NBA SA-X Fantasy liga

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
LSD
Posts: 27393
Joined: 24/07/2007 08:26

#1 NBA SA-X Fantasy liga

Post by LSD »

Kolega me zamolio da pozovem one koji su zainteresovani za ucesce.

Dakle,citiram:

draft je postavljen na posljednji vikend prije sezone - u ponoc izmedju subote i nedjelje/23. i 24. oktobra.
ID za ligu je 28056
Password je neelix
Link http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba


Hajmo malo , trznite se :mrgreen: ko je zainteresovan neka se pridruži...treba nam ljudi.
User avatar
shalla
Posts: 9342
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#2 Re: NBA SA-X Fantasy liga

Post by shalla »

LSD wrote:Kolega me zamolio da pozovem one koji su zainteresovani za ucesce.

Dakle,citiram:

draft je postavljen na posljednji vikend prije sezone - u ponoc izmedju subote i nedjelje/23. i 24. oktobra.
ID za ligu je 28056
Password je neelix
Link http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba


Hajmo malo , trznite se :mrgreen: ko je zainteresovan neka se pridruži...treba nam ljudi.
Tudekana...
I sviđa mi se što je usvojen moj prijedlog o tome da manje igrača donosi bodove, sad će trebati biti maher da probereš koja petorica da ti igraju ako ti tu noć igra recimo 10 igrača...
LSD
Posts: 27393
Joined: 24/07/2007 08:26

#3 Re: NBA SA-X Fantasy liga

Post by LSD »

shaqqa wrote:
LSD wrote:Kolega me zamolio da pozovem one koji su zainteresovani za ucesce.

Dakle,citiram:

draft je postavljen na posljednji vikend prije sezone - u ponoc izmedju subote i nedjelje/23. i 24. oktobra.
ID za ligu je 28056
Password je neelix
Link http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba


Hajmo malo , trznite se :mrgreen: ko je zainteresovan neka se pridruži...treba nam ljudi.
Tudekana...
I sviđa mi se što je usvojen moj prijedlog o tome da manje igrača donosi bodove, sad će trebati biti maher da probereš koja petorica da ti igraju ako ti tu noć igra recimo 10 igrača...
Odlicno buraz :thumbup: još jedan u timu...ma Nele me zamolio da malo trznem raju, ali ne znam koji su nickovi ovih naših forumaša ovdje jer tamo koriste drugacija imena timova svake godine...ako znaš kojeg samo mu plasiraj jednu PP sa ovim osnovnim podacima u vezi lige (ID, password i link lige) i to je to.
User avatar
statix
Posts: 2961
Joined: 27/08/2009 09:04
Location: Sarajevo

#4 Re: NBA SA-X Fantasy liga

Post by statix »

Ja se prijavljujem u nadi da ce ova sezona biti uspjesnija i da ce moje menadzerske sposobnosti doci do izrazaja. :lol: :oops:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5 Re: NBA SA-X Fantasy liga

Post by Tomahawk11 »

E jbg, nesto sam zahebo :x prijavim se kao Oklahoma Thunder, nesto zabrljavim i nestade, hajd rek'o nema, i ja se ponovo prijavim kao Orlando Magic, kad oboje tamo :oops:
Pomoc :!: Kako da obrisem jednu ekipu :(
Edit: nisam do sad igrao, tj. rookie sam u ovom faxu :-D Moram malo pravila protabiriti.
User avatar
karanana
Posts: 47420
Joined: 26/02/2004 00:00

#6 Re: NBA SA-X Fantasy liga

Post by karanana »

odes na glavnu stranicu lige. klignes onaj tab league i onda ima onaj tekst gdje ti pise kad je draft i tako to. i onda pri dnu tog teksta pise nesto: if you wish to delete this team...... ono delete je u plavim slovima i valjda kad kliknes na to vodi te ka procesu brisanja tima.
LSD
Posts: 27393
Joined: 24/07/2007 08:26

#7 Re: NBA SA-X Fantasy liga

Post by LSD »

Hajmo još malo....zasad nas ima 10 u ligi.... pozovite još nekoga ko je zainteresovan za ovo...ja sam zvao jednog jarana koji prati NBA, ali mu je peglanje igrati :x (fol smetaju neka pravila i slicna preseravanja)...ako znate nekoga ko voli NBA i fantasy natjecanja, pozovite ga da popunimo ligu.
User avatar
statix
Posts: 2961
Joined: 27/08/2009 09:04
Location: Sarajevo

#8 Re: NBA SA-X Fantasy liga

Post by statix »

Registrovan pod imenom Detroit.
User avatar
spree
Posts: 7965
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#9 Re: NBA SA-X Fantasy liga

Post by spree »

i ja sam se reg. team knickerbockers
Dead Man Walking
Posts: 6399
Joined: 28/05/2004 21:49

#10 Re: NBA SA-X Fantasy liga

Post by Dead Man Walking »

Ako sam dobro skonto ove pozicije, a mislim da jesam, odmah bi ulozio prigovor, dok nismo poceli. :D Za pohvalu je da je reduciran broj igraca koje biramo, ali s obzirom na jos uvijek veliki broj aktivnih pozicija i ne vidim da ce se nesto znacajno promjeniti jer su samo dvije bench pozicije, tako da ce
opet maltene svi igraci moci biti u ekipi uvijek, bez mogucnosti da
konkurisu za poziciju. Po meni bi trebalo eliminisati (barem) jednog centra i jednog utility i pretvoriti ih u bench, pa da se i faktor znanja vise moze pokazati a ne samo na dan drafta, a kasnije jednom hefticno ulaziti i sloziti ekipu.
User avatar
shalla
Posts: 9342
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#11 Re: NBA SA-X Fantasy liga

Post by shalla »

Dead Man Walking wrote:Ako sam dobro skonto ove pozicije, a mislim da jesam, odmah bi ulozio prigovor, dok nismo poceli. :D Za pohvalu je da je reduciran broj igraca koje biramo, ali s obzirom na jos uvijek veliki broj aktivnih pozicija i ne vidim da ce se nesto znacajno promjeniti jer su samo dvije bench pozicije, tako da ce
opet maltene svi igraci moci biti u ekipi uvijek, bez mogucnosti da
konkurisu za poziciju. Po meni bi trebalo eliminisati (barem) jednog centra i jednog utility i pretvoriti ih u bench, pa da se i faktor znanja vise moze pokazati a ne samo na dan drafta, a kasnije jednom hefticno ulaziti i sloziti ekipu.
Ja to govorim dvije godine. Dosta je veći fazon biti maher pa izabrati 5-6 igrača od recimo 10-11 koji ti igraju tu noć. Tu dolazi do izražaja neko znanje, npr ocijeniš protiv koje ekipe koji igrač igra, ko bi ga mogao čuvati i sl. To je čekam dvije godine al evo nikako da dočekam :sad:
User avatar
Admir_1984
Posts: 7635
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#12 Re: NBA SA-X Fantasy liga

Post by Admir_1984 »

Mozes li pomerit draft za subotu ili nedjelju??
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#13 Re: NBA SA-X Fantasy liga

Post by Tomahawk11 »

Admir_1984 wrote:Mozes li pomerit draft za subotu ili nedjelju??
Zar se moze pomjerati...
User avatar
Admir_1984
Posts: 7635
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#14 Re: NBA SA-X Fantasy liga

Post by Admir_1984 »

Tomahawk11 wrote:
Admir_1984 wrote:Mozes li pomerit draft za subotu ili nedjelju??
Zar se moze pomjerati...
Ma moze, stavio u petak, kad haman niko ziv nije kuci :D
Locked