Molim vas za "P O M O C"!!!

Forum za humanitarne akcije.
Post Reply
delicve

Molim vas za "P O M O C"!!!

Post by delicve » 28/11/2006 21:52

Srdacan pozdrav od Vehida..

Postonani/na ja vas molim za vasu pomoc koliko ste u mogucnosti a na pocetku bih se izvinuo svim onim koji su vec dobivali od mene email da se neljute posto mi je ovo jediti nacin da sebi obezbjedim srestva za lijecenje nek izvinu jos jednom...

Ja sam:Delic Vehid
Rodjen:10.01.1970.godine
Mjesto:Pedici br.65
72243-Brnjic
Opcina-KAKANJ
Bosna i Hercegovina
Kontakt Telefon:00387 32 772 910
E-mail:[email protected]

Postovani/na ja vam se licno obracam za pomoc ako ste u mogucnosti da mi pomognete.
Ja sam Delic Vehid 100% invalid nepokretan od 11.10.1999.godine gdje sam pomenutog dana prezivio tesku saobracajnu nestrecu o ostao trajno nepokretan/mogu se koristiti samo lijevom rukom 40%/ zivim u seoskoj kuci mojih roditelja koja je prilicno stara i dotrajala i nema osnovnih uslova za moje potrebe naprimjer: bez vode u kuci,WC,banje(kupatila) a prostor u kome ja i moja porodica zivimo je dvije sobe 4 puta 4 metra koje trebam renovirat i sam pristup joj je opasan i strmovit tako da nisam u stanju ni da izidjem ispred kuce na svez zrak svo ovo proteklo vrijeme od same nesrece do dan danas pa se nadam da cete me razumjeti.
Ozenjen sam otac troje maloljetne djece koja pohadjaju osnovnu slolu svo troje koja nemaju osnovne uslove posto ja u kakvom sam stanju im nemogu priustiti sve potrebno.
Napominjem vam da sam do dan danas izvrsio osam vrlo teskih operacija i stanje poslije ovih operacija je nesto bolje na stanje poslije udesa tj. dobio sam pokretljivos lijeve ruke 40% a iza udesa sam bio totalno nepokretan.
Ja vas prije samog kraja moje kratke molbe MOLIM da me probate razumjeti i da mi pomognete u svojim mogucnostima a vise o meni mozete pogledati na slijedecim stranicama sa mojim slikama:
http://www.delicvehid.com
vehid.blogger.ba
invalidpomoc.maclenet.com

Ja vas jos jednom molim za pomoc a ako ste voljni mi pomoci to mozete uciniti na jedan od slijedecih nacina koji vam odgovara:

Primalac:Delic Vehid

RAIFFEISEN BANK D.D. BiH
Filijala-Kakanj
na broj:1610650000000027
Konto:196501291-5
SWIFT:RZBABA2S

Uplate preko Western uniona na adresu:

Adresa:

Primalac:Delic Elvedina
Mjesto:Pedici br.65
72243-Brnjic
Kakanj
B i H

Za uplate u KM:

Primalac:Delic Vehid

RAIFFEISEN BANK D.D. BiH
Filijala:Kakanj
na broj:1610650000000027
konto:096503106-5

Na samom kraju ove moje molbe ja vam se unaprijed zahvaljujem na vasem razumjevanju a i molim vas da ovu moju molbu posaljete svojim prijateljima koji bih mogli mi pomoci pa se nadam da cete me razumjeti i pomoci mi u svojim mogucnostima kako bih mogao obezbjediti sebi srestva za moje dalje lijecenje koje mi je neophodno.
Na kraju vam jos jednom veliko HVALA od mene i moje porodice iz Kaknja-BIH..

Vehid-Kakanj-BIH..

VELIKO HVALA!!!!!!!!!!!!!!!

Post Reply