Ne treba nam ovo

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
manijak1
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Ne treba nam ovo

Post by manijak1 » 21/11/2006 15:57

Copy Paste = autor DUREX , prebačen post s Premier lige
Prekosura ponovo derbi....

Ne vjerujem da ce biti neka "fudbalska predstava" na nivou,jer zna se kako to kod nas izgleda...

Samo se nadam necemu drugom....da sve protekne u granicama normalnog,a kada kazem normalnog ,onda mislim ,da i ako bude bilo kakvog nasilja,da se ne desi ono sto se desilo juce...

Najme,jucer je ispred stadiona kosevo izboden jedan navijac Zeljenicara,koji je sa grupicom momaka(pripadnika TM87) ,ne razmisljajuci o posljedicama,dosao pred Kosevo (Sarajevo je igralo protiv Leotara) i pokusao da jednom pripadniku Hordi Zla,zaduzenom za transparent,otme isti...tom prilikom taj momak iz HZ-a je u obracunu sa tom dvojicom-trojicom Manijaka izvadio noz i ubo jednog od njih nekoliko puta,od cega je jedan ubod zamalo bio fatalan(u vrat)...Sreca u nesreci,momak je ziv i oporavja se.....Novine su samo ovlas javile o ovom dogadjaju,lazuci o nekoj laksoj pvredi,a u skladu sa starim obicajem nase policije "ne talasaj"....Ali radi se o veoma ozbiljnoj stvari o kojoj ne treba sutjeti,nego se na njoj treba raditi...

Ja sam prpadnik Hordi Zla od osnivanja i svega i svacega sam se nagledao...i tuca i nozeva...i nabadanja Grobara po Beogradu itd...ALI OVO NAMA DEFINITIVNO NE TREBA nakon sto smo sve i svasta prosli zajedno...

Nadam se da ce vodje(ili oni koji samo sebe tako nazivaju) malo vise poraditi na svojim tribinama da se s ovim prekine na vrijeme,dok nije postalo kasno....Postoje nacini kako se mi navijaci mozemo razracunavati izmedju sebe,ali NE NOZEVIMA !!!!

Nadam se da se ovo nece ponoviti.

I ja se nadam da se neće ponoviti.I da prenesem tekst s našega sajta.
Danas su dva mlađa momka, u želji za dokazivanjem, pokušali oduzeti transparent pred Koševom nekoj grupici! Nije bitno koji je transparent više, ni to da li je akcija bila opravdana, jer je Sarajevo igralo sa nekim drugim timom, itd, itd. Na momke je izvađen nož i jedan momak (A.B.) je izboden četiri puta, od toga jednom u vrat!

Pripadnici HZ se sada vade da momci nisu imali šta raditi pred Koševom dok oni igraju, te pokušavaju opravdati učinjeno. Koristiti se nožem nikad nije OK!

Jezgro TM87 apeluje da se noževi ne koriste niti u bilo koju svrhu! Noževe nose P.IČKE! A mi to nismo! Koliko god se sada neke stvari predstavljale drugačijim na raznim forumima i raznorazne propagande vršile, mi ćemo naš klub, grad i državu predstavljati dostojanstveno na tribini kao i do sada!

Pred derbi u srijedu još jednom napominjemo da se nipošto ne pokušava obračunavati sa HZ na ovaj način! NOŽEVE NOSE P.IČKE! Mi takve nećemo na tribini!
A momku koji je izboden želimo brz i uspješan oporavak! Uz tebe smo!

Vazda se dešavalo da ili oni ili mi pokušamo uzeti šal , zastavu ili bilo šta .....ja se ne mogu sjetiti noževa .....imaju šake , noge , vušugla .....marisana pa ko dobije ili da mare nebitno .......ovo nam stvarno ne treba .Poslije svih mogućih sranja koje smo što kaže Durex predeverali zajedno. Još ne znam hoću li zbog posla moći ići sutra na Koševo makar jedno poluvrijeme , svima koji će ići neka idu zbog utakmice i podrške timu za kojeg navijaju.

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 21/11/2006 16:05

Ja sam sutra na terenu, bicu dostupna tek u 5, kad se zavrsi tekma.
Zelim vam ugodan boravak na gradskom olimpijskom stadionu pod bordo okupacijom :D

PITARKA, proderi se i za mene, bez obzira sto si na suprotnoj strani... :(

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 21/11/2006 16:07

mIRCerka wrote:Ja sam sutra na terenu, bicu dostupna tek u 5, kad se zavrsi tekma.
Zelim vam ugodan boravak na gradskom olimpijskom stadionu pod bordo okupacijom :D

PITARKA, proderi se i za mene, bez obzira sto si na suprotnoj strani... :(

:D

lindjo

Post by lindjo » 22/11/2006 01:30

mIRCerka wrote:PITARKA, proderi se i za mene, bez obzira sto si na suprotnoj strani... :(

izdajico.. :oops:

Salko sto je u vodu skako

Post by Salko sto je u vodu skako » 22/11/2006 23:38

eto kakvi su sarajevski ljubitelji fudbala... 8-) :x

Post by Salko sto je u vodu skako » 23/11/2006 00:50

AjdinZE wrote:
Salko sto je u vodu skako wrote:eto kakvi su sarajevski ljubitelji fudbala... 8-) :x

Vjerni kao i uvjek :D

prave belaj..otimaju salove i zastave...a kukaju na sve strane... :lol:

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 23/11/2006 15:21

Salko sto je u vodu skako wrote:
AjdinZE wrote:
Salko sto je u vodu skako wrote:eto kakvi su sarajevski ljubitelji fudbala... 8-) :x

tisina obadvojica pssssssssssssssssssssst

Post by Salko sto je u vodu skako » 23/11/2006 21:00

PITARKA_SA wrote:
Salko sto je u vodu skako wrote:
AjdinZE wrote:

tisina obadvojica pssssssssssssssssssssst

nama tisina...podli ste a sve svaljujete na nas robijase...nece moci... :P

Post Reply