MOBILNI BANKAR

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...
Post Reply
irmaim

MOBILNI BANKAR

Post by irmaim » 07/03/2011 18:35

Zna li neko sta ustvari predstavlja posao "mobilnog bankara"...puko "trpanje" kredita ili pak malo kulturniji posao??Help.. :?

Marinela

Re: MOBILNI BANKAR

Post by Marinela » 15/03/2011 13:08

E to sam i ja upravo pitali... ali niko nista ne odgovara...

sohano

Post by sohano » 17/03/2011 20:00

Imao sam priliku da koristim uslugu Mobilnog bankara i mogu vam reci da je prava stvar, narocito meni koji i nema bas vremena da za vrijeme radnog vremena od u banku.
Sta se desilo? Kupovo polovno auto i trebao mi kredit. Nisam mogao tokom radnog vremena da odem do banke i tako zamolim za uslugu mobilnog bankara. Kroz par minut zove momak i pita kada mi odgovara da dodje. Ja mu fino za vrijeme pauze na poslu i tako ti dodje momak sve mi objasni i da mi sve informacije i zahtjev itd isl. Nakon par dana nakon sto sam sve prikupio opet ga zovnem da dodje po dokumentaciju i umjesto mene odnese u banku. Kroz par dana me nazvali iz banke da dodjem i potpisem ugovor i ostalo i podignem pare.
Veoma prakticna stvar obzirom da samo jednom moras u banku. Za mene prava stvar, da se ne peglam sa sefom!

Momka sam pitao kako to funkcionise i on mi je pojasnio da se radi o ugovoru o djelu gdje se njemu placa procenat od realizovanog kredita. Po njegovom sasvim solidne cifre obizirom na vrijeme koje provede na tom poslu, on uporedo to radi i studira tj na ovaj nacin se finansira.
et tolko ja znam .....

Shacii

Post by Shacii » 29/03/2011 01:36

Ja sam se prijavila na konkurs za mobilnog bankara misleci kako cu biti zaposlenik u banci i cekati poziv da odem na adresu klijenta..ispostavilo se da je to honorarni posao gdje vam banka samo odobri da mozete u njihove ime da idete bukvalno od kuce do kuce i nudite ljudima kredite i na taj nacin zaradite procenat.

Post Reply