Nemoj ovo, nemoj ono

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#1 Nemoj ovo, nemoj ono

Post by tech10 »

Ko radi taj i griješi. Tako je i sa seksom. No da bi neko ispravio grešku, mora mu se ukazati na istu. Evo nekih grešaka koje muškarci često prave u krevetu. Ne svi naravno, ali pročitajte za svaki slučaj.

Neobrijana brada
Brada može biti seksi. Pogledajte samo Johnnya Deepa. No ona od dva dana je nešto najgore što možete uraditi ženi. Uzmite najgrublji brusni papir i trljajte ga po licu, vratu i butinama. To je približno isto, iako je brada još gora.

Gnječenje grudi
Grudi ne služe za jačanje mišića šake zato ih prestanite stiskati tako. Polako i nježno. Kako bi se osjećali da vam žene testise nagnječe tako?

Grickanje bradavica
Ukoliko žena izričito ne zatraži to, nemojte raditi. Pregrizite nešto prije seksa, grickajte košpice. Bradavice su veoma osjetljive. Možete ih cuclati igrati se s njima, ali ih prestanite grickati.

Uvrtanje bradavica
I još jedna stvar kod koje muškarci griješe. Nemojte ih uvrtati za milog boga. Nije prijatno te bradavice definitivno nisu točkić kojim pojačavate seksualno uzbuđenje kod žena.

Ignorisanje ostalih dijelova tijela
O ovome smo već pisali. Žene nisu samo grudi i vagina. Obratite pažnju i na ostale dijelove tijela. Žene imaju više od tri erogene zone.

Napad na klitoris
Direktni pritisak je jako neugodan. Počnite okolo. I kada dođete do klitorisa polako. Glavić penisa i klitoris imaju otprilike isto nervnih završetaka. Sad uporedite veličinu. Je li išta jasnije?

Nema odmora dok traje...
Ne pravite pauzu da se odmorite. Za razliku od muškaraca, žene ne mogu nastaviti tamo gdje su stale. Izdržite do kraja ili se učlanite u teretanu.

Razodijevanje
Žene ne vole izgledati glupo, jer se tada glupo i osjećaju. A glupo izgleda ako je razodjevena od struka na dole. I ne zavlačite odmah ruke pod majicu da otkopčate grudnjak, nego prvo skinite majicu. Ne koristite prečice.

Opsesija vaginom
Iako većina muškaraca zna naći klitoris i shvataju njegovu bitnost, ali iz nekog razloga misle da je vagina mnogo važnija i ubaciće prste u nju bez najave i očekivanja. Ne da je to loše, ali opet, ne idite prečicom. To može biti bolno.

Muškarac i čarape
Postoji nešto istinski ne-seksi kod golog muškarca sa čarapama na nogama. Prije skidanja hlača, skinite čarape.

Zečići
Brzina nije sve. Kada krene seks, nemojte se ponašati kako pneumatska bušilica ili zečevi u doba parenja. Krenite polako, "miješajte", obratite pažnju šta partnerica radi i uhvatite zajednički tempo.

Guranje glave prema dole
Nemojte u strastvenom zagrljaju nikada gurati njenu glavu prema dole kako bi se srela oči u oči sa "jednookom zmijom". Radije pitajte ili joj suptilno dajte do znanja šta želite. Odluka je njena.

Upozoravanje prije orgazma
Ukus sperme je nešto poput pomiješane morske vode i bjelanceta. Taj ukus i teksturu ne vole svi. Uvijek je upozorite prije orgazma. (A za popravljanje ukusa ejakuata pijte jednu do dvije čaše soka od ananasa dnevno)

Hvala
Ne zahvaljujte na seksu. Spavaća soba nije kuhinja, a seks nije supa. Dovoljan je zagrljaj i poljubac. Na kraju krajeva, sve je bilo na obostrano zadovoljstvo, zar ne?!


Pa dobro sta je sad ovo? Nemoj radit' ovo, nemoj radit ono, pa sta nam preostaje? :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#2

Post by mamica papucarka »

Muškarac i čarape
Postoji nešto istinski ne-seksi kod golog muškarca sa čarapama na nogama. Prije skidanja hlača, skinite čarape.

podapisujem :D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#3

Post by debela »

cuj sta ti ostaje. zar ti ja moram reci :roll:

:D
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#4

Post by tech10 »

Kak'i reci, pokazat'. :D
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#5

Post by Dori »

mamica 31 wrote:Muškarac i čarape
Postoji nešto istinski ne-seksi kod golog muškarca sa čarapama na nogama. Prije skidanja hlača, skinite čarape.

podapisujem :D
+1 :roll:

:D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#6

Post by debela »

tech10 wrote:Kak'i reci, pokazat'. :D
pa ako ti ja moram pokazati kako se koristi desanka.... :lol: :lol:
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#7

Post by mamica papucarka »

Tech, jel ovo iz tvoje glave, jal si prepiso :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#8

Post by mamica papucarka »

haha, nasla sam
http://www.sarajevo-x.com/clanak/070402039
ja prvo kontala da ovo ti iz iskustva :lol:
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#9

Post by shin »

Ovo je debilno, ispadose muskarci pravi debili. Da vidimo ko grize bradavice?

Image
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#10

Post by _BosanaC »

mamica 31 wrote:haha, nasla sam
http://www.sarajevo-x.com/clanak/070402039
ja prvo kontala da ovo ti iz iskustva :lol:
zeMsko :D
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#11

Post by tech10 »

Haman, ovo je katastrofa. Moras citavo vrijeme misliti da ne uradis nesto pogresno, pa gdje je tu zadovoljstvo. :lol:
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#12

Post by dacina_curica »

techi, ne urlici dzabe....nego, de se ti fino obrij, okupaj i skini carapice (i ne stisci i pritisci gdje ne treba :oops: ) i bice sve u redu...... :oops: :D :D :D .....i nismo vam mi krive sto ste sve pogresno naucili :P :P :lol:
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#13

Post by mamica papucarka »

taman da me malo razveselite :roll:
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#14

Post by Saian »

tech10 wrote:Haman, ovo je katastrofa. Moras citavo vrijeme misliti da ne uradis nesto pogresno, pa gdje je tu zadovoljstvo. :lol:
mozda malo vishe osjecaja, a manje dumanja :D
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#15

Post by karanana »

shin wrote:Ovo je debilno, ispadose muskarci pravi debili. Da vidimo ko grize bradavice?

Image
meni se desilo par puta da sam prejako gricno. Zna li neko gdje se u gradu moze kupiti prirodni sok od ananasa?
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#16

Post by mamica papucarka »

karanana wrote:
shin wrote:Ovo je debilno, ispadose muskarci pravi debili. Da vidimo ko grize bradavice?

Image
meni se desilo par puta da sam prejako gricno. Zna li neko gdje se u gradu moze kupiti prirodni sok od ananasa?
da li da ti vjerujemo :D
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#17

Post by tech10 »

Image
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#18

Post by amrino »

Dena wrote:
mamica 31 wrote:Muškarac i čarape
Postoji nešto istinski ne-seksi kod golog muškarca sa čarapama na nogama. Prije skidanja hlača, skinite čarape.

podapisujem :D
+1 :roll:

:D
+2 :-)

:D :D :D
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#19

Post by MRAVOJED »

il ovo :D il biblija
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#20

Post by tech10 »

mamica 31 wrote:Muškarac i čarape
Postoji nešto istinski ne-seksi kod golog muškarca sa čarapama na nogama. Prije skidanja hlača, skinite čarape.

podapisujem :D
Dobro je da ovo ne obuhvata priglavke. :lol:
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#21

Post by maccarona »

haj dobro carape, u tom momentu i ne gledam u stopala :oops: :D
al kad vidim one gace :oops: staromodne :oops: bijele :oops: sa slicom :shock: :D :D pa ih jos navuce do prsa :shock: :D :-)
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#22

Post by PITARKA_SA »

muskarci ispadose ko debili najveci, :D a ja ne cuh od neke kolegice da kaze"jaoo u carapama je ostao"..ako je doslo do toga da tokom sexa ima vremena gledat mu u carape..yebo tog muskarca i taj sex :D
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#23

Post by karanana »

maccarona wrote:haj dobro carape, u tom momentu i ne gledam u stopala :oops: :D
al kad vidim one gace :oops: staromodne :oops: bijele :oops: sa slicom :shock: :D :D pa ih jos navuce do prsa :shock: :D :-)
.....a jedno jaje i chuna ispadnu na jednu stranu....? uh moram poceti boxerice nositi da popravim imidz.
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#24

Post by amrino »

Ja bih jos dodala pod obavezno- da sebi utuve u glavu da se povremeno MORAJU podasisat anamo dole...a ne da puste rute tako da mos pletenice plest... :D
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#25

Post by maccarona »

karanana wrote:
maccarona wrote:haj dobro carape, u tom momentu i ne gledam u stopala :oops: :D
al kad vidim one gace :oops: staromodne :oops: bijele :oops: sa slicom :shock: :D :D pa ih jos navuce do prsa :shock: :D :-)
.....a jedno jaje i chuna ispadnu na jednu stranu....? uh moram poceti boxerice nositi da popravim imidz.
da.... radi sebe i boljeg sexualnog zivota.....
i sto napisa amrino .... pletenice ........ takodje nisu pozeljne....
i moras jos da radis na tom grickanju....
Post Reply