Moldavija - BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Dado dijasporitus

Moldavija - BiH

Post by Dado dijasporitus » 02/10/2006 19:09

Raja znam da je mozda rano za pitati ali zna li ko hoce li se tekma prenositi preko sopcast. Zadnji put kad je OBN prenosio nije se moglo.:sad:

Takodjer kakve su prognoze.

sulesavic

Post by sulesavic » 02/10/2006 19:14

Ovdje ljudima trenutno i nije ne¹to do lopte.

Murat Sabanovic

Post by Murat Sabanovic » 02/10/2006 23:59

nakon povratka sliskovica i pasalica sasvim mi je svejedno za ishod utakmice.
za mene je pobjeda=poraz=nerjeseno

Edin H.
Has thanked: 11 times
Been thanked: 1 time

Post by Edin H. » 03/10/2006 22:39

Zna se HDZ :D
Ups pod dojmom sam izbora i dobrih izbornih rezultata Gsn-a Jovica (pravi hrvatski gentleman :shock: )

Hajde ponovo
Zna se OBN :faraon1:

Sto se tice utakmice naravno da idemo na rutinska 3 boda :bih:

Vratio se Baka najuspjesniji selektor BiH - sve je pod kontrolom :dance:

Jedino da se on i Sergej ne pomarisu 8)

lindjo

Post by lindjo » 04/10/2006 03:14

bojim se da slisko nikakove pouke nije izvuko :(

zove ninu milekovica,koji je bio pod istragom da jeprodavo utakmice(u Germinal-u, u Belgiji)... a ne zove prvog strijelca te iste lige ADNANA CUSTOVICA...koj je u 7 kola zabio 8 golova za muscron

jednostavno ne kontam njegova mjerila ,kako on bira ko ce se pozivat,igrat,taktiku ponajmanje i sl.:sad: ...bitno je da je poveo 2 igraca zrinjskog i pored xy blamaza njegovog pulena Vidica

STOP(rekoh sebi)...ne zelim se uvlacit u ova govna i sekirat po ko zna koji put zbog bagre

van Basten
Has thanked: 3 times

Post by van Basten » 04/10/2006 10:18

lindjo wrote:
STOP(rekoh sebi)...ne zelim se uvlacit u ova govna i sekirat po ko zna koji put zbog bagre

i ja sam to sebi rekao već odavno i tako se i ponašam... nemam nikakvo mišljenje o tome, ne želim se sekirati sa tim šta će biti, tekmu protiv Mađarske nisam ni gledao nego sam uživao u lijepoj ljetnoj noći i šetnji u ugodnom društvu, ni ova tekma sa Moldavijom neće imati prioritet prilikom pravljenja rasporeda dnevnih aktivnosti... ako pobijedimo ok, ako izgubim neću sekunde žaliti.
Nek bagra igra za sebe (čast izuzecima)

manijak1
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Post by manijak1 » 04/10/2006 10:20

:oops: 0 :3 :oops:
Protiv Grčke 2 :0 :oops:

car-x

Post by car-x » 04/10/2006 10:22

s moldavijom nerijeseno, s grckom nerijeseno ili pusiona..

hrasno38
Has thanked: 1 time

Post by hrasno38 » 04/10/2006 10:26

Ja samo znam da nemam rezervnu domovinu a automatski niti rezervenu reprezentaciju i da je napravljena od govana ona je moja. I naravno da cu gledati i navijati svim srcom za nasu reprezentaciju bez obzira dobijala ili gubila pogotovco dok u njoj bude igrao jedan Barbarez i upravo vodio Sliskovic za kojeg smo zaboravili da je sa ponosom nosio grb ove zemlje kada je rijetko tko htio od BH hrvatskih internacionalaca. I svako ko Baki kaze da je ustasa ja mu zelim da mu ustase budu u kuci pa ce onda znati praviti razlike.
Dakle ja se iskreno nadam da bi se mogle ostvariti dvije pobjede a ako me pitate zasto, jednostavno zato sto je to moja reprezentacija.

ibrik

Post by ibrik » 04/10/2006 11:07

hrasno38 wrote:Ja samo znam da nemam rezervnu domovinu a automatski niti rezervenu reprezentaciju i da je napravljena od govana ona je moja. I naravno da cu gledati i navijati svim srcom za nasu reprezentaciju bez obzira dobijala ili gubila pogotovco dok u njoj bude igrao jedan Barbarez i upravo vodio Sliskovic za kojeg smo zaboravili da je sa ponosom nosio grb ove zemlje kada je rijetko tko htio od BH hrvatskih internacionalaca. I svako ko Baki kaze da je ustasa ja mu zelim da mu ustase budu u kuci pa ce onda znati praviti razlike.
Dakle ja se iskreno nadam da bi se mogle ostvariti dvije pobjede a ako me pitate zasto, jednostavno zato sto je to moja reprezentacija.

Respect na postu u potpunosti se slazem...idemo akoBogda na dvije pobjede, iako nece biti nimalo lahko...kakav god rezultat bio uz reprezentaciju sam...vrijedi ako ni zbog koga drugog onda zbog Barbareza koji je voli svim srcem...naprijed momci...

sanco

Post by sanco » 04/10/2006 16:12

Ok sve stoji,ali ovo sto su uradili je bio veliki samar za sve nas koji volimo fudbal.Mislim da bi trebali dati max.podrsku ovoj mladoj repki i nek stariji uce od njih ako neznaju drugacije.U mladoj repki jedino je bio jelic ko je nesto minirao stalno.Sad toga nema i vidite kako funkcionise..

Pa zar smo svi glupi i ne vidimo politika nam kreira i puno vaznije stvari,a zasto da dozvolimo da nam ruse ono sto svi volimo i za sta zivimo.

Hocemo li se javno okupit i reci STOP! Ja sam za konkretne akcije pa kad zivim u huligan drzavi,bicu i ja huligan ako treba!

Santos

Post by Santos » 04/10/2006 16:27

Ne navijam ni ja za drugu repku nit je imam ali nikad podrzavat necu ove sadasnje uhljupe.Pa koje bio na primjer u Belgiji na tekmi sve mu je jasno.Onakve navijace nema niko.Sta se desi.Papac kriv 1000% za 2 gola.Taj je i dalje standardni.Hrgovic Kerkez sad zovno Silica .Gdje je momak iz Belgije ne da daje golove nego i dribla rastura dodaje .Pa Belgijanci ga hvale kao novog Van Bastena.Zasto ga nema.ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.Nece da igra mozda.Nazvo ga Pasalic pa mu rekla stara nece on da igra za njihke.Munib je jebite me ako nije nesto smucko protiv Srbije.

dr.iver

Post by dr.iver » 04/10/2006 18:16

Ako igramo nerijeseno bice extra.

rikardoreis

Post by rikardoreis » 05/10/2006 23:02

Il ne daj boze da se sjeti da zovne Zebu ili Obucu.
Zeba imao znacajna udjela u pobjedi Maribora nad Viljarealom, a Obuca u kontinuitetu daje golove kad Sarajevo igra u Evropi, Besiktasu, Sigmi, Rapidu...a on zove neke Nedime Halilovice ( svojim glupavim padom u sesnaestrcu Spanije glavni krivac za onaj gol, a protiv irana sam ga samo dva puta upratio da je imao kontakt s loptom)i Jolice.
Valjda se bar Kerkeza odrekao.

lindjo

Post by lindjo » 06/10/2006 04:03

Santos wrote:Ne navijam ni ja za drugu repku nit je imam ali nikad podrzavat necu ove sadasnje uhljupe.Pa koje bio na primjer u Belgiji na tekmi sve mu je jasno.Onakve navijace nema niko.Sta se desi.Papac kriv 1000% za 2 gola.Taj je i dalje standardni.Hrgovic Kerkez sad zovno Silica .Gdje je momak iz Belgije ne da daje golove nego i dribla rastura dodaje .Pa Belgijanci ga hvale kao novog Van Bastena.Zasto ga nema.ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.Nece da igra mozda.Nazvo ga Pasalic pa mu rekla stara nece on da igra za njihke.Munib je jebite me ako nije nesto smucko protiv Srbije.

momak se zove ADNAN CUSTOVIC,vec sam ga pominjao

navodno je baka rekao da ga nema ko pratit i belgiji,tako da nema prave informacije o njemu...u 21 vijeku ovo izvalit...ne mrem bilivit :sad:

uostalom neka vjeruje suflerima i CRo...koji ga jadnika svaki puta posteno zavale(zadnji put Kerkez,ovaj put damjanovic?)

Custovic je od svih napadaca (u BiH :D i dijaspori)u naboljoj formi,i trebao je biti prvi na spisku,drago mi je tsto pozavo skoru,trebao je to davnile uradit,ali ovaj momak je trebao biti prioritetniji i od njega

vidit cemo rezultate,samo 6 bodova dolazi u obzir....najgora varijanta su 4 bod....jer bi prodali pricu(a vec je spremaju)..da to i nije toliko los rezultat,sto bi u prevodu znacilo da ce oni prezimiti na celu repke najmanje do marta,uprkos cinjenici da su 4 bod. ravna katastrofi,kad bi imali 2,3.ili nijedan :-D onda bi bar dosoa (?) novi selektor, i pripremao ekipu za sljedece kvalifikacije,jer bi ovi bili vec upropasteni

jedina je pozitiva sto je konacno sutnuo musica,koji 3 godine nije bio starter,a sve rijedje je bio i medju 18,kao npr.ove god.

Mackic ga mora zamjeniti na lijevom beku,ali nesto mi govori da ce ga mijenjati prespori,tromasti Slic

BECHO

Post by BECHO » 06/10/2006 12:53

Nije ni problem u Baki koliko je u savezu i ovim nasim macho fudbalerima koji se odmah kurce kad ih neko ne stavi u prvu postavu. Imali smo primjer Bolica i Beslije, koji onako zalizani i prepotentni hoce da kolo vode u repki. Da se mene pita, uveo bi njemacku disciplinu, organizovanost i rigoroznij fitnes program a svakog reprezentativnog uhljupa koji se buni i zuca o trenerskim nadleznostima dobro udario po dzepu. Iako nemam nista licno protiv Bake, kojeg smatram nasim najuspjesnijim trenerom, misljena sam da nasi iz saveza trebaju pod hitno odrijesiti kesu i dovesti Svabu ili stranca za trenera. Vidjeli smo kako je Matheus uspio smirit pobjesnjele vukove iz FK Partizan kad je preuzeo kormilo i odveo tim do kupa sampiona. Grci su istog mentalnog sklopa kao mi pa ih je Rehnagel 'dresirao' i odveo na sami vrh Evrope. Nama takvi trebaju, koji se nedaju zajebavat i koji nece da igraju onako kako uprava i igraci sviraju!

Chopper_Horrace

Post by Chopper_Horrace » 06/10/2006 12:57

koja ce ovo patnja od utakmice da bude :zzzz:
daj Boze da nemam pravo.,....

Santos

Post by Santos » 06/10/2006 13:00

Zasto odjednom nema Vladavica a zovnu Silica.Pa ovaj Damjanovic.Pa pola nam Hajdukove postave igra.Odjebaus i repka i sve.Zijan2-0.

mehopuzic

Post by mehopuzic » 06/10/2006 14:52

Santos wrote:Zasto odjednom nema Vladavica a zovnu Silica.Pa ovaj Damjanovic.Pa pola nam Hajdukove postave igra.Odjebaus i repka i sve.Zijan2-0.

Damjanović igra jako dobro ovu sezonu i najbolji je u Hajduku pa to i ima opravdanja... Tanki smo na poziciji bekova pa je valjda zato zvao šilića :roll: zašto nije zvao vladavića kad smo slabi u napadu e to stvarno ne znam

Šteta je što se zakačio sa Berberovićem pa smo tako izgublil dobrog desnog beka

Guento

Post by Guento » 06/10/2006 16:50

U okviru C-grupe reprezentancija Bosne i Hercegovine igrat će u Kišinjevu protiv Moldavije, dok će u ostalim susretima iste grupe snage odmjeriti Mađarska i Turska, te Grčka i Norveška.

A-grupa:
17:00h Kazahstan - Poljska
18:00h Jermenija - Finska
20:15h Srbija - Belgija
22:00h Portugal - Jermenija

Pa bolan admine... :roll: :D

Edin H.

Post by Edin H. » 06/10/2006 23:18

Ukoliko Sergej ne postprajca Baku prije utakmice ocekujem rutinsku pobjedu :oops:

Moldavija 0 - BiH 3 :bih:

Idemo majstori :dance:

Murat Sabanovic

Post by Murat Sabanovic » 07/10/2006 16:40

evo sta nas selektor kaze

Kvalifikacije za Euro 2008 Večeras (18 sati) Moldavija - BiH

Slišković: Odmah bih potpisao četiri boda
Unaprijed ne mogu biti zadovoljan remijem, ali ću, na kraju, možda i biti, kaže selektor * Trivunović i Vidić počinju, Bajić na klupi

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras (18 sati) će u Kišinauu (kako Moldavci izgovaraju ime svoje prijestolnice, zgražavajući se na ruski izgovor Kišnjev) pokušati doći do pobjede kojom bi se iskupila za debakl u duelu sa Mađarskom te ostala u igri za Evropsko prvenstvo 2008. godine.
U ekipi nema povrijeđenih i svi konkurišu za sastav. Selektor Blaž Slišković pronalazi optimizam i u radu na treninzima te u slozi koja vlada među igračima.
Šilić ili Mačkić

Selektoru smo rekli da njegov moldavski kolega, kako je istakao na odvojenoj konferenciji za novinare, i ne pomišlja na remi, na što je Slišković odgovorio:
- Ovako unaprijed i ja mogu reći da nas remi ne interesira, ali možda će utakmica biti takva da će me, na kraju, i neriješen ishod obradovati. Priželjkujemo šest bodova iz predstojećih duela sa Moldavijom i Grčkom, ali bismo i sa četiri mogli biti zadovoljni.
Potpisao bih takav epilog odmah. Još ako bi u isto vrijeme Grci i Norvežani odigrali neriješeno, remijem ne bismo izgubili mnogo - Bakine su riječi.
Na prvom treningu selektor je bio zadovoljan Vidićem i Trivunovićem pa će, prema svemu sudeći, oni započeti meč, dok će Bajić na klupu. Jedina dilema je - Šilić ili Mačkić na lijevom boku. Papac je neupitan na mjestu lijevog stopera.
- U Bajiću ne vidim sigurnosti, ne ulijeva mi previše povjerenja, dok se Vidić svim snagama trudi da ga uočim na treningu. I Trivunovićem sam zadovoljan. Nije fudbaler koji bi se mogao prepasti. Protiv Mađarske je igrao korektno i mislim da bi mogao obaviti svoj dio posla - govori Slišković.
Teret na vezi

Na opasku da ovakva zadnja linija ne djeluje baš granitno, Baka je odgovorio:
- Možda, ali od nje neću očekivati izlete naprijed. Trebaju samo čuvati gol, dok od veznog reda tražim agresivnost kojom će se razbiti moldavski napadi. Veznjaci moraju čuvati loptu i dati ton napadu, a ne dozvoliti da nam se protivnik šeta oko šesnaesterca.
Ne želim da se branimo i neću da dozvolimo Moldaviji da nam pravi pritisak na zadnju liniju. Želim da držimo loptu u posjedu, a ako se igrači budu pridržavali dogovora i budu disciplinirani, vjerujem da smo, ipak, bolji od Moldavije i da ćemo pobijediti - govori Slišković.

M. TANOVIĆ

Trebala suditi žena

Bosna i Hercegovina je večeras po prvi put trebala imati ženskog sudiju, ali će, ipak, svi arbitri biti snažnijeg spola.
Francuskinja Nelly Vienot delegirana je kao drugi pomoćnik, ali se ozlijedila.

(Od specijalnih izvještača "Dnevnog avaza" iz Moldavije)

SherlockHolmes

Post by SherlockHolmes » 07/10/2006 17:00

hoce li ovo biti na sopcastu?

nestasna

Post by nestasna » 07/10/2006 17:21

hrasno38 wrote:Ja samo znam da nemam rezervnu domovinu a automatski niti rezervenu reprezentaciju i da je napravljena od govana ona je moja. I naravno da cu gledati i navijati svim srcom za nasu reprezentaciju bez obzira dobijala ili gubila pogotovco dok u njoj bude igrao jedan Barbarez i upravo vodio Sliskovic za kojeg smo zaboravili da je sa ponosom nosio grb ove zemlje kada je rijetko tko htio od BH hrvatskih internacionalaca. I svako ko Baki kaze da je ustasa ja mu zelim da mu ustase budu u kuci pa ce onda znati praviti razlike.

E vala ko da si mi misli procitao, aferim, i slazem se 100%! :D

Edin H.

Post by Edin H. » 07/10/2006 17:30

Tesko jarane, ali izgleda da ce mehicevic prenositi na pp2.

Idi na http://www.Hotraja.com

Post Reply