Molim pomoc - Logosoft uredjaj u bridge mod

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
Nokian808

Molim pomoc - Logosoft uredjaj u bridge mod

Post by Nokian808 » 04/03/2016 13:23

Molim pomoc od iskusnijih - imam Logosoft Trio paket (znaci sa telefonom i IPTV).
Hocu da kupim jači Asusov router i da ga povežem iza bijelog ZTE modema/routera koji sam dobio od Logosofta sa paketom. Htio bi da Asus posto je mnogo mocniji opcijama i ima bolji wifi preuzme funkciju routera na sebe. Ima više načina spajanja ali koliko sam shvatio na osnovu dosadasnjeg iskustva i citanja najbolje je da stavim Logosoftov Zte u bridge mode i da pppoe konekciju preuzme Asus. Medjutim ono što me brine prije nego sto potrošim 250 KM na Asus da li ce na Zte raditi Super TV i telefon ako uradim prebacivanje na bridge mode? Ne želim da Asus glumi preskupi switch sa wifijem vec da radi kao punokrvni router i znam da je to moguce jer sam radio to prije na obicnom internet paketu ali ovdje me brine kako ce se bridge mode odraziti na funkcionisanje tv i telefona?

Sakazulu

Re: Molim pomoc - Logosoft uredjaj u bridge mod

Post by Sakazulu » 06/03/2016 08:06

Pa najbolje je da prvo zovneš LOL i objasniš da imaš problem koji imaš i da želiš koristiti svoj ruter. Ako imaju opciju da sve uštekaju preko tvog rutera a svoj skroz izbace još bolje, zar ne! I vjerujem, da će njihovi tehničari za neku sumu (fiskalni račun, sve legalno) to uraditi...

Nokian808

Post by Nokian808 » 06/03/2016 12:21

Moj router nema funkciju Adsl modema ali zvaću ih. Mislio sam da je neko vec imao iskustvo sa ovim pa da podjeli. Kako god hvala

Sakazulu

Post by Sakazulu » 07/03/2016 12:19

Nokian808 wrote:Moj router nema funkciju Adsl modema ali zvaću ih. Mislio sam da je neko vec imao iskustvo sa ovim pa da podjeli. Kako god hvala

Javni se na LOGO temu, ovako je upućeno svima...

Post Reply