Narod i Pravda (Konakovic)

Styling

#9651 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Zna li neko ima li kakv konkretan dokaz da su ga nogirali?
MUNAFIK

#9652 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

A ko kaze da je tacno to za Srdica?

Sta se neko ima rjesavat nekoga radi neke mahalske price???

Ne ide to bas tako, pa ja sam se naslusao u ovom gradu prica o nekim ljudima za koje 100% znam da nisu tacne, ali ljudi pricaju i sta sad...

Srdic je kako kazu lik sa najvecim brojem incijativa i poznat kod glasaca, on se bas orofesionalno odredio da bude vijecnik i gradi mrezu ljudi i radi na terenu. Bilo bi bas glupo od njega da nakon svega toga kupuje glasove.

Ali naravno treba ozbiljno privjeriti ovu pricu pa reagovati, ne mozes odmah izbacivat nekoga jer je neko drugi nesti rekao... Nema smisla.
malakh
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#9653 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

konektovan wrote: 22/11/2020 19:38
malakh wrote: 22/11/2020 18:59 riješio se i dino srdica na isti način, kao i ono što je napisao ružan komentar na facebook-u.

potezi za primjer.
Kad se rijesio Srdica???
uskoro cemo dobiti insajdersku.
HomeSweetHome

#9654 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by HomeSweetHome »

MUNAFIK wrote: 22/11/2020 20:23 A ko kaze da je tacno to za Srdica?

Sta se neko ima rjesavat nekoga radi neke mahalske price???

Ne ide to bas tako, pa ja sam se naslusao u ovom gradu prica o nekim ljudima za koje 100% znam da nisu tacne, ali ljudi pricaju i sta sad...

Srdic je kako kazu lik sa najvecim brojem incijativa i poznat kod glasaca, on se bas orofesionalno odredio da bude vijecnik i gradi mrezu ljudi i radi na terenu. Bilo bi bas glupo od njega da nakon svega toga kupuje glasove.

Ali naravno treba ozbiljno privjeriti ovu pricu pa reagovati, ne mozes odmah izbacivat nekoga jer je neko drugi nesti rekao... Nema smisla.
Ima smisla
MaksprotivMarksa

#9655 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MaksprotivMarksa »

Ma Srdica mrze u NiPu od prvog dana, ti ljudi sto su ginuli u NS su dozivili ponizenja, od Bejica malog za kojeg se intervniralo, pa do Srdica, protiv cijeg ulaska su bili svi starosjedioci, mene je rezultat Srdica iznenadio, jos vise me iznenadilo da je talasao, ipak je on neko ko je kroz NiP mogao na kraju dobiti mjesto u KS, Dinin kiks svakakou svakom slucaju, bice toga jos.
Industrialyzer

#9656 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

Udjite na profil Srdjana Srdica i onda vas nece iznenaditi rezultat, vrlo je aktivan na drustvenim mrezama.

Znam ga licno i vjerujem da radi sve za licnu promociju, medjutim, ne sumnjam da je legalno osvojio ove glasove. Da je osvojio dva puta manje, opet bi usao, covjek je vrlo aktivan i kako neko rece "profesionalni" vijecnik koji svakodnevno radi na kampanji, jos kad se na to doda lista stranke koja je ubjedljivo slavila u Novom Sarajevu, onda 1800 glasova ne treba cuditi.
malakh
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#9657 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

Kome ide mandat u parlamentu?

"Mandat u Parlamentu ide mom kolegi Mirsadu Pindži", dodao je.
:oops:
PippoInzaghi

#9658 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by PippoInzaghi »

Srdjan Srdic je ljigavac koji je zajedno sa drugim ljigavcem Ademom Olovcicem, jedva mjesec dana nakon lokalnih izbora 2016. godine nakon izbora u vijece napustio DF. Naravno nisu ljigavci zbog napustanja te raspale stranke i njihovog vizionarstva nakon samo mjesec dana izbora, nego zbog desavanja netom nakon toga. Nevjerovatnom slucajnoscu je Srdjanova zena u tom periodu zaposlena u Opstini Novo Sarajevo, spominje se jos par benefita, al ovo prvo znam provjereno, a ne bi da klevecem. U inicijativi za dodijelu imena Goran Cengic dvorani na podrucju opstine, Adem glasa protiv, dok Srdjan radi jos odvratniji potez za mene, a to je da se izjasnjava kao suzdrzan. Tipicno NE, ali eto da se ne ofira pred rajom, FUJ! Poslije je glupan naravno vidjan u drustvu Nedzada Koldze, uvaljuje se u gradsko vijece, oko EYOF-a se vrti, top sve. To zasto bi placao glasove, pa zato sto je glupan koji vjerovatno nije mislio (kao i mnogi) da ce ovako uvjerljiva pobjeda biti od strane NIP-a. Prevelika tuga je da tog populistu na fejsu prati preko 20 000 ljudi, da je pokrenuo najveci broj inicijativa i da stvarno je najaktivniji lik u tom vijecu. Tuga je da nas je po Bogicevicevom intervjuu sinoc, SDA unazadila 78 godina u odnosu na EU standard. U svemu tome, ovakav lik, bas kao i Konakovic i Efendic, dokazani lopovi koji ce nesto dobro uraditi, su nama postali ok, u fazonu ma hajde nek krade, barem nesto uradi. :-) :-)

Konakovic, koji se meni gadi zbog politike "SDA je najgora na svijetu, ali valjali su mi 20 godina dok sam i ja imao hajra od njih" stvarno ima priliku da poraste u ocima dosta skepticne raje poput mene. Dodjel do izbacenja Srdica nakon ove situacije, izgubice definitivno jednog vijecnika u vijecu, ali ce mislim daleko vise hajra imati od toga. Iskreno ako imam strah od nekoga da bi mogao razjebati pricu Cetvorke, onda je to definitivno on zbog svoje historije. Pljuvali su svi SDA zbog amnestiranja Asima, ovo je na daleko nizem nivou, ali od takvih stvari se pocinje. Pa da te vidimo! :bih: :bih:
ibizza

#9659 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ibizza »

emmir1

#9660 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Naravno da Srdic leti napolje iz NiPa ako se utvrdi ovo sa kupovinom glasova.

Istraga je u toku i potvrdi li se leti 100 posto
kox

#9661 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by kox »

Svašta, isti likovi koji su svojevremeno prelijetali u DF sada u NiP-u. Valjda će ovi u NiP-u imati više pameti, sa takvim likovima je počeo vidljivi i ubrzani odron DF-a.
drug_profi

#9662 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Vrlo je za očekivati da oprtunisti i licemjeri nanjuse gdje bi mogli bolje proci i da navale u tom smjeru.
Nije to nista novo niti nepoznato. A siguran sam da ce takvi biti i prepoznati na vrijeme, prije nego nacine stetu stranci.
MUNAFIK

#9663 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

drug_profi wrote: 23/11/2020 23:48 Vrlo je za očekivati da oprtunisti i licemjeri nanjuse gdje bi mogli bolje proci i da navale u tom smjeru.
Nije to nista novo niti nepoznato. A siguran sam da ce takvi biti i prepoznati na vrijeme, prije nego nacine stetu stranci.
To je kod nas normalno da se takvi pokušavaju UVALIT kako god stignu.

Oni sto je bitno i sto treba da pravi razliku jeste kako ce se NIP kao stranka postaviti u slucajevima pronevjere principa stranke.

Naravno uvijek ce biti i slucajnih i namjernih gresaka predstavnika stranke, treba biti dovoljno mudar i znati sta je sta adekvatno kaznit kukolje...
_Reds_

#9664 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _Reds_ »

ibizza wrote: 23/11/2020 08:24 https://faktor.ba/vijest/mirsad-pindzo- ... _goOqMWtqA

...nisam znao da je OVAJ u NiP-u.
Haman jedan od osnivača.
ibizza

#9665 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ibizza »

_Reds_ wrote: 24/11/2020 00:17
ibizza wrote: 23/11/2020 08:24 https://faktor.ba/vijest/mirsad-pindzo- ... _goOqMWtqA

...nisam znao da je OVAJ u NiP-u.
Haman jedan od osnivača.
Za ovog je Asim pionir :-)
Control panel

#9666 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Control panel »

Jbt pa gdje vi zivite pa niste culi za pindju. Sto je najgore neko od vas je i glasao za ovu moralnu vertikalu, nije se mogao sam izabrati. Vi se svaki put iznenadite od ljudi kojima svaki put iznova date glas.
A_A_AKCIJA

#9667 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

emmir1 wrote: 23/11/2020 10:29 Naravno da Srdic leti napolje iz NiPa ako se utvrdi ovo sa kupovinom glasova.

Istraga je u toku i potvrdi li se leti 100 posto
Sinoć izbačen, čeka se potvrda zvanične informacije.
al-em

#9668 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by al-em »

Kome ide njegov mandat onda, ili on ostaje samostalni?
Industrialyzer

#9669 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

Nije ni cudo sto je Konakovic rekao da se nece petljati u novu Vladu KS i da ostaje samo zastupnik. Sad je potreban svakodnevni nadzor nad NiPom i mora se paziti da se ne provuce neka veca afera. SDA ce koristiti apsolutno sve metode da ih kompromituje i medijski lincovati svaku sitnu i krupnu stvar. Vrlo opasan period pred NiPom, niko nije ocekivao ovako dobar uspjeh i sigurno da predstavlja opasnost broj 1 za SDA na narednim izborima.
A_A_AKCIJA

#9670 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

al-em wrote: 24/11/2020 10:34 Kome ide njegov mandat onda, ili on ostaje samostalni?
Mandat je njegov. NiP će tražiti da ga vrati stranci, on ne mora pristati.
Nakon toga može postati nezavisni ili preći u neku drugu stranku.
Patton44

#9671 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Jos im fali Eso Radeljas, i to je to.
Patton44

#9672 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Industrialyzer wrote: 24/11/2020 10:37 Nije ni cudo sto je Konakovic rekao da se nece petljati u novu Vladu KS i da ostaje samo zastupnik. Sad je potreban svakodnevni nadzor nad NiPom i mora se paziti da se ne provuce neka veca afera. SDA ce koristiti apsolutno sve metode da ih kompromituje i medijski lincovati svaku sitnu i krupnu stvar. Vrlo opasan period pred NiPom, niko nije ocekivao ovako dobar uspjeh i sigurno da predstavlja opasnost broj 1 za SDA na narednim izborima.
:facepalm:
nosara

#9673 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nosara »

Polahko s vladom, nije hica, lagano, praznik, pa vikend, samo poravnite, odmorite.

Minderpuze ko i esdeha. Zguza na guz. Ha ja! Sta ce kantonu ministri, ionako nikakvog hajra.

Dakle, znali su da ovi padaju, imali su ruke i prije izbora, a tek sad se razgovara o ciljevima. Imena ni na vidiku. Kakve niskorisne zamlate.
Nike af1 white

#9674 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nike af1 white »

nosara wrote: 24/11/2020 10:56 Polahko s vladom, nije hica, lagano, praznik, pa vikend, samo poravnite, odmorite.

Minderpuze ko i esdeha. Zguza na guz. Ha ja! Sta ce kantonu ministri, ionako nikakvog hajra.

Dakle, znali su da ovi padaju, imali su ruke i prije izbora, a tek sad se razgovara o ciljevima. Imena ni na vidiku. Kakve niskorisne zamlate.
uvijek imas demokratske sisteme majcice rusije i slobodarske kine gdje jedna osoba drzi od mjesne zajednice do vrha drzave pa uvijek tamo tranziciju mozes odraditi :lol: :lol:
Industrialyzer

#9675 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

Patton44 wrote: 24/11/2020 10:49
Industrialyzer wrote: 24/11/2020 10:37 Nije ni cudo sto je Konakovic rekao da se nece petljati u novu Vladu KS i da ostaje samo zastupnik. Sad je potreban svakodnevni nadzor nad NiPom i mora se paziti da se ne provuce neka veca afera. SDA ce koristiti apsolutno sve metode da ih kompromituje i medijski lincovati svaku sitnu i krupnu stvar. Vrlo opasan period pred NiPom, niko nije ocekivao ovako dobar uspjeh i sigurno da predstavlja opasnost broj 1 za SDA na narednim izborima.
:facepalm:

Rekao sam ti da me ne citiras dok mi na ono pitanje ne odgovoris.
Post Reply