Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

Lipstick Jungle

#26 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Lipstick Jungle » 21/09/2011 13:57

Sad me sjecanja pucaju... pa da napisem nesto i ja. Nije sad nesto ludo ali je svakako lijepo :-)

S obzirom da smo dugo bili razdvojeni,
kad god bi mi onako "prigustilo" uzela bih papir i olovku i pisala i pisala... sve sto mi je u tom momentu bilo u glavi i na srcu :)
Kada smo se napokon vidjeli i kada je odlazio opet... dobio je paketic sa tim pisamcima kojih je bilo hejbet, onako uvezana vrpcom, da ima sta citati u avionu. Eh... :)

Jednom je dosao ispred zgrade, jesen, gluha doba noci, a ja sam sisla sa dvije solje caja u ruci i dekom... i tako smo umotani sjedili na klupi, pili caj i tako docekali sabah...
Eh po drugi put :D

Rimljanka

#27 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Rimljanka » 21/09/2011 15:01

rekoh i jos....

CD sa nasim slikama i "nasim" pjesmama.. nesto poput spota....
Iznenadni dolazak iz druge drzave samo 31.12. da skupa docekmao narednu godinu----

i... bice jos... :)

skaut_83

#28 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by skaut_83 » 21/09/2011 15:10

jednoj sarajki poslao cvijece iz africke pustinje ...ehhh :D

Deal

#30 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Deal » 21/09/2011 22:31

Dion wrote:
Deal wrote:Znam jednu pricu od havera :) imao djevojku u Sarajevu a on zivi vani. Nije joj javio da dolazi a uzeo let za Sarajevo, nazvao je da vidi gdje je i ono kao "gdje se nalazis", ona kao tu i tu. I valjda on rekao pogledaj sad prema ulazu :) Naravno iznenadjenje je uspjelo :)
nesto slicno sam i ja uradio (mozda smo haveri). Bila je sa jaranicom u Koogo i ja sjedem za stol iza njih. Sjedio 5 minuta i ona se okrenula i vidjela mene i ogromnu crvenu Ruzu. Sreci nije bilo kraja :)
Lijepo je cuti takve stvari. Mada je on sa ovom prekinuo nedugo nakon toga :) negdje romantika ne pali ili je druga strana ne cijeni...

tinchy

#31 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by tinchy » 23/09/2011 13:22

Raja, svaka čast :thumbup:

Irish

#32 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Irish » 23/09/2011 14:13

dječak sa šibicama wrote:Istetovir`o "Fikreta" na podlaktici, odmah pored JNA 12.3.`89
:lol: :lol: :lol:
jel pozelenila s vremenom :D

CASUAL, možda manje

#33 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by CASUAL, možda manje » 23/09/2011 14:21

Alisa u zemlji čuda wrote:Nekada ranije sam bila maštovita i nastojala da uljepšaš osobi dan, sedmicu, izenandiš ga, ali sada... ubili su u meni želju za tim stvarima, jer to nije ni važno mnogima, ne pamte takve cure, već one koje ih pametno "vodaju".

Uglavnom par stvari:

1. Otvorila Kinder jaje i u onu posudicu gdje se nalazi igračka ostavila lijepu porukicu, zamotala ponovo sve i poklonila mu ga i pitala ga kakvu je igrackicu dobio... malo je reći da se iznenadio...
:thumbup: I JA SAM OVO URADILA ZA VALENTINOVO! :-D

2. Pisala pismo, tada sam bila izvan SA, sa tekstom meni najdraže pjesme, ostavila ceduljice namirisane mojim najdrazim parfemom, da kada otvori ponese ga val mog mirisa. Kupila sam za ovo i kovertu koja je izgledala kao da je stara i zatvorila je tako sto sam pustila da iskapa crvena svijeća, umjesto da lijepim iza, tako da je dobila koverta taj posebni starinski šmek.
3. Izvlačila iz jedne mi posebne knjige, ustvari nama posebne knjige, rečenice koje su na neki način posjećale na nas i na naše situacije, prepisala bih te rečenice, a onda ispod navela naše momente...

Ima još toga, sjetit ću se...

P.S. Ali, trebala sam se voditi onom starom "ne treba bacati bisere pred svinje"... gospodin nije znao ništa cijeniti...

CASUAL, možda manje

#34 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by CASUAL, možda manje » 23/09/2011 14:55

Eeee, ovako...

Moj dragi je bio na putu, i odlučila sam da mu pripremim rođendansku zabavu...

Odlučila sam mu pripremiti zabavu iznenađenje... Zakupila sam prostor u njegovom lokalnom kafiću, pozvala svu njegovu raju i rodbinu, dogovorila sa gazdom piće, kupila tortu (sa posebnim motivom), ukrasila kafić, organizovala njegovog prijatelja DJ-a za muziku i zaprijetila svima da niko ništa mu ne smije reći :)

I kad se moj dragi vratio, predložila sam mu da popijemo kafu baš u tom kafiću...

Kad smo ušli u kafić, svi su nas dočekali sa SRETAN ROĐENDAN!

Ne trebam vam reći koliko se iznenadio i kakav mu je bio pogled!

Neprocjenjivo i vrijedilo je svakog truda :-D

Zelena Carapa

#35 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Zelena Carapa » 23/09/2011 16:24

moee wrote:Hmmm...evo nesto od mene:
Njen rodjendan...ja dolazim ranije i 'cekam' je na dogovorenom mjestu. Sve sto ona treba da uradi je da, prije nego udje u objekat, nazove broj koji sam joj u SMS-u poslao kako bi dobila upute :) To je broj od nase zajednicke prijateljice koji ona u tom trenutku nije imala u imeniku. Nazove ona taj br, a ova joj kaze da ide do trgovackog centra i da tamo trazi Selmu (radnica u TC). Uradi ona tako, nadje Selmu, a Selma joj da kovertu. U koverti uputstvo kako ce navodno doci do mene. Da ne odugovlačim, trebala je hodati po TC-u i od slova koja se nalaze na natpisima iznad polica, sastaviti tekst. Na kraju teksta koji je trebalo da skonta pisalo 'Idi do Selme' :) Pronadje ona sve to fino i vrati se kod radnice, a ova joj da drugu kovertu :lol: U drugoj koverti samo poruka: 'Cekam te ispred'. :mrgreen:
Izadje ona tako ispred, a ja fakat stojim tu (sa poklonom naravno) ;-)
Bas je 'razgazila' stiklice, heheh.

Da sam detaljisao oko toga sta se sve desilo dok sam to organizovao, cijelu stranicu bi vam oduzeo :-D
P.S
Inspiraciju pronasao u jednom nellingtonovom postu na jednoj drugoj temi...hvala nelle :thumbup:
da si meni ovo uradio ja bih ti samar opalila ha te vidim :D

Ma.Le.Na

#36 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Ma.Le.Na » 23/09/2011 16:25

ja mislim da ni ja ne bi imala zivaca da letam okolo..pogotovo na SVOJ rodjendan :D
ja volim kad mi se servira :lol: :lol:

Zelena Carapa

#37 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Zelena Carapa » 23/09/2011 16:26

Ma.Le.Na wrote::lol: :lol: :lol:
ja mislim da ni ja ne bi imala zivaca da letam okolo..pogotovo na SVOJ rodjendan :D
ja volim kad mi se servira :lol: :lol:
me too :wink:

chengaba

#38 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by chengaba » 23/09/2011 16:42

mala90 wrote:Tema je odlicna, ovih dana trebam smisliti nesto orginalno, pa PISITE MOLIM VAS.

Evo par stvari koje sam ja uradila:
- napravila cd sa nasim najdrazim pjesmama cd-lightscribe na koji se moze postaviti slika, ja sam stavila nasu sliku (mozete vidjeti na google kako to izgleda, crno-bijela slika) ali k'o da je profesionalac pravi :)
- izradila nasu sliku kao puzzle, stavila u kutiju i sam je sklapao
- kupila plisanog medu koji drzi srce i na srcu izvezla nasa imena

Kada se sjetim jos cega napisat cu :)
Dobro drži tog kad već to trpi. :P

detroit-mercy

#39 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by detroit-mercy » 23/09/2011 22:05

Ozenio je :mrgreen: .

mala90

#40 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by mala90 » 23/09/2011 22:29

detroit-mercy wrote:Ozenio je :mrgreen: .
Raskinuli smo davnoooo :-D

Samo A

#42 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Samo A » 28/09/2011 11:09

:) sad znas da citam !

alternativna

#43 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by alternativna » 28/09/2011 11:31

Kad je on radio trecu smjenu i dolazio kuci kad sam ja vec otisla na posao, prosula sam put od vanjskih vrata stana do kreveta sa slatkisima i na krevetu ostavila ceduljicu sa "dobar apetit".

Volio slatko :D

♥ Julianna ♥

#44 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by ♥ Julianna ♥ » 28/09/2011 11:53

detroit-mercy wrote:Ozenio je :mrgreen: .
:lol: :lol: :lol: :lol:

martinflok

#45 ?????????

Post by martinflok » 28/09/2011 11:56

CU scored Image

Missgreenn

#46 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Missgreenn » 28/09/2011 12:01

Super tema, bas mi se svidja...

Posebno mi je drago citati muske "ludorije" koje su pravili zbog ljubavi, buduci da oni uvijek glume da su od celika, a kad se zaljube postaju prave maze. Ja ne mogu reci da sam pravila puno ludorija zbog ljubavi, ali mogu reci da sam jaaaaaaaaaaaaaaaaaaako zaljubljena i da ne postoji nista na svijetu sto ne bih uradila za njega. Floskula možda, ali stvarno tako osjecam... :-)

insomniac_90

#47 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by insomniac_90 » 06/10/2011 02:37

-napisao joj mnogo lijepih ljubavnih pisama i pjesama
-redovno iz mjeseca u mjesec nabijao kucni telefon da su moji osjedili od brige kako ce to sve poplacat
-pjevao iz sveg glasa u gluho doba noci na tel.
-ucio kao lud da bi sve ispite dao na prvom roku kako bi mogao doci kuci ranije da je iznenadim, dosao nekoliko sedmica ranije, nisam rekao nikom za to osim naj haveru koji me je pokupio na aerodromu, nazvao je sa sakrivenog br i pitao gdje je ... kao navodno da je moja neka rodica hoce da vidi i otisao na to mjesto ... bila je sokirana kad me je vidjela
-isao direktoru njene srednje skole da ga pitam da mi dopusti da budem na proslavi mature sa njenim razredom, covjek me pustio, sve njene haverice koje su imale momke koji nisu isli u njihovu skolu poludile od ljubomore
-pisao joj zadace i pismene iz engleskog, preko tel. joj pomagao da uradi test za 2 da ne padne iz eng.
-stajao tri sata u majici na minus 20 i snijeg 2 metra ... poslije toga fasovo upalu pluca
-pleo joj pletenicu i stavljo umjetne trepavice ako se to tako kaze
-sprzio cd sa nasim pjesmam i poklonio joj ga
-zavolio jutro i pisanje poruka
-poslije raskida sjedio na kafi sa njom i njenim momkom u nadi da ce shvatiti da me voli
-javno se ofiro sa fb statusima

Mis mekinjas

#48 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Mis mekinjas » 06/10/2011 09:08

insomniac_90 wrote:-napisao joj mnogo lijepih ljubavnih pisama i pjesama
-redovno iz mjeseca u mjesec nabijao kucni telefon da su moji osjedili od brige kako ce to sve poplacat
-ucio kao lud da bi sve ispite dao na prvom roku kako bi mogao doci kuci ranije da je iznenadim, dosao nekoliko sedmica ranije, nisam rekao nikom za to osim naj haveru koji me je pokupio na aerodromu, nazvao je sa sakrivenog br i pitao gdje je ... kao navodno da je moja neka rodica hoce da vidi i otisao na to mjesto ... bila je sokirana kad me je vidjela
-isao direktoru njene srednje skole da ga pitam da mi dopusti da budem na proslavi mature sa njenim razredom, covjek me pustio, sve njene haverice koje su imale momke koji nisu isli u njihovu skolu poludile od ljubomore
-pisao joj zadace i pismene iz engleskog, preko tel. joj pomagao da uradi test za 2 da ne padne iz eng.
-stajao tri sata u majici na minus 20 i snijeg 2 metra ... poslije toga fasovo upalu pluca
-poslije raskida sjedio na kafi sa njom i njenim momkom u nadi da ce shvatiti da me voli
ah ljubav, ne znaš ti to sad ali bolje ti je imati curu sa dugim trepavicama, manji trošak :D

Zelena Carapa

#49 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Zelena Carapa » 06/10/2011 09:37

insomniac_90 wrote:-napisao joj mnogo lijepih ljubavnih pisama i pjesama
very sweet :thumbup:

kaponeh1

#50 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by kaponeh1 » 06/10/2011 20:17

Ozenio je :D

Post Reply