Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

Post Reply
malaplavooka

#101 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by malaplavooka » 07/10/2011 14:10

Slagala šefu da na netu pretražujem Službeni list i tražim neke zakone a u stvari cijeli dan chatala s njim :D

Da bogdo nisam , šefu ionako bilo čudno šta ima smiješno u Službenom....:)

insomniac_90

#102 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by insomniac_90 » 07/10/2011 17:07

malaplavooka wrote:Slagala šefu da na netu pretražujem Službeni list i tražim neke zakone a u stvari cijeli dan chatala s njim :D

Da bogdo nisam , šefu ionako bilo čudno šta ima smiješno u Službenom....:)
:thumbup:

citroen

#103 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by citroen » 08/10/2011 14:57

:D :D :D Grska

respo

#104 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by respo » 08/10/2011 21:24

uradit cu bilo sta za nju

kaponeh1

#105 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by kaponeh1 » 08/10/2011 23:50

Nisam jos imao polozen vozacki, trazio od sefa izlaz i sluzbeno auto na posudbu kada je pala niz stepenice! Tad jos nismo bili u braku, zabavljali se. Bila sama ona u kuci i zvala mene da mi kaze da se povrijedila i da ne moze da ustane. Tako se ja pokupim i po nju! Vozao je po doktorima i usput dobio cestitku od MUP-a :D Hajd to sam nekako sredio, sretnem kasnije isti dan tog drota u domu zdravlja i "sredimo mi to" :D

ema_

#106 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by ema_ » 08/10/2011 23:53

Šetali od Vilsa do Čaršije na -6c , ehhhh.... :|

LONGMAN

#107 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by LONGMAN » 09/10/2011 00:11

eh ako cemo s minusima, -15 na zgradi a mi pored miljacke :lol:
eh...

insomniac_90

#108 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by insomniac_90 » 13/10/2011 01:11

kaponeh1 wrote:Nisam jos imao polozen vozacki, trazio od sefa izlaz i sluzbeno auto na posudbu kada je pala niz stepenice! Tad jos nismo bili u braku, zabavljali se. Bila sama ona u kuci i zvala mene da mi kaze da se povrijedila i da ne moze da ustane. Tako se ja pokupim i po nju! Vozao je po doktorima i usput dobio cestitku od MUP-a :D Hajd to sam nekako sredio, sretnem kasnije isti dan tog drota u domu zdravlja i "sredimo mi to" :D
svaka cast ... to je pravi muskarac ... danas svi nafurani, a niko nije spreman pomoci zeni u nevolji

Gospoda Ministarka

#109 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Gospoda Ministarka » 13/10/2011 08:15

Lud i ponosan wrote:Uh, sramota me ovaj celik razotkriti :oops: :oops:

- Pisao ljubavne pjesme i slao ih na 1001 nacin. Posebno volio pisma.
- Napisao ugovor o vjecnoj ljubavi, sa 10-ak članova i nekoliko podčlanova. Potpisala. Kasnije se nismo sudili. :D
- Napravio neku kutiju sa jednim poklonom za rodjendan (necu reci sta je bilo u pitanju) i uredio da se ta kutija nadje ispod njenog kreveta, a bio je neki sukob i nismo ni pricali. U 12 i 5 nazovem kutiju, jerbo sam nekakav telefon stavio unutra, te se zacuje lijepa pjesma.
- Putovao pola sata u jednom pravcu samo zbog dopune, u 3 sata ujutru, morali smo se cuti da joj kazem da mi nedostaje. I putovanje se isplatilo. Zaspala je da to nije ni cula.
- Uveo internet, kupio kameru, i svako vece pricao po nekoliko sati - bili u drugim gradovima, i tako nekoliko mjeseci. Nisam nigdje drugo ni izlazio. Jbg, preĆerali :D
- Par puta umalo glavu izgubio... JBG, u voznji se u nju previse zagled'o i cesta je postala preuska :oops:
- Napravio kompletnu web stranicu, zakupio domenu i hosting, bila je samo nama posvecena. :oops: I moram priznati da je vrhunski izgledala. Ali to je vec bilo pred kraj. :D
- Cvijeće ne bih da spominjem, to je bila redovna rabota u 3 godine veze koliko je trajala.
- Kuhao kojekakve đakonije, uredjivao stan svijecama, mirisnim stapicima, raznoraznim dodatnim elementima...
- Ucio je da vozi, iako me nervirao taj nedostatak talenta :oops:
- Toliko izgubio glavu na kraju da je to sve moralo puci. :D
. A najludje je sto sam svaki dinar, svaku minutu, svaki sekund njoj posvetio, i obratno, ali to je ta mlada i luda glava koja ne zna sta radi kad se zaljubi. :D Bili smo tu jedno za drugo dugo vremena i eto, ostade sve u lijepom sjecanju. Milion tu stvari jos ima, sitnih, ne mogu vise ni svega da se sjetim.
Mada ne smijem da Vam kazem sta sam sve mislio i planirao, a nisam realizovao i zbog nedostatka para, a i nekih drugih propratnih elemenata :D E to bi bile prave ludosti :D

I zanimljivo, zena je dosta bilo, a samo sam se oko jedne trudio.
I kad se celik ogoli, otkrismo jos jace i vece srce.
Wooow, i sta se desi na kraju? Zasto ste raskinuli? Je li bila ona standardna da ljudi brzo zaborave sta si sve uradio za njih?
Lud i ponosan, ja tek sad razumijem tvoj nik...
Covjece, sta si sve radio... da li je ona uradila u pola kao ti? :sad:
P.S. Nakon sto procitah, pade mi na pamet "Have you ever really loved a women" ..

Zelena Carapa

#110 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Zelena Carapa » 13/10/2011 09:56

Ja tek sad kontam da su svi moji partneri bili izuzetno romanticni :D

Dori

#111 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Dori » 13/10/2011 19:56

Digla_da_kreci wrote:Jos jedna svadjica (sta ces k’o balavurdija xD) i nagovori mene tetka blesava da mu napravimo kolace - cupavce I da ja to njemu odnesem na vrata da se kao pomirimo. I hajd mijesile smo mi te kolace, valjali u kokos blabla…I ja sam dosla, onako sirota mu pruzam kolacice, smjeska se on..uze jedan i zagrize kad slozi onu WTF facu. Gledam ja njeg, on mene…popljuva sve iz usta. Ja u :shock: , sta bi?! Tetka divna je iz shege ubacila kamencica u one na povrsini . Kad sam se ljuta I pokisla vratila, ona se vec zakocenila. :lol: :lol: :lol: Imam jos bruku smisalica od tetke, al haj da ne smaram.
Pusti romantiku pisi o tetki! :lol: Super je!!! :lol: :thumbup:

Digla_da_kreci

#112 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Digla_da_kreci » 13/10/2011 20:40

Dori wrote:Pusti romantiku pisi o tetki! :lol: Super je!!! :lol: :thumbup:
:lol: Uglavnom sam u prvom postu ispricala samo grozne/lude stvari :lol: Cim uhvatim vremena, imam jos dosta prica a spomenut cu i tetku :lol:

Super su price, pisite ljudi! :thumbup: :D

Sa_dy

#113 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Sa_dy » 13/10/2011 22:39

SkuFala mu pitu. :cry: :twisted: :lol: :lol:

Not My Idea

#114 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Not My Idea » 13/10/2011 23:33

@Lud i ponosan

alal vera :-D :-D

Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji

#115 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Chmoljo » 14/10/2011 00:00

ja nikad, ništa, nikome i ni za kog nisam uradio. :)

najljepše i najluđe :D

brad90
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#116 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by brad90 » 14/10/2011 02:48

ja sam jednom prilikom konzumirao neke supstance sa mojom djevojcicom i opalila me gladna, imao tri markice ( majka dala da se izgotivim), kupio sam pljesku kod mele i dao njoj dva griza i onda je ona kupila sokic i podjelili smo sokic, ja je ispratio kuci i rekla mi da me voli, a ja se stondiro mislio sam da sam ja njoj rekao isto, ali nisam i to je kasnije bio predmet brojnih svadja pa sam odlucio da budem majstor svoje pljeskavice, a sok ko sisa ima i vode u raznim lokalima i ljubaznih konobara koji ce te pustit da se napijes iste

Gospoda Ministarka

#117 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Gospoda Ministarka » 14/10/2011 08:39

Lud i ponosan wrote:
Gospoda Ministarka wrote: I kad se celik ogoli, otkrismo jos jace i vece srce.
Wooow, i sta se desi na kraju? Zasto ste raskinuli? Je li bila ona standardna da ljudi brzo zaborave sta si sve uradio za njih?
Lud i ponosan, ja tek sad razumijem tvoj nik...
Covjece, sta si sve radio... da li je ona uradila u pola kao ti? :sad:
P.S. Nakon sto procitah, pade mi na pamet "Have you ever really loved a women" ..
:oops:

Recimo da je u jednom momentu bilo previse ljubavi. Iskljucivo moja krivica sto sam dopustio takav razvoj, ali tako biva kad izgubis glavu po prvi put i ne znas kako bi i sta bi. Nekako te svaki sum dotice, a nema potrebe. Bilo je to obostrano doduse do jednog trenutka.
Sto je najbitnije, raskid nije bio buran i nekako je stihijski istekao rok toj prici. Mada, moram priznati, ne i sa moje strane. Sada je to naravno lako ocjeniti sa duze vremenske distance, ali u tom momentu nije bas bilo jednostavno.
BijaHu to velika ljubav, ali i jos vece iskustvo koje me promjenilo iz temelja. Mada, kad se desi neko drugi, bilo kada, vjerujem da cu biti jos kreativniji i ludji. Sa mjerom i velikim iskustvom koje sustinski mjera postavku stvari. Opet kazem, na bolje. ;)
A ona... uradila je i ona krupne stvari, promjenila zivotnu putanju i smjer, ali to se vec zove sudbina. Bar ja to tako gledam.
I da, sve sto je bilo medju nama je ostalo medju nama, bar kada sam ja u pitanju i tako je to do danasnjih dana. Nije bilo pojedinca sa kojim sam podjelio obicni detalj, a kamoli sta krupnije. Nekako to je nase i ostace uvijek tako. ;) A i danas kad me neko pita, o njoj sve najljepse, a i zaista tako mislim. Ishod je najmanje bitan, barem nakon silnih trenutaka provedih skupa, rekao bih savrsenih. ;)
Suti, opet ima tu pozitivnih stvari - nisam realizovao hiljadu nekih ideja, ustedio puno para, vremena, truda, zivaca,... :D

Dosta od mene... :D
Ne vjerujem da ljubav ima rok trajanja i da se moze istrositi. Ljudi se previse naviknu na "bure i oluje" emocija pa kad se stisa zele nesto novo i drugacije, nadajuci se da ce to biti zauvijek uzbudljivo.
Ja ti onda od sveg srca zelim neku novu osobu vrijednu svog tog truda i rada, koja ce znati uzvratiti istom mjerom.
:-D

Ljuska_u_BaklaFi

#118 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Ljuska_u_BaklaFi » 14/10/2011 14:44

Sto se meni place poslije ove teme :roll:

Čudna sorta

#119 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by Čudna sorta » 14/10/2011 15:02

Lud i ponosan wrote:Uh, sramota me ovaj celik razotkriti :oops: :oops:

- Pisao ljubavne pjesme i slao ih na 1001 nacin. Posebno volio pisma.
- Napisao ugovor o vjecnoj ljubavi, sa 10-ak članova i nekoliko podčlanova. Potpisala. Kasnije se nismo sudili. :D
- Napravio neku kutiju sa jednim poklonom za rodjendan (necu reci sta je bilo u pitanju) i uredio da se ta kutija nadje ispod njenog kreveta, a bio je neki sukob i nismo ni pricali. U 12 i 5 nazovem kutiju, jerbo sam nekakav telefon stavio unutra, te se zacuje lijepa pjesma.
- Putovao pola sata u jednom pravcu samo zbog dopune, u 3 sata ujutru, morali smo se cuti da joj kazem da mi nedostaje. I putovanje se isplatilo. Zaspala je da to nije ni cula.
- Uveo internet, kupio kameru, i svako vece pricao po nekoliko sati - bili u drugim gradovima, i tako nekoliko mjeseci. Nisam nigdje drugo ni izlazio. Jbg, preĆerali :D
- Par puta umalo glavu izgubio... JBG, u voznji se u nju previse zagled'o i cesta je postala preuska :oops:
- Napravio kompletnu web stranicu, zakupio domenu i hosting, bila je samo nama posvecena. :oops: I moram priznati da je vrhunski izgledala. Ali to je vec bilo pred kraj. :D
- Cvijeće ne bih da spominjem, to je bila redovna rabota u 3 godine veze koliko je trajala.
- Kuhao kojekakve đakonije, uredjivao stan svijecama, mirisnim stapicima, raznoraznim dodatnim elementima...
- Ucio je da vozi, iako me nervirao taj nedostatak talenta :oops:
- Toliko izgubio glavu na kraju da je to sve moralo puci. :D
. A najludje je sto sam svaki dinar, svaku minutu, svaki sekund njoj posvetio, i obratno, ali to je ta mlada i luda glava koja ne zna sta radi kad se zaljubi. :D Bili smo tu jedno za drugo dugo vremena i eto, ostade sve u lijepom sjecanju. Milion tu stvari jos ima, sitnih, ne mogu vise ni svega da se sjetim.
Mada ne smijem da Vam kazem sta sam sve mislio i planirao, a nisam realizovao i zbog nedostatka para, a i nekih drugih propratnih elemenata :D E to bi bile prave ludosti :D

I zanimljivo, zena je dosta bilo, a samo sam se oko jedne trudio.
Zar ovo sve zaista postoji, nije samo na filmovima. :)

Blago njoj u svakom slučaju, a i tebi... lijepo je doživjeti takvu ljubav, ma kako na kraju završilo.

citroen

#122 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by citroen » 14/10/2011 15:14

A jedan wrote:
citroen wrote:Ocistio lopatom 500m ulice zatrpane snijegom da bih je vidio, :D nije bilo uzalud. :-D :D :)
e ja bih te sve lopatom po glavi :-)
Vrijedilo je, :D :D :D :D

haubica_i_to_teshka

#123 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by haubica_i_to_teshka » 14/10/2011 15:34

upis'o fax zbog nje
ona, slagala, nit’ je upisala (to shto smo se ko fol dogovorili :-D ), niti smo se vishe ikada vidjeli.. :-D a ja.. evo vec 12-tu god. na studijama :zzzz:

e titodragi koja sam ja bio dijagnoza... :-)

rootba

#124 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by rootba » 14/10/2011 15:35

haubica_i_to_teshka wrote:upis'o fax zbog nje
ona, slagala, nit’ je upisala (to shto smo se ko fol dogovorili :-D ), niti smo se vishe ikada vidjeli.. :-D a ja.. evo vec 12-tu god. na studijama :zzzz:

Sto te zajeba .... :mrgreen: :mrgreen:

haubica_i_to_teshka

#125 Re: Najljepse / Najludje stvari koje ste uradili za vasu ljubav

Post by haubica_i_to_teshka » 14/10/2011 15:42

rootba wrote:
haubica_i_to_teshka wrote:upis'o fax zbog nje

Sto te zajeba .... :mrgreen: :mrgreen:
jasha, vidish koliko dugo je cekam da upishe :lol: (shalim se)

mislio sam sasvim neshto drugo da studiram, al’ eto ... mladost ludost

Post Reply