Najbolji i sigurni internet poslovi

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...
snalazljivost

Najbolji i sigurni internet poslovi

Post by snalazljivost » 26/02/2014 11:37

Hajmo pomoci drugima koji nemaju posao bar da pronadju posao preko interneta. Predlozimo sajtove koji su sigurni , svih vrsta od PTC sajtova do dobrih i edukativnih. Posla ima samo ako stvarno hoces da radis, pa i da klikas reklame, ako nista drugo.

OldMayor

Re: Najbolji i sigurni internet poslovi

Post by OldMayor » 26/02/2014 15:52

Imas nekoliko opcija.

1. Skontas neki portal, web stranicu, nesto sto bi bilo zanimljivo, skupljas posjecenost, prodajes reklame
2. radis kao freelancer - konkurencija ogromna, i licno mislim da ako si sposoban vise su ti sanse pod br. 1

To je zarada na internetu o kojoj se moze pricati.

A ta klikanja i slicne gluposti, zaboravi. Toliko se vremena, energije, struje utrosi da ti je povrat nikakav.

Korak po Korak

Post by Korak po Korak » 02/03/2014 16:23

Lijep Pozdrav!

Moje ime je Admir i bavim se Internet zaradom.
Iskreno rečeno sam pokušao na više načina, reklame itd. itd. sve je to uzalud i ponajviše davanje živaca i para. Poslje nekog vremena sam shvatio da ustvari treba nešto svoje vlastito stvoriti, napraviti, osigurati, omogućuti. Bit je u tome da treba se potruditi oko svega jer pare neće doći same od sebe.
Treba malo bolje razmisliti šta bih čovjek htjeo postići svoje, imati neku ideju i slično. Tako sam se odlučio prodajom svoje vlastite digitalne knjige skojom imam dovoljno prihoda. Nezarađujem toliko da se obogatim ali dovoljno da mi se isplati moj trud koji sam uložio u tu knjigu.

Znači sve je na vama, da smislite svoju ideju i pokrenete svoje nešto. Svako je u životu prošao nešto i naučio, zašto nebih to drugima i prodavali. Jednostavno rečeno iskustvo u nečemu se može i prodati nekome. Nadam se da ste shvatili šta želim reći, na vama je da stvorite svoje nešto. Neće doći niko i reći evo izvoli sjedi nak bezveze i imat ćeš neku platicu. I ako neko dođe i kaže to budite sigurni da stoji nešto iza toga svega. Ako želite posjetite moju stranicu http://korak-po-korak.com/
na kojoj možete kako sam ja to uspio sve uraditi.

valjuga

Post by valjuga » 02/03/2014 16:28

Korak po Korak wrote:Lijep Pozdrav!

Iskreno rečeno sam pokušao na više načina, reklame itd. itd. sve je to uzalud i ponajviše davanje živaca i para. Poslje nekog vremena sam shvatio da ustvari treba nešto svoje vlastito stvoriti, napraviti, osigurati, omogućuti. Bit je u tome da treba se potruditi oko svega jer pare neće doći same od sebe.
Treba malo bolje razmisliti šta bih čovjek htjeo postići svoje, imati neku ideju i slično. Tako sam se odlučio prodajom svoje vlastite digitalne knjige skojom imam dovoljno prihoda. Nezarađujem toliko da se obogatim ali dovoljno da mi se isplati moj trud koji sam uložio u tu knjigu.

Znači sve je na vama, da smislite svoju ideju i pokrenete svoje nešto. Svako je u životu prošao nešto i naučio, zašto nebih to drugima i prodavali. Jednostavno rečeno iskustvo u nečemu se može i prodati nekome. Nadam se da ste shvatili šta želim reći, na vama je da stvorite svoje nešto. Neće doći niko i reći evo izvoli sjedi nak bezveze i imat ćeš neku platicu. I ako neko dođe i kaže to budite sigurni da stoji nešto iza toga svega. Ako želite posjetite moju stranicu http://korak-po-korak.com/

E,baš ti hvala na knjizi ja sam uz pomoć tvoje knjige obrnuo milione. :kiss:

milannin

Post by milannin » 02/03/2014 17:29

Na stanici ti pise "napiso sam ... " . Pise se "napisao sam..." :-D

Kalajdzija

Post by Kalajdzija » 08/03/2014 14:25

"Kliknite sada na svjetleći gumb ispod i ja ću vam pomoći da napravite svoju vlastitu internet zaradu koja će se prodavati kao luda."

Za pocetak postavi cijenu svog proizvoda. I budi malo skromniji, prijatelju. Ovo sa prodajom da ce ici 'kao louda' je neozbiljno...

Pozdrav

LaxBN

Post by LaxBN » 08/05/2014 15:13

PTC sajtovi bez direktnih referala je gore nego citav dan nositi vrece.Jos ako zapocnes neki pa se na kraju ispostavi da je SCAM....Ne znam kako oni sto se hvale da imaju hiljade referala dolaze do njih. Mora da su to sami vlasnici ili grupa njih.Kako bi drugacije, a onda i reklama pomaze kada pokazes isplatu od $1000. Mi obicni moramo da se mucimo mjesecima da bi zaradili neku siccu, a o utrosenom vremenu da ne pricam.Ko ima vremena na bacanje neka izvoli :-)

vucha

Post by vucha » 24/08/2015 23:32

Jedan od najboljih nacina internet zarade je resavanje minijobova. Posten posao. Odradis zadatak i za to budes adekvatno placen. Nema nikakvih ulaganja i ne iziskuje preveliko znanje i vreme.
Ukoiko ste zainteresovani ovde mozete saznati nesto vise o ovom nacinu zarade: http://posaoprekointernetaneobux.blogspot.com/

Dobrodosli.. :thumbup:

probook

Post by probook » 25/08/2015 18:30

Image

mirsek

Post by mirsek » 26/08/2015 02:52

OldMayor wrote:Imas nekoliko opcija.

1. Skontas neki portal, web stranicu, nesto sto bi bilo zanimljivo, skupljas posjecenost, prodajes reklame
2. radis kao freelancer - konkurencija ogromna, i licno mislim da ako si sposoban vise su ti sanse pod br. 1

To je zarada na internetu o kojoj se moze pricati.

A ta klikanja i slicne gluposti, zaboravi. Toliko se vremena, energije, struje utrosi da ti je povrat nikakav.

:thumbup:
S tim sto bi ja radio br.2 dok kontam nesto za br.1 jer jedno drugo ne iskljucuje. :D

Kiki112

Post by Kiki112 » 29/08/2015 02:13

Ovoliko spam linkova..

Dajte nek netko ovo pobriše :D

I manite se klikanja

Ako želite zaradit neki novac, morate sami nešto napraviti

Klikati jedino trebate ako mislite otvoriti svoj PTC, pa se želite upoznati s konceptom!

TomislavZ

Post by TomislavZ » 31/01/2017 10:24

Meni se čini kako je dobar dio ljudi, čim im se kaže za posao na internetu,odmah skeptičan.
Posao nemaju,novaca nemaju,ali prema mogućnosti da nešto zarade su skeptični.

Kao i sve drugo,tako i poslova na internetu ima poštenih i nepoštenih.Loše plaćenih i dobro plaćenih.
I firmi isto ima lopovskih i poštenih.

Iz iskustva ću sve pričati,jer sam prošao i klikanje na PTC,te druge različite varijante.Ali sve je to
bilo s puno truda,a zarada,kao što je netko gore rekao - ni za struju.
Velika većina pravih poslova na internetu se zasniva na članovima (referalima),jer to jednostavno drugačije
niti ne može biti.
Svatko od nas ima rodbinu,prijatelje,komšije,prijatelje iz škole i sa fakulteta.....
Dakle,realno svatko može uz sebe vezati ljude kojima ne mora objašnjavati ni tko je ni što je.One koji
nas znaju cijeli život i koji nam zbog toga vjeruju.
I eto,već imamo širenje.
Za ozbiljno bavljenje internet poslom je najvažnije biti u dobroj ekipi.
Onoj koja se međusobno pomaže,tako da svi budu zadovoljni.Kada se tako postavi posao,onda je ta ekipa
svakim danom sve veća,jer i oni koji zadnji uđu u nju vide da je ostalima stalo da i oni napreduju - a to je
jedini način da se od internet posla uzimaju kontinuirano novci.Ozbiljni novci.Ne nekih 30-50 dolara mjesečno.
Svakako je bitno i znati u koje poslove ulaziti.Tu je informacija najbitnija stvar.
Ja imam sponzora koji je godinama u poslu,grupu ljudi koja je prešla 1000 članova i dalje raste.
Njegove informacije su provjerene.I znamo i za poslove koji će se za mjesec-dva tek pojaviti na internetu.
Ti poslovi su podjeljeni u nekoliko skupina:oni u koje se početno malo investira i oni koji su sami po sebi
napravljeni za ljude koji su duže u poslu i početna ulaganja su od 150 dolara na više.
Svima predlažem da za početak krenu sa poslovima koji su sigurni i koji ne traže ulaganje veće od 10 dolara.
Kada na takvom poslu zaradite novac,onda ga možete uložiti u svoj drugi posao,koji će zbog većeg uloga
donositi i veću zaradu.Može se istovremeno raditi više poslova.Na taj način se ustaljuje i povećava zarada.

I vama bih preporučio jedan takav posao.Zove se AIOP - All in one - Profits.
Firma iz Nizozemske je počela sa radom 2012.Ukoliko pretražite internet i upišete: aiop - scam ili aiop-prevara,
nećete naći ni jedan loš upis o ovoj firmi i ovome poslu nakon 5 godina rada.A ne postoji bolji način da se
provjeri da li je nešto dobro i sigurno ili to nije.
U AIOP-u se traže članovi (referali).Plaća se članarina od 10 dolara,ali ona je mjesečna.I svaki mjesec kada
vaši članovi plate članarinu vi dobivate novac.
Tko je zainteresiran da mu kažem sve o poslu,može mi se javiti na [email protected],da ne davim ljude
koji nisu za to ovdje zainteresirani.

Mi radimo još neke poslove.Poslove koji se plaćaju i koji donose zaradu.Pomažemo se i pokazujemo svaki dan
da se i na internetu mogu zaraditi novci.

jao_situacije

Post by jao_situacije » 31/01/2017 22:53

TomislavZ wrote:Meni se čini kako je dobar dio ljudi, čim im se kaže za posao na internetu,odmah skeptičan.
Posao nemaju,novaca nemaju,ali prema mogućnosti da nešto zarade su skeptični.

Kao i sve drugo,tako i poslova na internetu ima poštenih i nepoštenih.Loše plaćenih i dobro plaćenih.
I firmi isto ima lopovskih i poštenih.

Iz iskustva ću sve pričati,jer sam prošao i klikanje na PTC,te druge različite varijante.Ali sve je to
bilo s puno truda,a zarada,kao što je netko gore rekao - ni za struju.
Velika većina pravih poslova na internetu se zasniva na članovima (referalima),jer to jednostavno drugačije
niti ne može biti.
Svatko od nas ima rodbinu,prijatelje,komšije,prijatelje iz škole i sa fakulteta.....
Dakle,realno svatko može uz sebe vezati ljude kojima ne mora objašnjavati ni tko je ni što je.One koji
nas znaju cijeli život i koji nam zbog toga vjeruju.
I eto,već imamo širenje.
Za ozbiljno bavljenje internet poslom je najvažnije biti u dobroj ekipi.
Onoj koja se međusobno pomaže,tako da svi budu zadovoljni.Kada se tako postavi posao,onda je ta ekipa
svakim danom sve veća,jer i oni koji zadnji uđu u nju vide da je ostalima stalo da i oni napreduju - a to je
jedini način da se od internet posla uzimaju kontinuirano novci.Ozbiljni novci.Ne nekih 30-50 dolara mjesečno.
Svakako je bitno i znati u koje poslove ulaziti.Tu je informacija najbitnija stvar.
Ja imam sponzora koji je godinama u poslu,grupu ljudi koja je prešla 1000 članova i dalje raste.
Njegove informacije su provjerene.I znamo i za poslove koji će se za mjesec-dva tek pojaviti na internetu.
Ti poslovi su podjeljeni u nekoliko skupina:oni u koje se početno malo investira i oni koji su sami po sebi
napravljeni za ljude koji su duže u poslu i početna ulaganja su od 150 dolara na više.
Svima predlažem da za početak krenu sa poslovima koji su sigurni i koji ne traže ulaganje veće od 10 dolara.
Kada na takvom poslu zaradite novac,onda ga možete uložiti u svoj drugi posao,koji će zbog većeg uloga
donositi i veću zaradu.Može se istovremeno raditi više poslova.Na taj način se ustaljuje i povećava zarada.

I vama bih preporučio jedan takav posao.Zove se AIOP - All in one - Profits.
Firma iz Nizozemske je počela sa radom 2012.Ukoliko pretražite internet i upišete: aiop - scam ili aiop-prevara,
nećete naći ni jedan loš upis o ovoj firmi i ovome poslu nakon 5 godina rada.A ne postoji bolji način da se
provjeri da li je nešto dobro i sigurno ili to nije.
U AIOP-u se traže članovi (referali).Plaća se članarina od 10 dolara,ali ona je mjesečna.I svaki mjesec kada
vaši članovi plate članarinu vi dobivate novac.
Tko je zainteresiran da mu kažem sve o poslu,može mi se javiti na [email protected],da ne davim ljude
koji nisu za to ovdje zainteresirani.

Mi radimo još neke poslove.Poslove koji se plaćaju i koji donose zaradu.Pomažemo se i pokazujemo svaki dan
da se i na internetu mogu zaraditi novci.
to nije nikakav posao.
to se stručno zove piramidalna prevara

dno piramide uvijek ostane bez para

Kuglac

Post by Kuglac » 11/02/2017 14:52

Pozdrav svima,

već sam 8 dana na Granbux-u i mogu vam reći da je to trenutno najbolja PTC (paid to click) stranica na internetu. Dva tri dana sam bio standardni član, međutim nakon detaljnog proučavanja foruma te prijatelja koji su već već nekoliko mjeseci na ovoj stranici odlućio sam uložiti nešto novaca. Kupio sam Golden članstvo koji mi je omogućava da ukupno imam do 1000 referala, a od toga ih mogu besplatno dobiti 250.

Nakon 7 dana uspio sam se dići na dnevnu zaradu oko 2,5$ što je jako dobro s obzirom da imam ukupno 270 iznajmljenih referala. Dalje vi računajte koliko je to na godišnoj bazi 
Mogućnosti na oboj stranici su velike jer je sistem ispate takav da veliki igrači ne mogu nabrzaka izvući novce van pa samim time stranica ima jednu sigurnost koja jamči dugi životni vijek iste.
Moguće je zaraditi novce kao standardni član ako si osigurate dobru količinu direktnih ili iznajmljenih referala.

Dnevno ima oko 60-70 reklama koje možete kliknuti. Kao standardnom članu za svaki klik dobivate polovinu iznosa za svaki vaš klik ili za klik vaših referala.

Savjetujem da va se registrirate i uvidite sve mogućnosti zarade, a ja ću vam također pomoći koliko mogu. Forum na stranici je odličan, a postoji i kutak za nas s „Balkana“

Moj link od Grandbux-a:
Grandbux
Last edited by Kuglac on 11/02/2017 19:11, edited 3 times in total.

insomnia78

Post by insomnia78 » 11/02/2017 14:54

[emoji23]

HAVANA

Post by HAVANA » 11/02/2017 15:02

Oj matero.Ja ovo pola ne razumijem ni sta pisete.Ojo,zapbux,kronbux,zglj,frglj... :-) Onaj knjige pise a pola posta gramatike vidjelo nije.Bolje da si citao knjige, nego sto si pisao...

Slo Burner

Post by Slo Burner » 11/02/2017 15:07

Moj rekordan mjese na clixsensu je bio decembar 2016 oko 430,00 KM
Znaci moze se

Kuglac

Post by Kuglac » 11/02/2017 15:23

Slo Burner wrote:Moj rekordan mjese na clixsensu je bio decembar 2016 oko 430,00 KM
Znaci moze se
naravno da se može, malo rizika ili brdo direktnih referala i da se.. barem za đeparac :razz:

Kataklinger

Post by Kataklinger » 11/02/2017 15:33

/
Last edited by Kataklinger on 08/06/2017 01:29, edited 1 time in total.

Black swan

Post by Black swan » 11/02/2017 15:33

samo u lopatu vjerujem

Slo Burner

Post by Slo Burner » 11/02/2017 15:41

Kuglac wrote:
Slo Burner wrote:Moj rekordan mjese na clixsensu je bio decembar 2016 oko 430,00 KM
Znaci moze se
naravno da se može, malo rizika ili brdo direktnih referala i da se.. barem za đeparac :razz:
Nema rizika nikakvog, od referala sam ukupno do sad zaradio 20 dolara :)
Ali da uzima vijrme, uzima

HAVANA

Post by HAVANA » 11/02/2017 15:55

Kataklinger wrote:http://www.google.com/adsense/

Na ovoj stranici sam zaradio oko 25 000€ :D
(čiste zarade je bilo min. 20 000€)
Rekord u mjesecu 4800€, i to je bilo zgrnuto za tačno 4 dana...
Salis se? :D Ja moram hipotekarni uzet da toliko zaradim,usput i cir na zeludcu.
Ako ja sad kliknem na ovo,hoce li kakva babaroga iskocit? :cry:

HAVANA

Post by HAVANA » 11/02/2017 15:56

Naka debela reze sir.Sta hoce od mene?

insomnia78

Post by insomnia78 » 11/02/2017 16:01

Hoce da ti da para

HAVANA

Post by HAVANA » 11/02/2017 16:05