Neprofesionalnost nase firme u Americi - NECC

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
solar_power

Neprofesionalnost nase firme u Americi - NECC

Post by solar_power » 08/06/2011 18:35

Zadnjih mjeseci nikako da se rijesim neprestanih poziva od NECC (telefon long distance). Razgovarali smo sa njima 5-6 puta i uvijek obecaju da vise nece zvati. Medutim uvijek zovu, i to kompjuter nazove i onda niko se ne javi. Rekao sam im da ne korisitim njih zato sto koristim Skype. Ali izgleda da ili ne znaju raditi svoj posao pa ne znaju izbaciti moj broj iz liste koju koriste da zovu. Ili nece, ali ne znam zasto misle da bih koristio njihov servis ako konstantno zovu :x :x :x :x :x :x :x

Da li iko jos u USA ima slicno iskustvo?

corolla02
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Neprofesionalnost nase firme u Americi - NECC

Post by corolla02 » 08/06/2011 21:03

zasto je to "nasa" firma :?:

inace, moji su sa neccom vec 5 godina i nikakvih problema do sad, sto i nije nase iskustvo kad je rijec o long distance callovima i drugim telefonskim kompanijama

solar_power

Post by solar_power » 09/06/2011 16:26

Zato sto nasi ljudi zovu a ne neko drugi. Kad nazoves pita te hoces li engleski ili srpsko-hrvatski jezik.

Oni su ok dok zoves, ali ja vise ne zovem, posto koristim skype i nikako da prekinu zvati...

corolla02
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Post by corolla02 » 09/06/2011 16:41

solar_power wrote:Zato sto nasi ljudi zovu a ne neko drugi. Kad nazoves pita te hoces li engleski ili srpsko-hrvatski jezik.

Oni su ok dok zoves, ali ja vise ne zovem, posto koristim skype i nikako da prekinu zvati...
pa jesi im osto duzan, izadji im na web stranicu pa probaj to srediti

melb26sa

Post by melb26sa » 09/06/2011 19:03

Ako je telemarketing poziv onda se ocito nisi registrovao na https://donotcall.gov/
Od dana registracije u narednih 30 dana te mogu zvati, sve nakon toga, fino ih prijavis - kazne su velike.

Ako imas problem samo sa jednom firmom - kontaktiraj FTC a posalji i pismo firmi da te skinu sa liste.

Jack Be Nimble
Been thanked: 3 times

Post by Jack Be Nimble » 13/06/2011 01:30

Mene su zvali jedno vrijeme, obicno kada traze mene ja kazem da ta osoba trenutno nije kod kuce. Obicno tako podjebavam. Kazem da ne zelim da dajem svoje pare firmi koja je sponzor terorizma. Lupam gluposti dok me oni sami ne skinu sa svoje glave. Uvijek sam uzivao sa tim telemarketing pozivima ali ni toga vise nema :(.

solar_power

Post by solar_power » 20/06/2011 14:49

Corolla sta lupas, kad sam lijepo napisao da njih ne koristim zato sto koristim Skype. Oni ne zovu zbog racuna nego da ponovo koristim njihov servis.

Nadam se da ce prestati evo vec 4 dana nema poziva...

Post Reply