Napadi na Bošnjake na Kosovu...

Post Reply
bane
Posts: 45
Joined: 25/11/2004 10:33

#1 Napadi na Bošnjake na Kosovu...

Post by bane »

Da od Albanskog terorizma i fašizma nisu ni poštedjeni " dugogodišnji prijatelji " Bošnjaci, svjedoče ovih dana sve više i više članaka o ubijenim Bošnjacima na Kosovu. Prije par dana je ubijen jedan Bošnjak ( neznam tačno ime pisalo je u novinama), a njegova stara mati je morala pod prijetnjom smrti pobjeći kod drugog sina u Sarajevo. Šta reći na ove dogadjaje, osim Albanci su krenuli da očiste Kosovo, svojim starim isporbanim metodama, prvo Vam nekoga ubiju, pa onda ponude da prodate im kuću, ako ne onda Vas protjeraju.... demokratski nema šta....
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#2

Post by hananah »

Uh, strecnuh se, kako je ovih dana aktuelno ovo oko Bregovica a ja stanujem na Kosevu - rekoh nemiri ovdje :D mislim vec poceli :D
bane
Posts: 45
Joined: 25/11/2004 10:33

#3

Post by bane »

hananah wrote:Uh, strecnuh se, kako je ovih dana aktuelno ovo oko Bregovica a ja stanujem na Kosevu - rekoh nemiri ovdje :D mislim vec poceli :D
hehehehehehehe što se nasmija, luda si pravo :) :lol: :lol:
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#4

Post by hananah »

Lako se tebi smijati :D kad nisi na Kosevu a ni na Kosovu :D
halo
Posts: 191
Joined: 17/05/2005 02:52

#5 Re: Napadi na Bošnjake na Kosovu...

Post by halo »

bane wrote:Da od Albanskog terorizma i fašizma nisu ni poštedjeni " dugogodišnji prijatelji " Bošnjaci, svjedoče ovih dana sve više i više članaka o ubijenim Bošnjacima na Kosovu. Prije par dana je ubijen jedan Bošnjak ( neznam tačno ime pisalo je u novinama), a njegova stara mati je morala pod prijetnjom smrti pobjeći kod drugog sina u Sarajevo. Šta reći na ove dogadjaje, osim Albanci su krenuli da očiste Kosovo, svojim starim isporbanim metodama, prvo Vam nekoga ubiju, pa onda ponude da prodate im kuću, ako ne onda Vas protjeraju.... demokratski nema šta....
Oni su sve ovo zakuhali ha :P :P :P :P :P :D :D
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#6

Post by hananah »

Ko oni? Je li Bijelo dugme jope krivo :D
Post Reply