Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#1 Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by kockakockica »

Nasa stranka, njihova stranka, vasa stranka, cija stranka!? Nakon niza budalastina i gafova, hit je bio asikovanje clana "necije stranke" Borise Falatara sa ratnim zlocincem Zvonkom Vidovicem i HDZ-om.

Ni to nije bilo dosta, pa sad nastavljaju sa Ninom Kisić članicom Predsjedništva “Naše stranke”.

Jovan Tintor – bivši Predsjednik Kriznog štaba opštine Vogošća, kum Momčila Krajišnika i savjetnik Radovana Karadžića, osuđen je na 11 godina zatvora. Tintor je osuđen za nezakonito zatočavanje, mučenje, premlaćivanje, tjeranje na prinudni rad i ubistva velikog broja žrtava bošnjačke i hrvatske nacionalnosti, počinjene u više logora u Vogošći. Između ostalog, optužnica je teretila Tintora da je svjedokinju C-3, koja je bila u sedmom mjesecu trudnoće, udario u predjelu stomaka.

Tintor je u februaru 2016. uhapšen na Rači, graničnom prijelazu sa Srbijom, po potjernici koja je raspisana 1999. godine.

Nikada ne zaboravimo zločin nad našom Vogošćom. Ne zaboravimo ni zloglasni logor “Kod Sonje“, poznat po zatočeništvu Bošnjakinja koje je vojska Republike Srpske silovala i ubijala. Među tadašnjom vojskom RS-a logor je bio poznat kao “bordel“, koji, govorilo je tadašnje rukovodstvo vojske RS-a, “služi za podizanje morala srpske vojske“ – ali, prema nekim dokazima, i za “podizanje morala mirovnih snaga”.

Nina Kisić je bila advokatica Tintora – koja je nakon čitanja optužnice kazala sljedeće:

“Mi ćemo dokazati da udruženi zločinački poduhvat nije postojao. Tintor nije bio uključen u bilo kakve kriminalne aktivnosti.” Kisićka je još dodala da su netačne tvrdnje da je došlo do širokog i sistematičnog napada na stanovništvo Vogošće, te da je tu bila prva borbena linija.
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#2 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by kockakockica »

Nasa stranka brani vogošćanskog četničkog vojvodu :-?

Dominacija. Aferim
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5959
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#3 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by studiorum_tuzlaensis »

Zašto nova tema, moraću prijavit ovo nažalost :(
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#4 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by It_is_a_Leclerc »

Ko ste vi? Pa vi konkretno ste jedan bot kojeg je neki Građanski savez ili neka slična nakupina i naplavina svega što je politička bujica ove nesretne države nanijela na hrpu, angažovao da malo "širi istinu" o konkurenciji. Jer, ta vaša opcija, a svi mi jasno znamo ili bar pretpostavljamo koja je, ništa drugo nego ove niske podvale i sitnošibicarske anti-kampanje i ne može ponuditi.

Meni je dovoljno samo vidjeti kako se sve kuso i repato u "etabliranim" strankama diglo protiv NS-a, pa da ih još snažnije podržavam.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#5 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by kmirsad »

Kockice , da nisi otužan... bio bi smiješan... vako...
Vidim usrali se od straha... dobili ste očigledno najnovije rezultate ozbiljnih istraživanja janog mjijenja...
I ja ću ovu pljuvačko ljagačku temu prijaviti...
Last edited by kmirsad on 01/09/2018 14:04, edited 2 times in total.
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#6 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by kockakockica »

studiorum_tuzlaensis wrote:Zašto nova tema, moraću prijavit ovo nažalost :(

Kakva nova tema. Ova je taze, bavi se pitanjima pete kolone, tzv "njihove stranke"
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#7 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by kmirsad »

kockakockica wrote:
studiorum_tuzlaensis wrote:Zašto nova tema, moraću prijavit ovo nažalost :(

Kakva nova tema. Ova je taze, bavi se pitanjima pete kolone, tzv "njihove stranke"
Ima tema o NS.u tamo ide i pljuvanje i hvaljenje...
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#8 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by kockakockica »

Umjesto da se sluzite argumentima, dokazima i cinjenicama, vi cinkarite, kmecite, i vrijedjate. Dokaz da je tema vise nego potrebna. Neka se narod izjasni na ove vise nego jasne i tvrde dokaze. Budimo demokratsko i napredno drustvo, ha ja.
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#9 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by kockakockica »

Image


Nina Kisić članica Predsjedništva “Naše stranke”i Jovan Tintor :shock:
DonieBrasco
Posts: 16026
Joined: 31/08/2016 16:09

#10 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by DonieBrasco »

Zar ovi nisu satelit od SDA ?

Mada nisam iznenađen ako su ovi navodi tacni.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#11 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by kmirsad »

kockakockica wrote:Umjesto da se sluzite argumentima, dokazima i cinjenicama, vi cinkarite, kmecite, i vrijedjate. Dokaz da je tema vise nego potrebna. Neka se narod izjasni na ove vise nego jasne i tvrde dokaze. Budimo demokratsko i napredno drustvo, ha ja.
Advokat radi svoj posao, brani klijenta najbolje što zna. To mu je zakonska obaveza. Ukoliko to ne radi na najbolji moguči način u interesu klijenta, prijeti mu kazna, zabrana rada, izbacivanje iz advokatske komore i brisanje iz registra advokata.
Mogao ga je odrediti i sud po službenoj dužnosti.
Možda je sud smišljeno izabrao advokata koji je član Naše stranke.

I kakve uopšte veze ima Naša Stranka sa vojvodom Tintorom.
Sram te bilo.
Ali osječam se glupo i poniženo diskutovati s tobom.
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#12 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by kockakockica »

kmirsad wrote:
kockakockica wrote:Umjesto da se sluzite argumentima, dokazima i cinjenicama, vi cinkarite, kmecite, i vrijedjate. Dokaz da je tema vise nego potrebna. Neka se narod izjasni na ove vise nego jasne i tvrde dokaze. Budimo demokratsko i napredno drustvo, ha ja.
Advokat radi svoj posao, brani klijenta najbolje što zna. To mu je zakonska obaveza. Ukoliko to ne radi na najbolji moguči način u interesu klijenta, prijeti mu kazna, zabrana rada, izbacivanje iz advokatske komore i brisanje iz registra advokata.
Mogao ga je odrediti i sud po službenoj dužnosti.
Možda je sud smišljeno izabrao advokata koji je član Naše stranke.

I kakve uopšte veze ima Naša Stranka sa vojvodom Tintorom.
Sram te bilo.
Ali osječam se glupo i poniženo diskutovati s tobom.
Koji je tvoj zadatak? Krojis li šubare ? Nesto te opasno pogodila ova vijest :lol:
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#13 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by kockakockica »

DonieBrasco wrote:Zar ovi nisu satelit od SDA ?

Mada nisam iznenađen ako su ovi navodi tacni.

Ne znam, mozda su ekipa po zadatku. Idu tamo ko vise plati :run:
User avatar
NeDirajSirotinju
Posts: 302
Joined: 30/07/2018 05:11

#14 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by NeDirajSirotinju »

Pa Karkin je branio Momčila Krajišnika. Senka Nožica ustaše i naciste. Advokati su Šejtanove sluge, šta vas to iznenađuje.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#15 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by kmirsad »

Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?
... ljudi bez muda i časti... koji se kao hijene bore oko komada vlasti..."
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#16 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by kockakockica »

NeDirajSirotinju wrote:Pa Karkin je branio Momčila Krajišnika. Senka Nožica ustaše i naciste. Advokati su Šejtanove sluge, šta vas to iznenađuje.
Tacno.
Samo ima jedan fazon, Karkin, Senka i ostali nisu bili predstavnici i clanovi stranke koja napada najvise drzavne funkcije. Ovdje likovi iz NS ne izlaze iz drustva raznih ratnih zlocinaca. Nisam ih ja tamo natjerao, to je njihov izbor.
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#17 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by kockakockica »

Zena brani ratnog zlocinca koji je pocinio strasne zlocine nad Bosnjacima. Sutra ta ista zena kroji politiku u KS :( pa jbt
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#18 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by kmirsad »

Tintoru je sud odredio advokata po službenoj dužnosti.
Možda i lažem... ali boli me uvce... :roll:
Novak20
Posts: 14026
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#19 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by Novak20 »

kockakockica wrote:Nasa stranka, njihova stranka, vasa stranka, cija stranka!? Nakon niza budalastina i gafova, hit je bio asikovanje clana "necije stranke" Borise Falatara sa ratnim zlocincem Zvonkom Vidovicem i HDZ-om.
Za koji ratni zločin je osuđen Zvonko Vidović i koliko je odležao ? Unaprijed hvala na kratkom odgovoru.
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#20 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by kockakockica »

Novak20 wrote:
kockakockica wrote:Nasa stranka, njihova stranka, vasa stranka, cija stranka!? Nakon niza budalastina i gafova, hit je bio asikovanje clana "necije stranke" Borise Falatara sa ratnim zlocincem Zvonkom Vidovicem i HDZ-om.
Za koji ratni zločin je osuđen Zvonko Vidović i koliko je odležao ? Unaprijed hvala na kratkom odgovoru.

Nije osudjen i nije odlezao. Vjerovatno ce doci i on na red, kao i uvazeni Dragan Covic koji je bi da nije preko politicke trgovine sakrivao dokaze trebao sad biti na robiji, e ne u predsjednistvu.

https://vijesti.ba/clanak/406766/udruze ... aj-vranica


"Udružena grupa kroz HNS utiče na svjedoke zločina: Kako se zataškava slučaj Vranica"
Novak20
Posts: 14026
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#21 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by Novak20 »

kockakockica wrote:

Nije osudjen i nije odlezao. Vjerovatno ce doci i on na red, kao i uvazeni Dragan Covic koji je bi da nije preko politicke trgovine sakrivao dokaze trebao sad biti na robiji, e ne u predsjednistvu.

https://vijesti.ba/clanak/406766/udruze ... aj-vranica


"Udružena grupa kroz HNS utiče na svjedoke zločina: Kako se zataškava slučaj Vranica"
Ako Vidović nije osuđen za ratni zločin i nije odležao, ne vidim razloga da blatiš Falatara i Našu stranku. Tim prije što NS koja je osnovana 2008 nije bila na poziciji vlasti i odlučivanja o bilo čemu.
User avatar
pici
Posts: 43800
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#22 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by pici »

kad mogu oni koji su bili naredbodvci i cuvari logora bitnut u poliKiti a sHo nebi i jedna Nina iz vasHe strmke... liberali socijalisti :lol: :lol: :lol: :lol: grohotom
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#23 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by kockakockica »

Novak20 wrote:
kockakockica wrote:

Nije osudjen i nije odlezao. Vjerovatno ce doci i on na red, kao i uvazeni Dragan Covic koji je bi da nije preko politicke trgovine sakrivao dokaze trebao sad biti na robiji, e ne u predsjednistvu.

https://vijesti.ba/clanak/406766/udruze ... aj-vranica


"Udružena grupa kroz HNS utiče na svjedoke zločina: Kako se zataškava slučaj Vranica"
Ako Vidović nije osuđen za ratni zločin i nije odležao, ne vidim razloga da blatiš Falatara i Našu stranku. Tim prije što NS koja je osnovana 2008 nije bila na poziciji vlasti i odlučivanja o bilo čemu.

Kakve veze ima kad je osnovana NS, o kakvom blacenju ti pises! Nije osudjen samo zato sto nekome odgovara da se dokazi o ratnim zlocinima drze u necijoj ladici. Pa taj Falatar ne zna razliku izmedju Travnika i N.Travnika, on misli da je to jedan grad. Lik je po necijoj naredbi kandidovan. Falatar, ova zena sto brani Tintora, i svi ostali koji se krecu u drustvu ratnih zlocinaca i osumnjicenih za iste to rade po vlastitom izboru.
Ako ti smeta tema, ti samo preskoci i idi dalje.
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#24 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by kockakockica »

Neka i ostali forumasi kazu sta misle o ocitoj saradnji NS sa HDZ i SDS politickim igracima. Ima neka tajna veza :?
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#25 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by Tempo »

kockakockica wrote:
Novak20 wrote:
kockakockica wrote:

Nije osudjen i nije odlezao. Vjerovatno ce doci i on na red, kao i uvazeni Dragan Covic koji je bi da nije preko politicke trgovine sakrivao dokaze trebao sad biti na robiji, e ne u predsjednistvu.

https://vijesti.ba/clanak/406766/udruze ... aj-vranica


"Udružena grupa kroz HNS utiče na svjedoke zločina: Kako se zataškava slučaj Vranica"
Ako Vidović nije osuđen za ratni zločin i nije odležao, ne vidim razloga da blatiš Falatara i Našu stranku. Tim prije što NS koja je osnovana 2008 nije bila na poziciji vlasti i odlučivanja o bilo čemu.

Kakve veze ima kad je osnovana NS, o kakvom blacenju ti pises! Nije osudjen samo zato sto nekome odgovara da se dokazi o ratnim zlocinima drze u necijoj ladici. Pa taj Falatar ne zna razliku izmedju Travnika i N.Travnika, on misli da je to jedan grad. Lik je po necijoj naredbi kandidovan. Falatar, ova zena sto brani Tintora, i svi ostali koji se krecu u drustvu ratnih zlocinaca i osumnjicenih za iste to rade po vlastitom izboru.
Ako ti smeta tema, ti samo preskoci i idi dalje.
ona je advokat. njoj je posao da na sudu zastupa kriminalce. tacka.
Locked