Najromanticnije mjesto u Sarajevu...

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...
Post Reply
hitman05

#1 Najromanticnije mjesto u Sarajevu...

Post by hitman05 » 06/04/2010 00:59

... naravno mozete napisati i u drugim nasim gradovima :)

Uskoro mi je rodjendan i zelim provesti prelijepu vecera sa svojom djevojkom na nekom bas posebnom i romanticnom mjestu :) Znate na sta mislim, neki intimni kutak samo za dvoje, naravno podrazumjeva se da je kulturno mjesto sa dobrom muzikom i uslugom da upotpuni atmosferu :) Molim Vas djevojke, pomagajte :) (djevojke znaju najbolje :) ).

Unaprijed hvala, pozz.

Dori

#2 Re: Najromanticnije mjesto u Sarajevu...

Post by Dori » 06/04/2010 08:37

Pokusaj www.noovi.ba

Neelix

#3 Re: Najromanticnije mjesto u Sarajevu...

Post by Neelix » 06/04/2010 09:05

ne znam jel najromanticnije, ali definitivno bi trebao provjeriti piceriju Romansa u Nedzaricima :) mislim na onaj dio sa separeima. Romanticno, tiho, kulturno...jedino sto sam cuo da ga neki krimos drzi :D ja odem obicno u takvim prilikama sa hanumom tamo :)

semmy
Has thanked: 1 time

#4 Re: Najromanticnije mjesto u Sarajevu...

Post by semmy » 06/04/2010 10:01

za mene je bilo najromanticnije kad mi je sadasnji suprug a tada decko spremao veceru za nas dvoje...od dnevne je napravio tako romantican ambijent.... sto sa crvanim stolnjakom, svijece, ruze i svijecice po cijeloj sobi ispisano volim te, lagana muzika...iiiiiii
pusti masti na volju...po meni je to bilo romanticnije i sladje od bilo kojeg restorana u gradu....

Gospoda Ministarka

#5 Re: Najromanticnije mjesto u Sarajevu...

Post by Gospoda Ministarka » 06/04/2010 15:32

Neelix wrote:ne znam jel najromanticnije, ali definitivno bi trebao provjeriti piceriju Romansa u Nedzaricima :) mislim na onaj dio sa separeima. Romanticno, tiho, kulturno...jedino sto sam cuo da ga neki krimos drzi :D ja odem obicno u takvim prilikama sa hanumom tamo :)

Reci mi da se salis :lol: :lol: :lol: Romansa u Nedzaricima :lol: :lol: :lol:

Romaticno... tiho... kulturno :shock: jel mi mislimo na isti objekat :?

I to u tim posebnim prilikama odes u Romansu? :cry:

Eborg

#6 Re: Najromanticnije mjesto u Sarajevu...

Post by Eborg » 07/04/2010 14:34

semmy wrote:za mene je bilo najromanticnije kad mi je sadasnji suprug a tada decko spremao veceru za nas dvoje...od dnevne je napravio tako romantican ambijent.... sto sa crvanim stolnjakom, svijece, ruze i svijecice po cijeloj sobi ispisano volim te, lagana muzika...iiiiiii
pusti masti na volju...po meni je to bilo romanticnije i sladje od bilo kojeg restorana u gradu....
Šta je jadan napravio? :D

law2
Been thanked: 1 time

#7 Re: Najromanticnije mjesto u Sarajevu...

Post by law2 » 07/04/2010 14:43

Dori wrote:Pokusaj http://www.noovi.ba
Ako im je ambijent kao stranica, ne isplati se ici... :sad:

sumirprimus
Has thanked: 221 times
Been thanked: 614 times

#8 Re: Najromanticnije mjesto u Sarajevu...

Post by sumirprimus » 07/04/2010 14:45

Istjeraj starce iz stana,i usput spoji ugodno s korisnim :skoljka:

Ma.Le.Na
Been thanked: 4 times

#9 Re: Najromanticnije mjesto u Sarajevu...

Post by Ma.Le.Na » 07/04/2010 14:48

4 sobe gosp. Safije je jako lijepo mjesto

semmy
Has thanked: 1 time

#10 Re: Najromanticnije mjesto u Sarajevu...

Post by semmy » 07/04/2010 14:55

Eborg wrote:
semmy wrote:za mene je bilo najromanticnije kad mi je sadasnji suprug a tada decko spremao veceru za nas dvoje...od dnevne je napravio tako romantican ambijent.... sto sa crvanim stolnjakom, svijece, ruze i svijecice po cijeloj sobi ispisano volim te, lagana muzika...iiiiiii
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dori

#11 Re: Najromanticnije mjesto u Sarajevu...

Post by Dori » 07/04/2010 15:06

law2 wrote:
Dori wrote:Pokusaj http://www.noovi.ba
Ako im je ambijent kao stranica, ne isplati se ici... :sad:
Ma stranica jeste losa...uopste ne docara onu pravu sliku....
Ambijent je onako....kao mala vinoteka....ima par onih visokih stolova i par niskih onako bas za sjesti i opustiti se uz casu vina. Plus svijece, super muzika.....
Ma meni je skroz OK i bas cesto tamo vidjam parove na vecerama.

Edin H.
Has thanked: 106 times
Been thanked: 96 times

#12 Re: Najromanticnije mjesto u Sarajevu...

Post by Edin H. » 07/04/2010 15:09

Eborg wrote:

Garant nesto iz konzerve :oops:

Najromanticnije je prosetati pored prelijepe sarajevske rijeke u ljeto :zoka:

edistizu

#13 Re: Najromanticnije mjesto u Sarajevu...

Post by edistizu » 07/04/2010 15:17

Ako imaš vremena, i ako si nepopravljivi romantičar, uradi sljedeće.

Izaberi lokaciju i vrijeme : prijedlog-mala žuta tabija kada mrak krene da pada
Večera:skuhaj sam po mogućnosti ako umiješ,ako ne,potraži pomoć,važno je da se potrudiš
Pripremi lokaciju:treba ti tepih (vidi spot hari mata hari za pjesmu kad jesen zamuti . . .),stol i stolice,stolnjak i svijeće.što više svijeća to bolje,CD Player da pustiš tihu romantičnu muziku itd itd, pusti maštu da radi . . .
Pomoć:obrati se prijateljima, nije sramota, ne možeš sve sam, važno je da uspiješ u namjeri,treba neko da ti pomogne da sve to dođe na svoje mjesto . . .
Ako znaš da pleseš, još bolje . . .

Jednom si mlad, kakvi restorani, to nije romantika, to je šablon, nema tu truda, to se samo plati za ugođaj, to svi mogu,to zaboravi,intimno mjesto je prava ideja, moj prijedlog vidiš gore iznad pa izvoli, ako možeš . . .

Sretno . . .

Dori

#14 Re: Najromanticnije mjesto u Sarajevu...

Post by Dori » 07/04/2010 15:33

edistizu wrote:Ako imaš vremena, i ako si nepopravljivi romantičar, uradi sljedeće.

Večera:skuhaj sam po mogućnosti ako umiješ,ako ne,potraži pomoć,važno je da se potrudiš
Pripremi lokaciju:treba ti tepih (vidi spot hari mata hari za pjesmu kad jesen zamuti . . .),stol i stolice,stolnjak i svijeće.što više svijeća to bolje,CD Player da pustiš tihu romantičnu muziku itd itd, pusti maštu da radi . . .
Pomoć:obrati se prijateljima, nije sramota, ne možeš sve sam, važno je da uspiješ u namjeri,treba neko da ti pomogne da sve to dođe na svoje mjesto . . .
Ako znaš da pleseš, još bolje . . .

Jednom si mlad, kakvi restorani, to nije romantika, to je šablon, nema tu truda, to se samo plati za ugođaj, to svi mogu,to zaboravi,intimno mjesto je prava ideja, moj prijedlog vidiš gore iznad pa izvoli, ako možeš . . .

Sretno . . .
:thumbup:

Vragolan

#15 Re: Najromanticnije mjesto u Sarajevu...

Post by Vragolan » 07/04/2010 15:41

nekada bilo porodiliste, zmajevac i parking na m.dvoru
a danas svi mracni puteljci u okolini grada

suspect_zero

#16 Re: Najromanticnije mjesto u Sarajevu...

Post by suspect_zero » 07/04/2010 15:46

Hm......... :run:

Kikson

#17 Re: Najromanticnije mjesto u Sarajevu...

Post by Kikson » 07/04/2010 15:50

hitman05 wrote:... naravno mozete napisati i u drugim nasim gradovima :)

Uskoro mi je rodjendan i zelim provesti prelijepu vecera sa svojom djevojkom na nekom bas posebnom i romanticnom mjestu :) Znate na sta mislim, neki intimni kutak samo za dvoje, naravno podrazumjeva se da je kulturno mjesto sa dobrom muzikom i uslugom da upotpuni atmosferu :) Molim Vas djevojke, pomagajte :) (djevojke znaju najbolje :) ).

Unaprijed hvala, pozz.
Gril Otrov i lagano se uputis prema Zmajevcu ima klupa sjedete i jedete usput gledate prelejepo Sarajevo :D :thumbup: :D :thumbup: (salim se)
Ak imas kakvu vikendicu fino pripremi klopu odvedes je tamo Lagano vecerate (a mozda bude i metak :-D :D )
Sretno

kurty
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

#18 Re: Najromanticnije mjesto u Sarajevu...

Post by kurty » 07/04/2010 17:05

edistizu wrote:Ako imaš vremena, i ako si nepopravljivi romantičar, uradi sljedeće.

Pomoć:obrati se prijateljima, nije sramota, ne možeš sve sam, važno je da uspiješ u namjeri,treba neko da ti pomogne da sve to dođe na svoje mjesto . . .Ako znaš da pleseš, još bolje . . .

Sretno . . .

ovo povecano obavezno...nek cuvaju mjesto u radijusu od 50 metara minimalno... da ne bude kakvih snimaka po youtubu ili nekid nezeljenih situacija

Gospoda Ministarka

#19 Re: Najromanticnije mjesto u Sarajevu...

Post by Gospoda Ministarka » 07/04/2010 17:25

Ma.Le.Na wrote:4 sobe gosp. Safije je jako lijepo mjesto

Za mene jedno od najboljih u gradu samo sto jos nisam navikla zeludac na njihovu kuhinju.

Post Reply