napravili belaj..i na kraju platili???

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
prleitihi

#1 napravili belaj..i na kraju platili???

Post by prleitihi » 17/06/2007 14:00

Split: Bh. turisti napali vlasnicu apartmana na vjerskoj i nacionalnoj osnovi

Vlasnica apartmana u Splitu koji iznajmljuje turistima prijavila je policiji da su ju sinoć napadali gosti, državljani Bosne i Hercegovine, iz Sarajeva i to na nacionalnoj i vjerskoj osnovi.

Prema njezinoj prijavi, na spavanje u apartman primila je troje gostiju iz Sarajeva, i to A. T. (1978.), S. T. (1958.) i J. T. (1953.). Kada je radi njihova odlaska došla u apartman, vlasnica J. Š. (1951.) je križ s raspetim Kristom, koji je inače na zidu, našla bačen na pod. Na njen upit zašto su to napravili, rekli su joj da je ustaška kučka i da je to njen Isus, a ne njihov.

Osim toga, A. T. ju je udario čašom u glavu. Nakon što su platili račun, pri odlasku su zaprijetili da će doći ponovno za sedam dana i zapaliti nju i njenu kuću, govoreći kako treba pobiti sve ustaše kojih je puna Hrvatska.

U splitskoj Policijskoj upravi kažu kako je protiv njih podnesena kaznena prijava za prijetnju.

haj vjerujem da su krst bacili..to se od papaka može očekivati..vjerujem i da su joj govorili da je "ustaška kučka"..vjerujem i da su je udarili čašom u glavu..ali ne vjerujem da su joj..nakon svega toga..platili..meni je vala ovakav redoslijed događaja sumnjiv do bola..bošnjo će ljubiti krst..samo ako zna da neće platiti! :oops:

(ako je istina..osuda..od kors..da mi ne bi baštovanka & markan (-x) rekli kako su cyber ugroženi.. :oops: )

zzzzz

Post by zzzzz » 17/06/2007 14:13

Meni je papak onaj ko izdaje sobe i izvjesi Isusa u svaku od njih.

Ne vjerujem da su ga bacili na pod, vjerujem da su ga dislocirali kao sto bih i ja ucinio za svoje pare.

callmethebreeeze

Post by callmethebreeeze » 17/06/2007 14:28

mene samo zanima jesu li ostavili baksis? :D

p.s naravno da je za osudu :roll:

The Nightwatchman

Post by The Nightwatchman » 17/06/2007 14:31

ma jebo to sve sto vi govorite.

haj sad otiđi dole pa reci odakle si. mislim, ovaj glupi događaj će se, naravno, generalizirati.... :x

callmethebreeeze

Post by callmethebreeeze » 17/06/2007 14:37

na osnovu ovog clanka ja mislim da su oni krivi. bas me zanima da li bi isto postupili da su bili negdje u italiji, spaniji ili portugalu. ako im se isus nije svidjao mogli su zamoliti zenu da ga skine, ili se pokupiti na drugo mjesto. a, ne vjerujem da bi im se nesto desilo i da su spavali ispod isusa.

prleitihi

Post by prleitihi » 17/06/2007 14:45

ama naravno da..ako je sve istina..da su krivi..nego meni je nevjerovatna situacija u kojoj oni jebo sve po spisku..udaraju je čašom u glavu..i onda kažu.."ej..haj da ti platimo onih 500 km za spavanje".. :-)

BHG

Post by BHG » 17/06/2007 14:45

zzzzz wrote:Meni je papak onaj ko izdaje sobe i izvjesi Isusa u svaku od njih.

Ne vjerujem da su ga bacili na pod, vjerujem da su ga dislocirali kao sto bih i ja ucinio za svoje pare.
jarane njena kuca nek vjesa sta hoce po zidu.....mogli su ga skinuti i vratiti kasnije ako im toliko smeta a neznam sto bi....i ja sam spavo na moru po sobama sa krstovima i isusima na zidovima i vjeruj mi nije me bilo briga...spavo sam i po hotelima gdje su biblije u policama pored kreveta pa mi ni to nije smetalo...

a to sta ja hocu za svoje pare...to je druga stvar...mogu nabrojat milion i jednu stvar iz nase avlije....recimo za 3 marke hocu sendvic bez salmonele...ili ljubaznost na kasama u granapima, itd itd.....

The Nightwatchman

Post by The Nightwatchman » 17/06/2007 14:48

prleitihi wrote:ama naravno da..ako je sve istina..da su krivi..nego meni je nevjerovatna situacija u kojoj oni jebo sve po spisku..udaraju je čašom u glavu..i onda kažu.."ej..haj da ti platimo onih 500 km za spavanje".. :-)
što ti je poštenje :D

callmethebreeeze

Post by callmethebreeeze » 17/06/2007 15:06

prleitihi wrote:ama naravno da..ako je sve istina..da su krivi..nego meni je nevjerovatna situacija u kojoj oni jebo sve po spisku..udaraju je čašom u glavu..i onda kažu.."ej..haj da ti platimo onih 500 km za spavanje".. :-)
mozda su prvo platili pa je izmarisali. ko zna, mozda je ovo pocetak novog trenda, kulturnog siledzijstva :D

prleitihi

Post by prleitihi » 17/06/2007 15:09

još da je baba rekla..e..dečki..a silovanje?.. :roll:

tempora

Post by tempora » 17/06/2007 15:17

prleitihi wrote:još da je baba rekla..e..dečki..a silovanje?.. :roll:
Mislim da ti stvarno sala nije na mjestu. :oops:
Ono sto mene buni, je to da je podnesena prijava za prjetnju, a ne i za nasilje? :?

prleitihi

Post by prleitihi » 17/06/2007 15:18

cijela priča nije na mjestu!

kustah

Post by kustah » 17/06/2007 15:21

Treba sacekati pa vidjeti o cemu se radi.

sulesavic

Post by sulesavic » 17/06/2007 15:32

Jedna tema na raznom, druga na poiltici

TareSA

Post by TareSA » 17/06/2007 16:07

Ma ja ovako razmisljam, ako je njoj krst interesantan nije nama, nisam za to da se na pod baca i tuku ljudi, al sto brate ne skloni krst iz soba koje izdaje, pa ne drzimo ni mi mjesec i zvjezdu nigdje, nego stalno mi pazimo na nekakvo bratstvo da nikoga ne uvrijedimo, a oni *ebe se njih oni svoje pa nije bitno ko im to ostavlja pare......naravno ni ja ne vjerujem da su ovi vandali iz sarajeva nema nas jos puno u ovom gradu, al brate vjerski znakovi bi trebali biti eliminisani iz prostorija koje se iznajmljuju, sto bi ja ispod krsta spavao, pa nisam lud.....toliko

everybody hurts

Post by everybody hurts » 17/06/2007 16:15

TareSA wrote:Ma ja ovako razmisljam, ako je njoj krst interesantan nije nama, nisam za to da se na pod baca i tuku ljudi, al sto brate ne skloni krst iz soba koje izdaje, pa ne drzimo ni mi mjesec i zvjezdu nigdje, nego stalno mi pazimo na nekakvo bratstvo da nikoga ne uvrijedimo, a oni *ebe se njih oni svoje pa nije bitno ko im to ostavlja pare......naravno ni ja ne vjerujem da su ovi vandali iz sarajeva nema nas jos puno u ovom gradu, al brate vjerski znakovi bi trebali biti eliminisani iz prostorija koje se iznajmljuju, sto bi ja ispod krsta spavao, pa nisam lud.....toliko
A ja ovako razmisljam....

- zena ima pravo drzati u vlastitoj kuci sta god ona zeli...

- kada su vec ugledali kriz, mogli su je fino zamoliti da ga skloni, ukoliko to ne bi uradila, fino su se mogli pokupiti...

- sad si ti odjednom big brother pa znas da niko od ljudi ne drzi mjesec i zvijezdu po stanovima koje iznajmljuju?

- a to sto su joj ovu frku uradili, pa onda platili samo je jos jedna glupost bosanaca, haha, cuj platili, ne mogu da vjerujem...

- a to sto nisi lud da spavas ispod kriza, vjeruj mi da ne tangiras nikog time, samo dovoljno o sebi govoris i o svom bolesnom tumacenju vjere....

- treba cuti i drugu stranu...
Last edited by everybody hurts on 17/06/2007 16:20, edited 1 time in total.

BSn
Been thanked: 1 time

Post by BSn » 17/06/2007 16:19

Od sada, pa nadalje i u buduce, bh drzavljani (oni cija imena nisu katolicka) ce najvjerovatnije da imaju isti tretman u Hrvatskoj, kao sto su do sada imali turisti iz Srbije!

Razlika je samo u tome sto su bh drzavljani u ljetnim mjesecima u mnogim primorskim mjestima brojniji od domaceg zivlja, tako da nece moci previse da se qrce, ali najverovatnije hoce u nekoj mjeri!

I sve tako, dok bh drzavljani ne pocnu da ljetuju na crnogorskoj obali, a hrvatski turizam pocne donositi mnogo manje prihoda nego prije, jer htjeli to nase komsije priznati ili ne, njihov turizam pociva na bh turistima koji sve vise novca ostavljaju u toj maloj i sve manje atraktivnoj turistickoj destinaciji!

zzzzz

Post by zzzzz » 17/06/2007 16:19

everybody hurts wrote:
TareSA wrote:Ma ja ovako razmisljam, ako je njoj krst interesantan nije nama, nisam za to da se na pod baca i tuku ljudi, al sto brate ne skloni krst iz soba koje izdaje, pa ne drzimo ni mi mjesec i zvjezdu nigdje, nego stalno mi pazimo na nekakvo bratstvo da nikoga ne uvrijedimo, a oni *ebe se njih oni svoje pa nije bitno ko im to ostavlja pare......naravno ni ja ne vjerujem da su ovi vandali iz sarajeva nema nas jos puno u ovom gradu, al brate vjerski znakovi bi trebali biti eliminisani iz prostorija koje se iznajmljuju, sto bi ja ispod krsta spavao, pa nisam lud.....toliko
A ja ovako razmisljam....

- zena ima pravo drzati u vlastitoj kuci sta god ona zeli...
A ja razmisljam ovako....

- dok iznajmljujem sobu ja imam pravo skidati i postavljati sta god mi je ceif, moja jedina duznost je da prije odlaska ostavim sobu ili apartman u istom stanju u kakavom sam ga i zatekao....i opet kazem, ne vjerujem u ovo dok ne cujem izjavu i druge strane

everybody hurts

Post by everybody hurts » 17/06/2007 16:22

zzzzz wrote: A ja razmisljam ovako....

- dok iznajmljujem sobu ja imam pravo skidati i postavljati sta god mi je ceif, moja jedina duznost je da prije odlaska ostavim sobu ili apartman u istom stanju u kakavom sam ga i zatekao....i opet kazem, ne vjerujem u ovo dok ne cujem izjavu i druge strane
Citirao(la) si samo prvi dio, naravno onaj koji ti najvise odgovara....kako jadno...svakako, imas pravo i bacati te iste stvari sto skines na pod i onda malo udarati, pa platiti....hahahah

BSn

Post by BSn » 17/06/2007 16:28

everybody hurts wrote:
zzzzz wrote: A ja razmisljam ovako....

Citirao(la) si samo prvi dio, naravno onaj koji ti najvise odgovara....kako jadno...svakako, imas pravo i bacati te iste stvari sto skines na pod i onda malo udarati, pa platiti....hahahah
Pa naravno da imas pravo sve u sobi razvaliti, ako ces to uredno platiti!

Samo treba biti umobolnik, pa razvaljivati nesto sto je drugome sveto! ;)
Takvima treba strucna pomoc!

Samo sto mi prica nesto smrdi!
Vidjet cemo sta ce na kraju da bude!

everybody hurts

Post by everybody hurts » 17/06/2007 16:31

BSn wrote: Pa naravno da imas pravo sve u sobi razvaliti, ako ces to uredno platiti!
Lol? :lol: :lol:

Slazem se, ipak, da je prica cudna... :-?

Sogan

Post by Sogan » 17/06/2007 16:31

Pa nek Komsic ovo izgladi :bih: zasto smo ga mi Bosnjaci izabrali ako ne za eskortiranje nasih porodilja i ovakve delikatne situacije :oops:

BSn

Post by BSn » 17/06/2007 16:33

everybody hurts wrote:
BSn wrote: Pa naravno da imas pravo sve u sobi razvaliti, ako ces to uredno platiti!
Lol? :lol: :lol:

Slazem se, ipak, da je prica cudna... :-?
Pa i hotelu mozes da razvalis sto hoces, samo sto ces to uredno da platis, inace dolze plavci!

Normala.

Ako dodoje lik kojem je ceif da razvali sve u apartmanu, a uz to ima dubok dzep, mislis da mu to osoblje hotela nece dozvolitit!

Ma radi majmune sta hoces, dok ne smetas i ne ugrozavas druge, a onda ces to sve masno da platis!

BSn

Post by BSn » 17/06/2007 16:34

Sogan wrote:Pa nek Komsic ovo izgladi :bih: zasto smo ga mi Bosnjaci izabrali ako ne za eskortiranje nasih porodilja i ovakve delikatne situacije :oops:
Niste ga vi Bosnjaci birali, nego hrvatski puk u BiH! - Tako kazu!

everybody hurts

Post by everybody hurts » 17/06/2007 16:35

BSn wrote: Ma radi majmune sta hoces, dok ne smetas i ne ugrozavas druge
:D :D

Tu ne spada casa po glavi? :D

Post Reply