postoji li igdje blizu sarajeva ikakvo napusteno selo? ono, skroz napusteno, mozda starac ili starica da zive u njemu, ali da ima kuca i da je pusto. nije bitan razlog zasto je napusteno (ono rat, besparica, svi odselili i slicno).
ozbiljno, ima li toga igdje, kao sto ima u hrvatskoj.
napusteno selo
- PipiDugaDevetka
- Posts: 19071
- Joined: 25/12/2003 00:00
- Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#2
U blizini vodopada Skakavac su nekada ljudi živjeli, selo neko, sada je tu prašuma. Nisam vidio, nego čuo u radio-reportaži. Valjda je sve to napušteno izmedju dva svjetska rata...nisam siguran. Ostalo oko Sa., ne znam.
-
vodoinstalater
- Posts: 245
- Joined: 14/07/2004 22:45
#3
da postoje napuštena sela, i to u okolini Sarajeva....za jedno relativno blizu Skakavca i ja znam. Neka manja postoje cak i od prije rata, neki zaseoci
