Nevjerovatno!!!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Dori

Nevjerovatno!!!

Post by Dori » 29/05/2007 08:24

Sjedim ja jucer u autu, (raskrsnica Skenderija, kod Raiffeisen banke) otvoren mi prozor i prilazi mi mali cigo da pere prozore (a kod mene frisko oprano auto).
Ja mu fino, ko djetetu kazem nema potrebe na peres, on nista. Nekada mi ih bude zao, jer su samo djeca, pa im dam cokoladicu ili sta vec imam u autu. Nikada pare, ali ovaj put bi mu i dala samo da mi ne prlja auto.
Ja upalim brisace i on mi se dodje kreveljiti na prozor i traziti marku.
E, sad...da me poslusao mozda bi mu i dala, a posto je bio pravo bezobrazan i ignorisao me, e vala ne dam. I sjedim ja tako prepirem se s njim, kad odjednom uze onu prljavu flasu i poli me vodom!
O, kako sam pobjesnila!!! :x
Izadjem iz auta da ga uhvatim, ali zbrisao mi je preko pruge tamo prema kinu Apolo....
O, da sam ga uhvatila!!! Sreca njegova bila sam u stiklama...
Stvarno nevjerovatno!
Danas idem na istu raskrsnicu, ali nosim pistolj na vodu! Objavljujem rat!
Image

amrino

Post by amrino » 29/05/2007 08:26

:lol:

ja_cura_

Post by ja_cura_ » 29/05/2007 08:27

:-)

:lol:

zena21

Post by zena21 » 29/05/2007 08:27

I mene pravo nerviraju s tim "pranjem" stakala :roll:

Srecom jos mi se nije desila takva situacija kao tebi... ko zna sta bih napravila :oops: :D

karanana
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Post by karanana » 29/05/2007 08:30

Ti si dobro i prosla. Mene su jednom pljunuli kroz prozor. Nemoj stiklice danas nositi, zaglavices se u tramvajskoj pruzi.

wolf lobovski

Re: Nevjerovatno!!!

Post by wolf lobovski » 29/05/2007 08:36

Dena wrote:Sjedim ja jucer u autu, (raskrsnica Skenderija, kod Raiffeisen banke) otvoren mi prozor i prilazi mi mali cigo da pere prozore (a kod mene frisko oprano auto).
Ja mu fino, ko djetetu kazem nema potrebe na peres, on nista. Nekada mi ih bude zao, jer su samo djeca, pa im dam cokoladicu ili sta vec imam u autu. Nikada pare, ali ovaj put bi mu i dala samo da mi ne prlja auto.
Ja upalim brisace i on mi se dodje kreveljiti na prozor i traziti marku.
E, sad...da me poslusao mozda bi mu i dala, a posto je bio pravo bezobrazan i ignorisao me, e vala ne dam. I sjedim ja tako prepirem se s njim, kad odjednom uze onu prljavu flasu i poli me vodom!
O, kako sam pobjesnila!!! :x
Izadjem iz auta da ga uhvatim, ali zbrisao mi je preko pruge tamo prema kinu Apolo....
O, da sam ga uhvatila!!! Sreca njegova bila sam u stiklama...
Stvarno nevjerovatno!
Danas idem na istu raskrsnicu, ali nosim pistolj na vodu! Objavljujem rat!
Image

ma u tim situacijama suzavac je zakon... lagano spustis prozor i kazes mu dodji da ti ciko nesto da i onda ga fino isprskas po okicama....

Simplay

Post by Simplay » 29/05/2007 08:41

:-D
Ja sam se s nekim vec dogovorio da mi ne prilaze, odnosno da cu ih zvati ako hocu da im nesto dam...
Zato, kad me vide, samo mi mahnu ili dodju da se pozdrave, bez da pokusavaju oprati bilo sta...

npr. vozim se sa jednom jaranicom. Zaustavimo se na semaforu i pridje nam neki mali rom. Pruzio ruku i nekako molecivo gleda. Pitam ga: Sta je bolan, sta hoces? Kaze: Daj mi marku! Rekoh: Nemam marku, sve potrosio na ovu moju zenu (pokazujuci na tu jaranicu), jedino ako hoces da ti ona da guze...
Mali se prepao i pobjegao...

Ili zaustavim se na semaforu i kad vidim da hoce da mi pridje upitam ga molecivo: "Daj mi marku, brate..." Nekad fakat hoce da mi da...
Najcesce ostane tu pa razgovaramo. Pitam ga kako su mu kod kuce, idel u skolu i tako dalje...

Jednom, kad sam bio na kafi s prijateljem prisao nam je neki mali rom i pitao za pare. Rekoh, poljubi ovog mog jarana i dobices marku. Kaze on, poljubi ga ti, jebo te marka...

Cesto ipak im dam, ili marku ili nesto drugo. To su moji mali prijatelji, koji nece biti sretni ako ne skupe nesto novca do navecer...

Dori

Post by Dori » 29/05/2007 08:43

Ma sve mi ih bilo zao (do sada)....kontam djeca, nisu oni krivi sto su se nasli u takvoj situaciji, ali ovo je fakat previse.
Prije jedno godinu dana jaran mi se nesto prepirao s njima tamo kod bus.stanice i mali mu udari u vrata nogom i udubi ih :?
Ali meni je to tada bilo shega.... :(

Zato mi se sad taj isti jaran zavalio od shege kad sam njemu rekla sta mi se desilo. Jos mi rekao da nisam normalna sto sam ostavila otvoreno auto na sred ceste. Ali sta ces, u aftektu ne razmisljas. Dosla sam sebi tek kad sam skontala da se upalilo zeleno....
Ali najbolje od svega niko mi ne svira, vec gledaju ljudi hocu li ga stici :lol:

@karanana: Od sada samo u tenama vozim. Nikad se nezna :D

ja_cura_

Post by ja_cura_ » 29/05/2007 09:00

prilazi ti meni i prijateljici na raskrsnici mlada djevojka Romkinja, sa dvoje djece, jedno u naramku drugo z aruku i trazi marku da kupi djeci nesto da jedu. principijelno ne dajem pare, vec krenuh za litru mlijeka i banane da joj damo, posto smo bile malo prije u prodavnicama - kad ona ti nama veli: ma necu mlijeko i banane, daj marku!

mi stale :shock:

Ostri_Mac
Been thanked: 3 times

Post by Ostri_Mac » 29/05/2007 09:05

karanana wrote:Ti si dobro i prosla. Mene su jednom pljunuli kroz prozor. Nemoj stiklice danas nositi, zaglavices se u tramvajskoj pruzi.

Sjedmo mi tako u autu, raskrsnica kod studentskih domova, izlaz na glavnu...otvoreni prozori, sef vozi, nas jos 3 u autu. Cigo mali trazi para kaze sefik nemere bola, a cigo ni pet ni sest pa ga opali preko face :lol: , kolega se pored mene zagrcnuo od smijeha na zadnjem sjedalu, dodje cigo i do njega i pita ga isto, i on kaze nemre a cigo jopet fljaaaas, e onda sam se ja zagrcnuo od smijeha...

Sreca pa se zeleno upali, bilo bi belaja pravog. :lol: :lol: :lol:

tataratira

Post by tataratira » 29/05/2007 09:13

ovaj je najluđi, tipujem na njega
Image

Dori

Post by Dori » 29/05/2007 09:13

Ma bude pravo provala s njima....

Jednom jaranica i ja pijemo kafu i prilazi on njoj i govori:
"Daj po marke, dabogda se udala".
Kazem ja njemu, nemoj tako. Trazi joj marku, al' dabogda se neudala.
On ode njoj i kaze joj i ona se pocne smijati i da mu marku.
Kad eto ti njega meni nosi pola marke kaze:
"Evo sestro. Zasluzila si" :lol:

_BosanaC

Post by _BosanaC » 29/05/2007 09:19

Meni se na vrata natakarili bili, svako malo zvonili, dolazili... I potrefe jednom kad sam cuku nabavio, a ni ja se jos nisam bio navikao na cinjenicu da mi je pas u kuci. Pozvonise, ja otvorim vrata, on izleti, oni u vrisku, on se prepade pobjeze u kucu - oni niz stepenice - i vise nikad nisu dosli :D

duh_sa_sjekirom
Been thanked: 1 time

Post by duh_sa_sjekirom » 29/05/2007 09:22

Sjedim u basci s rajom, kad prilazi mlada ciganka sa dvoje djece i traži marku. Par stolova oda nas sjedila je neka naša raja. Kaže jaran ciganki:"Haj poljubi onog ćelavog u glavu, dobit ćeš 5 maraka". Ona, ni pet ni šest, već pravo i poljubi ga u ćelavicu!!! Zavalili smo se... :lol: :lol: :lol: Naravno, dobila je 5 marki....

Dori

Post by Dori » 29/05/2007 09:28

_BosanaC wrote:Meni se na vrata natakarili bili, svako malo zvonili, dolazili... I potrefe jednom kad sam cuku nabavio, a ni ja se jos nisam bio navikao na cinjenicu da mi je pas u kuci. Pozvonise, ja otvorim vrata, on izleti, oni u vrisku, on se prepade pobjeze u kucu - oni niz stepenice - i vise nikad nisu dosli :D

Aha, i meni su jednom tako zvonili, ja pitam
"Ko je?", kad tamo nista.....
ja opet, kad cujem galsic:
"To smo mi. Prosjaci!" :lol:

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 29/05/2007 09:34

Nista novo Dena...
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... rosjacenje

ja sam dumala o tome prije godinu i po....

i nasla sam rjesenje...dam im pola marke da mi NE PERU stakla... :D

Altsa

Post by Altsa » 29/05/2007 09:36

tataratira wrote:ovaj je najluđi, tipujem na njega
Image

ovom je malo falilo da ga nalemam ko vola

karanana

Post by karanana » 29/05/2007 09:38

mIRCerka wrote:Nista novo Dena...

Ma necu da im dajem nista. Samo ih jos vise navikavam na to. Ako mu fino mahnem i dam znak da mi ne treba pranje stakla, hocu da mi ih ne pere i gotovo.

8. sekretar SKOJ-a

Post by 8. sekretar SKOJ-a » 29/05/2007 09:42

Odavno znam za njihovu navalentnost, pa i bRezobrazlook, te stoga, ne obazirući se na kolonu iza mene, stanem pred semaforom 10 do 15 metara prije njihove čeke i kada meni priđu da peru ili prose laganice produžim do semafora, a oni se prešaltaju na slijedeću "žrtvu" sa boljom vozilicom od moga golfa II.

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 29/05/2007 09:43

karanana wrote:
mIRCerka wrote:Nista novo Dena...

Ma necu da im dajem nista. Samo ih jos vise navikavam na to. Ako mu fino mahnem i dam znak da mi ne treba pranje stakla, hocu da mi ih ne pere i gotovo.

mozes ti jaro :D

Ja sam jednom vozila auto u praonicu nakon odbijanja pranja (onako malo bice onoliko da hrakne fakat medicinski fenomen) i nikad vise...
btw, onih u ferhadiji se lako rijesiti...
122 - Dobar dan, molim vas da li mozete reagovati sto prije, pored Vatre imaju 3 mala cigancica, cetvrti veliki je iza coska...
I tu su za ravno minut!!!
:D

Skyfox

Post by Skyfox » 29/05/2007 09:44

Meni je balavica izlila prljavu vodu kad je vidila da nece dobit marku... sreca siber bio zatvoren :shock: :P

Karabaja

Post by Karabaja » 29/05/2007 10:01

Ma goni ih u vražju mater, da se hoće jednom policija organizovati da taj šljam ukloni s raskrsnica...

Hendrix

Post by Hendrix » 29/05/2007 10:07

E nije se s njima zajebavat ljudi , meni su jaranu zveknuli šajbu sa kamenom s tramvajske pruge , napukla malo , a hajd ti njih stigni.I šta ako ih ufatiš , pare dobit nećeš jedino ih nalemat ali eto njih sutra opet na istom mjestu :roll:
Najbolje ih je ignorisat , okreneš glavu fol ne vidiš ih , to ih iznervira pravo :-D

ja_cura_

Post by ja_cura_ » 29/05/2007 10:19

dosla meni prijateljica iz dijaspore, duga plava kosa, dotjerana, fakat atraktivna, i mi ti setamo, kad prilazi nama cigancica i veli: daj marku! elem, ja joj dam marku (jaranica imala samo krupne eurice :D ), okrece se ciganka prijateljici te trazi i njoj - posto ova nema da joj da, njoj ti na to drsko cigancica: da bog da ti rodila crnca!

:-) :-) :-)

karanana

Post by karanana » 29/05/2007 10:22

ja_cura_ wrote:dosla meni prijateljica iz dijaspore, duga plava kosa, dotjerana, fakat atraktivna, i mi ti setamo, kad prilazi nama cigancica i veli: daj marku! elem, ja joj dam marku (jaranica imala samo krupne eurice :D ), okrece se ciganka prijateljici te trazi i njoj - posto ova nema da joj da, njoj ti na to drsko cigancica: da bog da ti rodila crnca!

:-) :-) :-)

Jeli ti jaranica jos u Sarajevu? Dabogda mene upoznala!

A i ja sjedim u centralu i nailazi cigan i trazi pola marke ja kazem nemam, a on meni: e jesi cigan.

Post Reply