala u njegovo ime :lol: :lol:
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#11 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by drunken tiger »

I kaže ne treba seksualni odgoj kao obavezan predmet u školi...Jok, treba podebljat' vjeronauku, ukinuti i matematiku, hemiju i fiziku a ubaciti dodatne časove vjeronauke...
Žao mi je da vidim koliko neznanja o sexu ima u uvodnom postu...Zaista nevjerovatno.
Nego, za rukicu i ginekologu oravac.
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#12 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by pukepuke »

drunken tiger wrote:I kaže ne treba seksualni odgoj kao obavezan predmet u školi...Jok, treba podebljat' vjeronauku, ukinuti i matematiku, hemiju i fiziku a ubaciti dodatne časove vjeronauke...
Žao mi je da vidim koliko neznanja o sexu ima u uvodnom postu...Zaista nevjerovatno.
Nego, za rukicu i ginekologu oravac.
:thumbup: Totalno se slažem za školu :thumbup: Tko uvede vjeronauk u škole, grrr...
User avatar
Gentleman
Posts: 200
Joined: 09/07/2007 21:36

#13 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by Gentleman »

drunken tiger wrote:I kaže ne treba seksualni odgoj kao obavezan predmet u školi...Jok, treba podebljat' vjeronauku, ukinuti i matematiku, hemiju i fiziku a ubaciti dodatne časove vjeronauke...
Žao mi je da vidim koliko neznanja o sexu ima u uvodnom postu...Zaista nevjerovatno.
Nego, za rukicu i ginekologu oravac.
Sve receno, kljucaj temu :thumbup:
emmir1
Posts: 4499
Joined: 07/06/2013 15:28

#14 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by emmir1 »

Prije par dana i već piški i povraća.

Iza nedelje očekuj bebu da rodi.
User avatar
Sarajevski-Seljak
Posts: 2117
Joined: 14/02/2011 20:27
Location: Accra, Ghana

#15 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by Sarajevski-Seljak »

emmir1 wrote:Prije par dana i već piški i povraća.

Iza nedelje očekuj bebu da rodi.

:pisnuo: :thumbup:
User avatar
TMovac
Posts: 1218
Joined: 07/03/2010 00:39

#16 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by TMovac »

kad djeca pocnu je...t :lol: Pravac ginekologu. Doktori sve smo mu pacijent kaze u povjerljivost ne smije odavati trecim osobama. Ukoliko to ipak ucini imas ga pravo tuziti zbog toga.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#17 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by ho oponopono »

...nije djeva ni svrsila pobogu...taj iscjedak je obicni ovlazivac ckapija prilikom sexa...

...stalno piski, ma prehladila se, mozda prejela se persina...:gunjastajl: povratila pih nesto joj nije sjelo od klope...evo i ja sam povratila jebiga pretjerala sa pelinkovcem...garant cu dobiti trojke i slomiti nogu usput... kineski macak..:pusi2:
User avatar
smasma
Posts: 441
Joined: 27/12/2010 21:19

#18 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by smasma »

čestitamo roditeljima
Fauja Singh
Posts: 2469
Joined: 07/12/2011 12:40

#19 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by Fauja Singh »

Joj kad se sjetim ovih briga tamo sa 18-19 godina, pa ne znam ni kako jedem dok mi djevojka ne javi da je dobila, a prije toga svaki razgovor preko telefona pocinjao sa "i sta ima, imal sta novo" Kad kaze "nista" ko da me je maljem opalila, kontam evo ga babuka :run: pa onda okolo kole saznaj dal ima simptome PMS-a...
Tek kad sam krenuo praviti djecu vidio sam kako to ne ide tako lako :D ali slatko je to sve, smijat ces se jednog dana sebi :)
User avatar
Matzan
Posts: 7010
Joined: 16/01/2015 13:25

#20 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by Matzan »

Image
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#21 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by al_akhisari »

Fauja Singh wrote:Joj kad se sjetim ovih briga tamo sa 18-19 godina, pa ne znam ni kako jedem dok mi djevojka ne javi da je dobila, a prije toga svaki razgovor preko telefona pocinjao sa "i sta ima, imal sta novo" Kad kaze "nista" ko da me je maljem opalila, kontam evo ga babuka :run: pa onda okolo kole saznaj dal ima simptome PMS-a...
Tek kad sam krenuo praviti djecu vidio sam kako to ne ide tako lako :D ali slatko je to sve, smijat ces se jednog dana sebi :)
:lol: nisi jedini
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#22 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by annoy »

Djevojka treba otici ginekologu jer moguce da ima kakvu upalu, zapravo najbolje da odete oboje pa da vam ginekolog objasni neke osnove ljudske anatomije, mehanizma zaceca i kontracepcije, jer oboje zvucite bolno neupuceni u nesto u sta se upustate.
Svaki put kad ulazite u nezasticen odnos riskirate trudnocu, bez obzira sto djevojka misli da su joj neplodni dani, to samo treba uzeti okvirno, pogotovo ako je djevojka mlada, postoji velika mogucnost da joj se ciklusi jos nisu ustabilili. A i kondom uostalom sluzi i necem drugom osim zastiti od trudnoce.
Trk kod doktora, najbolje oboje. I informirajte se, pobogu.

I da, strah od roditelja nije nikakvo opravdanje da se ne ide ginekologu. Roditelji uostalom ne moraju znati za to. Djevojka od 18 godina koja je seksualno aktivna, i to jos bez zastite, bi trebala otici na pregled zbog sebe. Budite odgovorni prema sebi i svom zdravlju. Ako mozete ulazit u odnose onda prihvatite sve odgovornosti koje uz to dolaze.
bumerangss
Posts: 4565
Joined: 12/01/2015 16:47

#23 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by bumerangss »

Ona bila na njemu pa ne moze ostati trudna!!!! :facepalm: :zid:
Treba biti toliko mastovit pa izmisliti da spermatozoid "nemere da se izvere gorekan uz brdo" :lol:
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#24 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by djevojka bez imena »

K
bumerangss wrote:Ona bila na njemu pa ne moze ostati trudna!!!! :facepalm: :zid:
Treba biti toliko mastovit pa izmisliti da spermatozoid "nemere da se izvere gorekan uz brdo" :lol:
:lol:

mama mia!
palestinka
Posts: 1080
Joined: 15/07/2006 21:51

#25 Re: Neželjena trudnoća,pomoć ?

Post by palestinka »

Gentleman wrote:
drunken tiger wrote:I kaže ne treba seksualni odgoj kao obavezan predmet u školi...Jok, treba podebljat' vjeronauku, ukinuti i matematiku, hemiju i fiziku a ubaciti dodatne časove vjeronauke...
Žao mi je da vidim koliko neznanja o sexu ima u uvodnom postu...Zaista nevjerovatno.
Nego, za rukicu i ginekologu oravac.
Sve receno, kljucaj temu :thumbup:
:thumbup: ako ste u sa, idite u xy, uglavnom što brže ginekologu oboje, liječite te infekcije i pitajte sve što vas interesuje. Tužno je toliko neznanje, zaista u škole hitno seksualno obrazovanje uvesti.
Post Reply