Navijacke skupine u BIH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

dino84

#551 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by dino84 » 04/05/2009 14:18

Fordas

#552 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Fordas » 04/05/2009 16:59

Dino prijatelju sto se ovo po internetu ofiras, bas mangupski :D

http://www.youtube.com/watch?v=_P2elE6t ... re=related

dino84

#553 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by dino84 » 04/05/2009 17:04

Fordas wrote:Dino prijatelju sto se ovo po internetu ofiras, bas mangupski :D

http://www.youtube.com/watch?v=_P2elE6t ... re=related
Br. licne karte 08BTJ657 :thumbup:

The 51st State

#554 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by The 51st State » 04/05/2009 20:42

dino84 wrote:Jarane,nisi ti mene skontao...Kakvo ba crno zaustavljanje autobusa.Ja nisam bio u Tuzli kada su Manijaci ovo uradili,i ne busam se sa tim,niti mi je to nesto vala sto cini navijaca navijacem,samo sam to naveo zato su se navijaci Zelje spomenuti u nekom kontekstu bjezanije.Medjutim,smatram da je ovo u Tuzli nesto najbolje od tog repertoara ako ga vec mora biti,ne zato sto navijam za Zelju,nego zato sto nije bilo razbijenih glava,zapaljenih autobusa ni kamenovanja i polupanih kafica.Eto zato i ni zbog cega drugog.Napravis se mangup u tudjem gradu,nikom ne padne dlaka sa glave i sve ok.Zeljini navijaci su uostalom ovog proljeca u 1 kolu bili gore znaci nakon toga,i sta je bilo,sve ok nikakve frke.

A generalno sam protiv tih stvari,i smijesno mi je kada Celik ili Zrinjski gostuju u Lukavici pa se 5-6 debila skupi na Dobrinji i baci par koji kamen,pa onda kao oni njih napali.Za sve je kriva murija koja nista ne radi kako treba,neki dan na Grbavici unisti kompletan dekor,zaplijeni svu pirotehniku,ne da bubnjeve i zastave i bavi se tim stvarima,umjesto da pohapsi 10 idiota koji su zapalili autobus i osudi ih na visegodisnje kazne pa bi vidio kome bi palo na pamet nesto slicno uraditi.Ista stvar sa Ciglanama,tesko da ce Robijasi ono zaboraviti,sljedece sezone valja Hz u Zenicu,a o Ultrasima da i ne govorim.Likovi misle da su nesto napravili,a u stvari ne shvataju da su sami sebi uradili medvjedju uslugu sto ce vidjeti sljedece sezone.
ne drobi sviju ti, ti otvaras usta na jugu za bombasem, tako da psssst.

Baltazar_khan

#555 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Baltazar_khan » 04/05/2009 21:07

Hordanje protiv Laktaša.

Image

:thumbup:

dino84

#556 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by dino84 » 05/05/2009 01:08

The 51st State wrote:
dino84 wrote:Jarane,nisi ti mene skontao...Kakvo ba crno zaustavljanje autobusa.Ja nisam bio u Tuzli kada su Manijaci ovo uradili,i ne busam se sa tim,niti mi je to nesto vala sto cini navijaca navijacem,samo sam to naveo zato su se navijaci Zelje spomenuti u nekom kontekstu bjezanije.Medjutim,smatram da je ovo u Tuzli nesto najbolje od tog repertoara ako ga vec mora biti,ne zato sto navijam za Zelju,nego zato sto nije bilo razbijenih glava,zapaljenih autobusa ni kamenovanja i polupanih kafica.Eto zato i ni zbog cega drugog.Napravis se mangup u tudjem gradu,nikom ne padne dlaka sa glave i sve ok.Zeljini navijaci su uostalom ovog proljeca u 1 kolu bili gore znaci nakon toga,i sta je bilo,sve ok nikakve frke.

A generalno sam protiv tih stvari,i smijesno mi je kada Celik ili Zrinjski gostuju u Lukavici pa se 5-6 debila skupi na Dobrinji i baci par koji kamen,pa onda kao oni njih napali.Za sve je kriva murija koja nista ne radi kako treba,neki dan na Grbavici unisti kompletan dekor,zaplijeni svu pirotehniku,ne da bubnjeve i zastave i bavi se tim stvarima,umjesto da pohapsi 10 idiota koji su zapalili autobus i osudi ih na visegodisnje kazne pa bi vidio kome bi palo na pamet nesto slicno uraditi.Ista stvar sa Ciglanama,tesko da ce Robijasi ono zaboraviti,sljedece sezone valja Hz u Zenicu,a o Ultrasima da i ne govorim.Likovi misle da su nesto napravili,a u stvari ne shvataju da su sami sebi uradili medvjedju uslugu sto ce vidjeti sljedece sezone.
Pa dje si ti prackas?Trebala su ti puna 4 dana da ispadnes glup.Brze malo ubuduce.

The 51st State

#557 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by The 51st State » 05/05/2009 08:21

dino84 wrote:
The 51st State wrote:

Pa dje si ti prackas?Trebala su ti puna 4 dana da ispadnes glup.Brze malo ubuduce.
kod tebe je to konstanta, svaki odlazak na jug je potvrda tvoje i gluposti inih medvjedica....

Fordas

#558 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Fordas » 05/05/2009 09:40

Strumfe, vidi vatromet :shock: :shock:

Utokkha

#559 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Utokkha » 05/05/2009 10:46

vi i vatromet. za vrijeme vašeg posta kada je riječ o pobjedama na derbiju i finala kupa (2:1 za vas, ne sjećam se sezone a mrsko mi googlat), krstili se vatromet ko srbi moj na Kosovu. vrh vam je Željka i nema dalje.

"blijeda kopija..."

Fordas

#560 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Fordas » 05/05/2009 10:53

Utokkha wrote:vi i vatromet. za vrijeme vašeg posta kada je riječ o pobjedama na derbiju i finala kupa (2:1 za vas, ne sjećam se sezone a mrsko mi googlat), krstili se vatromet ko srbi moj na Kosovu. vrh vam je Željka i nema dalje.

"blijeda kopija..."
:shock: :? :shock: :? :shock: :?
Hajde da pokusamo razjasniti sta je strumfic ovdje napisao. Dakle, ne svidja ti se nas vatromet ali dobro se sjecas da smo ga palili i u finalu 2002/3. pa eto, nemoj za 4 sezone - kad vi skontate da je vatromet simpa (kao sto ste skontali za bubnjeve, topovske, trake...) - onda reci, kao sto imate obicaj - ovo vam je zadaca ili slicno.... Do tada uzivaj u vatrometu 8-)
P.S. A sta bi dali da ste vi imali nesto poput zeljke :P

Utokkha

#561 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Utokkha » 05/05/2009 11:01

Fordas wrote:
Utokkha wrote:vi i vatromet. za vrijeme vašeg posta kada je riječ o pobjedama na derbiju i finala kupa (2:1 za vas, ne sjećam se sezone a mrsko mi googlat), krstili se vatromet ko srbi moj na Kosovu. vrh vam je Željka i nema dalje.

"blijeda kopija..."
:shock: :? :shock: :? :shock: :?
Hajde da pokusamo razjasniti sta je strumfic ovdje napisao. Dakle, ne svidja ti se nas vatromet ali dobro se sjecas da smo ga palili i u finalu 2002/3. pa eto, nemoj za 4 sezone - kad vi skontate da je vatromet simpa (kao sto ste skontali za bubnjeve, topovske, trake...) - onda reci, kao sto imate obicaj - ovo vam je zadaca ili slicno.... Do tada uzivaj u vatrometu 8-)
P.S. A sta bi dali da ste vi imali nesto poput zeljke :P
pa sad ja kontam ko je Fordas. malo kopaš na netu i vidi:

Image

svaki pitar se puca istim odgovorima. kojem god sam fino nacrtao da su na utakmici c. zvezda - rad (ja mislim), delije koristile istu stvar, ko fol lutka i to, vi se dohvatite istih odgovora o tobože ljubomori da se nismo sjetili željke.
sad što je početak vaše ultra scene nazor bio praćen copy/pasteom glupana među vama poput Denisa i Frkya (malog koji se popeo na štangu - nije šala biti sin nekadašnjeg ministra), nazor...

Charuga
Globalni moderator

#562 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Charuga » 05/05/2009 11:06

Majke ti Fordas jeli se to dicis vatrometom? Jeli to nesto novo? Vatromet .. Heeeeej .. Oko cega se vi prepucavate j.bote .. :roll: .. I to spominjanje bubnjeva, topovskih udara, traka i slicno .. Pa nije to od juce, ti se bubnjevi koriste od prije rata i nekad ih je neko izmislio a ostali kopirali ... Ako mislis na topovske udare daj Boze da ih niko nikad ne baci na tribinama jer ce nekad nekog srce opaliti od toga .. Trake .. Staro .. Ali sta bi da nije toga, o cemu bi pisali ..

Englez-66

#563 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Englez-66 » 05/05/2009 11:08

a to je taj hordas pardon fordas(ford cigansko auto) :lol: :lol: Sreco kad smo mi furali to sto vi sad furate vi ste kovali plan kako se preseliti na zapad :lol: :lol: Jbg svi furaju zapad kazu bolje plate europa ovo ono pa se i vi okusali na zapadu jedno vrijeme :D

ibizza

#564 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by ibizza » 05/05/2009 11:55

Englez-66 wrote:a to je taj hordas pardon fordas(ford cigansko auto) :lol: :lol: Sreco kad smo mi furali to sto vi sad furate vi ste kovali plan kako se preseliti na zapad :lol: :lol: Jbg svi furaju zapad kazu bolje plate europa ovo ono pa se i vi okusali na zapadu jedno vrijeme :D
jesi li ti jedan od onih sto su govorili poslije zadnjeg derbija...(vise zastava nego navijaca,ruzno za vidjeti,bla, bla...)?...pa i manijaci napravise udruzenje,odmah na sljedecoj tekmi,"vise zastava neg navijaca"...znaci...vi ste NASA kopija...
sve kopirate od nas...

Englez-66

#565 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Englez-66 » 05/05/2009 12:41

ma necu se raspravljati s tobom meni je i onako ovo sve zajebancija, nemam ja tebi sta dokazivati i objasnjavati kad si totalno ne upucen :lol: :lol: uhljupe sa koseva :dance:

Fordas

#566 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Fordas » 05/05/2009 12:53

ovaj utokas izgleda neki elokventni strumf 8)

Jedno pitanje - a sto ste ponijeli 40 topovskih udara na tekmu protiv zrinjskog - da pokusate napraviti ono sto smo mi napravili protiv vas na derbiju, ili...? Mislim, jasno je da mi NISMO izmislili topovske, niti se tim hvalimo, ali zar nije OFIRNO to uraditi nakon nas???

PITARKA_SA

#567 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by PITARKA_SA » 05/05/2009 14:55

sto se ovdje pojedini furaju vise nego sto bi trebali.
nek se sami nadju u ovoj mojoj recenici.
sve mish do misha,sjede kuci i tipkaju,prozivaju neke stvari,ljude .
smijem se kladit u zivot da na tekmi jedu kospe,eventualno odu u kop kad je jaca tekma.

i oni nekog i nesto prozivaju...

cuju price od raje pa ono,prosipaju pamet po netu.konta,informacijom viska ispasce u ocima neupucenih inteligentan i kao neko ko je bio,vidjeo,dozivio.
a ustvari...samo je cuo
e moji zecici...

Charuga
Globalni moderator

#568 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Charuga » 05/05/2009 15:00

Rece neko ko ima 3359 postova ... :lol: :lol:

PITARKA_SA

#569 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by PITARKA_SA » 05/05/2009 15:01

Plavih_11 wrote:Rece neko ko ima 3359 postova ... :lol: :lol:
kakve veze ima broj postova sa onim sto se pishe?
pojasni,molim te.
i kad vec mahalas onda pogledaj datum moje reg.
alajhmanet sevala

Charuga
Globalni moderator

#570 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Charuga » 05/05/2009 15:04

PITARKA_SA wrote:
Plavih_11 wrote:Rece neko ko ima 3359 postova ... :lol: :lol:
kakve veze ima broj postova sa onim sto se pishe?
pojasni,molim te.
i kad vec mahalas onda pogledaj datum moje reg.
alajhmanet sevala
Ma nema nikakve, izvini .. 8-)
PITARKA_SA wrote: sve mish do misha,sjede kuci i tipkaju,prozivaju neke stvari,ljude .

cuju price od raje pa ono,prosipaju pamet po netu.konta,informacijom viska ispasce u ocima neupucenih inteligentan i kao neko ko je bio,vidjeo,dozivio.
a ustvari...samo je cuo
e moji zecici...

PITARKA_SA

#571 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by PITARKA_SA » 05/05/2009 15:09

jel te zabolilo?

glumite neke mangupe,vecina ovdje,i prepricavate price koje ste culu od jarana,jaranovog jarana.njegovog rodjaka i slicno.
nekog omalovazavate,prozivate imenima i slicno.
jadno.
mishevi bili mishevi ostali .

zelim vam agoniju jos narednih dvadeset godina.od srca,iskreno.

Charuga
Globalni moderator

#572 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Charuga » 05/05/2009 15:16

PITARKA_SA wrote:jel te zabolilo?

glumite neke mangupe,vecina ovdje,i prepricavate price koje ste culu od jarana,jaranovog jarana.njegovog rodjaka i slicno.
nekog omalovazavate,prozivate imenima i slicno.
jadno.
mishevi bili mishevi ostali .

zelim vam agoniju jos narednih dvadeset godina.od srca,iskreno.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ko glumi mangupa? Ja sam jednom postavio neke svoje slike sa gostovanja u dalekoj Norveskoj (da ne pisem o BiH) i samo sam rekao da i ostali navijaci urade isto ALI od tada niko nije postavio svoju sliku ... Samo neke grupne sa tribina .. 8-)

PITARKA_SA

#573 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by PITARKA_SA » 05/05/2009 15:17

jesam li mozda TEBE prozvala nikom il citirala neki tvoj post?
nisam.
hvala lijepo i prijatno.
ja rekoh nek se nadju oni kojima je upuceno.
toliko.

Charuga
Globalni moderator

#574 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by Charuga » 05/05/2009 15:19

PITARKA_SA wrote:jesam li mozda TEBE prozvala nikom il citirala neki tvoj post?
nisam.
hvala lijepo i prijatno.
toliko.
Da ali to moras onda uputiti i vecini navijaca svog kluba koji "terorisu" temu FK Zeljeznicar .. Koliko njih prati svoj klub?? Koliko njih je obislo stadione sirom BiH? Da ne pricam o utakmicama van BiH ..

PITARKA_SA

#575 Re: Navijacke skupine u BIH

Post by PITARKA_SA » 05/05/2009 15:23

Plavih_11 wrote:
PITARKA_SA wrote:jesam li mozda TEBE prozvala nikom il citirala neki tvoj post?
nisam.
hvala lijepo i prijatno.
toliko.
Da ali to moras onda uputiti i vecini navijaca svog kluba koji "terorisu" temu FK Zeljeznicar .. Koliko njih prati svoj klub??
i treba vas terorisat.

ima ovdje par vasih nikova koji se toliko prave pametni da to nije humano vise.
prosto mi se povraca kad citam njihove postove.
jedino sto me suzdrzava od komentarisanja je banana od strane moderatora.

Post Reply