Mediji u Republici Srpskoj

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Post Reply
Bosanac21

Mediji u Republici Srpskoj

Post by Bosanac21 » 08/12/2011 12:49

Zanima me koliko ima medija u RS??

motachjointa

Re: Mediji u Republici Srpskoj

Post by motachjointa » 08/12/2011 12:50

koji je najcitaniji web portal u RS i u banjaluci?

glockov kolac

Post by glockov kolac » 08/12/2011 13:08

motachjointa wrote:koji je najcitaniji web portal u RS i u banjaluci?
Sarajevo-X, Rajko Vasić garant visi na njemu :mrgreen:

sumirprimus
Has thanked: 4 times
Been thanked: 16 times

Post by sumirprimus » 06/01/2012 09:19

ne nadjoh nigdje teme,pa bih ovdje,ako moze...
neku noc,nicim izazvan,bih zalijepljen za ne tako mali ekran...
ocima ne vjerujem,usima pogotov,onaj ratni zlocinac,brko iz vukovara,ime mu se izblajhalo na RTRS-u...
dobi oko sat i po dva,intervju,ko da je neki reziser,glumac sta li vec...fino lagano pousteno...
objasnjava covjek,kako su ravnili vukovar,normalna vojna operacija,bili zarobljeni neki vojnici u kasarnoj pa su bili prinudjeni,da ih oslobadjau mjesecima... :evil:
a on,ko castan covjek mirno sdpava,bio i osto oficir profesionalac,vojnik!
pa hebo majku ko koga ovde ba,alo vukovar!!!kako smiejte,otkud vam petlja da nesto ovako bljutavo stavljate u prime time.dokad?imal svjetla na kraju tunela???

ljiljan89

Post by ljiljan89 » 06/01/2012 09:22

sumirprimus wrote:ne nadjoh nigdje teme,pa bih ovdje,ako moze...
neku noc,nicim izazvan,bih zalijepljen za ne tako mali ekran...
ocima ne vjerujem,usima pogotov,onaj ratni zlocinac,brko iz vukovara,ime mu se izblajhalo na RTRS-u...
dobi oko sat i po dva,intervju,ko da je neki reziser,glumac sta li vec...fino lagano pousteno...
objasnjava covjek,kako su ravnili vukovar,normalna vojna operacija,bili zarobljeni neki vojnici u kasarnoj pa su bili prinudjeni,da ih oslobadjau mjesecima... :evil:
a on,ko castan covjek mirno sdpava,bio i osto oficir profesionalac,vojnik!
pa hebo majku ko koga ovde ba,alo vukovar!!!kako smiejte,otkud vam petlja da nesto ovako bljutavo stavljate u prime time.dokad?imal svjetla na kraju tunela???

ima! kad takvi nestanu, kad ih pozatvaramo ili protjeramo

PipiDugaDevetka
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

Post by PipiDugaDevetka » 04/02/2012 07:55

I ja ne nadjoh temu o RAK-u, pa da se ovdje požalim:
http://www.rak.ba/bih/index.php?uid=1269561425 wrote:Koje informacije je važno dostaviti?

Bilo da ulažete prigovor stanici ili RAK-u kao fizička osoba (građanin), posebno je važno dostaviti slijedeće informacije:

•Ime, prezime i adresu uz svojeručni potpis;
I sad ja ne mogu putem e-mail poruke prijaviti RTRS zbog emisije ''Vremenska prognoza'' na kojoj je ''Sunčani entitet'' na karti/mapi prikazan sa premoštenjem (popunjen) kod Brčko DC.

Ranije se moglo i putem e-mail poruke.

Je li usvojen Zakon o elektronskom potpisu?

Kako da se elektronski potpišem po tom Zakonu?

KatarinaKosaca
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
Has thanked: 14 times
Been thanked: 3 times

Post by KatarinaKosaca » 18/02/2012 15:47

Sinoć je na PTPC gostovala Aleksandra Pandurević, poslanik SDS u državnom parlamentu. Ništa neobično da povod nije taj da je u Sarajevu dobila pratnju jer joj je "život ugrožen". A život joj je ugrožen , jer je "nekoliko portala pisalo bljuvotine koje nije mogla ni da čita". Dakle, iako nije pročitala bljuvotine zna da su dovoljno opasne da se traži i dobije zaštita.
Dalje, rekla je da je to sve u cilju da njena majka odustane od svjedočenja o svom boravku u Silosu i da se time "promijeni karakter rata u BIH". Jednako, poručila je da se nije uplašila i da će svjedočenja biti.
E, sad.... kao netko ko jedva čeka da se procesura onaj ko je ubio djecu u Grabovici u moje ime, a bez da sam to tražila, da se procesuira i taj prokleti Silos, da se jednom za uvijek utvrdi broj ubijenih na Kazanima i počinioci kazne , želim da skrenem pažnju da je po srijedi još jedan napad na Sud i Tužilaštvo (o kojima bi imala puno reći), ali ne kao instuticije pravde, nego kao simbol države, koju valja srušiti.
Voditeljica novinarka je suosjećajno klimala glavom, niti jednom momenta nije upitala šta su ti strašni portali napisali, niti šta je to strašno Sarajevo napravilo da se u njemu ima fizička zaštita, niti šta je radio i gdje je bio otac njene gošće, dok je za majku ustanovljeno.

Sasvim_Obican

Post by Sasvim_Obican » 18/02/2012 16:55

Aleksandra je navikla da joj se pišu hvalospjevi i ljube ruke, a sad kad je, vrijeđanjem Bošnjaka i BiH, naišla na tvrd kamen, zapomaže i plače na velikosrpskim glasilima. Ništa neobično !

Meni je jako zabavno na BN TV ( koju je jučer na moje opće "oduševljenje" uveo BH Telecom ) uz "vesele zvukove" emituju se i u poruke u dnu ekrana. Kad stiže poruka iz F BiH stoji zastavica BiH, a kad stiže poruka iz RS-a stoji zastavica te RS.

Post Reply