Na roditeljskom sastanku

Forum za humanitarne akcije.
User avatar
melrose
Posts: 468
Joined: 03/06/2009 02:27
Contact:

#26 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by melrose »

uglavnomja wrote:bosanska logika :roll:

iz nekog sela (bez uvrede) dovlaciti djeciju odjecu u najveci grad u drzavi :shock:

kao da tamo nema djece kojoj treba odjeca, cak i vise nego tom djecaku, pogotovo kad je akcija krenula.
Pa ti se potrudi, napravi akciju tako da se namire i djeca iz Petrovca...
strongwoman
Posts: 1311
Joined: 23/02/2007 08:36

#27 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by strongwoman »

minchy_89 wrote:ja bih da dam koji dinar..pa ak moze samo rachun.. :)

:thumbup: :thumbup: Javim ti se na pp
User avatar
medaaa
Posts: 2556
Joined: 21/04/2008 13:50

#28 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by medaaa »

up
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#29 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by Not My Idea »

Zasto se ne objavi javno broj ziro racuna, pa nek uplati koliko ko moze?
strongwoman
Posts: 1311
Joined: 23/02/2007 08:36

#30 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by strongwoman »

Not My Idea wrote:Zasto se ne objavi javno broj ziro racuna, pa nek uplati koliko ko moze?
Rado bi objavili podatke ali iz sigurnosnih razloga po majku ne smijemo objavljivati ih, otac bi mogao procitati da se skuplja donacija i iz straha da ih ne maltretira moramo ovako. Ko god zeli i nema povjerenja u mene neka mi posalje pp uputicu ga na uciteljicu pa moze licno uruciti donaciju.
User avatar
bezbrizna
Posts: 357
Joined: 13/07/2012 16:05

#31 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by bezbrizna »

svaka cast na temi
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#32 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by Not My Idea »

strongwoman wrote:
Not My Idea wrote:Zasto se ne objavi javno broj ziro racuna, pa nek uplati koliko ko moze?
Rado bi objavili podatke ali iz sigurnosnih razloga po majku ne smijemo objavljivati ih, otac bi mogao procitati da se skuplja donacija i iz straha da ih ne maltretira moramo ovako. Ko god zeli i nema povjerenja u mene neka mi posalje pp uputicu ga na uciteljicu pa moze licno uruciti donaciju.
Ne radi se o nepovjerenju. Ja sam i mislila da ti napishes broj svog ziro racuna il da se otvori posebno za ovo ziro racun. :)
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#33 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by veljaca »

Svaka cast za akciju :thumbup:
zvrk
Posts: 1710
Joined: 19/08/2008 13:00

#34 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by zvrk »

na moju zalost u ovoj akciji ne mogu finansijski ucestvovati

medjutim, nadam se da ce pomoci, ako zena ima ves masinu - za novu bebu bi joj sigurno dobro dosle platnene pelene na kojima je usteda ogromna.

GuGu bazar je mnoge porodice pomogao ovim pelenama i stvarno se puno ustedi u odnosu na kupovinu jednokratnih pelena.
strongwoman
Posts: 1311
Joined: 23/02/2007 08:36

#35 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by strongwoman »

zvrk wrote:na moju zalost u ovoj akciji ne mogu finansijski ucestvovati

medjutim, nadam se da ce pomoci, ako zena ima ves masinu - za novu bebu bi joj sigurno dobro dosle platnene pelene na kojima je usteda ogromna.

GuGu bazar je mnoge porodice pomogao ovim pelenama i stvarno se puno ustedi u odnosu na kupovinu jednokratnih pelena.
Zvrk, nije samo pomoc finansijska pomoc. Ja sam uputila apel prvenstveno na hranu, odjecu, obucu, a ako neko da i finansijsku pomoc naravno da je itekako dobrodosla.
I dobar savjet je velika pomoc :-D
strongwoman
Posts: 1311
Joined: 23/02/2007 08:36

#36 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by strongwoman »

Not My Idea wrote:
strongwoman wrote:
Not My Idea wrote:Zasto se ne objavi javno broj ziro racuna, pa nek uplati koliko ko moze?
Rado bi objavili podatke ali iz sigurnosnih razloga po majku ne smijemo objavljivati ih, otac bi mogao procitati da se skuplja donacija i iz straha da ih ne maltretira moramo ovako. Ko god zeli i nema povjerenja u mene neka mi posalje pp uputicu ga na uciteljicu pa moze licno uruciti donaciju.
Ne radi se o nepovjerenju. Ja sam i mislila da ti napishes broj svog ziro racuna il da se otvori posebno za ovo ziro racun. :)
Ako neko zeli mogu mu proslijediti na pp svoj broj ziro racuna
strongwoman
Posts: 1311
Joined: 23/02/2007 08:36

#37 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by strongwoman »

Sutra ce moja prijateljica otici po donaciju koju su skupila nekolicina raje sa Al Jazeera-e. Javicu vam sutra navecer sto su uspjeli skupiti :-D

Takodjer se zahvaljujem forumasici medi koja je donirala 100 KM :thumbup:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#38 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by Not My Idea »

strongwoman wrote:
Ako neko zeli mogu mu proslijediti na pp svoj broj ziro racuna
Dogovorila sam ja s @wewom preuzimanje :)
strongwoman
Posts: 1311
Joined: 23/02/2007 08:36

#39 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by strongwoman »

Not My Idea wrote:
strongwoman wrote:
Ako neko zeli mogu mu proslijediti na pp svoj broj ziro racuna
Dogovorila sam ja s @wewom preuzimanje :)
super :thumbup:

hvala ti, a i wewi na pomoci :thumbup:
zvrk
Posts: 1710
Joined: 19/08/2008 13:00

#40 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by zvrk »

strongwoman wrote:
zvrk wrote:na moju zalost u ovoj akciji ne mogu finansijski ucestvovati

medjutim, nadam se da ce pomoci, ako zena ima ves masinu - za novu bebu bi joj sigurno dobro dosle platnene pelene na kojima je usteda ogromna.

GuGu bazar je mnoge porodice pomogao ovim pelenama i stvarno se puno ustedi u odnosu na kupovinu jednokratnih pelena.
Zvrk, nije samo pomoc finansijska pomoc. Ja sam uputila apel prvenstveno na hranu, odjecu, obucu, a ako neko da i finansijsku pomoc naravno da je itekako dobrodosla.
I dobar savjet je velika pomoc :-D
ma znam strongwoman, ali da bih donirala hranu - trebam je kupiti, sto mi opet dodje kao finansijska pomoc. A djece nemam pa ne mogu pomoci u obuci i odjeci. Nazalost, trenutno mi je situacija takva :(

Ja sam opet jako visoka i slabo kome moja odjeca odgovara.

Ako mogu pomoci nekim radom - na raspolaganju sam.
strongwoman
Posts: 1311
Joined: 23/02/2007 08:36

#41 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by strongwoman »

zvrk wrote:
ma znam strongwoman, ali da bih donirala hranu - trebam je kupiti, sto mi opet dodje kao finansijska pomoc. A djece nemam pa ne mogu pomoci u obuci i odjeci. Nazalost, trenutno mi je situacija takva :(

Ja sam opet jako visoka i slabo kome moja odjeca odgovara.

Ako mogu pomoci nekim radom - na raspolaganju sam.
Ti si pomogla savjetom i samim tim sto si se javila na ovaj post :). Mnogi imaju novaca, ali neosjetljivi na one koji nemaju. Ti imas veliko srce i to je najbitnije :-D
User avatar
CaneBos
Posts: 1098
Joined: 27/07/2012 20:57

#42 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by CaneBos »

Ako je potesko da se organizuje da se preuzmu ove stvari za djecu koje imam ili vec imaju odjece skupljenje dovoljno onda mogu nekome drugom dati kome treba ako ima jos neka porodica..ili neka stoje stvari pa naletice slucaj sa potrebom vec. Jer kako vidim vec je dosta odjece poslato djeci? pa da se ne gomila da ostavim za neku drugu porodicu??, nije to ni nesto mnogo, dvije kese stvari.
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#43 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by BlueBlood »

najezio sam se citajuci :mrgreen: :bih:
User avatar
melbaa
Posts: 4349
Joined: 09/10/2008 15:33
Location: tu negdje okolo

#44 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by melbaa »

ima li ko da moze prevesti radni stol (za racunar) od dolac malte do odredista :)
zvrk
Posts: 1710
Joined: 19/08/2008 13:00

#45 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by zvrk »

melbaa wrote:ima li ko da moze prevesti radni stol (za racunar) od dolac malte do odredista :)

moze u pp gdje je odrediste?
i je li to sto sklopljen ili rasklopljen :)
sema911
Posts: 471
Joined: 21/03/2010 17:51

#46 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by sema911 »

mozel nekako br racuna da uplatim koji dinar ako nije pr.
i ako sta treba drugo za pomoc javite
strongwoman
Posts: 1311
Joined: 23/02/2007 08:36

#47 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by strongwoman »

CaneBos wrote:Ako je potesko da se organizuje da se preuzmu ove stvari za djecu koje imam ili vec imaju odjece skupljenje dovoljno onda mogu nekome drugom dati kome treba ako ima jos neka porodica..ili neka stoje stvari pa naletice slucaj sa potrebom vec. Jer kako vidim vec je dosta odjece poslato djeci? pa da se ne gomila da ostavim za neku drugu porodicu??, nije to ni nesto mnogo, dvije kese stvari.
CaneBos

do sada nismo dobili nista odjece. Ja cu svakako sa majkom vidjeti sve sto joj ne bude odgovaralo da mi odvoji i da se onda te stvari proslijede u udruzenje forumasa koje u fazi osnivanja. Ja bih rado preuzela, ali imam gripu i ne mogu se pomaci iz kreveta. Da li ti je problem da cuvas te stvari do slijedece sedmice?
strongwoman
Posts: 1311
Joined: 23/02/2007 08:36

#48 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by strongwoman »

sema911 wrote:mozel nekako br racuna da uplatim koji dinar ako nije pr.
i ako sta treba drugo za pomoc javite
pp
User avatar
CaneBos
Posts: 1098
Joined: 27/07/2012 20:57

#49 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by CaneBos »

strongwoman wrote:
CaneBos wrote:Ako je potesko da se organizuje da se preuzmu ove stvari za djecu koje imam ili vec imaju odjece skupljenje dovoljno onda mogu nekome drugom dati kome treba ako ima jos neka porodica..ili neka stoje stvari pa naletice slucaj sa potrebom vec. Jer kako vidim vec je dosta odjece poslato djeci? pa da se ne gomila da ostavim za neku drugu porodicu??, nije to ni nesto mnogo, dvije kese stvari.
CaneBos

do sada nismo dobili nista odjece. Ja cu svakako sa majkom vidjeti sve sto joj ne bude odgovaralo da mi odvoji i da se onda te stvari proslijede u udruzenje forumasa koje u fazi osnivanja. Ja bih rado preuzela, ali imam gripu i ne mogu se pomaci iz kreveta. Da li ti je problem da cuvas te stvari do slijedece sedmice?
nema problema, javite kad budete mogli..pozz
strongwoman
Posts: 1311
Joined: 23/02/2007 08:36

#50 Re: Na roditeljskom sastanku

Post by strongwoman »

CaneBos wrote: nema problema, javite kad budete mogli..pozz
vazi :thumbup:
Post Reply