Misice 2010

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

sabinna_ba

#1 Misice 2010

Post by sabinna_ba » 13/09/2010 10:23

http://www.sarajevo-x.com/lifestyle/mod ... 12075&id=5
http://www.sarajevo-x.com/lifestyle/mod ... 12075&id=7

Sta mislite o ovogodisnjim misicama? Ja bih rekla ,na osnovu prijasnjih godina, da je situacija bolja
I zasto se ,djevojke koje srecemo po gradu,koje oduzimaju dah,ne prijavljuju?????

*mima*

#2 Re: Misice 2010

Post by *mima* » 13/09/2010 10:26

:zoka:

Tranquilizer

#3 Re: Misice 2010

Post by Tranquilizer » 13/09/2010 10:28

Slatke su, a što se ti ne prijavi :?:

Black swan

#4 Re: Misice 2010

Post by Black swan » 13/09/2010 10:29

jedna od ovih mi je komšinica na vikendici... redovno krala trešnje sa sestrom iz našeg dvorišta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sabinna_ba

#5 Re: Misice 2010

Post by sabinna_ba » 13/09/2010 10:31

Tranquilizer wrote:Slatke su, a što se ti ne prijavi :?:

hehehhheh Profuralo moje

nellington

#6 Re: Misice 2010

Post by nellington » 13/09/2010 10:49

Pa da ne griješimo dušu, ima i lijepih, što jest' jest'.

Bakir-Mocevic

#7 Re: Misice 2010

Post by Bakir-Mocevic » 13/09/2010 11:23

ma jadno , ima mnogo ljepših cura ali...
:-?

black

#8 Re: Misice 2010

Post by black » 13/09/2010 11:27

nellington wrote:Pa da ne griješimo dušu, ima i lijepih, što jest' jest'.
slazem se, ima lijepih djevojaka, i cini mi se da jeste situacija bolja vec prethodnih godina

sabinna_ba

#9 Re: Misice 2010

Post by sabinna_ba » 13/09/2010 11:38

black wrote:
slazem se, ima lijepih djevojaka, i cini mi se da jeste situacija bolja vec prethodnih godina
.
.,
Pa zasto se ne prijave? Stid,blam,ofiraza,ufuranost???????

*mima*

#10 Re: Misice 2010

Post by *mima* » 13/09/2010 11:41

sabinna_ba wrote:
black wrote:
.
.,

Ocito imaju nesto mozga u glavi.

Tranquilizer

#11 Re: Misice 2010

Post by Tranquilizer » 13/09/2010 11:46

sabinna_ba wrote:
black wrote:
.
.,

Ma to ti je dril, jedna moja djevojka je bila na tome i to ti je za ne povjerovati, laktanje, zabijanje noževa, zavist, plakanje, frka trka živa !!!! To niko normalan ne želi, tu ima podmetanja i prevara čudo jedno... :x :x :x

joeaziz

#12 Re: Misice 2010

Post by joeaziz » 13/09/2010 12:00

ovim cinom one hrabro ulaze u svijet sanera i gangstera, perverznih profesora, pohotnih tajkuna i kantonalnih ministara u pedesetim i svakojakog sljama. obecavace im naslovnice u gloriji, ucecsce u farmi, fakultetske diplome, snimanje mat'rijala za grand. kupovace im parfeme od distributera sanerske robe u pola cjene, vodice ih u neum ili kod jarana koji drzi hotel, a u stvari neko opskurno zdanje sa pansionom u kojem se okupljaju razni sumnjivci i smutljivci.
i tako.... zigovace ih dok se ne ofucaju, dok im ne prodje rok trajanja. onda na novi izbor i tako sve dok ima ruku, sve dok ima nogu, sve dok ima sisa, sve dok ima bilo cega.

minjonja

#13 Re: Misice 2010

Post by minjonja » 13/09/2010 12:09

sabinna_ba wrote:http://www.sarajevo-x.com/lifestyle/mod ... 12075&id=5
http://www.sarajevo-x.com/lifestyle/mod ... 12075&id=7

Sta mislite o ovogodisnjim misicama? Ja bih rekla ,na osnovu prijasnjih godina, da je situacija bolja
I zasto se ,djevojke koje srecemo po gradu,koje oduzimaju dah,ne prijavljuju?????
ja svaki put kad odem u grad vidim tako dobrih treba da mi dodje da im se nabacujem :D i ja se pitam gdje su sve te dobre trebe na ovakvim takmicenjima. vjerovatno mora imati odredjenu visinu, a te dobre ih nemaju pa onda na takmicenja odu ove koje ispunjavaju te uslove, ali im fali ono nesto :skoljka: al situacija se popravila, sto jes jes. sta je znalo biti na miss izborima kod nas, ovo je odlicno.

JThomas

#14 Re: Misice 2010

Post by JThomas » 13/09/2010 12:27

ova crna sa šiškama ubija pogledom :D

Cholina_Lokica

#15 Re: Misice 2010

Post by Cholina_Lokica » 13/09/2010 17:18

JThomas wrote:ova crna sa šiškama ubija pogledom :D
:lol:

ova andjela mi onako plaha :D

meni je sega ovi nasi uvijek posalju neku bez dupeta, struka i grudi... i dodju tamo na izbor, i isto zaostale u razvoju pored onih ostalih :mrgreen: hem su uvijek nize, hem ravne

staza

#16 Re: Misice 2010

Post by staza » 13/09/2010 17:36

joeaziz wrote:ovim cinom one hrabro ulaze u svijet sanera i gangstera, perverznih profesora, pohotnih tajkuna i kantonalnih ministara u pedesetim i svakojakog sljama. obecavace im naslovnice u gloriji, ucecsce u farmi, fakultetske diplome, snimanje mat'rijala za grand. kupovace im parfeme od distributera sanerske robe u pola cjene, vodice ih u neum ili kod jarana koji drzi hotel, a u stvari neko opskurno zdanje sa pansionom u kojem se okupljaju razni sumnjivci i smutljivci.
i tako.... zigovace ih dok se ne ofucaju, dok im ne prodje rok trajanja. onda na novi izbor i tako sve dok ima ruku, sve dok ima nogu, sve dok ima sisa, sve dok ima bilo cega.
E, jesi ti naivan.
One o tome i sanjaju: ispod fotografije uz ime i prezime je mobitelski broj: bit će da naša zemlja ulazi u fazu kad je sigurnije biti tajlandski model...
:D

joeaziz

#17 Re: Misice 2010

Post by joeaziz » 13/09/2010 17:39

staza wrote:
joeaziz wrote:ovim cinom one hrabro ulaze u svijet sanera i gangstera, perverznih profesora, pohotnih tajkuna i kantonalnih ministara u pedesetim i svakojakog sljama. obecavace im naslovnice u gloriji, ucecsce u farmi, fakultetske diplome, snimanje mat'rijala za grand. kupovace im parfeme od distributera sanerske robe u pola cjene, vodice ih u neum ili kod jarana koji drzi hotel, a u stvari neko opskurno zdanje sa pansionom u kojem se okupljaju razni sumnjivci i smutljivci.
E, jesi ti naivan.
One o tome i sanjaju: ispod fotografije uz ime i prezime je mobitelski broj: bit će da naša zemlja ulazi u fazu kad je sigurnije biti tajlandski model...
usla davno.

nellington

#18 Re: Misice 2010

Post by nellington » 13/09/2010 17:42

staza wrote:
E, jesi ti naivan.
Ja naivan mislio da je ono broj za glasanje :D

Šalim se, ne treba generalizirati - nije da nema toga, ali to ne znači da to čeka svakog budućeg modela - kao što svaku od njih i ne čeka karijera modela.

joeaziz

#19 Re: Misice 2010

Post by joeaziz » 13/09/2010 17:52

ne tvrdim ja da su one kurve. daleko od toga. ja samo kazem da se ce sad na njih obrusiti sav sljam u namjeri da od njih napravi svoje kurve. isti onaj klerofasistickomafijaski sljam koji je iskasapio, izmrcvario i ekonosmki unistio ovu nekad lijepu zemlju. oni sad idu na izbor za miss kao u mesnicu... mater im jebem turkosrbsku.

staza

#20 Re: Misice 2010

Post by staza » 13/09/2010 17:55

Nellingtone, hvala na opasci, da mi ti nisi rekao ne bih znao da je to broj za glasanje. ;-)
(Ima tamo tema o humoru u BiH, pa ćemo tamo detaljnije o tome, ali izgleda da je prva prepreka koju trebamo savladati opuštenost.)
Inače nisam generalizirao, bio sam pristojan, iako treba dodati da je većina onih koje i kad se ne kandidiraju žele biti modeli.
Eno, joeaziz je to jednostavno replicirao meni i ne trebam mu ni odgovoriti, ni nacionalno ni liberalno. ;-)

nellington

#21 Re: Misice 2010

Post by nellington » 13/09/2010 18:29

staza wrote:Nellingtone, hvala na opasci, da mi ti nisi rekao ne bih znao da je to broj za glasanje. ;-)
(Ima tamo tema o humoru u BiH, pa ćemo tamo detaljnije o tome, ali izgleda da je prva prepreka koju trebamo savladati opuštenost.)
Inače nisam generalizirao, bio sam pristojan, iako treba dodati da je većina onih koje i kad se ne kandidiraju žele biti modeli.
Eno, joeaziz je to jednostavno replicirao meni i ne trebam mu ni odgovoriti, ni nacionalno ni liberalno. ;-)
Primjeti u mom postu riječi "Šalim se". Nadalje, mala smo mi bara za veliki broj modela - a da ne pričamo o profesionalnim modelima i o životu od modelinga.

sabinna_ba

#22 Re: Misice 2010

Post by sabinna_ba » 13/09/2010 18:37

nellington wrote:
staza wrote:Nellingtone, hvala na opasci, da mi ti nisi rekao ne bih znao da je to broj za glasanje. ;-)
Primjeti u mom postu riječi "Šalim se". Nadalje, mala smo mi bara za veliki broj modela - a da ne pričamo o profesionalnim modelima i o životu od modelinga.
.
.
Ne treba nam velik broj ,ali sam sigurna da se lijepe djevojke na takvo nesto ne prijavljuju zbog svakojakih prica koje kruze o toj vrsti posla... Mozda je to istina,mozda su to nagadjanja,ali pametna zena zna kojim putem treba da ide. Velik uticaj ima drustvo. Meni je samo zao zasjenjenih djevojaka koje zasluzuju vise...

zenny

#23 Re: Misice 2010

Post by zenny » 13/09/2010 18:51

mislim da je ovo do sad najbolji miss koji smo imali.. koliko se sjecam nikad nismo imali ovoliko lijepih djevojaka (iako moze jos bolje) a djevojke iz RSa su nenadjebive ovaj put, fkt prelijepe.. od ovih iz federacije jedino ova iz visokog moze proc'.
nikad' mi nije bilo jasno sta rade na izboru ove ogavne jadnice kojih mi je u jednu ruku zao kad ih vidim pored nekih ljepotica a u drugu bi ih udaro nanulama jer me nerviraju kol'ko su glupe sto se prijavljuju :-) :-)

debelimedo

#24 Re: Misice 2010

Post by debelimedo » 13/09/2010 19:28

slab izbor sifona ove godine
imaju dvije tri kojima ja nebi dao prismrdit na ovaj izbor
mada ima finih :D

staza

#25 Re: Misice 2010

Post by staza » 13/09/2010 19:32

nellington wrote:
Primijetio sam narednu rečenicu: Šalim se, ne treba generalizirati (...).
I primijetio sam korišćenje riječi naivan u prethodnoj rečenici.
Interpunkcijski, leksički, semantički, lektorski: ne moraš biti potkovan (iako bi ti to svakako koristilo), ali trebaš biti iskren... ;-)
A iskrenosti sumnjam da nam nedostaje u ovoj zemlji.
Svi se mi jako dobro znamo i savršeno je poznato da svi Bosanci i Hercegovci nisu ni ublizu isti ni u zemlji ni u dijaspori i što se odnosi i na tvoju tezu o modelima, jer to da nema velikih modela također se može prevesti (dobrim dijelom) u: Sve su ba naše žene iste s moralom.
Vjeruj mi nisu, jer da jesu onda žene ne bi bile divna bića kakva zaista jesu i bez kojih bi prilično besmisleno bilo živjeti.
Stoga, jal omađijao podređenu u instituciji davši joj lovu, jal je omađijao što će smatrati da si njen intelektualni guru na Zapadu u uređenom društvu isto ti se fata: gubiš posao...
U Bueni Visti i sapunici Gaby Espino situacija je druga.
Al' hoću ti reći: izbori su pred nama i moja će se teza pokazati kao tačna (jer mnogi samoproglašeni demokrati su zapravo najobičniji foteljaši) da se svi mi vrlo dobro međusobno poznajemo: jer najčešće oni višenaplatni prokazuju druge višenaplatne, i oni višenemoralni prokazuju one višenemoralne... oni koji zaista jesu većinom šute, jer im se ne dâ oko bespotrebnih stvari zamarati...
No, vratimo se temi... svake godine u ovoj zemlji bilo je lijepih kandidatkinja, i ove godine je tako: nekoliko djevojaka je zaista lijepo, jedna-dvije spadaju u neku kategoriju da mogu proći, a ove ostale prilično loše ili katastrofalno izgledaju...
Neka im je sretno...
:)

Locked