nasa liga i prenos

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
pudlica

nasa liga i prenos

Post by pudlica » 13/08/2006 18:44

prije su ftv i hayat prenosil derbi sarajevo-zeljo a sada ni to ne prenose.zato oni preenose njemacku,englesku,italiju,spaniju ligu.ajd dobro to al zar nebi bilo dobro kada bi nasu ligu poceli prenositi.ne samo derbi nego svaku tekmu.igrala se ovdje ili tamo da bude direktan prijenos a ne da moram navece do 11 cekati da vidim isjecke samo.sta mislite.evo sada igra sarajevo-zrinjski meni se nije dalo ici ona kisa i tako to a na textu dok nadjem mogu umrijeti.evo moze hayat prenositi ovu domacu ligu samo neka promijene komentatora.

sulesavic

Post by sulesavic » 13/08/2006 19:29

Sarajevo - Zrinjski 1:0

Beslija

Post by Beslija » 13/08/2006 20:15

Pudlica..

ne znam jer si zensko zbog nick-a ali veoma dobar post imas....(vjerovatno si muskarac)......

Da bi se BAR MALO razvio fudbal u jednoj zemlji , PRVA stvar su TV prijenosi....nazalost, kod nas klubovi traze cijene prijenosa kao da su Real Madrid ili Manchester.......bas se sjecam da je baho govorio o ovome...meni je fakat zao sto se ne prenose utakmice , pogledajte hrvate ili srbe , svi oni prenose utakmice svoje , razvijaju se , ulazu....a kod nas , nista.....sta ces , takav nam savez , takvi nam klubovi...neprofesionalnost u maximalnoj mjeri.....jos pogotovo kad skontam da nasi mladi imaju dosta talenta...steta za cijelu naciju.

hool

Post by hool » 13/08/2006 20:29

Ja bi takodje vise volio gledati utakmice naseg prvenstva (kakve su da su :D ) nego strane lige
Puca mi racku za njih :zzzz:

pudlica

Post by pudlica » 13/08/2006 21:06

muskarac sam.gledam juce crna gora ona tv.prenosi utakmciu buducnost-radnik ovako nesto.ma utakmica nidje veze sa vezom i celik bi ih mogao poderati sa 10:0.al oni to prenose,srbi isto,hrvati,a kod nas prenose njemacku ligu zadnji i prvi igra i oni to prenose.treba ovo vidjeti neka se dogovore da neka tv prenosi.vogosca onu drugu ili treccu ligu prenosi gledao samo nekoliko utakmica.onda neka neka jaca tv kuca uzme da prvu ligu prenosi.ja gledam kada igra juve,barca i to je to sto gledam strane lige.liga sampiona samo one zanimljive al kod nas je sve zanimljivo.evo sada gledam rezultate:subota:

Jedinstvo - Željezničar 2:0
Velež - Posušje 3:0
Modriča - Orašje 1:1
Leotar - Sloboda 3:1
Radnik - Žepče 2:1

nedjelja:

Sarajevo - Zrinjski 1:0
Slavija - Borac 3:2

ovo je sve zanimljivo gledati jer svi se bore svii pobjedu hoce.a ne englezi nabijau loptu krene neki napad nidje veze sa vezom i daju gol.a kod nas se odma krene borba za gol ko ce pobijediti.evo velez sto jest jest oni se fakat bore eto mogu to prenositi

Skoro

Post by Skoro » 15/08/2006 10:23

Slazem se, prijenosi tekmi sigurno bi uticali na sudjenje a klubovi bi mogli i nesto marketinski usicariti

Post Reply