Moj problem sa islamom

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

Locked
MirotvoracNo2

Moj problem sa islamom

Post by MirotvoracNo2 » 11/10/2015 18:14

Pozdrav, voleo bih ako bi mi muslimani odgovorili na par pitanja o problemu koji ja imam sa islamom, kazem muslimani, a ne Bosnjaci, jer medju Bosnjacima ima i ateista, agnostika, antiteista i ostalih...
ajmo redom...
ok...pod br 1. Muslimani smatraju da je Kuran direktna Bozija objava covecenstvu jel tako...? Ako tako muslimani misle, ja nemam problem sa tim sto je Kuran, prilicno dosadna i ne zanimlja knjiga...ja imam problem sto u Kuranu pise gomila ne naucnih stvari...tipa da se zemlja okrece oko sunca i da je ravna ploca..? kako to objasnjavate...? Cak su i vodeci imami u S.Arabiji i Iranu rekli da zemlja nije okrugla...?

2.Vecina muslimana slusa Zakir Naika i njegove dokazene gluposti https://www.youtube.com/watch?v=bk5q9TeGo14 Zasto ga slusate...?

3.Slusao sam Elvedina Pezica, Bilala Bosnica i ostalu bagru kako pricaju na youtubu kako muslimani trebaju da imaju seks sa muslimankama, oralni seks i analni je naravno po njima zabranjen iako je naucno dokazano da zene tako brze dozive orgazam..znaci oni muslimankama uskracuju zadovoljstvo...

4.Uskracivanje prasetine muslimanima, po Kuranu muslimani ne smeju da jedu prasetinu.. prasetina je mnoglo lepsa od jaretine i jagnjetine, zdravija je od piletine, svinjska mast je dobra za zdravlje i to se muslimanima uskracuje...sem cuvenoj dinastiji I seicima koji Vladaju Saudijskom arabijom...oni mogu da uzivaju uz Dzek Denijels i prasetinu...

pedeset

Re: Moj problem sa islamom

Post by pedeset » 11/10/2015 18:18

Spinuj negdje drugo, nemoj ovdje!!!

nasa

Post by nasa » 11/10/2015 18:18

Ne moze, od samog naslova do nacina na koji si koncipirao temu! A nisi daleko ni od bana s ovakvim rjecnikom pa ti vidi kako ces dalje :wink:

Chmoljo
Forum administrator

Post by Chmoljo » 11/10/2015 23:32

Banned user for reason “”
» MirotvoracNo2

no man, no problem. :D

Locked