MMS ili NaClO2

Sve o zdravlju...
Post Reply
Cami24

MMS ili NaClO2

Post by Cami24 » 15/07/2010 15:59

Zna li neko gdje se u BiH moze nabaviti NaClO2 ili natrijev klorid ili MMS koji pomaze u prirodnoj dezinfekciji torganizma od raznih patogena?

nellington

Re: MMS ili NaClO2

Post by nellington » 15/07/2010 16:01

Ovo meni uopće ne zvuči zdravo :shock:

http://en.wikipedia.org/wiki/Miracle_Mineral_Supplement

Usput, ovo je natrijev hlorit, ne hlorid - natrijev hlorid je kuhinjska sol.

Bušman

Post by Bušman » 15/07/2010 16:05

Ccccc, NaClO2 je veoma jak oksidant. U malo vecim dozama je i smrtonosan. Ne znam ko ti je prodao ovu ideju, ali slobodno ubij puru u njemu/njoj.

nellington

Post by nellington » 15/07/2010 16:10

Sad čitam ovu temu na forum.hr. Ljudi fkt ovaj otrov konzumiraju - alternativa je čudo (one man's poison is other man's medicine, valjda). Ne bih da se izjašnjavam...

Cami24

Post by Cami24 » 15/07/2010 16:15

Meni u sustini treba neki alternativni lijek za reumatoidni artritis u zacetku.Svi reumatski i imunoloskoi nalazi su mi ok,ali zglobovi saka i prstiju oticu,crvene se,bole,ukoceni su.
Dr hoce da mii dahe kortikosteroide i citostatike,sto je meni van pameti jer imaju uzasne nus pojave(od leukemije,nadalje).
Molim vas ako znate nesto sto ce pomoci stagniranju RA,napisite!
Hvala

bellisperennis

Post by bellisperennis » 15/07/2010 17:46

ja sam imala reumatoidni artritis i nikad nisam koristila ništa od lijekova koje navodiš (valjda je moja doktorica uzimala u obzir moje godine). ali pored službene medicine i ja sam isto koristila alternativnu ali čajeve i evo već 4-5 godina nemam simptome, povremeno me neki zglob zaboli..

Aorta

Post by Aorta » 21/07/2010 20:37

bellisperennis wrote:ja sam imala reumatoidni artritis i nikad nisam koristila ništa od lijekova koje navodiš (valjda je moja doktorica uzimala u obzir moje godine). ali pored službene medicine i ja sam isto koristila alternativnu ali čajeve i evo već 4-5 godina nemam simptome, povremeno me neki zglob zaboli..

Bellisperennis, mozes li molim te malo bolje pojasniti simptome koje si imala, i koje si cajeve koristila? Da li si promjenila ishranu?

bellisperennis

Post by bellisperennis » 24/07/2010 07:51

Aorta wrote:
bellisperennis wrote:ja sam imala reumatoidni artritis i nikad nisam koristila ništa od lijekova koje navodiš (valjda je moja doktorica uzimala u obzir moje godine). ali pored službene medicine i ja sam isto koristila alternativnu ali čajeve i evo već 4-5 godina nemam simptome, povremeno me neki zglob zaboli..

Bellisperennis, mozes li molim te malo bolje pojasniti simptome koje si imala, i koje si cajeve koristila? Da li si promjenila ishranu?[/quot

Otečeni, bolni zglobovi, ograničena poretljivost. na ručnom zglobu su mi bile i kvržice. što se tiče ishrane morala sam pazit šta jedem, nisam smjela puno kiselo jest, paradajz i još neke namirnice nisam smjela nikako, jela sam puno jagoda i grožđa. sad se ne mogu tačno sjetit kako je izgledala ta dijeta ali uglavnom većina meni omiljenih stvari je bila zabranjena...mada nisam se sto posto pridržavala toga, a osim toga prije svakog obroka sam pila čajnu mješavinu protiv artritisa

Gny. Sgt. Hartman

Post by Gny. Sgt. Hartman » 25/03/2011 12:48

Pozivam zainteresovane da me kontaktiraju, ukoliko žele da se uključe u formiranje i rad Udruženja oboljelih od reumatoloških bolesti.

Pozdrav!
Last edited by Gny. Sgt. Hartman on 23/11/2013 18:41, edited 1 time in total.

Li Čan

Post by Li Čan » 02/03/2012 16:23

MMS se može nabaviti u Zagrebu pod imenom Naklorit u tvrtci OmegaLan 100ml za cca 25KM - ovo je dovoljno za dvije godine intenzivnog konzumiranja, više nego će velikoj većini pojedinaca trebati u cijelom životu.
[http://www.omegalan.info/] A mogao se ... može [url]http://proizvodi-corokota.webs.com/]

Osobno sam ga koristio zbog jakih bolova u desnom ramenu i vrlo naglo osjetio olakšanje.
Počeo sam ga koristiti kada više uopće nisam mogao rotirati rame i, nevjerovatno, dva dana kasnije na jednom vjenčanju sam plesao. Nakon što se, (iduće jutro) rame ohladilo opet me je bolielo, ali je nakon 2 tjedna marljivog MMS-anja prestalo. Sada, nakon godinu dana, uz povremeno (jednom mjesečno) MMS-anje više me uopće ne boli i mogu i zamahnuti rukom, npr. baciti loptu, bez imalo boli.
Inaće, liječnici su mi bili rekli da mi se živac u zglobu uklještava, te da me zato boli i da mi to nikada neće proći.

MMS djeluje samo dok ga pijete (nakon sat do sat i pol u tijelu on se potroši) i kemijski oksidira kisele spojeve u tijelu. Na sebe vezuje čak 5 elektrona, ali se svi koji ga počnu koristiti moraju paziti od herxheimerove reakcije. Ako bi se reakcija razvila, dobro je imati C-vitamina pri ruci jer on djeluje antioksidanski i zaustavlja stvaranje ClO2 u želucu. Treba piti puno vode i ako se ipak herxheimer razvije (osjećaj koji počinje naglo sa mučninom, uz proljev, pa možda i povračanje, sve do treskavice i svih simptoma koje bi se moglo nazvati i gripom, ali isto tako naglo i prođe nakon 2-3 sata - kada jetra opet počisti sav otrov u tijelu koji je MMS stvorio razgrađujući kisele bakterije, viruse ili gljivice).
Važno je ne prestati piti MMS, nego samo smanjiti dozu na zadnju kod koje nije bilo herxheimera. Kada se tijelo pročisti nakon dva - tri dana, doza se opet može povećati.

Na neke patogene MMS djeluje bolje, na neke lošije.
Borreliju Burdgorferi ne tangira mnogo, pa ako je otjecanje vaših zglobova uzrokovano Lajmskom bolešću slijedi Vam višegodišnje liječenje- ulje korjena čička, raif terapija, imunostimulansi ... samo ne uzimajte imunosupresive i steroide a da prvo niste probali antibioticima ceftriaksonom i doksiciklinom popraviti svoje stanje.

Piti MMS nije lako. To je kao da objavljujete rat kiselim spojevima u tijelu i bombardirate ih, no usput ima i nevinih žrtava. Javlja se osjećaj iscrpljenosti i umora. No rezultati se osjete dosta brzo. Mnoge imunološke bolesti se uspješno zauzdavaju MMS-om, pa čak i u potpunosti lijeće.

MORAM OVDJE NAPOMENUTI DA MMS SLUŽBENO NIJE LIJEK NEGO MINERALNI DODATAK PREHRANI

Ja ga ne prodajem i nije mi interes da ga ljudi kupuju, nego da se osjećaju bolje i da sretnije žive ovaj veseli život.

Post Reply