Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

Not My Idea

#76 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Not My Idea » 07/10/2011 00:16

citroen wrote:
Not My Idea wrote:glupa je jer joj ne ide engleski?
tema je sta je on radio za nju/ona za njega.
Ovdje je on radio samo za nju izgleda, :wink:
don't jump to conclusions ;-)

citroen

#77 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by citroen » 07/10/2011 00:18

Not My Idea wrote:
citroen wrote:
Not My Idea wrote:glupa je jer joj ne ide engleski?
tema je sta je on radio za nju/ona za njega.
Haj mi explain,plizzzzz., :-)

Goldyna

#78 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Goldyna » 07/10/2011 00:20

kad dobijes cvijet na poklon od cigare onda ces znati da imas dobrog momka :):) ....rece mi moj bivsi :)

Not My Idea

#79 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Not My Idea » 07/10/2011 00:21

citroen wrote:
Not My Idea wrote:
citroen wrote:
Haj mi explain,plizzzzz., :-)
pa nemam ti sta explain. ovdje je samo on pisao sta je on radio za nju, sto ne znaci da ona nije radila nista za njega.
(mozda je i ona dobila upalu pluca, mozda je i ona sjela na avion i iznenadila njega)
ovdje mi pisemo u svoje ime, svoje ludosti a ne neciji trud oko nas. simple as that.

citroen

#80 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by citroen » 07/10/2011 00:27

Jasno k'o pasulj da ona nije nista uradila za njega,nista vazno,nista sto bi promijenilo neke stvari u njihovoj vezi.. :D Mogu se kladit u ovo,josh kad bi ovo insomniac90 potvrdio.. :D :D Al fakat,sta je covjek sve radio i onda sjedio na kafi s njenim momkom.. :-) :-) :-) :D :D :D :D

Not My Idea

#81 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Not My Idea » 07/10/2011 00:30

citroen wrote:Jasno k'o pasulj da ona nije nista uradila za njega,nista vazno,nista sto bi promijenilo neke stvari u njihovoj vezi.. :D Mogu se kladit u ovo,josh kad bi ovo insomniac90 potvrdio.. :D :D Al fakat,sta je covjek sve radio i onda sjedio na kafi s njenim momkom.. :-) :-) :-) :D :D :D :D
pa ako ona nista nije radila za njega a on radio ovo sve onda to njega cini...khm..
nemoj ruznih rijeci na temi o ljubavi :D

ema_

#82 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by ema_ » 07/10/2011 00:40

LONGMAN wrote:Tad mi je bilo luda i lijepo, al sad abnormalno, al de...

Dala da mi urezu inicijal njegovog imena na ruci (boljelo ko nista na svijetu) :-)

:shock: :shock: C c c....

insomniac_90

#83 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by insomniac_90 » 07/10/2011 01:28

Zoya wrote:
insomniac_90 wrote:-napisao joj mnogo lijepih ljubavnih pisama i pjesama
-redovno iz mjeseca u mjesec nabijao kucni telefon da su moji osjedili od brige kako ce to sve poplacat
-pjevao iz sveg glasa u gluho doba noci na tel.
-ucio kao lud da bi sve ispite dao na prvom roku kako bi mogao doci kuci ranije da je iznenadim, dosao nekoliko sedmica ranije, nisam rekao nikom za to osim naj haveru koji me je pokupio na aerodromu, nazvao je sa sakrivenog br i pitao gdje je ... kao navodno da je moja neka rodica hoce da vidi i otisao na to mjesto ... bila je sokirana kad me je vidjela
-isao direktoru njene srednje skole da ga pitam da mi dopusti da budem na proslavi mature sa njenim razredom, covjek me pustio, sve njene haverice koje su imale momke koji nisu isli u njihovu skolu poludile od ljubomore
-pisao joj zadace i pismene iz engleskog, preko tel. joj pomagao da uradi test za 2 da ne padne iz eng.
-stajao tri sata u majici na minus 20 i snijeg 2 metra ... poslije toga fasovo upalu pluca
-pleo joj pletenicu i stavljo umjetne trepavice ako se to tako kaze
-sprzio cd sa nasim pjesmam i poklonio joj ga
-zavolio jutro i pisanje poruka
-poslije raskida sjedio na kafi sa njom i njenim momkom u nadi da ce shvatiti da me voli
-javno se ofiro sa fb statusima
Grozno :sad: A ostalo je preslatko sve, nemas za cim zaliti. Kraj!
ma nastavio ja dalje sa zivotom ... vidim vrag odnio salu ... a jesam se vala i usrecio ... sad sam zaljubljen u curu koja je zauzeta ... izludjuje me to njeno neckanje ... kad smo zajedno daje mi sve signale kao da joj se svidjam, a ne raskira ... ne znam sta cu :? :? :? :? :? :? :?

insomniac_90

#84 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by insomniac_90 » 07/10/2011 01:32

amy22 wrote:
-redovno iz mjeseca u mjesec nabijao kucni telefon da su moji osjedili od brige kako ce to sve poplacat
-ucio kao lud da bi sve ispite dao na prvom roku kako bi mogao doci kuci ranije da je iznenadim, dosao nekoliko sedmica ranije, nisam rekao nikom za to osim naj haveru koji me je pokupio na aerodromu, nazvao je sa sakrivenog br i pitao gdje je ... kao navodno da je moja neka rodica hoce da vidi i otisao na to mjesto ... bila je sokirana kad me je vidjela
-isao direktoru njene srednje skole da ga pitam da mi dopusti da budem na proslavi mature sa njenim razredom, covjek me pustio, sve njene haverice koje su imale momke koji nisu isli u njihovu skolu poludile od ljubomore
-pisao joj zadace i pismene iz engleskog, preko tel. joj pomagao da uradi test za 2 da ne padne iz eng.
-stajao tri sata u majici na minus 20 i snijeg 2 metra ... poslije toga fasovo upalu pluca
-poslije raskida sjedio na kafi sa njom i njenim momkom u nadi da ce shvatiti da me voli
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?

je li rekla:DA?
edit: u masi predivnih gluposti,nekako preskocih ovu :sad:
p.s.
ipak postojite :wink: :thumbup:
postojimo u sjecanjima ... jednom je covjek mlad i lud :P

insomniac_90

#85 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by insomniac_90 » 07/10/2011 01:33

LONGMAN wrote:Ne znam koji je djavo s tim, jednostavno imas potrebu raditi sve ludje, i ludje stvari.
Insomniac_90 :thumbup: :kravata:
thx :D :-D sta cu kad sam romantican ponekad

insomniac_90

#86 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by insomniac_90 » 07/10/2011 01:56

PalaSa Marsa wrote:
xamp wrote:
djeluje mi kao da ti je glupa cura...
Frajer je laf, i neopisivo hrabar, po mom' nekom vidjenju. :) A djevojka je nasla neki drugi put..
nije glupa cura, samo joj nije isao eng. ... pa kome cu pomoci ako necu osobi koju sam najvise volio na cijelom svijetu ... pa nisam ja neki tupan da radim sve ove gluposti za nekog ko me ne voli ... priznajem na pocetku veze me nije voljela kao na kraju, ali sam je upravo ovim ludostima osvojio ... bila je zaludjena svime sto je meni pripadalo ... ja mislim da i dan danas spava u mojim pidzamama i cuva gomilu drugih stvari koje sam joj poklonio ... voljela je jako stikle, ostavio sam joj kolekciju ... halal bilo btw ... kada objektivno pogledam na cijelu stvar, ja sam kriv za raskid ... pravio sam joj mnogo pizdarija i onda sam izabrao studij vani umjesto nje ... to je strasno pogodilo ... pokusali smo da odrzimo vezu na daljinu ... stvarno nije islo ... taj joj je momak dosao kao neka vrsta utjehe sta ja znam ... drago mi je da ga je uspjela zavoljeti ... iako se vise i ne pozdravljamo kao ljudi, ne bih joj nikad ni pomislio, a kamoli ucinio zlo ... ona cu uvijek imat posebno mjesto u meni ... omg fakat sam ja romantican :P :P :P :P :P :P :P
citroen wrote:Jasno k'o pasulj da ona nije nista uradila za njega,nista vazno,nista sto bi promijenilo neke stvari u njihovoj vezi.. :D Mogu se kladit u ovo,josh kad bi ovo insomniac90 potvrdio.. :D :D Al fakat,sta je covjek sve radio i onda sjedio na kafi s njenim momkom.. :-) :-) :-) :D :D :D :D
spisak ludosti/lijepih stvari koje je ona cinila:

-govorila mi svaki dan da me voli i da sam jedini za nju
-poklanjala mi najljepse poklone za valentinovo ... bilo ih je stvarno mnogo
-ofarbala se u plavo
-nosila stikle 24/7 jer mi je to fetish
-pisala ljubavna pisma (sva sam joj vratio kad je bio definitivni kraj, ona meni moja nije-mozda ih nekad objavi sta znas)
-poklonila mi svoju nevinost
-bila uz mene kad mi je bilo najteze i podrzala me u svemu sto sam radio
-oprostila prevaru
-bila je jako razumna i sto se hodanja tice, nikad nit sam ja nju, nit ona mene drzala pod kljucem
-bila non-stop u svadji sa svojima jer nisu podrzali nasu vezu (ne zbog toga sto me nisu voljeli, nego zato sto je kao navodno nasa veza bila preliberalna, a oni kozervativni u p.m., a da ne spominjem kolko joj je stari tradicionalno nastrojen boze me sacuvaj)

POSLIJE DVIJE GODINE JOS UVIJEK ME NEKE NASE PJESME STRASNO POGODE KAD IH CUJEM I IZBJEGAVAM NEKA MJESTA KOJA ME PODSJECAJU NA NJU JER NISAM SAMO IZGUBIO DJEVOJKU, VEC I NAJBOLJEG PRIJATELJA ... CAPS LOCK SLUCAJNO PRITISNUO

uh ako mi ovo bude citala ova nova treba, najebo sam btw ... nikad nece raskinut s tim dembelom :P :P :P

green man

#87 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by green man » 07/10/2011 02:04

Puko grafit na zidu zgrade preko puta, tako da ga može vidjeti u 7 ujutro kad sam ju probudio. Kao prvo bila je šokirana da ju zovem u ta doba, a kao drugo što je vidjela mene sa poklonom i cvijetom da ju očekujem ispred :D Jest da je bila malo mrzovoljna kad je pogledala na sat(tako mi reče :D ), al mi je njen izraz na licu, dok je stajala na balkonu bio neprocjenjiv( neke se stvari ne mogu kupiti novcem :D)
Iako smo raskinuli, ne žalim. i uvijek će mi ostati u srcu... :roll:

insomniac_90

#88 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by insomniac_90 » 07/10/2011 02:25

green man wrote:Puko grafit na zidu zgrade preko puta, tako da ga može vidjeti u 7 ujutro kad sam ju probudio. Kao prvo bila je šokirana da ju zovem u ta doba, a kao drugo što je vidjela mene sa poklonom i cvijetom da ju očekujem ispred :D Jest da je bila malo mrzovoljna kad je pogledala na sat(tako mi reče :D ), al mi je njen izraz na licu, dok je stajala na balkonu bio neprocjenjiv( neke se stvari ne mogu kupiti novcem :D)
Iako smo raskinuli, ne žalim. i uvijek će mi ostati u srcu... :roll:
:thumbup:

Zelena Carapa

#89 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Zelena Carapa » 07/10/2011 09:36

insomniac_90 wrote: "... voljela je jako stikle, ostavio sam joj kolekciju ... halal bilo btw ... "

"nosila stikle 24/7 jer mi je to fetish"
toliko :D

A ono za prevaru necu ni da komentarisem. Kako olako donesosmo zakljucak da si sweet and romantic :lol:

insomniac_90

#90 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by insomniac_90 » 07/10/2011 10:08

Zelena Carapa wrote:
insomniac_90 wrote: "... voljela je jako stikle, ostavio sam joj kolekciju ... halal bilo btw ... "

"nosila stikle 24/7 jer mi je to fetish"
toliko :D

A ono za prevaru necu ni da komentarisem. Kako olako donesosmo zakljucak da si sweet and romantic :lol:
nije sve crno i bijelo ... ima i nijansi sive :-)

hana_montana

#91 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by hana_montana » 07/10/2011 10:44

žulijan asanž wrote:ah, da. i ja sam urezivao prvo ime njenog imena na ruci sa skalperom :D sreća pa je to slovo bilo "A"

poslije kad smo prekinuli sam to prepravio u:

Image

anarhija, fazoni :D

hahahahhaaa :lol: dje ti je to A tacno imam i ja jedno :D sestarom radjeno :roll: 8-)

citroen

#93 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by citroen » 07/10/2011 11:50

Not My Idea wrote:@citroen: eto vidis :razz: :D
Sad se sve zna,djaba njemu njegove pjesmice kad je prevario djevojku.., :D zato moj gllas ide njegovoj bivsoj. :D :D :D :D :D :D :D :D Covjek se moze zahebati sad pa sad. :cry:

juli84

#94 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by juli84 » 07/10/2011 11:59

citroen wrote:
Not My Idea wrote:@citroen: eto vidis :razz: :D
Sad se sve zna,djaba njemu njegove pjesmice kad je prevario djevojku.., :D zato moj gllas ide njegovoj bivsoj. :D :D :D :D :D :D :D :D Covjek se moze zahebati sad pa sad. :cry:
Ma nisu djaba pjesmice, u čarima "pravog" muška treba uživati više žena, ne samo jedna :skoljka:

Zelena Carapa

#95 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Zelena Carapa » 07/10/2011 12:03

to je vec demagogija :D

citroen

#96 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by citroen » 07/10/2011 12:08

Zelena Carapa wrote:to je vec demagogija :D
:thumbup: :mrgreen:

fidoremilienko

#97 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by fidoremilienko » 07/10/2011 12:10

Vozio preko 100 kilometara u jednom pravcu da se vidim sa njom, došao pred kućni prag i cura mi reče "neću da izađem" :shock: :shock: :shock: :shock:

Kontam u sebi, :dance: ja mater sebi ako više ikad dođem :D

citroen

#98 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by citroen » 07/10/2011 12:12

fidoremilienko wrote:Vozio preko 100 kilometara u jednom pravcu da se vidim sa njom, došao pred kućni prag i cura mi reče "neću da izađem" :shock: :shock: :shock: :shock:

To s e zove izrada.. :D :D :D :D :D :D

fidoremilienko

#99 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by fidoremilienko » 07/10/2011 12:13

citroen wrote:
fidoremilienko wrote:Vozio preko 100 kilometara u jednom pravcu da se vidim sa njom, došao pred kućni prag i cura mi reče "neću da izađem" :shock: :shock: :shock: :shock:

To s e zove izrada.. :D :D :D :D :D :D
:lol: Nema imena za to! :-? :lol:

LONGMAN

#100 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by LONGMAN » 07/10/2011 13:45

Sta se krije iza tog putovanja od 100 km, vjerovatno si neki belaj napravio pa dosao da se iskupis :D

oft :run:

Post Reply