Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

rumFo

#1026 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by rumFo » 30/04/2012 19:01

Henry Chinaski wrote:
Senf wrote:Kakav bijeli konj :lol:

Sad je ovo u modi :lol:

Image
Pa zar nije i ovo bijeli konj? :mrgreen:
Samo ima crveno auto.

hhahah al ovo je reala i prolazi :D

plain vanilla
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1027 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by plain vanilla » 30/04/2012 20:19

ovdje muskarci pitaju..ne pokazuju frustracije :D

zahvalan

#1028 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by zahvalan » 30/04/2012 23:17

Image

:thumbup: :lol: Opisao si 80 % slobodnih djevojaka u Sarajevu

leo_

#1029 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by leo_ » 01/05/2012 01:01

evo pitam ja zasto zene nikad nemaju konstantno misljenje? Zasto im je sve tako komplikovano i zasto se o svemu mora razmisljati 2 sata? recimo, treba da odemo do odredjene lokacije i sad je problem da li cemo ici pjeske, autom ili javnim prevozom. Iduci problem je da li ici u tenama, stiklama ili mozda nesto deseto (sandale recimo)? da li uopste zelimo ici ili ne zelimo ici do te lokacije i da li uopste ima potrebe da to uradimo ili nema potrebe da to uradimo? Meni ako se ide u ovom trenutku negdje, ja odoh i zdravo.
Zasto zena ne vjeruje muskarcu kad joj kaze da je recimo lijepa bez sminke, bez da ona to uopste trazi (znaci, uleti on u sred price s takvim komentarom)? zar stvarno zena misli da bi taj njen muskarac volio gledati ruznu osobu pored sebe i jos to podrzavati?
zasto svaka zena ovisi o rijecima "volim te" dok je u vezi ? sta predstavlja to "volim te"? evo ja sam sad raskinuo s djevojkom nakon 3.5 godine, ona je otisla jer joj vishe ne odgovara sve ovo, a prije toga sam dnevno dobijao 10 smsova sa "volim te" na kraju.
zasto svaka zena trazi i nastavak na to "volim te" ... "zauvijek"? sta znaci to nekome? jel' ona shvata da to ne mora imati nikakve veze s realnoscu?
hvala i nadam se da nisam pretjerao. :D

Kovrčava Sue

#1030 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Kovrčava Sue » 01/05/2012 08:54

leo_ wrote:evo pitam ja zasto zene nikad nemaju konstantno misljenje? Zasto im je sve tako komplikovano i zasto se o svemu mora razmisljati 2 sata? recimo, treba da odemo do odredjene lokacije i sad je problem da li cemo ici pjeske, autom ili javnim prevozom. Iduci problem je da li ici u tenama, stiklama ili mozda nesto deseto (sandale recimo)? da li uopste zelimo ici ili ne zelimo ici do te lokacije i da li uopste ima potrebe da to uradimo ili nema potrebe da to uradimo? Meni ako se ide u ovom trenutku negdje, ja odoh i zdravo.
Zasto zena ne vjeruje muskarcu kad joj kaze da je recimo lijepa bez sminke, bez da ona to uopste trazi (znaci, uleti on u sred price s takvim komentarom)? zar stvarno zena misli da bi taj njen muskarac volio gledati ruznu osobu pored sebe i jos to podrzavati?
zasto svaka zena ovisi o rijecima "volim te" dok je u vezi ? sta predstavlja to "volim te"? evo ja sam sad raskinuo s djevojkom nakon 3.5 godine, ona je otisla jer joj vishe ne odgovara sve ovo, a prije toga sam dnevno dobijao 10 smsova sa "volim te" na kraju.
zasto svaka zena trazi i nastavak na to "volim te" ... "zauvijek"? sta znaci to nekome? jel' ona shvata da to ne mora imati nikakve veze s realnoscu?

Ili mi se čini ili si ti kategoriju 'žene' izjednačio sa kategorijom 'moja bivša'.
Za ostale 3 milijarde i kusur osoba ženskog spola ne znam, al evo, mogu ti reći iz svog ugla.
Za odlazak negdje želim da znam detalje, da se dogovorimo okvirno, jer nije isto otići na izlet i na crveni tepih (pošto tamo tako često idem :D).
Naravno da vjerujem da sam lijepa bez šminke....ali da sam još ljepša sa njom :mrgreen: pri tom ne mislim, na molersko nanošenje slojeva na lice, nego na nešto decentno, što muški uglavnom i ne registruju kao šminku. Sve dok nije u nekim upadljivim bojama, to se haman i ne smatra šminkom...to ja iz iskustva :D
O riječima 'volim te' apsolutno ne ovisim, čak me i iritira to. Šta meni znači 50 'volim te' na dan, a da se neko ponaša suprotno od toga. Veoma rijetko izgovaram te riječi i uvijek pokušam dati do znanja drugoj strani da se pretjeranom upotrebom tih riječi stvara kontraefekat. A taj dodatak 'zauvijek' na kraju, e tek bi mi to bilo smiješno. Znam da takvo nešto ja, kao veoma monogamna osoba, nikada ne bih mogla obećati takvo nešto i kako da onda vjerujem kad to neko drugi kaže...eto žao mi je ako sam te razočarala da nismo ni mi sve iste ;-)

leo_

#1031 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by leo_ » 01/05/2012 09:24

Kovrčava Sue wrote:
leo_ wrote:evo pitam ja zasto zene nikad nemaju konstantno misljenje? Zasto im je sve tako komplikovano i zasto se o svemu mora razmisljati 2 sata? recimo, treba da odemo do odredjene lokacije i sad je problem da li cemo ici pjeske, autom ili javnim prevozom. Iduci problem je da li ici u tenama, stiklama ili mozda nesto deseto (sandale recimo)? da li uopste zelimo ici ili ne zelimo ici do te lokacije i da li uopste ima potrebe da to uradimo ili nema potrebe da to uradimo? Meni ako se ide u ovom trenutku negdje, ja odoh i zdravo.

Ili mi se čini ili si ti kategoriju 'žene' izjednačio sa kategorijom 'moja bivša'.
Za ostale 3 milijarde i kusur osoba ženskog spola ne znam, al evo, mogu ti reći iz svog ugla.
Za odlazak negdje želim da znam detalje, da se dogovorimo okvirno, jer nije isto otići na izlet i na crveni tepih (pošto tamo tako često idem :D).
Naravno da vjerujem da sam lijepa bez šminke....ali da sam još ljepša sa njom :mrgreen: pri tom ne mislim, na molersko nanošenje slojeva na lice, nego na nešto decentno, što muški uglavnom i ne registruju kao šminku. Sve dok nije u nekim upadljivim bojama, to se haman i ne smatra šminkom...to ja iz iskustva :D
O riječima 'volim te' apsolutno ne ovisim, čak me i iritira to. Šta meni znači 50 'volim te' na dan, a da se neko ponaša suprotno od toga. Veoma rijetko izgovaram te riječi i uvijek pokušam dati do znanja drugoj strani da se pretjeranom upotrebom tih riječi stvara kontraefekat. A taj dodatak 'zauvijek' na kraju, e tek bi mi to bilo smiješno. Znam da takvo nešto ja, kao veoma monogamna osoba, nikada ne bih mogla obećati takvo nešto i kako da onda vjerujem kad to neko drugi kaže...eto žao mi je ako sam te razočarala da nismo ni mi sve iste ;-)
pa dobro, ako krenemo u neka "zestoka" pitanja, sve sto mogu pitati je iz vlastitog iskustva ili iskustva ljudi s kojima se susrecem svaki dan i razgovaram uz kahvu. :) drago mi je sto tvrdis tako i svaka cast ako je tako.

BadSanta

#1032 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by BadSanta » 01/05/2012 11:33

@leo
I ja sam od onih koje prečešljaju svaku mogućnost prije nego što se desi. Hoćemo li ići desnom stranom,sredinom ili lijevom stranom ulice;hoćemo li uopće ići.Da takva sam, zašto-nemam pojma.Jesu li sve žene takve, ni to ne znam.
Jedino što ti mogu reći da je ta osobina posebno izražena kad ustvari ne želim nigdje da idem i da se riješim osobe pored sebe komplicirajući dodatno situaciju.Zašto jednostavno ne kažem da ne želim ići iz tog i tog razloga.Opet nemam pojma.

Naravno da bih povjerovala muškarcu ako bi mi rekao da sam lijepa bez šminke,jer sam i sebi tako ljepša.Iz iskustva znam da momci više kretnjama i pogledima pokazuju kad i kakva im se cura sviđa,tako da bih više pažnje obratila na to a ne na riječi.

I na kraju, ne insistiram na riječima "volim te".Ako ćemo iskreno ukakala bih se u gaće ako bi mi ih neko rekao bez prethodne pripreme.A ako ćemo još iskrenije,nažalost moram priznati da ih moj vlastiti rod dosta olako upotrebljava.
Mrzim sms-ove, a koliko mrzim iste obojene romantičnim riječima ne mogu opisati.
Kad bi mi neko dnevno slao 10 poruka sa "volim te" u njima, upotrijebila bih svoj suzavac na njemu.

leo_

#1033 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by leo_ » 02/05/2012 01:42

BadSanta wrote:@leo
I ja sam od onih koje prečešljaju svaku mogućnost prije nego što se desi. Hoćemo li ići desnom stranom,sredinom ili lijevom stranom ulice;hoćemo li uopće ići.Da takva sam, zašto-nemam pojma.Jesu li sve žene takve, ni to ne znam.
Jedino što ti mogu reći da je ta osobina posebno izražena kad ustvari ne želim nigdje da idem i da se riješim osobe pored sebe komplicirajući dodatno situaciju.Zašto jednostavno ne kažem da ne želim ići iz tog i tog razloga.Opet nemam pojma.

Naravno da bih povjerovala muškarcu ako bi mi rekao da sam lijepa bez šminke,jer sam i sebi tako ljepša.Iz iskustva znam da momci više kretnjama i pogledima pokazuju kad i kakva im se cura sviđa,tako da bih više pažnje obratila na to a ne na riječi.

I na kraju, ne insistiram na riječima "volim te".Ako ćemo iskreno ukakala bih se u gaće ako bi mi ih neko rekao bez prethodne pripreme.A ako ćemo još iskrenije,nažalost moram priznati da ih moj vlastiti rod dosta olako upotrebljava.
Mrzim sms-ove, a koliko mrzim iste obojene romantičnim riječima ne mogu opisati.
Kad bi mi neko dnevno slao 10 poruka sa "volim te" u njima, upotrijebila bih svoj suzavac na njemu.
ma ne osudjujem nikoga, cak su mi neke stvari bile simpaticne i odgovarale su mi, poput tih smsova. sad mi takvi sms-ovi i nedostaju, ali dobro. samo me zanimalo zasto postoje tako neke potrebe, jer tema je ipak "muskarci pitaju zene" :)
Pozdrav

oridjidji

#1034 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by oridjidji » 02/05/2012 01:56

juli84 wrote:
/Bosanac/ wrote:
todd_smith wrote:Mislim da je bolje pitanje, zasto neke djevojke koriste PREVISE sminke :lol:
mozes i tako preformulisati pitanje :-D. uredu je kad se sprema za izlaza ili ide na posao, ali ostaje cijeli dan kuci i prvo sto radi je sminka :-D. ja sam se zabavljao 2 godine sa djevojkom i nikad je nisam uspio uloviti bez sminke, pa makar malo :-D
Znaci mislis da zena treba da se sminka samo kad izlazi?
Ja mislim da bi trebalo biti mnogo vaznije da se zena uredi za svog partnera, supruga, onoga s kojim zivi i da treba da se sminkaju i one zene koje ne rade i ne izlaze svakodnevno, a sasvim je nebitno hoce li se svidjeti nekome na ulici, valjda je mnogo bitnije da bude zadovoljan onaj sa kojim zivi.
ma zensko sa sminkom i bez sminke moze biti lijepo. koliko sam sreo djevojaka po prodavnicama, u trenerki i duksu, ujutro, nenasminkane, a opet prirodno lijepe i neodoljive po svojoj prirodi...

ma vala ove udate se sredjuju da budu vidjenije od ovih neudatih, cudna je zenska sujeta, a bogme i ljubomora :lol:

oridjidji

#1035 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by oridjidji » 02/05/2012 02:01

zahvalan wrote:

Image

a opet bi mu neka nasa rekla "a đesu trbušni stari bez 6 packa neću da pričam stari" :lol:

p206

#1036 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by p206 » 02/05/2012 09:05

oridjidji wrote:ma vala ove udate se sredjuju da budu vidjenije od ovih neudatih, cudna je zenska sujeta, a bogme i ljubomora :lol:
Ima ih vala i da se zapuste nenormalno... razumijem da rode 1-2 djece, u kratkom roku,ali onda zaborave da mogu biti i dalje lijepe i poželjne. Ili ako ništa, onda da zrače nekom ženstvenošću, koje ove mlađe koje nemaju djecu sigurno nemaju kao one, mislim u toj količini.

Sunascebih

#1037 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Sunascebih » 02/05/2012 10:00

Hmmm malo sam citala unazad stranice prije nisam vidjela ovu temu, pa evo odgovor za ono Coca-cola - pa oni koji je i dalje piju neka probaju ovo i dojave nam ;) http://www.youtube.com/watch?v=wSxNNCHPsa8

(r)evolucionarka

#1038 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by (r)evolucionarka » 03/05/2012 17:05

I meni se ponekad cini da zene previse komplikuju, sve. Od obicne popodnevne kafe naprave citavu komplikaciju, ali nisu sve iste...Sto je to tako, ko bi znao, takve smo vecinom i gotovo.
Sto se tice sminke, mislim da ona koja ne vjeruje kad joj se kaze da izgleda lijepo bez sminke, ne vjeruje ni u druge komplimente. Ako je bas dotjerana, i sama je svjesna toga, i ako joj se to kaze, opet nece vjerovati..Nedostatak samopouzdanja, sumnjicavost ili nesta trece, ko bi znao.
A to "volim te", licno mislim da se treba reci samo kad se osjeti, da dolazi iz srca. Ja ne bi nikad mogla vjerovati u te rijeci kad bi mi se govorile 10x dnevno, svaki dan..Prevelika "upotreba" tih rijeci nekako izazove kontraefekat.

leo_

#1039 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by leo_ » 03/05/2012 17:47

(r)evolucionarka wrote:
I meni se ponekad cini da zene previse komplikuju, sve. Od obicne popodnevne kafe naprave citavu komplikaciju, ali nisu sve iste...Sto je to tako, ko bi znao, takve smo vecinom i gotovo.
Sto se tice sminke, mislim da ona koja ne vjeruje kad joj se kaze da izgleda lijepo bez sminke, ne vjeruje ni u druge komplimente. Ako je bas dotjerana, i sama je svjesna toga, i ako joj se to kaze, opet nece vjerovati..Nedostatak samopouzdanja, sumnjicavost ili nesta trece, ko bi znao.
A to "volim te", licno mislim da se treba reci samo kad se osjeti, da dolazi iz srca. Ja ne bi nikad mogla vjerovati u te rijeci kad bi mi se govorile 10x dnevno, svaki dan..Prevelika "upotreba" tih rijeci nekako izazove kontraefekat.
e ne znam vala. nisam ni za opciju i radno i paradno u jednom, ali nisam ni za opciju 2 sata spremanja za odlazak u kupovinu ispred zgrade. :D

(r)evolucionarka

#1040 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by (r)evolucionarka » 03/05/2012 19:50

leo_ wrote:
(r)evolucionarka wrote:
e ne znam vala. nisam ni za opciju i radno i paradno u jednom, ali nisam ni za opciju 2 sata spremanja za odlazak u kupovinu ispred zgrade. :D
Normalno, zna se sta je prikladno za koju priliku, i toga se treba pridrzavati.
Poenta je da djevojka ako ne vjeruje kad joj se kaze da izgleda lijepo bez sminke, ne vjeruje ni u druge stvari koje joj govori odredjena osoba, jer ako vjerujes nekom, onda mu vjerujes, ako ne, onda ne vjerujes ni u takvu sitnicu kako sto je to da izgleda lijepo bez sminke.

zahvalan

#1041 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by zahvalan » 03/05/2012 20:34

oridjidji wrote:
zahvalan wrote:

Image

a opet bi mu neka nasa rekla "a đesu trbušni stari bez 6 packa neću da pričam stari" :lol:
eto taman onaj sto voza lamburdjinija ima plocice haha pa vecina kriminalaca (osim ziketa :D ) ima stomacinu pa su im koke da se sjebes :lol: :dance:

oridjidji

#1042 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by oridjidji » 04/05/2012 12:54

zahvalan wrote:
oridjidji wrote:
zahvalan wrote:

eto taman onaj sto voza lamburdjinija ima plocice haha pa vecina kriminalaca (osim ziketa :D ) ima stomacinu pa su im koke da se sjebes :lol: :dance:
ne napominji me na tu nebesku nepravdu :lol:
on zlo nevidjeno, a macka i po pored njega :)

anoush
Location: A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn, an uben tanatha le faelas.

#1043 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by anoush » 04/05/2012 13:07

oridjidji wrote:
zahvalan wrote:eto taman onaj sto voza lamburdjinija ima plocice haha pa vecina kriminalaca (osim ziketa :D ) ima stomacinu pa su im koke da se sjebes :lol: :dance:
prije bih rekla kokoš i po, al' neću da vam kvarim snove :D

spacebound

#1044 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by spacebound » 04/05/2012 13:13

anoush wrote:
oridjidji wrote:
zahvalan wrote:eto taman onaj sto voza lamburdjinija ima plocice haha pa vecina kriminalaca (osim ziketa :D ) ima stomacinu pa su im koke da se sjebes :lol: :dance:
prije bih rekla kokoš i po, al' neću da vam kvarim snove :D
:thumbup: Ako je nekom sponzoruša mačka i po želim mu je od srca

anoush

#1045 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by anoush » 04/05/2012 13:19

spacebound wrote: :thumbup: Ako je nekom sponzoruša mačka i po želim mu je od srca
:lol: :thumbup:

Cholina_Lokica

#1046 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Cholina_Lokica » 04/05/2012 13:26

Zene ba, macka i po se ne odnosi na intelektualne karakteristike, samo na karoseriju :-)

anoush

#1047 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by anoush » 04/05/2012 13:28

Senfu, ne da si fulio, nego veze nemaš o čemu pričaš...
Sponzoruša MORA biti lijepa, jer ako nije lijepa, neće je ciljna grupa ni primjetiti, ALI ako se mačkom i po smatra ženska koja je s nekim kriminalcem iz samo jednog razloga - PARE, nije mi baš jasno kako ste ostale vrijednosti u životu rasporedili....

Cholina_Lokica

#1048 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by Cholina_Lokica » 04/05/2012 13:30

anoush wrote:Senfu, ne da si fulio, nego veze nemaš o čemu pričaš...
Sponzoruša MORA biti lijepa, jer ako nije lijepa, neće je ciljna grupa ni primjetiti, ALI ako se mačkom i po smatra ženska koja je s nekim kriminalcem iz samo jednog razloga - PARE, nije mi baš jasno kako ste ostale vrijednosti u životu rasporedili....
Pa haman pa ni ti veze nemas, pogledaj post iznad svog, nikad u zivotu nisam cula da neko sa macka i po ocjenjuje necije moralne i inatelektualne osobitosti :-) :lol:

spacebound

#1049 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by spacebound » 04/05/2012 13:31

Ote mi slova s tastature

anoush

#1050 Re: Muskarci pitaju zene (procitati prvi post)

Post by anoush » 04/05/2012 13:31

Cholina_Lokica wrote:
Pa haman pa ni ti veze nemas, pogledaj post iznad svog, nikad u zivotu nisam cula da neko sa macka i po ocjenjuje necije moralne i inatelektualne osobitosti :-) :lol:
:roll: :roll: de bona....

Locked