Neurohirurgija

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
freakizdosade
Posts: 41
Joined: 03/02/2007 23:04

#1 Neurohirurgija

Post by freakizdosade »

dr Eldin Burazerovic - imate li kakva iskustva sa njim? Da li je dobar?
Znate li za jos neurohirurga iz regiona?
Hvala
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#2

Post by anais_nin »

User avatar
anakadabra
Posts: 364
Joined: 10/06/2005 15:41
Location: Sarajevo

#3 Re: Neurohirurgija

Post by anakadabra »

freakizdosade wrote:dr Eldin Burazerovic - imate li kakva iskustva sa njim? Da li je dobar?
Znate li za jos neurohirurga iz regiona?
Hvala
Neznam šta je u pitanju? Kakva bolest?
Preporučujem prof. Pavle Miklić KBC Rebro Zagreb.
User avatar
freakizdosade
Posts: 41
Joined: 03/02/2007 23:04

#4

Post by freakizdosade »

Radi se o djevojcici (16 mjeseci)
Ima tumor na zadnjoj lijevoj strani mozga, velicine 5*6 cm.
Operacija odstranjivanja tumora se treba izvesti u Sarajevu... Ako neko ima kakvih saznanja o uspjesnosti sarajevskog tima ljekara ili neka saznanja o boljoj klinici u regiji...
Hvala
User avatar
anakadabra
Posts: 364
Joined: 10/06/2005 15:41
Location: Sarajevo

#5

Post by anakadabra »

freakizdosade wrote:Radi se o djevojcici (16 mjeseci)
Ima tumor na zadnjoj lijevoj strani mozga, velicine 5*6 cm.
Operacija odstranjivanja tumora se treba izvesti u Sarajevu... Ako neko ima kakvih saznanja o uspjesnosti sarajevskog tima ljekara ili neka saznanja o boljoj klinici u regiji...
Hvala
U tom slučaju još toplije preporučujem gore spomenutog. Čovjek je inače dječiji neurokirurg i roditelji djece koju sam ja upoznala dok sam bila u bolnici kažu da su oduševljeni njime. Mene je on operirao i prezadovoljna sam. :thumbup:

Prvenstveno je veliki čovjek i stručnjak. Ja kad idem na kontrolu znam čekati od ujutro pa do popodne jer prvo prima djecu pa onda odrasle a jako puno ljudi iz svih krajeva dovodi djecu kod njega. Zaista preporučujem njega, pogotovu ako se radi o tumoru na malenoj glavici.

Što god odlučili, želim vam da sve s malenim anđelom bude ok!

Ako trebate još kakvih informacija slobodno me kontaktirajte na PP biće mi izuzetno drago ako vam barem malo mogu pomoći!

Maloj mrvici jedna pusa :kiss:
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#6 Re: Neurohirurgija

Post by Jara »

freakizdosade wrote:dr Eldin Burazerovic - imate li kakva iskustva sa njim? Da li je dobar?
Znate li za jos neurohirurga iz regiona?
Hvala
Iskustvo je odlično! :thumbup:
Dr Hasan Al Qoud je sa dr Edinom Burazerovićem spasio život starijem članu naše porodice , prije dvije i po godine, početkom jula.. Operisan je hematom ( čini mi se, sudeći po medijima, da je kod Osima slična dijagnoza). Uradili su pravo čudo, beskrajno smo im zahvalni! :)
Ne samo da je ishod operacije fantastičan nego su njih dvojica ljubazni, strpljivi, susretljivi a istodobno skromni...odgovarali su na naša pitanja ( kad se tako nešto desi onda ih imaš puno )...dr Burazerović nam je na anatomskoj slici glave na posteru u kabinetu objasnio operaciju. Čudo pravo, svaka čast! 8-)
I tadašnji direktor dr Kemal Dizdarević, kome se išlo radi informacija kad niih dvojice nije bilo, bio je sasvim OK.
Iako smo više kontaktirali sjajnog čovjeka dr Hasana ( od prijema na odjel pa do posljednje kontrole), znamo da je i dr Eldin isto tako jako dobar!
Dr Hasan i dr Eldin, sjajni :thumbup: :kravata: 8-)
Želimo im svu sreću ovog svijeta ! :)

P.S. VAŽNO, nek se zna: nikakav novac nismo nikom dali ( niti ikad dajemo medicinarima), niti ga je iko tražio...
Jedino što smo pri izlasku iz bolnice ove doktore i sestre ( sve pohvale i njima) počastili sladoledom i kolačima.
Last edited by Jara on 09/02/2008 18:15, edited 1 time in total.
User avatar
starii
Posts: 3305
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#7

Post by starii »

eldin je covjek o sebi i prisebi...mogu ti ga preporuciti..u ostalom otidi pa mu se najavi i popricaj s njim...
User avatar
Patron of Formello
Posts: 758
Joined: 18/10/2006 08:39
Location: SFRJ

#8 Re: Neurohirurgija

Post by Patron of Formello »

freakizdosade wrote:dr Eldin Burazerovic - imate li kakva iskustva sa njim? Da li je dobar?
Znate li za jos neurohirurga iz regiona?
Hvala
Dr.Eldin je mlad i uspjesan hirurg.Imao sam neka iskustva sa njim i tada je bio odlicno uradio operaciju takodje tumora na mozgu gdje su bile jako male sanse za prezivljavanje.
Takodje niko nam nije bio trazio novac nakon operacije.
Nadam se da ce i tebi pomoci.
Sretno. :)
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#9 Re: Neurohirurgija

Post by Jara »

Patron of Formello wrote:
freakizdosade wrote:dr Eldin Burazerovic - imate li kakva iskustva sa njim? Da li je dobar?
Znate li za jos neurohirurga iz regiona?
Hvala
Dr.Eldin je mlad i uspjesan hirurg.Imao sam neka iskustva sa njim i tada je bio odlicno uradio operaciju takodje tumora na mozgu gdje su bile jako male sanse za prezivljavanje.
Takodje niko nam nije bio trazio novac nakon operacije.
Nadam se da ce i tebi pomoci.
Sretno. :)
E baš mi drago da još neko ima slična iskustva.:)
Možda bi trebalo otvoriti temu o dobrim i ljubaznim doktorima koje znamo...
User avatar
freakizdosade
Posts: 41
Joined: 03/02/2007 23:04

#10

Post by freakizdosade »

Hvala Vam mnogo na odgovorima, prenijet cu ih roditeljima djevojcice. Akobogda bit ce sve ok. Pozdrav.
aarkic
Posts: 1
Joined: 25/11/2011 17:25

#11 Re: Neurohirurgija

Post by aarkic »

Svasta se ja ovde nacitah,ali ono sto znam da su Dizdarevica "proganjali" jer je javno iznio problem uzimanja novca i zalagao se prituv toga. On i Burazerovic su operisali mof amidzu koji je imao tumor na mozgu,nalaze je pregledao i dr. Arnautovic Kenan koji zivi i radi u Sj. Karolini i slozio se sa Dizdarevicem i Burazerovicem,da ce biti tesko,skoro i nemoguce izvaditi cijeli tumor jer je bio "zakacen" na glavnoj arteriji. Operacija se uspjesno zavrsila,sve je otklonjeno,poslije operacije je uradjena i magnetna i CT glave,nalazi uredni,a amidza se odlicno osjeca hvala Bogu. Pare ni jedan doktor nije htio uzeti ostavili smo samo neki sitni poklonciic parfem i viski. Uglavnom o oba doktora imam super misljenje,jer su pored ove operacije uspjesno operisali jos nekoliko prijatelja/poznanika i bar se niko nije zalio ni na drskost ni na trazenje novca od navedenih doktora ;) .
endokrinologija
Posts: 17
Joined: 29/08/2012 19:45

#12 Re: Neurohirurgija

Post by endokrinologija »

Iako je davno otvorena tema moram spomenuti nesto...operisala sam tumor kod dizdarevica prije 13 dana i covjek je nenormalno dobar i kao neurohirug i sve samo treba naci zajednicku i ne biti mu previse dosadan kad je mene operisao pred njegov godisnji odmor operisao je 2 osobe (glava) i 6 diskus hernija...svi nesto za tu diskus herniju kao da je bog zna sta a njegov pacijent se danas operisao prekosutra izadje i ide kuci a prije operacije jedva hodali...a oper.diskusa mu traje oko 1h...covjek je strucnjak..a te nesuglasice su bile jer oni gore nisu radili svoj posao i on se bunio a dizdarevic kad dodje na posao ne sjedne dok ne dode kuci nikako...i cim on udje na vrata odmah se svi uzdignu i sestre i svi i onda pocnu raditi...
Covjek zna svoj posao!
Hvala Bogu pa sam kod njega dosla a ne kod sefe koji trazi pare
Nadiaaa123
Posts: 3
Joined: 30/06/2014 15:43

#13 Re: Neurohirurgija

Post by Nadiaaa123 »

Moze li mi neko reci kako doci do doktora Burazerovica ili Dizdarevica ?
ADISA_M
Posts: 2
Joined: 01/02/2009 20:08

#14 Re: Neurohirurgija

Post by ADISA_M »

MOLIM VAS MOZE LI MI NEKO RECI KOJI JE BOLJI DOKTOR
DR.ELDIN BURAZEROVIC ILI DR.EDIN HAJDARPASIC
User avatar
otherside
Posts: 4919
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#15 Re: Neurohirurgija

Post by otherside »

Zavisi sta je u pitanju.
Ako je kičma svejedno je koji, mislim da su tu negdje.
Ako je glava Burazerović.
Brus Lee
Posts: 853
Joined: 01/10/2010 19:35

#16 Re: Neurohirurgija

Post by Brus Lee »

ADISA_M wrote: 29/05/2022 22:02 MOLIM VAS MOZE LI MI NEKO RECI KOJI JE BOLJI DOKTOR
DR.ELDIN BURAZEROVIC ILI DR.EDIN HAJDARPASIC
Ispravnije je pitanje koji dr ima najvise iskustva sa tim i tim operacijama? Neurohirurgija je timski rad + oprema + postoperativno lijecenje/rehabilitacija
Post Reply